Startovní listina Jaroměřský kros

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 458

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Skupina 3Platba
Bébrová Julie F2010TJ Sokol KolínNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Bednářová Alžběta F2010TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Borčická Denisa F2009Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Dostálová Vendula F2010TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Dvořáková Daniela F2009VelichovkyNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Fišerová Beáta F2010Atletika Dlouhá TřebováNejmladší žákyně I
Hudousková Sára F2010TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Jindrová Nela F2010Atletika JaroměřNejmladší žákyně Iano
Jodasová Zuzana F2009Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Netalová Izabela F2009TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Nováková Natálie F2010TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Prokopová Tereza F2010TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Skálová Monika F2010SK DobruškaNejmladší žákyně I
Vrbatová Terezie F2009Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně I
Bárt Bartoloměj M2009Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Bém Jáchym M2009TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Brůna Adam M2009Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Brzek Šimon M2010TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Černík Marek M2010SK DobruškaNejmladší žáci I
Číhák Matěj M2009SK DobruškaNejmladší žáci I
Hemelík Luboš M2010Tj Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Hemelík Vítek M2009Tj Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Holda Nathan M2009TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Hůzl Marek M2009Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Kudláček Milan M2010TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Moravec Jan M2009SK DobruškaNejmladší žáci I
Mužíček Petr M2010Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Novák Václav M2010Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Procházka František M2010TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Rybička Dominik M2009ISCAREX Junior team Česká TřebováNejmladší žáci I
Schmidt Erik M2009Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Suchý Adam M2010AK HerálecNejmladší žáci I
Šmída Ondřej M2010Sokol Lhota pod LibčanyNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Tomeš Jiří M2010Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Trchalík Tomáš M2009TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Vavřín Lukáš M2010TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Bébrová Sofie F2007TJ Sokol KolínNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Benešová Aneta F2007TJ Sokol KolínNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Cilichová Anna F2007Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Coufalová Marie F2007Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Doležalová Tereza F2008TJ Sokol NáchodNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Fejfarová Viktorie F2008Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Frejvaldová Martina F2008SK DobruškaNejmladší žákyně IIne
Hejnová Ema F2007TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hofmanová Alžběta F2007TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Horáková Karolína F2007TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Hronovská Tereza F2007TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Chlupáčová Anežka F2007Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Ivaničová Michaela F2008Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Jakubska Nela F2007TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Jindřišková Barbora F2008Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Lžíčařová Lucie F2007TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nagyová Zuzana F2008TJ Sokol SkuhrovNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nováková Kristýna F2008Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Pešková Adéla F2007TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Schederová Amálie F2007Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Skálová Renata F2008SK DobruškaNejmladší žákyně IIne
Součková Tereza F2007TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Stránská Anežka F2007Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Stránská Anna F2007Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Štefanová Karolína F2007TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tichá Alžběta F2007TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tučková Barbora F2007Sokol Hradec Králové Nejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Allmer Kryštof M2008TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Bažant Kryštof M2007Sokol Velké HamryNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Bezkočka Marek M2007TJ Sokol KolínNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Buryšek Matyáš M2008OlfinCar SkiTeam TrutnovNejmladší žáci IIano
Erlebach Vít M2008Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Heger Šimon M2008Atletika Jablonné nad OrlicíNejmladší žáci IIano
Hofman Jonáš M2007HCM JaroměřNejmladší žáci IIne
Holas Josef M2008TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Hudousková Dora F2007TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Jindra Adam M2008Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Kondrát Adam M2007Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Kopecký Ladislav M2008TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Kozák Vojtěch M2007TJ Sokol HKNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Nagy Lukáš M2008TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Němec Jakub M2007TJ Jiskra LitomyšlNejmladší žáci IIano
Petera Tomáš M2008TJ SOKOL JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Plesl Josef M2008TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Poslt Adam M2008TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Solom Jakub M2007Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Souček Šimon M2008TJ Maratonstav ÚpiceNejmladší žáci IIano
Stejskal Matěj M2008SK DobruškaNejmladší žáci IIne
Svoboda Jan M2007Sokol Velké HamryNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Šmída Oldřich M2008Sokol Lhota pod LibčanyNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Vítek Patrik M2007TJ Sokol HKNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Zolman Filip M2008TJ Sokol JaromerNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Žárský Jeroným M2007Jaroměř-SemoniceNejmladší žáci IIne
Ducháčová Ema F2006TJ Sokol Hradec Králové Mladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Dvořáková Tereza F2006TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Mladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Exnarová Vendula F2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněMl. žákyně PŘEBORne
Fejová Viktorie F2006SK DobruškaMladší žákyněne
Frejvaldová Barbora F2005SK DobruškaMladší žákyněne
Hančová Klára F2005Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Havlíčková Anna F2005TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Hejsková Tereza F2005TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hejzlarová Aneta F2005TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hochsteigerová Aneta F2005TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hübnerová Karolína F2005TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Janák Jan M2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Jindrová Anna F2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Jindřišková Lucie F2006Sokol Velké HamryMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Klimeková Tereza F2006TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Kondrátová Natálie F2006Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Kopelentová Adéla F2006Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Kudrnáčová Linda F2005TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Luňáková Viktorie F2005TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Mrštíková Aneta F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Pittnerová Adéla F2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Plecháčová Ilona F2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Pokorná Klára F2006Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Pospíšilová Kateřina F2005Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Pražáková Daniela F2005TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Součková Jana F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Stejskalová Tereza F2006SK DobruškaMladší žákyněne
Štefanová Markéta F2005Sokol Studenec/SK StudenecMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Štětinová Kateřina F2006Atletika DobruškaMladší žákyněano
Thiele Ema F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Tynková Kateřina F2006TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Václavková Eliška F2005SK DobruškaMladší žákyněne
Vendula Pavelková F2005Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Voborníková Marie F2005TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Volechová Klára F2005Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Bezrouk Matěj M2005TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Bureš Josef M2006Iscarex Česká TřebováMladší žáciano
Čermák Martin M2005TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Dusil Jakub M2005TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Gloser Tomáš M2006TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Halíř Adam M2005TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Hloušek Filip M2006TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Horáček Václav M2005Sokol kolín atletikaMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Klazar Filip M2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Kopecký Vojtěch M2006TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Kryčfalušij Tomáš M2006TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Kubias Josef M2005TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Kuhn František M2006TJ Maratonstav UpiceMladší žáciMl. žáci PŘEBORano
Kutík Richard M2006TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Lelek Jan M2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Locker Ondra M2005SK DobruškaMladší žácine
Málek Marek M2005Sokol kolín atletikaMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Marek Ondřej M2006TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Nagy Adam M2006TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Petera Martin M2005TJ SOKOL JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Petržela Lukáš M2005TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Postupa Filip M2005TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Seidl Lukáš M2005SK DobruškaMladší žáciMl. žáci PŘEBORne
Souček Ondřej M2006TJ Maratonstav ÚpiceMladší žáciMl. žáci PŘEBORano
Štefan Jan M2005Sokol StudenecMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Šůstek Štěpán M2005TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Vavřín Jaromír M2006TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Veinfurter Adam M2006TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Zeman Michal M2006TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Adamcová Vanessa F2003TJ Sokol KolínStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSne
Bašková Zuzana F2004Tj Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Brožková Kateřina F2004TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Dejmková Marie F2003Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Erlebachová Aneta F2004Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Erlebachová Lucie F2004Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Hofmanová Kristýna F2003Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Kašíková Kateřina F2004Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Kubasová Leona F2004TJ Maratonstav ÚpiceStarší žákyněSt. žákyně PŘEBORano
Kurfiřtová Natálie F2003TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Minaříková Eliška F2004TJ Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Nováčková Agáta F2004Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Parovinčaková Oxana F2004Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Serbousková Sára F2004Iscarex junior team Česká TřebováStarší žákyněano
Vlková Andrea F2004Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Zimová Michaela F2003Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Žišková Viktorie F2003Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Brůna Jakub M2003Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSne
Čáp Petr M2004SK DobruškaStarší žáciano
Čech Ondřej M2004TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Dítě Marek M2004TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Filandr Lukáš M2004TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Horák Pavel M2004Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Jadrný Tomáš M2004Iscarex Junior team ČTStarší žáciano
Jodas Ondřej M2004Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Kvapil Lukáš M2004TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Petržálek Radek M2004TJ Sokol Kolin Starší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Potoček Vojtěch M2004TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSSt. žáci PŘEBORano
Preissler Tomáš M2003TJ Sokol SkuhrovStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Preissler Tomáš M1996TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI AM AB ČOS
Rejsek Benedikt M2004TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Štrégl Matyáš M2003Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žáciSt. žáci PŘEBORne
Trampota Matěj M2004TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Vacek Michal M2004Iscarex junior team Česká TřebováStarší žáciano
Vacek Teo M2004TJ Sokol SkuhrovStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Vavrda Luboš M2003TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Vebr Dominik M2003Vencl Tým Ústí nad OrlicíStarší žáciano
Bjelková Terezie F2002Atletický oddíl Spartak VrchlabíDorostenkyne
Postupová Lucie F2001ŠestajoviceDorostenkyano
Čáp Radek M2002SK DobruškaDorostenciano
Paleček Ondřej M2001OK Lokomotiva PardubiceDorostenci12.00 Dorostenci ČOSne
Pazdera Roman M2001TJ Sokol KolínDorostenci12.00 Dorostenci ČOSano
Volech Radek M2002Atletický oddíl Spartak VrchlabíDorostencine
Doudová Kateřina F1999TJ Sokol KolínJuniorky12.00 Juniorky ČOSne
Vokálová Michaela F2000TJ Sokol JaroměřJuniorky12.00 Juniorky ČOSano
Břečka Dominik M1999Sokol Velké HamryJunioři12.00 Junioři ČOSne
Hájek Václav M2000SK DobruškaJuniořiano
Hrůša Vojtěch M1999TJ Sokol Hradec KrálovéJunioři12.00 Junioři ČOSano
Rishko Vadym M1996TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI AM AB ČOSano
Blehová Michaela F1988Hradec KrálovéŽENYŽENY Aano
Háková Michaela F1971sokol valteřiceŽENYŽENY CŽ CD ČOSne
Janůrková Barbora F1997TJ Sokol Kolín-atletikaŽENYŽENY AŽ AB ČOSano
Kocourová Tereza F1989JaroměřŽENYŽENY Aano
Kolaříková Markéta F1998Rychnov nad KněžnouŽENYŽENY Aano
Komárková Tereza F1998Nová PakaŽENYŽENY Aano
Kynčlová Dagmar F1972SK Nové Město nad MetujíŽENYŽENY Cano
Mlčochová Jiřina F1987PardubiceŽENYŽENY Ane
Paulů Blanka F1954maratonstav úpiceŽENYŽENY Dne
Rychnovská Dagmar F1975SK Nové Město nad MetujíŽENYŽENY Bne
Pšenička Jiří M1946PardubiceMUŽI EMUŽI Eano
Bechyně Radek M1967TJ Sokol Kolín MUŽIMUŽI CM CD ČOSano
Belobrad Ivan M1966Pasivity ŽamberkMUŽIMUŽI Cano
Bubeníček Jiří M1951Skuhrov nad BělouMUŽIMUŽI Dano
Bureš Martin M1974Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI Bano
Buriánek Roman M1965ISCAREX Česká TřebováMUŽIMUŽI Cano
David Václav M1974SmiřiceMUŽIMUŽI Bano
Dryml Mojmír M1986Hvězda PardubiceMUŽIMUŽI Aano
Dufka Vladislav M1991Červený KostelecMUŽIMUŽI Aano
Hubálek Lukáš M1992SRTG Hradec KrálovéMUŽIMUŽI Aano
Kahl Václav M1985Předměřice nad LabemMUŽIMUŽI Aano
Kolařík Vladimír M1966Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI Cano
Krunčík Pavel M1985SK Týniště nad orlicíMUŽIMUŽI AM PŘEBORano
Lelek Martin M1965Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Cne
Miřejovský Jiří M1979TJ Sokol Ústí nad OrlicíMUŽIMUŽI AM AB ČOSne
Němec Radek M1977LitomyšlMUŽIMUŽI Bano
Paducha Jakub M1985Špindlerův mlýnMUŽIMUŽI Aano
Preissler Tomáš M1970TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI BM AB ČOSano
Schejbal Jan M1976RunSport TeamMUŽIMUŽI Bano
Schmidt Hynek M1973Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Bne
Šolc Vítězslav M1957BKL MachovMUŽIMUŽI Dano
Toman Radek M1987AFK KorniceMUŽIMUŽI Aano
Vacek Jiří M1977Dlouhá TřebováMUŽIMUŽI Bano
Valenta Michal M1962prales tužínMUŽIMUŽI Cne
Vebr Michal M1978Česká TřebováMUŽIMUŽI Bano
Berntová Ela F2011Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Ettlerová Johana F2016TJ Sokol HKMinizávod děvčataano
Fejfarová Sofie F2011Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Hegerová Tereza F2011Atletika Jablonné nad OrlicíMinizávod děvčata
Hůzlová Eliška F2012Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Kubínová Diana F2012BohuslaviceMinizávod děvčata
Malinová Kateřina F2011TJ Sokol JaroměřMinizávod děvčataano
Němcová Natálie F2011TJ Jiskra LitomyšlMinizávod děvčata
Vrabcová Nela F2011TJ Sokol  JaroměřMinizávod děvčataano
Číhák Patrik M2011SK DobruškaMinizávod chlapci
Ettler Matěj M2014TJ Sokol HKMinizávod chlapciano
Feja Michal M2012SK DobruškaMinizávod chlapci
Fejfar Jiří M2014Sokol Velké HamryMinizávod chlapciano
Janský Antonín M2011TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapciano
Klimek Tobiáš M2012TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapciano
Lžíčař Filip M2011TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapci
Mlčoch Lukáš M2011PardubiceMinizávod chlapci
Moravec Jakub M2014SK DobruškaMinizávod chlapci
Moravec Martin M2011SK DobruškaMinizávod chlapci
Mužíček Matyáš M2013Sokol Velké HamryMinizávod chlapciano
Těšina Matyáš M2011TJ Sokol  JaroměřMinizávod chlapciano
Kutík Richard M2006TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Černilovská Lucie F2004TJ Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Flégrová Martina F2005SemoniceMladší žákyně
Novotná Lucie F2005TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Dvořák Petr M1976JaroměřMUŽIMUŽI B
Dvořáková Iva F1981Atletika JaroměřŽENYŽENY B
Dvořáková Daniela F2009Atletika JaroměřHobby běh
Zrnová Karolína F2009ZŠ Nová PakaNejmladší žákyně I
Šanda Matěj M1998Jaroměř JosefovMUŽIMUŽI A
Stebel Martin M1980Svídnický Extrém TeamMUŽIMUŽI A
Kutík Pavel M1973JaroměřMUŽIMUŽI B
Boháč Pankrác M2006Jiskra UNOMladší žáci
Boháč Bonifác M2001Vencl tým Ústí nad OrlicíDorostenci
Zámoták Boháč M1968Městské lesy Vysoké MýtoMUŽIMUŽI C
Kouba Rodim M2011Iscarex Junior Team ČTMinizávod chlapci
Koubová Elen F2009Iscarex Junior Team ČTNejmladší žákyně I
Chrástová Barbora F2008Sokol StudenecNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Pavlová Karolína F2007Sokol StudenecNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Kodym Vojtěch M2009Sokol StudenecNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Háková Barbora F2010Sokol StudenecNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Jonášová Kája F1978Sokol Velké HamryŽENYŽENY BŽ AB ČOS
Šimek Matyáš M2009Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Steklá Barbora F2008TJ SvitavyNejmladší žákyně II
Hurdálek Robert M2003Lokomotiva TrutnovStarší žáciSt. žáci PŘEBOR
Vintr Matyáš M2002Lokomotiva TrutnovDorostenci
Grusová Tereza F2008Sokol Dvůr Králové n/LNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Hamplová Tereza F2005Activity LanškrounMladší žákyně
Hampl Alois M1970OstrovMUŽIMUŽI B
Nosek František M0000Sokol ÚbislaviceMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Nosková Marela F2008Sokol ÚbislaviceNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Dvořáková Barbora F2009SK DobruškaNejmladší žákyně I
Dvořáková Klára F2006SK DobruškaMladší žákyně
Javůrek Filip M2006TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSMl. žáci PŘEBOR
Chudá Eliška F2006TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Machková Marianna F2006TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Matějková Anna F2007Activity LanškrounNejmladší žákyně II
Heger Šimon M2008Atletika Jablonné n/ONejmladší žáci II
Novák Jiří M2013JaroměřMinizávod chlapci
Matějková Viktoria Ela F2007LubníkNejmladší žákyně II
Šrůtek Stanislav M1958TJ Maratonstav ÚpiceMUŽIMUŽI D
Šmída Oldřich M1948Maratonstav ÚpiceMUŽI EMUŽI E
Chudý Ondřej M2009Hradec KrálovéNejmladší žáci I
Flegl Vlastimil M1953BrtevMUŽIMUŽI Dne
Langerová Erika F2008Hradec KrálovéNejmladší žákyně II
Kumpoštová Andrea F2005Iscarex Junior Team ČTMladší žákyně
Hořejší Daniela F2005TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Regentová Emily F2006TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Macoun František M2006ČKS Ski JilemniceMladší žácine
Petržálek Václav M2006Sokol Kolin atletikaMladší žácine
Fiala Martin M2003TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSSt. žáci PŘEBORne
Nagy Michal M2008JaroměřNejmladší žáci IIne
Nagy Kamil M2004JaroměřStarší žácine
Stříbrný Dan M2010Sokol VlkovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Klementova Luisa F2006Activity LanskrounMladší žákyněMl. žákyně PŘEBORne
Machová Jolana F2005TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Duda Dominik M2003LOKO TrutnovStarší žácine
Kubasa Jiří M1977TJ Maratonstav ÚpiceMUŽIMUŽI Bne
Miler Adam M2000TJ Sokol JaroměřJunioři12.00 Junioři ČOSne
Moravec Jakub M1999JM Team LetohradJuniořine
Moravec Jan M2002OB TJ Sokol ŽamberkDorostenci12.00 Dorostenci ČOSano
Krouželová Lucie F2006TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Holubář Radim M2010HustýřanyNejmladší žáci I
Kuželková Rozálie F0000TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Lucie F2007TJ Sokol Nová PakaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Jana F2008TJ Sokol Nová PakaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Frejvaldová Markéta F2014SK DobruškaMinizávod děvčata
Čivrný Jiří M1980SK Nové Město nad MetujíMUŽIMUŽI AM PŘEBOR
Kurfiřt Jakub M2008TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOS
Kurfiřtová Petra F1978TJ Sokol SkuhrovŽENYŽENY BŽ AB ČOS
Bartoňová Adéla F2003Atletika PoličkaStarší žákyně
Bukáček Marek M2004Atletika PoličkaStarší žáci
Picková Anna F2006Sokol Hradec KrálováMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Vopařilová Petra F1985LanškrounŽENYŽENY A
Pultarová Veronika F2001TJ Sokol HKDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Ráž Martin M2007Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOS
Boháč Pankrác M2006Jiskra UNOHobby běh
Holubář Martin M1979HustířanyMUŽIMUŽI A
Šimůnek Jan M2003Iscarex Junior Team ČTStarší žáci
Šimůnková Pavla F1977IscarexŽENYŽENY B
Thiele Antonín M2008Nejmladší žáci II
Bílek David M2003Vencl tým Ústí nad OrlicíStarší žáci
Dostál Václav M1942Hradec KrálovéMUŽI EMUŽI E
Kozel Martin M1997Červené PečkyHobby běh se psem
Mach Matyaš M2003HCM JaroměřStarší žácine
Hamáček Kryštof M2011JaroměřMinizávod chlapci
Hamáčková Anežka F2014JaroměřMinizávod děvčata
Paulů Blanka F1954Maratonstav ÚpiceŽENYŽENY D
Mašek Petr M1979Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Ane
Hamáčková Kateřina F1982JaroměřŽENYŽENY B
Šíma Jiří M1983Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI A
Zítko Jakub M1995NáchodMUŽIMUŽI Ane
Šíma Vojtěch M2012Rychnov nad KněžnouMinizávod chlapci
Viktora Milan M1990Veslařský klub Dukla PrahaMUŽIMUŽI Ane
Solánská Jana F1985TJ Maratonstav ÚpiceŽENYŽENY A
Vít Pavel M1971Vella team NáchodMUŽIMUŽI Bne
Rýdlová Denisa F1982Vella team NáchodŽENYŽENY Bano
Dostál Jan M1986Vella team NáchodMUŽIMUŽI Ane
Háková Johana F2012Sokol StudenecMinizávod děvčata
Háková Zuzana F2012Sokol StudenecMinizávod děvčata
Balcar Michal M1985Runsport TeamMUŽIMUŽI A
Mazač Jaroslav M1968Wikov HronovMUŽIMUŽI C
Kubišta Oto M1953IscarexMUŽIMUŽI D
Keprtová Miloslava F1948IscarexŽENYŽENY D
Sejkorová Lenka F1963IscarexŽENYŽENY D
Záveský Filip M1993IscarexMUŽIMUŽI A
Jonášová Štepánka F2010Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Klouzová Kamila F2010Sokol StudenecNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Váchová Barbora F2009TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Dubský Štěpán M2006TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Brožková Kateřina F2004TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Nikodýmová Denisa F2002TJ Sokol SkuhrovDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Dubská Barbora F2003TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Nikodýmová Nikola F2004TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Izák Matyáš M2004JaroměřStarší žácine
Rejsek Matyáš M2007Přípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hrad...Nejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Holanová Anežka F2009Sokol Dvůr KrálovéNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Holan Matěj M2009Sokol Dvůr KrálovéNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Novotná Nella F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Pitáková Adéla F2010Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně I
Bláha Daniel M2006TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Horák Lukáš M2007JaroměřNejmladší žáci IIne
Baracová Karolína F2008Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Učený Pavel M2008Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Bártová Eva F2005Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Vitvar Jan M2006Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Brožková Denisa F2004Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněSt. žákyně PŘEBORne
Coufalová Hana F2004TJ Sokol HKStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSSt. žákyně PŘEBORne
Součková Elena F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Řezníčková Anežka F2004TJ Sokol Hradec KrálovéStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSSt. žákyně PŘEBORne
Hančová Karolína F2009Nejmladší žákyně I
Hálová Sabina F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Pavelková Vendula F2005Mladší žákyně
Šmídová Jana F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hudousková Barbora F2005TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Mičánková Veronika F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hovorková Tereza F2015SkršiceMinizávod děvčata
Kopecký / Bruno Vojtěch M2006TJ Sokol JaroměřHobby běh se psem
Potoček Vojtěch M2004TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fiala Martin M2003TJ Sokol JaroměřHobby běh
Čech Ondřej M2004TJ Sokol JaroměřHobby běh
Dítě Marek M2009TJ Sokol JaroměřHobby běh
Kvapil Lukáš M2004TJ Sokol JaroměřHobby běh
Pánek Tomáš M1985SK Stará PakaMUŽIMUŽI A
Ježek Martin M1983SK Stará PakaMUŽIMUŽI A
Řemínek Matěj M1986AC ChoceňMUŽIMUŽI A
Joetmarová Ester F1970Sokol HylvátyŽENYŽENY CŽ CD ČOS
Mertlíková Eliška F2003TJ Sokol JaroměřHobby běh
Čížek Jan M1984Hradec KrálovéMUŽIMUŽI Ane
Prouzová Tereza F2004TJ Sokol JaroměřHobby běh
Kalousová Tereza F1998Vencl tým Ústí nad OrlicíŽENYŽENY A
Novák David M1998Salomon / SuuntoMUŽIMUŽI A
Pražák Tomáš M1971Jiskra Hylváty - kuželkyMUŽIMUŽI B
Konopelisová Michaela F1991ŽENYŽENY A
Horák Jakub M1989SRTG Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI A
Vacek Michal M2004Iscarex Junior Team ČTHobby běh
Vacek Martin M1969Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI Bne
Klein Petr M1973Podhorní ÚjezdMUŽIMUŽI B
Novotný Pavel M1981BK Vysoká nad LabemMUŽIMUŽI Ane
Khýrová Aneta F1993Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem...ŽENYŽENY A
Čepelka Olda M1948Hodkovice n. M.MUŽI EMUŽI Ene
Hübl Radek M1988Runsport Salomon TeamMUŽIMUŽI A
Prokopová Tereza F2010TJ Sokol JaroměřHobby běh
Bednářová Alžběta F2010TJ Sokol JaroměřHobby běh
Lesiuková Veronika F1990MC Český RájHobby běh se psem
Rinn Jakub M1987MC Český RájHobby běh se psem
Kaněrová Michaela F1989Mafia Racing TeamHobby běh se psem
Petiška Ondřej M1997TJ Sokol JaroměřMUŽIMUŽI AM AB ČOSM PŘEBOR
Hák Michal M1975Sokol StudenecMUŽIMUŽI BM AB ČOS
Brožková Kateřina F2004TJ Sokol SkuhrovHobby běh
Prokopová Lenka F1981Hobby běh
Klusoň / Lenny Oldřich M1980OpatovecHobby běh se psem
Mervart Vojtěch M2000TJ Sokol JaroměřHobby běh
Jílek Josef M1989AK Slovan Moravská TřebováHobby běh
Fassati Kristýna F1988JosefovHobby běh
Fassati Gabriela F1967TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fassati Marek M1995TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fassati Miroslav M1958TJ Sokol JaroměřHobby běh
Smolíková Alena F1986JaroměřHobby běh se psem
Smolík Matyáš M1993JaroměřHobby běh se psem
Hůlková Michaela F1989NáchodHobby běh se psem
Dostálová Hana F1970ČernožiceHobby běh
Šedinová Lenka F1987KolínHobby běh se psem
Ducháčová Ema F2006TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Dusil Jakub M2005TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Flegl Vlastimil M1953BrtevMUŽIMUŽI D
Hloušek Filip M2006TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Holan Filip M2006Sokol Dvůr KrálovéMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Hübnerová Karolína F2005TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Konopeusova Michaela F1991Rychnov nad KněžnouŽENYŽENY Ane
Kryčfalušij Tomáš M2006TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Kurfiřtová Natálie F2003TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Lokvenc Jakub M2010Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Macounová Amálie F2005ČKS SKI JilemniceMladší žákyněne
Pašek Tomáš M2006TJ sokol Hradec KrálovéMladší žácine
Procházka František M2010TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Rishko Vadym M2000TJ Sokol SkuhrovJunioři12.00 Junioři ČOS
Stříbrná Naty F2014Sokol VlkovMinizávod děvčata
Tynková Kateřina F2006TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Vavřačová Anežka F2002TJ Sokol SkuhrovDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Voparilova Petra F1985LanskrounŽENYŽENY Ane