Startovní listina Jaroměřský kros

Nejmladší žákyně II

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 40

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoSkupina 2Skupina 3Platba
Bébrová Sofie F2007TJ Sokol Kolín10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Benešová Aneta F2007TJ Sokol Kolín10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Cilichová Anna F2007Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Coufalová Marie F2007Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Doležalová Tereza F2008TJ Sokol Náchod10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Fejfarová Viktorie F2008Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Frejvaldová Martina F2008SK Dobruškane
Hejnová Ema F2007TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hofmanová Alžběta F2007TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Horáková Karolína F2007TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Hronovská Tereza F2007TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Chlupáčová Anežka F2007Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Ivaničová Michaela F2008Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Jakubska Nela F2007TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Jindřišková Barbora F2008Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Lžíčařová Lucie F2007TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nagyová Zuzana F2008TJ Sokol Skuhrov10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nováková Kristýna F2008Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Pešková Adéla F2007TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Schederová Amálie F2007Sokol Kolín-Atletika10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Skálová Renata F2008SK Dobruškane
Součková Tereza F2007TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Stránská Anežka F2007Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Stránská Anna F2007Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Štefanová Karolína F2007TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tichá Alžběta F2007TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tučková Barbora F2007Sokol Hradec Králové 10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hudousková Dora F2007TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Chrástová Barbora F2008Sokol Studenec10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Pavlová Karolína F2007Sokol Studenec10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Steklá Barbora F2008TJ Svitavy
Grusová Tereza F2008Sokol Dvůr Králové n/L10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Nosková Marela F2008Sokol Úbislavice10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Matějková Anna F2007Activity Lanškroun
Matějková Viktoria Ela F2007Lubník
Langerová Erika F2008Hradec Králové
Kuželková Rozálie F0000TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Lucie F2007TJ Sokol Nová Paka10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Jana F2008TJ Sokol Nová Paka10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Baracová Karolína F2008Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne