Startovní listina Jaroměřský kros

Mladší žáci

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 44

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoSkupina 2Skupina 3Platba
Janák Jan M2006Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Bezrouk Matěj M2005TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Bureš Josef M2006Iscarex Česká Třebováano
Čermák Martin M2005TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Dusil Jakub M2005TJ Sokol Skuhrov11.15 Mladší žáci ČOSano
Gloser Tomáš M2006TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Halíř Adam M2005TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Hloušek Filip M2006TJ Sokol Skuhrov11.15 Mladší žáci ČOSano
Horáček Václav M2005Sokol kolín atletika11.15 Mladší žáci ČOSano
Klazar Filip M2006Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Kopecký Vojtěch M2006TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSne
Kryčfalušij Tomáš M2006TJ Sokol Skuhrov11.15 Mladší žáci ČOSano
Kubias Josef M2005TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Kuhn František M2006TJ Maratonstav UpiceMl. žáci PŘEBORano
Kutík Richard M2006TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSne
Lelek Jan M2006Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Locker Ondra M2005SK Dobruškane
Málek Marek M2005Sokol kolín atletika11.15 Mladší žáci ČOSano
Marek Ondřej M2006TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSne
Nagy Adam M2006TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSano
Petera Martin M2005TJ SOKOL Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSne
Petržela Lukáš M2005TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Postupa Filip M2005TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSano
Seidl Lukáš M2005SK DobruškaMl. žáci PŘEBORne
Souček Ondřej M2006TJ Maratonstav ÚpiceMl. žáci PŘEBORano
Štefan Jan M2005Sokol Studenec11.15 Mladší žáci ČOSano
Šůstek Štěpán M2005TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Vavřín Jaromír M2006TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSano
Veinfurter Adam M2006TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOSano
Zeman Michal M2006TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSano
Kutík Richard M2006TJ Sokol Jaroměř11.15 Mladší žáci ČOS
Boháč Pankrác M2006Jiskra UNO
Nosek František M0000Sokol Úbislavice11.15 Mladší žáci ČOS
Javůrek Filip M2006TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSMl. žáci PŘEBOR
Macoun František M2006ČKS Ski Jilemnicene
Petržálek Václav M2006Sokol Kolin atletikane
Dubský Štěpán M2006TJ Sokol Skuhrov11.15 Mladší žáci ČOS
Bláha Daniel M2006TJ Sokol HK11.15 Mladší žáci ČOSne
Vitvar Jan M2006Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Dusil Jakub M2005TJ Sokol Skuhrov11.15 Mladší žáci ČOS
Hloušek Filip M2006TJ Sokol Skuhrov11.15 Mladší žáci ČOS
Holan Filip M2006Sokol Dvůr Králové11.15 Mladší žáci ČOS
Kryčfalušij Tomáš M2006TJ Sokol Skuhrov11.15 Mladší žáci ČOS
Pašek Tomáš M2006TJ sokol Hradec Královéne