Startovní listina Jaroměřský kros

MUŽI

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 61

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategorieSkupina 2Skupina 3Platba
Preissler Tomáš M1996TJ Sokol SkuhrovMUŽI AM AB ČOS
Rishko Vadym M1996TJ Sokol SkuhrovMUŽI AM AB ČOSano
Bechyně Radek M1967TJ Sokol Kolín MUŽI CM CD ČOSano
Belobrad Ivan M1966Pasivity ŽamberkMUŽI Cano
Bubeníček Jiří M1951Skuhrov nad BělouMUŽI Dano
Bureš Martin M1974Iscarex Česká TřebováMUŽI Bano
Buriánek Roman M1965ISCAREX Česká TřebováMUŽI Cano
David Václav M1974SmiřiceMUŽI Bano
Dryml Mojmír M1986Hvězda PardubiceMUŽI Aano
Dufka Vladislav M1991Červený KostelecMUŽI Aano
Hubálek Lukáš M1992SRTG Hradec KrálovéMUŽI Aano
Kahl Václav M1985Předměřice nad LabemMUŽI Aano
Kolařík Vladimír M1966Rychnov nad KněžnouMUŽI Cano
Krunčík Pavel M1985SK Týniště nad orlicíMUŽI AM PŘEBORano
Lelek Martin M1965Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽI Cne
Miřejovský Jiří M1979TJ Sokol Ústí nad OrlicíMUŽI AM AB ČOSne
Němec Radek M1977LitomyšlMUŽI Bano
Paducha Jakub M1985Špindlerův mlýnMUŽI Aano
Preissler Tomáš M1970TJ Sokol SkuhrovMUŽI BM AB ČOSano
Schejbal Jan M1976RunSport TeamMUŽI Bano
Schmidt Hynek M1973Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽI Bne
Šolc Vítězslav M1957BKL MachovMUŽI Dano
Toman Radek M1987AFK KorniceMUŽI Aano
Vacek Jiří M1977Dlouhá TřebováMUŽI Bano
Valenta Michal M1962prales tužínMUŽI Cne
Vebr Michal M1978Česká TřebováMUŽI Bano
Dvořák Petr M1976JaroměřMUŽI B
Šanda Matěj M1998Jaroměř JosefovMUŽI A
Stebel Martin M1980Svídnický Extrém TeamMUŽI A
Kutík Pavel M1973JaroměřMUŽI B
Zámoták Boháč M1968Městské lesy Vysoké MýtoMUŽI C
Hampl Alois M1970OstrovMUŽI B
Šrůtek Stanislav M1958TJ Maratonstav ÚpiceMUŽI D
Flegl Vlastimil M1953BrtevMUŽI Dne
Kubasa Jiří M1977TJ Maratonstav ÚpiceMUŽI Bne
Čivrný Jiří M1980SK Nové Město nad MetujíMUŽI AM PŘEBOR
Holubář Martin M1979HustířanyMUŽI A
Mašek Petr M1979Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽI Ane
Šíma Jiří M1983Rychnov nad KněžnouMUŽI A
Zítko Jakub M1995NáchodMUŽI Ane
Viktora Milan M1990Veslařský klub Dukla PrahaMUŽI Ane
Vít Pavel M1971Vella team NáchodMUŽI Bne
Dostál Jan M1986Vella team NáchodMUŽI Ane
Balcar Michal M1985Runsport TeamMUŽI A
Mazač Jaroslav M1968Wikov HronovMUŽI C
Kubišta Oto M1953IscarexMUŽI D
Záveský Filip M1993IscarexMUŽI A
Pánek Tomáš M1985SK Stará PakaMUŽI A
Ježek Martin M1983SK Stará PakaMUŽI A
Řemínek Matěj M1986AC ChoceňMUŽI A
Čížek Jan M1984Hradec KrálovéMUŽI Ane
Novák David M1998Salomon / SuuntoMUŽI A
Pražák Tomáš M1971Jiskra Hylváty - kuželkyMUŽI B
Horák Jakub M1989SRTG Rychnov nad KněžnouMUŽI A
Vacek Martin M1969Iscarex Česká TřebováMUŽI Bne
Klein Petr M1973Podhorní ÚjezdMUŽI B
Novotný Pavel M1981BK Vysoká nad LabemMUŽI Ane
Hübl Radek M1988Runsport Salomon TeamMUŽI A
Petiška Ondřej M1997TJ Sokol JaroměřMUŽI AM AB ČOSM PŘEBOR
Hák Michal M1975Sokol StudenecMUŽI BM AB ČOS
Flegl Vlastimil M1953BrtevMUŽI D