Startovní listina Běh pro UNICEF

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 220

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Táborský Petr M1981Čáslav12 kmmužiano
Bienek Vojtěch M198812 kmmužiano
Navrátilová Veronika F1985Klub "Pokouším se o nemožný"12 kmženyano
Drtinová Víťa F1955Šneci v behu12 kmženyano
Kučera David M1991SK Habena12 kmmužiano
Zachova Jana F1970Báječné ženy v běhu12 kmženyano
Kortus Jakub M1991Mirovice12 kmmužiano
Hautke Kamila F1980Hostivice12 kmženyano
Eisnerová Tereza F1989Stross crew12 kmženyano
Hubnerová Petra F1986Ruměnky12 kmženyano
Neumannová Lenka F1968Kladno12 kmženyano
Skálová Michaela F2001Praha12 kmženyano
Čibera Roman M1985ExtraŠpička12 kmmužiano
Srb Jindřich M1985Night Run Team12 kmmužiano
Stibůrek Jakub M1988BEROUN12 kmmužiano
Havlíček Tomáš M1986Dejvice12 kmmužiano
Nitschelova Olga F198612 kmženyano
Špaček Jiří M1991Špačci12 kmmužiano
Lukeš Marek M1992Špačci12 kmmužiano
Volek Jakub M1991SRTG Praha12 kmmužiano
Sekanina Jan M1983Popelavé kachny s doutníkem12 kmmužiano
Bergauer Marek M199112 kmmužiano
Koubová Kristýna F1991SRTG Praha12 kmženyano
Dolejší Lukáš M198612 kmmužiano
Bližňák Vojtěch M1983TJ Sokol Praha Královské Vinohrady12 kmmužiano
Jirásek Vít M197612 kmmužiano
Šorf Jiří M198712 kmmužiano
Polák Marek M198712 kmmužiano
Beňová Pavlina F197012 kmženyano
Jirovec David M198612 kmmužiano
Honzajk Jiří M198212 kmmužiano
Boušková Michaela F20017 kmženyano
Honzajková Kateřina F198512 kmženyano
Brožová Marie F20007 kmženyano
Černý Jan M200012 kmmužiano
Peringer Matouš M198612 kmmužiano
Vavreková Iveta F199012 kmženyano
Navrátilová Veronika F198512 kmženyano
Zelenková Klára F198812 kmženyano
Šmíd Roman M197712 kmmužiano
Spěváková Klára F198712 kmženyano
Čech Prokop M198812 kmmužiano
Váňová Olga F1980ExtraŠpička7 kmženyano
Mazzolini Alena F198312 kmženyano
Vítková Karina F197912 kmženyano
Horakova Michaela F197912 kmženyano
Obermannová Simona F19687 kmženyano
Blodek Tomáš M196712 kmmužiano
Mach Štěpán M198012 kmmužiano
Hladiš Jan M1984Běžecký klub Chýně12 kmmužiano
Stránský Roman M199512 kmmužiano
Němec Michal M1975Šneci12 kmmužiano
Filip Teo M1981Šneci12 kmmužiano
Serdarevic Goran M1982Praha12 kmmužiano
Čermáková Veronika F1996Brno7 kmženyano
Wilk Karel M1982KČT Trilobit Barrandov12 kmmužiano
Andrade Telmo M1974Terronská UTD12 kmmužiano
Sloupová Karolina F198512 kmženyano
Rampulova Jana F1978Praha12 kmženyano
Čejková Magdalena F1988BlackS' Gang12 kmženyano
Kaslová Kateřina F1985Black S. Gang12 kmženyano
Soukenka Radim M1963Black S Gang12 kmmužiano
Orletová Eva F1987ExtraŠpička7 kmženyano
Hadžiosmanović Srdan M1987Praha12 kmmužiano
Indruchová Lenka F1978Praha7 kmženyano
Gerloch Filip M1986ExtraŠpička7 kmmužiano
Sedlak Petr M1973ExtraŠpička12 kmmužiano
Šišák Tomáš M1995Uherský Brod12 kmmužiano
Strakoš Martin M1982Příbor12 kmmužiano
Rutrle Martin M1992Písek7 kmmužiano
Cepek Jan M1981BK Chýně12 kmmužiano
Cepková Markéta F1982BK Chýně12 kmženyano
Bureš Petr M19727 kmmužiano
Zika Ondřej M1981ExtraŠpička12 kmmužiano
Popelková Markéta F1984Běžecký club chýně12 kmženyano
Dvořáková Helena F1985Písek12 kmženyano
Guerrero David M1978Praha12 kmmužiano
Hnilička Václav M198612 kmmužiano
Beranová Denisa F1988Ruměnky12 kmženyano
Šváchová Lucie F1990Praha12 kmženyano
Bartíková Milča F197112 kmženyano
Matthews Doug M1964Terronska UTD12 kmmužiano
Šlais Václav M1982Praha12 kmmužiano
Šnokhousová Radka F1984Praha12 kmženyano
Ferrer Pablo M1978Praha12 kmmužiano
Roubal Zdeněk M1953Praha 6 12 kmmužiano
Cerný Ondřej M1979HK Pardubice12 kmmužiano
Nikitinová Věra F1987Veveří12 kmženyano
Bohdalková Eliška F199012 kmženyano
Daliborová Ivana F1970Zápy12 kmženyano
Pražák David M1983HO Přírodní vědy12 kmmužiano
Nápravová Pavla F1964BONBON12 kmženyano
Marek Tomáš M1985Proroci zadní řady12 kmmužiano
Jiranek Jan M198312 kmmužiano
Popeláková Klára F1987Ruměnky Praha12 kmženyano
Šantrůček Martin M1988SK Slavia Praha12 kmmužiano
Midulova Katka F1987RSU12 kmženyano
Šlápota Láďa M1979BKČS12 kmmužiano
Bačák Marian M1986svaz bankovních bohémů12 kmmužiano
Šuk David M1990Praha12 kmmužiano
Francová Blanka F1975Les Bonvivants12 kmženyano
Simandl Petr M1974Les Bonvivants12 kmmužiano
Jirát Lukáš M1983Praha12 kmmužiano
Šuk Michal M1992Praha 12 kmmužiano
Felix Juraj M1985Nitra12 kmmužiano
Daxner Jakub M1989JAJAJ12 kmmužiano
Krůžela Standa M1984svaz bankovních bohémů12 kmmužiano
Obermannová Hana F1997Ask Slavia Praha7 kmženyano
Horký Mirek M1973BKČS 12 kmmužiano
Stehlík Oldřich M1948TJ Liga 100 Praha7 kmmužiano
Daubner Jan M1975Česká spořitelna12 kmmužiano
Míšek Jan M1960KONSIT12 kmmužiano
Šusták Miroslav M1988KONSIT12 kmmužiano
Serdarevic Goran M1982Praha12 kmmužiano
Hübnnerová Eva F1988Ruměnky12 kmženyano
Valko Stanislav M1977KONSIT12 kmmužiano
Kardos Frantisek M1976Praha12 kmmužiano
Kudrna Tadeáš M1997Praha12 kmmužiano
Lubelec Jakub M1997Praha7 kmmužiano
Kudrna Matyáš M2001Praha12 kmmužiano
Cibulka Roman M1964KONSIT7 kmmužiano
Jasenský Jakub M1997Fryšták7 kmmužiano
Jasenský Filip M1992Fryšták7 kmmužiano
Lojková Kristýna F198812 kmženyano
Čmucha Jiří M1987Praha12 kmmužiano
Blicha Martin M1989Košice12 kmmužiano
Chalupová Ivana F198912 kmženyano
Matrka Rostislav M1985Praha12 kmmužiano
Nagy Miloš M1987Uhříněves 12 kmmužiano
Machatka Karel M198812 kmmužiano
Krátká Eliška F19997 kmženyano
Jurák Martin M1964Praha12 kmmužiano
Škvor Jan M1986Praha7 kmmužiano
Smažil Pavel M1986Praha12 kmmužiano
Fišerová Hana F1987Praha7 kmženyano
Koláčná Kateřina F19927 kmženyano
Hrdlička Jaroslav M1986TJ Sokol Liptákov12 kmmužiano
Urbánková Kateřina F1987Zlín12 kmženyano
Pospíšilová Jitka F1986Praha12 kmženyano
Čiberová Beata F1988Ruměnky12 kmženyano
Neubergová Pavla F1979Běžecký klub Košíře12 kmženyano
Hejra David M1980"U konce s dechem"12 kmmužiano
Krátký Martin M1979praha 4 kamýk7 kmmužiano
Doležel Martin M1987Friďáci Mlýňáci7 kmmužiano
Kvaková Michala F1988Friďáci Mlýňáci7 kmženyano
Kuntová Martina F1983Black S Gang12 kmženyano
Večerková Milada F1977Praha 97 kmženyano
Pokorný Jan M1984Kladno12 kmmužiano
Jašková Jitka F19857 kmženyano
Macek Jaroslav M19777 kmmužiano
Jurčeková Alena F1988Hodonín12 kmženyano
Krátká Lucie F1978Praha12 kmženyano
Smetana Lukáš M1993Veltrusy12 kmmužiano
Iwonski Jiří M197812 kmmužiano
Miličičová Jolana F199712 kmženyano
Ostrenková Barbora F1982Chýně12 kmženyano
Vrana Vilem M1985Praha12 kmmužiano
Štefan Petr M1987Praha7 kmmužiano
Stejskal Jan M1984Praha 1012 kmmužiano
Zrustek Martin M1976praha12 kmmužiano
Zapletalová Zuzana F1991SRTG Praha12 kmženyano
Trejbalová Jana F1973SRTG Praha12 kmženyano
Smith Lucie F1975SRTG Praha12 kmženyano
Hasa Martin M1987Praha12 kmmužiano
Bečka Marek M1986Praha12 kmmužiano
Höfer Karel M1987SKS1892 & Běžecká škola Prahy 67 kmmužiano
Jurigová Milena F1989Running Lions12 kmženyano
Bieleszová Marie F1990Praha12 kmženyano
Vasko Dan M1987Praha7 kmmužiano
Valenta Radek M1982Terezín12 kmmužiano
Slívová Hana F198012 kmženyano
Synčák Ondřej M198612 kmmužiano
Košťál Daniel M1985Praha12 kmmužiano
Kubátová Alžběta F1991Ruměnky12 kmženyano
Soukalová Petra F1985Opava12 kmženyano
Trčka Jan M1968Albeř12 kmmužiano
Bartoněk Ondřej M1991Uherské Hradiště12 kmmužiano
Forman Filip M19832 extremisti12 kmmužiano
Píšová Jana F19792 extremisti12 kmženyano
Lukášek Jiří M1983Poděbrady12 kmmužiano
Kostrunek Filip M1985Praha12 kmmužiano
Hrabovský Ondřej M199112 kmmužiano
Kovac Jakub M1984Praha12 kmmužiano
Kolesa Adam M1985Praha12 kmmužiano
Říčka Pavel M198612 kmmužiano
Vaňkát Honza M1986EPO12 kmmužiano
Řeháková Nikola F1993SRTG Praha12 kmženyano
Schwarz Marek M1979Běžecká parta Žižkov12 kmmužiano
Cuřínová Petra F1983Sneci v behu12 kmženyano
Šolc Jakub M1984EPO G4 Pfefrmint klub12 kmmužiano
Vybíral Lukáš M198312 kmmužiano
Fišer Daniel M1988Praha 57 kmmužiano
Lankaš Jan M1975Prokop4ever12 kmmužiano
Travnicek Vojtech M1990Traplice12 kmmužiano
Pavlikova Marketa F1989Uherske Hradiste12 kmženyano
Jelének Jan M1987Praha12 kmmužiano
Juránek Ondřej M1982Adidas Runners Prague12 kmmužiano
Novacek Miroslav M19817 kmmužiano
Kafkova Marketa F19847 kmženyano
Horky Stefan M19827 kmmužine
Radev Alexander M198612 kmmužine
Nitschelová Olga F19007 kmženy
Doležalová Eva F19897 kmženyne
Marek Martin M198112 kmmuži
Bílek Jirka M198212 kmmuži
Chocholová Jana F197812 kmženy
Chochol Michael M199912 kmmuži
Kolářová Karolina F1992BP412 kmženyne
Ramos Soňa F197712 kmženy
Černá Simona F1972BlackS´Gang12 kmženyne
Hojdn Lukáš M1986RUN magazine team12 kmmužine
Fritz Robert M196412 kmmuži
Chaloupka Zdeněk M198812 kmmuži
Drnkova Veronika F1987Tysunky Seletice12 kmženyne
Szabo Pavol M198312 kmmužine
Fiala Jan M1981Praha 712 kmmužine
Pechac Jan M198612 kmmužine
Silielský Michal M198712 kmmuži
Semradova Lenka F199112 kmženyne
Kadlec Jiří M1981Praha 612 kmmužine