Počet přihlášených: 366
Příjmení | Jméno | Klub | Země | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Zika | Ladislav | SK APD Děčín | CZE | 5 km | M1 | |
Rambová | Nina | SK APD | CZE | 5 km | Z1 | |
Strnadová | Viktorie | VK Slavie | CZE | 5 km | Z1 | |
Strnad | Miroslav | Děčín | CZE | 5 km | M3 | |
Štembergerová | Zuzana | CZE | 5 km | Z3 | ||
Filipová | Vladimíra | CZE | 5 km | Z3 | ||
Vágnerová | Veronika | VitaSport.cz | CZE | 5 km | Z3 | |
Rathouský | Jiří | SK APD | CZE | 5 km | M1 | |
Rathouský | Ondřej | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Rathouský | Roman | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Machačný | Jiří | Česká Kamenice | CZE | 5 km | M1 | |
Dvorak | Karel | Krasna Lipa | Kvadriatlon týmy | |||
Štembergová | Tereza | Teplice | Dětský běh 750 m dívky | |||
Strnad | Miroslav | SK APD Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Kučerová | Katarína | KONKORDIA Děčín | CZE | 5 km | Z3 | |
Kukrálová | Jaroslava | Chomutov | CZE | 5 km | Z3 | |
Průchová | Jiřina | Děčín | CZE | 5 km | Z3 | |
Koštířová | Kateřina | Děčín | CZE | 5 km | Z1 | |
Peterkova | Yveta | Decin | CZE | 5 km | Z3 | |
Peterka | Marek | CZE | Rodinný běh | |||
Pýcha | Ondřej | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | |||
Müller | Jan | SK APD Děčín | CZE | 5 km | M1 | |
Müllerová | Jana | SK APD Děčín | CZE | 5 km | Z1 | |
Müller | Jan | SK APD Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Prašková | Barbora | SK APD | CZE | 5 km | Z1 | |
Přibyl | Luboš | KONKORDIA Děčín | CZE | 5 km | M3 | |
Vobnášil | Stanislav | Ski team Dolní Žleb | CZE | 5 km | M3 | |
Anderle | Tomáš | Děčín | CZE | 5 km | M1 | |
Rážová | Olga | CZE | 5 km | Z3 | ||
Bartošová | Květoslava | Kůže Bartoš | CZE | 5 km | Z3 | |
Miškovský | Petr | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | 5 km | M1 | |
Bulva | Pavel | Ludvíkovice | CZE | 5 km | M3 | |
Prokopová | Renata | Ludvíkovice | CZE | 5 km | Z3 | |
Sestoradova | Martina | Decin | CZE | 5 km | Z3 | |
Masorsič | Jiří | Střížák | CZE | 5 km | M3 | |
Hufnágl | Pišta | Bikeplac Racing | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Vošta | Martin | CZE | 5 km | M3 | ||
Horkulič | Martin | POVRLY | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Tauber | Jaromír | Florbal Ústí | CZE | 5 km | M3 | |
Prášek | Jiří | SCDC | 5 km | M3 | ||
Smutný | Oldřich | COOP Mnichovo Hradiště | CZE | Půlmaraton | M5 | |
Plesingerová | Mirka | Rozběháme Teplice | CZE | 5 km | Z3 | |
Kalousová | Kateřina | Rozběháme Teplice | CZE | 5 km | Z1 | |
Jirásková | Linda | Děčín | CZE | 5 km | Z1 | |
Jonáková | Alena | Rozběháme Teplice, Stradov | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Jonák | Pavel | Rozběháme Teplice, Stradov | CZE | Dětský běh 200 m | ||
Kopecká | Markéta | CZE | 5 km | Z3 | ||
Liška | Radek | Rozběháme Teplice | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Pacina | Jan | KL Sport | 5 km | M1 | ||
Horáková | Lucie | Děčín | CZE | 5 km | Z1 | |
Procházková | Aneta | Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Horakova | Lucie | Děčín | CZE | Rodinný běh | ||
Šafaříková | Viola | SK APD | CZE | 5 km | Z1 | |
Šafaříková | Viola | SK APD | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Šafařík | Milan | CAO Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Fejfarová | Marie | HK | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Fejfarová | Milena | Děčín | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Fejfarová | Marie | HK | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Bílkovská | Olivia | Rozběháme Teplice | CZE | 5 km | Z1 | |
Bílkovská | Viktorie | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Bílkovská | Natálie | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Tattermusch | Šárka | CZE | 5 km | Z3 | ||
Tattermusch | Daniel | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | |||
Malcová | Dominika | CZE | 5 km | Z1 | ||
Jiráň | Aleš | HERE TO WIN | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Jiráň | Tomáš | HERE TO WIN | CZE | Půlmaraton | M5 | |
Číhalová | Lina | CZE | 5 km | Z1 | ||
veselý | jirka | Ústi nad labem | CZE | 5 km | M1 | |
Mrkos | Filip | LTC Tenis Děčín | 5 km | M1 | ||
Salajková | Kateřina | LTC Tenis Děčín | CZE | 5 km | Z1 | |
Bílková | Michaela | Děčín | CZE | 5 km | Z1 | |
Pajer | Jan | Tenis | CZE | 5 km | M3 | |
Pondělíčková | Jitka | CZE | 5 km | Z1 | ||
Spišáková | Eliška | Sk atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Hejna | Jakub | Sk Bílý Balet Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Spišáková | Eliška | Sk atletika pro děti | CZE | Rodinný běh | ||
Prokupek | Ludek | ao oddil Doksy | CZE | Půlmaraton | M5 | |
Janáček | Jan | Rozběháme Teplice,Teplice | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Janáček | Jiří | Rozběháme Teplice,Teplice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Žáček | Martin | Děčín | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Vohradnik | Ondřej | CZE | Dětský běh 200 m | |||
Kubera | Petr | Pivní strejc | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Hašek | Pavel | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Háková | Lenka | Ostrava | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Cuth | Jakub | SVK | Půlmaraton | M1 | ||
Täuber | Jaromír | CZE | Půlmaraton | M1 | ||
Janáček | Jakub | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Janáčková | Rozálie | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Domes | Vlastimil | Děčín | CZE | Rodinný běh | ||
Domes | Jan | HC Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Kremla | Jakub | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | |||
Kremla | Tomáš | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Bárta | Martin | CZE | Půlmaraton | M1 | ||
Klinkáček | Karel | Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Feix | Ivo | teplice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Mariana + Sandro | Pintaudi | SK atletika pro děti | CZE | Rodinný běh | ||
Pintaudi | Mariana | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Mertová | Eva | CZE | Půlmaraton | Z1 | ||
Stary | Oldrřich | KAMA3 | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Rajtrová | Adéla | CZE | Rodinný běh | |||
Rajtr | Bobeš | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | |||
Freiberg | Jaroslav | Větruše UL | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Procházka | Josef | Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Procházková | Tereza | Děčín | CZE | Rodinný běh | ||
Procházková | Tereza | Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Miškovský | Jan | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Miškovský | Vojta | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Miškovský | Adam | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Zítková | Eliška | USK Provod Ústí nad Labem | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Plachá | Alžběta | CZE | Dětský běh 750 m dívky | |||
Plachý | Hynek | CZE | Rodinný běh | |||
Illikova | Michaela | Praha | Kvadriatlon jednotlivci | |||
Pivoňka | Lukáš | SCDC | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Vlasák | Tomáš | SCDC | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Kopřiva | Jan | TJ Jiskra Nový Bor | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Valenta | Karel | Běžecký kroužek Varnsdorf | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Hrubá | Josefína | SK.Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Vodička | Pavel | FOOD SAVE RUN VARNSDORF | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Šulc | Petr | CZE | Půlmaraton | M1 | ||
Hruška | Miloš | VĚTRUŠE UL | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Hrušková | Sabina | SKP Ústí nad Labem | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Vrátná | Lucie | SK APD | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Vrátná | Zuzana | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Matys | Bohuslav | Bobo běh | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Konířová | Andrea | CZE | Půlmaraton | Z1 | ||
Huleš | Josef | CZE | Půlmaraton | M1 | ||
Bučo | Robin | CZE | Půlmaraton | M1 | ||
Miroslav | Pták | STS Chvojkovice Brod | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Vrátná | Alena | Krušnoman Triatlon Litvínov | CZE | Půlmaraton | Z3 | |
Gut | Vilém | Česká kamenice | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Gut | Rostislav | Česká Kamenice | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Gut | Vilém | Česká Kamenice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Palaščák | Jan | Chuderov | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Štefánek | Rostislav | Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Tonder | Martin | Decin | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Česnek | Tomáš | Triade | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Ďásková | Martina | Myrnyx Tyrnyx | CZE | Půlmaraton | Z3 | |
Weis | Viktor václav | HC Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Weis | Richard | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | |||
Baco | Josef | STS Chvojkovice Brod | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Ryska | Radim | Dřevaci Decin | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Vaňková | Saša | KOB Děčín | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Kříž | Petr | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Horacek | Lubomir | Decin | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Barta | Michal | Decin | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Baldinus | Štefan | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Baldinusová | Lenka | CZE | Půlmaraton | Z3 | ||
Pýcha | Petr | CZE | Dětský běh 200 m | |||
Hofírek | Jarmil | Malšovice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Čmelík | Jiří | Mirkov | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Čmelík | Tomáš | Mirkov | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Suchý | Pavel | RC Falkenštejn | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Dvořák | Čestmír | PV Žleb | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Privitzer | Michal | Rozběháme Teplice,Teplice | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Pomichálková | Romana | Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Kotva | Jan | triade | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Hirják | Tibor | SVK | Půlmaraton | M1 | ||
Kopecký | Tomáš | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Veselý | Vítězslav | Sokol Bělá | Seychelles | Půlmaraton | M3 | |
Štěpánek | Roman | Liberec | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Šulcová | Tereza | Děčín | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Kočíb | Pavel | Krušnoman TT Litvínoov | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Volfová | Lucie | CZE | Půlmaraton | Z1 | ||
Kleinová | Lucie Růžena | Sk Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Blažková | Emma | SK-Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Peterka | Marek | Triade | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Bláha | Antonín | Mikulášovice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Bláhová | Vladimíra | Mikulášovice | Půlmaraton | Z3 | ||
Parlesáková | Iva | CZE | Dětský běh 750 m dívky | |||
Polák | Tomáš | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 200 m | ||
Pařízek | Radek | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Veselý | Jan | Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Bureš | Lukáš | CK Kolokrám Svijany | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Loubek | Kryštof | Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Zika | Ladislav | SK APD Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Zach | Jan | Děčín | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Trnka | Ondřej | Reality Široký | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Macho | Ondřej | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | |||
Macho | Vojtěch | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 200 m | ||
Pajer | Ivan | Tenis | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Krnáčová | Tereza | LTC Děčín, Plavání Děčín | Dětský běh 750 m dívky | |||
Buchmannová | Emma | CZE | Dětský běh 750 m dívky | |||
Rathouský | Jiří | SK APD | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Jakub | Svoboda | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Vrátný | Jan | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Pomichálek | Ondřej | CZE | Dětský běh 200 m | |||
Novotný | Josef | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Ginzel | Petr | Vinohradské šlapky | Triatlon jednotlivci | TŽ | ||
Danda | Tomáš | Praha 4 | Triatlon jednotlivci | TM39 | ||
Kesler | Josef | Chomutov | Triatlon jednotlivci | TM40plus | ||
Košik | Martin | vodní polo Děčín | Triatlon jednotlivci | TM39 | ||
Košik | Michal | vodní polo Děčín | Triatlon jednotlivci | TM40plus | ||
Fuksa | Ladislav | CykloFIT Liberec MTB Team | Triatlon jednotlivci | TM39 | ||
Šiml | Jan | Novis TK Praha | Triatlon jednotlivci | TM40plus | ||
Baco | Josef | STS Chvojkovice Brod | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Baco | Ondřej | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Baco | Ondřej | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Baldinus | Štefan | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Baldinusová | Lenka | CZE | Půlmaraton | Z3 | ||
Bárta | Martin | CZE | Půlmaraton | M1 | ||
Barta | Michal | Decin | CZE | Půlmaraton | M1 | ano |
Bednařík | Radek | Bílina | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Bednařík | Radek | Bílina | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Bílkovská | Natálie | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Bílkovská | Viktorie | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Bílkovský | Ondřej | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 200 m | ano | |
Bílkovský | Ondřej | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 200 m | ||
Blažková | Emma | SK-Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ano | |
Bräuer | Ondřej | SK atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Bräuer | Ondřej | SK atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Bučo | Robin | CZE | Půlmaraton | M1 | ano | |
Buchmannová | Emma | CZE | Dětský běh 750 m dívky | |||
Cuth | Jakub | SVK | Půlmaraton | M1 | ||
Česnek | Tomáš | Triade | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Čmelík | Jiří | Mirkov | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Čmelík | Tomáš | Mirkov | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Ďásková | Martina | Myrnyx Tyrnyx | CZE | Půlmaraton | Z3 | ano |
Domes | Jan | HC Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Domes | Vlastimil | Děčín | CZE | Rodinný běh | ano | |
Feix | Ivo | teplice | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Fejfarová | Marie | HK | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Fejfarová | Milena | Děčín | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Franc | Pavel | NetSuite & Oracle | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Franc | Pavel | NetSuite & Oracle | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Freiberg | Jaroslav | Větruše UL | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Gut | Rostislav | Česká Kamenice | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Gut | Vilém | Česká kamenice | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Gut | Vilém | Česká Kamenice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Hajný | Matěj | Česká Kamenice | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Hajný | Matěj | Česká Kamenice | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Háková | Lenka | Ostrava | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Hejna | Jakub | Sk Bílý Balet Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | |
Hirják | Tibor | SVK | Půlmaraton | M1 | ||
Hofírek | Jarmil | Malšovice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Horacek | Lubomir | Decin | CZE | Půlmaraton | M1 | ano |
Horáková | Johana | SK-ATLETIKA PRO DĚTI | CZE | Dětský běh 200 m | ano | |
Horáková | Johana | SK-ATLETIKA PRO DĚTI | CZE | Dětský běh 200 m | ||
Horáková | Karolína | SK-ATLETIKA PRO DĚTI | CZE | Dětský běh 200 m | ano | |
Horáková | Karolína | SK-ATLETIKA PRO DĚTI | CZE | Dětský běh 200 m | ||
Horakova | Lucie | Děčín | CZE | Rodinný běh | ||
Horkulič | Martin | POVRLY | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Hrubá | Josefína | SK.Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Hruška | Miloš | VĚTRUŠE UL | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Hrušková | Sabina | SKP Ústí nad Labem | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ||
Huleš | Josef | CZE | Půlmaraton | M1 | ano | |
Jabor | Ondřej | AK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Jabor | Ondřej | AK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Jabor | Tadeáš | SK APD | CZE | Dětský běh 200 m | ano | |
Jabor | Tadeáš | SK APD | CZE | Dětský běh 200 m | ||
Jakub | Svoboda | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Janáček | Jakub | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | |
Janáček | Jan | Rozběháme Teplice,Teplice | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Janáček | Jiří | Rozběháme Teplice,Teplice | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Janáčková | Rozálie | Rozběháme Teplice | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Ježek | Jakub | SK APD Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Ježek | Jakub | SK APD Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Jiráň | Aleš | HERE TO WIN | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Jiráň | Tomáš | HERE TO WIN | CZE | Půlmaraton | M5 | ano |
Jonák | Pavel | Rozběháme Teplice, Stradov | CZE | Dětský běh 200 m | ano | |
Jonáková | Alena | Rozběháme Teplice, Stradov | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Kleinová | Lucie Růžena | Sk Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Klinkáček | Karel | Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Kočíb | Pavel | Krušnoman TT Litvínoov | CZE | Půlmaraton | M3 | ne |
Kopecký | Tomáš | CZE | Půlmaraton | M3 | ano | |
Kopřiva | Jan | TJ Jiskra Nový Bor | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | |
Kremla | Tomáš | CZE | Půlmaraton | M3 | ano | |
Krnáčová | Tereza | LTC Děčín, Plavání Děčín | Dětský běh 750 m dívky | |||
Kříž | Petr | CZE | Půlmaraton | M3 | ano | |
Kubera | Petr | Pivní strejc | CZE | Půlmaraton | M1 | ano |
Kučerová | Katarína | KONKORDIA Děčín | CZE | Půlmaraton | Z3 | ano |
Kučerová | Katarína | KONKORDIA Děčín | CZE | Půlmaraton | Z3 | |
Kuncl | Vit | Malsovice | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Kuncl | Vit | Malsovice | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Kunclova | Zuzana | Malsovice | CZE | Rodinný běh | ||
Kunclova | Zuzana | Malsovice | CZE | Rodinný běh | ||
Lorenzová | Eliška | CZE | Půlmaraton | Z1 | ||
Lorenzová | Eliška | CZE | Půlmaraton | Z1 | ||
Loubek | Kryštof | Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Machačný | Jiří | Česká Kamenice | CZE | Rodinný běh | ||
Machačný | Jiří | Česká Kamenice | CZE | Rodinný běh | ||
Macho | Ondřej | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | ||
Macho | Vojtěch | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 200 m | ano | |
Marek | Jiří | SPONA Teplice | CZE | Půlmaraton | M1 | ano |
Marek | Jiří | SPONA Teplice | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Mariana + Sandro | Pintaudi | SK atletika pro děti | CZE | Rodinný běh | ano | |
Matys | Bohuslav | Bobo běh | CZE | Půlmaraton | M1 | ano |
Mertová | Eva | CZE | Půlmaraton | Z1 | ||
Miroslav | Pták | STS Chvojkovice Brod | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Miškovský | Adam | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ||
Miškovský | Jan | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Miškovský | Vojta | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Müller | Jan | SK APD Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | |
Palaščák | Jan | Chuderov | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Pařízek | Radek | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Peterka | Marek | Triade | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ||
Petrášová | Ivana | Bílina | CZE | Půlmaraton | Z3 | |
Petrášová | Ivana | Bílina | CZE | Půlmaraton | Z3 | |
Pintaudi | Mariana | SK Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Pirzkall | František | CZE | Půlmaraton | M3 | ano | |
Pirzkall | František | CZE | Půlmaraton | M3 | ||
Pivoňka | Lukáš | SCDC | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Plachá | Alžběta | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ano | ||
Polák | Tomáš | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 200 m | ano | |
Polívková | Lenka | CZE | Půlmaraton | Z1 | ano | |
Polívková | Lenka | CZE | Půlmaraton | Z1 | ||
Pomichálková | Romana | Atletika pro děti Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Privitzer | Michal | Rozběháme Teplice,Teplice | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Procházka | Josef | Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Procházková | Aneta | Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Procházková | Tereza | Děčín | CZE | Rodinný běh | ano | |
Procházková | Tereza | Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Prokupek | Ludek | ao oddil Doksy | CZE | Půlmaraton | M5 | |
Pýcha | Ondřej | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | ||
Pýcha | Petr | CZE | Dětský běh 200 m | ano | ||
Rathouský | Jiří | SK APD | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | |
Rathouský | Ondřej | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ne | |
Rathouský | Roman | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ne | |
Růžička | Pavel | Ústí Nad labem | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Růžička | Pavel | Ústí Nad labem | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Ryska | Radim | Dřevaci Decin | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Silná | Barbora | Plavání Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Silná | Barbora | Plavání Děčín | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ||
Spišáková | Eliška | Sk atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ano | |
Spišáková | Eliška | Sk atletika pro děti | CZE | Rodinný běh | ano | |
Stary | Oldrřich | KAMA3 | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Suchý | Pavel | RC Falkenštejn | CZE | Půlmaraton | M3 | ne |
Šafařík | Milan | CAO Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Šafaříková | Viola | SK APD | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Štefánek | Rostislav | Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Štěpánek | Roman | Liberec | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Šulc | Petr | CZE | Půlmaraton | M1 | ano | |
Šulcová | Tereza | Děčín | CZE | Půlmaraton | Z1 | ano |
Tattermusch | Daniel | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | ||
Täuber | Jaromír | CZE | Půlmaraton | M1 | ano | |
Tonder | Martin | Decin | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Valenta | Karel | Běžecký kroužek Varnsdorf | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Vaňková | Saša | KOB Děčín | CZE | Půlmaraton | Z1 | |
Veselý | Vítězslav | Sokol Bělá | Seychelles | Půlmaraton | M3 | ano |
Vlasák | Tomáš | SCDC | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Vlček | Jiří | ASK Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | ano |
Vlček | Jiří | ASK Děčín | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Vohradník | Jiří | CZE | Rodinný běh | |||
Vohradník | Jiří | CZE | Rodinný běh | |||
Vohradník | Ondřej | CZE | Rodinný běh | |||
Vohradnik | Ondřej | CZE | Dětský běh 200 m | |||
Vohradník | Ondřej | CZE | Rodinný běh | |||
Vohradníková | Lucie | CZE | Rodinný běh | |||
Vohradníková | Lucie | CZE | Rodinný běh | |||
Volfová | Lucie | CZE | Půlmaraton | Z1 | ano | |
Vrátná | Alena | Krušnoman Triatlon Litvínov | CZE | Půlmaraton | Z3 | ano |
Vrátná | Lucie | SK APD | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Vrátná | Zuzana | SK APD | CZE | Dětský běh 750 m dívky | ano | |
Vrátný | Jan | SK Atletika pro děti | CZE | Dětský běh 750 m chlapci | ano | |
Vrbíček | Michal | Chuderov | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Vrbíček | Michal | Chuderov | CZE | Půlmaraton | M3 | |
Weis | Viktor václav | HC Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | |
Weisová | Kamila | CZE | Rodinný běh | ano | ||
Weisová | Kamila | CZE | Rodinný běh | |||
Zach | Jan | Děčín | CZE | Půlmaraton | M1 | |
Zachová | Liliana | Děčín | CZE | Rodinný běh | ||
Zachová | Liliana | Děčín | CZE | Rodinný běh | ||
Zárubova | Petra | SK Debrno | CZE | Půlmaraton | Z3 | |
Zárubova | Petra | SK Debrno | CZE | Půlmaraton | Z3 | |
Zika | Ladislav | SK APD Děčín | CZE | Dětský běh 1500 m chlapci | ano | |
Zítková | Eliška | USK Provod Ústí nad Labem | CZE | Dětský běh 1500 m dívky | ano | |
Žáček | Martin | Děčín | CZE | Půlmaraton | M1 |