Počet přihlášených: 1160
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|
Baloun | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Bartoš | Ondřej | Petlach TZB | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Bauer | Roman | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Baxa | Simona | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Beck | Zdenek | Rivalove | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Beneš | Miroslav | Jiřice | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Beníšek | David | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Brejcha | Martin | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Brtek | Daniel | Jakbysmet | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Břeň | Martin | Veverka team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Buřičová | Marcela | Mattoni Freerun | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Buttafoco | Marco | Rome | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Cerny | Jakub | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Culková | Kateřina | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Cvrkal | Ladislav | půlmaraton muži | M4 (60plus) | ||
Czakó | Matúš | SMTA Nitra | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Červák | Jiří | Ataccamarádi | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Červák | Marek | Ataccamarádi | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Červenka | Lukáš | Alfa skvadra | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Číž | Petr | SK Bajer Pizza Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Čížek | Petr | Petr a Jirka | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Daubner | Petr | Otrokáři | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Dědková | Helena | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Denton | Jan | LUKOV Plast s.r.o. | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Dostál | Michal | CSOB | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Došek | Jan | SKP Nymburk | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Doubek | Tomáš | Lysá nad Labem | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Ďurík | Peter | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Dvořák | František | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Eliášová | Petra | TOP RUN CLUB | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Fichtner | Adam | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Fišerová | Adéla | Lysá nad Labem | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Fořtová | Iveta | ELEVENRUNTEAM | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Francová | Jitka | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Fučík | Pavel | Milovičtí Bežci | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Fuka | Bohdan | TJ Sokol I. Smíchov | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hák | Ondřej | Klub Polární Záře | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hála | Aleš | Králův Dvůr | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hanousková | Kateřina | Ořech | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Hanulík | Miroslav | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Hanuš | Jiří | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hanzlova | Hana | nadsena verejnost | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Havlin | Michael | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Helmich | Tomáš | JABLOtým | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hladká | Michaela | Nymburk | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Horáková | Malvína | Růžofky | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Horyna | Vlastimil | TJ Lokomotiva Nymburk | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Houžvička | Zbyněk | Hradec Králové 6 | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Houžvičková | Kateřina | Hradec Králové | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Hrabánek | Vojtěch | Velký Osek | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hrbáč | Tomáš | Sbor dobrovolných hasičů Dubí | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hroníková | Kateřina | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Huja | Vítězslav | VK Slavia | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hurych | Jakub | Maratón klub Kladno | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hyblerová | Barbora | Klučov | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Chloupková | Renata | Lysá nad Labem | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Jadrny | Martin | Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Janáková | Barbora | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Janda | Vlastimil | Nymburk | půlmaraton muži | M4 (60plus) | |
Janska | Petra | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Jansová | Klára | Praha | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Jech | Petr | WC Pivson Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Jeneš | Jan | HTH Šneks | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Jeníčková | Zuzana | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Jiránek | Jan | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Jirásková | Jitka | Česká Lípa | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Koudelková | Iva | Adventní běhání | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Jurinec | Pavel | Petlach TZB | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kafka | Leoš | Praha 9 - Čakovice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kálal | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kálal Kučerová | Kateřina | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Kalina | Pavel | Třemošnice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kalivoda | Vladimír | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kaloč | Richard | Líná Hrouda | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kamrád | David | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kaplan | Daniel | Běhej Poděbrady | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kerté | Richard | Traged Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Klár | Jiří | Libáň | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Klauz | Jiří | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Klíma | Josef | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kmuníčková | Jana | Maratón klub Kladno | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Knížek | Lukáš | Černé Voděrady | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kočí | Vojtěch | SK BOX Mělník | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kodr | Karel | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kofránek | Milan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kolarovský | Milan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kopinec | Stanislav | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kordina | Zdeněk | Magna Team | půlmaraton muži | M4 (60plus) | |
Kosař | Milan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kosina | Stanislav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Kosina | Tomáš | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Koťátko | Ondřej | Alfa skvadra | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kotyza | Petr | Jakbysmet | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Koudelková | Jana | Magna Team | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Kouřil | Martin | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Koutková | Adéla | Nymburk | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Kožený | Petr | TJ Slavoj Choltice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Králová | Bohumila | GP Kolín | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Králová | Ivana | Praha6 | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Kroužilová | Iva | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Krytinář | Michal | SDH Tuklaty | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Křemen | Martin | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kubát | Milan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kubišta | Petr | Sokol Kolín | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kubová | Michaela | IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Kubů | Martin | Sokol Libeň | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kudláček | Petr | Pacemakers | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kutlochová | Markéta | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Kuzďasová | Alena | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Kyjonka | Radim | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Lazecky | Premysl | Milovice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Lemfeld | Tomáš | Praha 3 - Žižkov | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Libus | Jan | Heliport SK | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Link | Karel | LUKOV Plast s.r.o. | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Lojka | Bohdan | Los Lojkos | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Luňáková | Zuzana | Lysá nad Labem | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Macková | Eva | Magna Team | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Macura | Tomáš | Chroustov | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Macháček | Pavel | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Marek | Ondřej | Continental Brandýs | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Martínek | Jan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Maruška | Zdeněk | Diamant | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Marvanová | Jana | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Masojídková | Petra | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Mašek | Jiří | Tempo Makers | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Matějka | David | Okrašlovací spolek Rohatsko | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Matějka | Tomáš | Sokol Dlouhá Lhota | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Matoušek | Petr | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Měchura | Jan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Měchurová | Tereza | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Melena | Michael | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Michálková | Andrea | Benátky nad Jizerou - Rozběháme Benátky | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Mizerová | Markéta | Nymburk | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Mojžišová | Veronika | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Moravec | Michael | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Müllerová | Martina | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Műllerová | Petra | Mattoni Freerun | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Muzikář | Martin | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Najmon | Pavel | TJ Lokomotiva Nymburk | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Najmonová | Hana | Lysá nad Labem | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Navrátilová | Markéta | Česká Lípa | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Nemec | Petr | Benatky nad Jizerou | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Nevřela | Ivo | Benatky nad Jizerou | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Novák | Jiří | Kolín | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Novotný | Pavel | SKP NYMBURK | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Nový | Petr | BEESPEE | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Odnoha | David | Kosmorunners | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Ondrůšek | Libor | Morové Šlehy | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Ovesen | Vemund | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Pátek | Zdeněk | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Paulas | Richard | Praha 4 | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Pavlíčková | Lenka | Slow Climbers | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Pěcha | Tomáš | VTJ Běhoun Poděbrady | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Pejchar | Miloš | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Perglerová | Daniela | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Petlach | Jiří | Petlach TZB | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Petraskova | Eva | Praha 9 | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Picek | Daniel | Sokol Vlkava | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Plaček | Petr | Starý Kolín - Bašta | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Plaček | Petr | Čáslav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Podolák | Karel | Brandýs nad Labem | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Podoláková | Pavla | Nymburk | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Podškubka | Viktor | Eleven Run Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Polák | Jan | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Pop | Martin | Klučov | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Popek | David | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Prejzek | Ondřej | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Procházková | Kateřina | Dobřichov | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Půček | Martin | Brno | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Rada | Oldřich | Ústí nad Labem | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Radonský | Tomáš | Running Lions | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Rafajová | Vendula | Magna Team | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Rohr | Petr | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Rohrová | Dana | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Rosová | Jitka | Nejde jenom chcíplá koza!!!! Mladá Boleslav | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Růžička | Václav | RŮŽA Sport | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Rypáček | Roman | Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Samek | Petr | OÚ Zábřezí-Řečice | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Sasak | Jakub | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Schillings | Bart | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Schmidt | Radoslav | Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Sisáková | Nina | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Skála | Radek | Český Brod | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Skalinová | Kamila | GP Kolín | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Sláviková | Lujza | Praha | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Slovák | Jaroslav | Přerov nad Labem | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Solnička | Tomáš | Radouč | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Sova | Jan | MP Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Staněk | Martin | LUKOV Plast s.r.o. | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Staněk | Milan | Kenast Pečky | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Staněk | Oldřich Tomáš | HZS Kolín | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Staňkovič | Ondřej | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Stezka | Martin | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Svoboda | Cristian | Kostelec nad Labem | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Šanda | Miloslav | SDH Sloupno | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Šidlichovská | Zuzana | JABLOtýmStará Boleslav | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Šimeček | Karel | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Šimeček | Luděk | TJ Lokomotiva Nymburk | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Šišmová | Renata | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Škaldová | Hana | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Šmerhová | Petra | Radim | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Šnáblová | Jana | Praha 2 | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Štěpánová | Lenka | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Štych | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Švehla | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Švihálek | Pavel | Ořech | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Tomková | Barbora | Praha | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Trbušek | René | Čelákovice | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Trojan | Ludek | Prague | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Tůma | Jan | NYMBURK | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Urbanek | Jan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Valenta | Miroslav | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Valenta | Vladislav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Váňa | Aleš | Karlovy Vary | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vasilišin | Ľubomír | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Vašák | Radan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Vávrová | Markéta | Rolníci ČZU | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Večeřová | Ivana | Nymburk | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Vegrichtová | Jitka | Poděbrady | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Vencl | Jiří | Hradec Králové | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Vernerová | Jana | Petlach TZB | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Veselá | Michaela | Praha | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Vítek | Vojtěch | Benátky nad Jizerou | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Vondráček | Jiří | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vraná | Klára | Benátky nad Jizerou | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Vrba | Tomas | nadsena verejnost | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vrbková | Kateřina | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Wolf | Petr | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Wotke | jiří | Slow climbers | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zajíčková | Lucie | TARGET SPORT MILOVICE | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Zandl | Patrick | Svítilny Fenix | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zápotocký | Jiří | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zatloukal | Josef | Klub polární záře | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zikmund | Michal | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Zvěřina | Tomáš | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Žalud | Ladislav | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Benko | Jan | Hogner Gomango | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Bittnerová | Radana | Praha | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Brožek | Jan | TJ Slavoj Choltice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Horáková | Jana | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Hruby | David | Etriatlon team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kara | Jakub | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Karaová | Jana | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Lazarová | Hana | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Lukáč | Petr | Cyklomax - Rock Machine | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Novák | Michal | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Pavlíček | Michal | Svépravice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Pavlů | Mirka | Hejvy´s Intimate Team | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Vedral | Stanislav | Český Brod | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Smutný | Oldřich | COOP Mnichovo Hradiště, družstvo | půlmaraton muži | M4 (60plus) | |
Holeček | Prokop | SK Chvojkovice Brod | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Mazac | Martin | caslav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Molnar | Jozef | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Barták | Zdeněk | Bowling Squash Sadská | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Málek | Stanislav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Přibyl | Vojtěch | TRAILPOINT | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Landštof | David | TRAILPOINT | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Chmatal | Martin | TRAILPOINT | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Rencova | Pavlina | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Zahrádka | Jan | Nymburk | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Svoboda | Michal | Varnsfdorf | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Cibulková | Lenka | Bělá pod Bezdězem | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Sedláček | Jaroslav | SK Praga Vysočany | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Tošnar | Karel | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Chmelová | Iva | BKČS | půlmaraton ženy | Z4 (50plus) | |
Partl | Martin | Lysá nad Labem | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Drahokoupil | Miroslav | Chlumec nad Cidlinou | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Frolík | Stanislav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Nováková | Petra | Běžecký klub České spořitelny | půlmaraton ženy | Z4 (50plus) | |
Stehlík | Karel | Kutná Hora | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vavruška | Michal | Svatý Mikuláš | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Javůrek | Jiří | Středokluky | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Javůrková | Kateřina | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Barthel | Libor | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Barthelová | Dana | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Žemla | Petr | Hradišťko | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Háze | Martin | TJ Spartak Vrchlabí | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Prchal | Pavel | GP Kolín | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Adamík | René | RPR | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Bačovský | Milan | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Bachórz | Grzegorz | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Bachůrková | Renata | Praha | čtvrtka ženy | Z4 (50plus) | |
Bázlík | Martin | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Bečvarovská | Kristýna | Magna Team | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Bělinová | Tereza | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Bittnerová | Linda | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Bittnerová | Zuzana | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Blažek | Milan | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Blecha | Vladislav | Líbeznice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Bolina | Pavel | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Bonaventurová | Marie | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Brabec | Jan | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Brzek | Jan | LUKOV Plast s.r.o. | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Břeňová | Nicole | Veverka team | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Bubeník | Martin | AFK Semice | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Cinová | Kateřina | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Czako | Andrea | SMTA Nitra | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Černá | Ľubica | Podebrady | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Černý | Vladimír | HolecBekele | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Čuban | Jiří | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Daníčková | Adélka | Dolce Gang | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Daňková | Alena | Altavia | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Dědek | Lukáš | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Dedičková | Martina | FOURTEENS | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Dočkalová | Tereza | Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Dostál | Daniel | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Doula | Sufjan | Zelenec | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Dovičín | Michal | Bratři v triku | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Dovičín | Petr | Bratři v triku | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Ďurian | Marek | Praha 9 - Horní Počernice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Dvořák | Martin | NEXIA running | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Džiovalas | Ondřej | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Elstner | Michel | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Fáber | Marcel | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Goga | Daniel | Jakbysmet | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Grill | Josef | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Hampl | Martin | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Hančar | Jaroslav | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Hanuš | Tomáš | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Havlinova | Kamila | SDH Klucov | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Havlová | Barbora | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Hejcman | Václav | Bandita Czech Black | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Hergetová | Jitka | Klučov | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Heřmánek | Hynek | Běžím pro Respondeo | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Homanová | Renáta | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Horák | Jaroslav | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Horyna | Daniel | TJ Lokomotiva Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Horyna | Vlastimil | TJ Lokomotiva Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Horynová | Jana | Patřín | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Hrášková | Anna | DB Tragédky | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Hrdinková | Monika | Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Hryndziová | Kristýna | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Hubálková | Lucie | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Hubka | Jiří | Petlach TZB | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Hučík | Jakub | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Husenská | Veronika | Dolce Gang | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Lédlová | Sylva | Dolce Gang | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Chochol | Michael | Praha 9 | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Chochol | Michael | Praha 9 | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Chrásková | Jana | Liberec | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Chudoba | Petr | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Ichman | Robert | RUN4FUN | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Janata | Pavel | Vlkava | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Janoušová | Jana | DB Tragédky | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Jarošová | Ingrid | Havraň | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Javůrková | Petra | Magna Team | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Jecha | Václav | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Jenešová | Petra | ALTAVIA | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Jeník | David | Kopu za Jeníky | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Jeníková | Vanessa | Kopu za Jeníky | čtvrtka ženy | Z1 (do 18) | |
Jeřábek | Leoš | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Ježdík | Jiří | Dudák klub | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Jilemnický | Miroslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Jiřičná | Dana | Bonbon Praha | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Jiřičná | Kateřina | Bonbon Praha | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Juřenová | Lenka | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Kadlecová | Eliška | DB Tragédky | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Kalina | Vladimír | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Kalinová | Erika | Třemošnice | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Kaňková | Romana | Magna Team | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Karáskova | Darina | Báječné ženy v běhu | čtvrtka ženy | Z4 (50plus) | |
Kindler | Petr | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Hliněná | Jana | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Knaus | Anton | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Knitl | Martin | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Knittel | Tomáš | Praha | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kocmánková | Michaela | Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Kofránková | Radka | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Kohout | Jan | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kolesnikova | Svetlana | čtvrtka ženy | Z4 (50plus) | ||
Komárek | Tomáš | Křinec | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Konečná | Adéla | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Kozák | Martin | Kolín | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kracman | Matěj | Zelená Míle | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kramarová | Veronika | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Krátká | Anna | Hvězda Pardubice | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Krátký | Josef | Hvězda Pardubice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Kratochvíl | Miroslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Krausová | Daniela | Praha | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Krupička | Jaroslav | Nová Paka | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Krutská | Veronika | Dolce Gang | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Krytinářová | Monika | Tuklaty | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Kubelková | Marcela | Software602 a.s. | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Kubešová Pensdorfová | Olga | Milovice | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Kubiková | Lucie | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Kulhánek | Ivo | Jesenice BASF | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Kunc | Tomáš | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kunzová | Klára | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Kvasnička | Jakub | Lysá nad Labem | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Lazarová | Simona | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Letko | Zbyněk | #running_sl0tr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Linhart | Jakub | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Lojka | Štěpán | Los Lojkos | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Lojková | Ema | Los Lojkos | čtvrtka ženy | Z1 (do 18) | |
Lojková | Jana | Los Lojkos | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Lubas | Tomáš | Nový Dvůr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Luciak | Peter | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Mahovský | Dalibor | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Čechal | Petr | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Marinec | Ivan | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Marková | Radka | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Márová | Kristýna | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Martiňáková | Martina | Porodnice Nymburk | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Mašek | Pavel | FOURTEENS | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Měchura | Ondrej | PSK Olymp Praha | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Mejzr | Radek | Tábor | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Melenová | Lucie | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Mikulica | Stanislav | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Mrázek | Zdenek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Musil | Miroslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Musilová | Tereza | SyMPatico Team | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Myslivcová | Lenka | Liberec | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Myslivcová | Martina | Liberec | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Myslivec | Jan | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Nechanická | Tereza | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Nejezchleb | Mojmír | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Němec | Radek | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Němeček | Petr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Němečková | Alena | Cerhenice | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Nerad | Daniel | Běžím pro Respondeo | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Nesládek | Petr | OlfinCar Ski Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Nesládková | Dagmar | Olfin Car Ski team | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Nosková | Lenka | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Novák | Kamil | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Novák | Matěj | Basketbalová akademie Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Nováková | Alena | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Nováková | Ludmila | Jen tak | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Novotná | Andrea | Poříčany | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Novotný | Pavel | Poříčany | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Novotný | Radek | Amélie | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Obrtlík | Štěpán | Norci | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Odnohová | Daniela | Kosmorunners | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Pacíková | Alena | Run4Fun | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Pávová | Žaneta | Pilulka.cz | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Pecháčová | Eva | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Pěkný | Martin | Platil Musil | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Petlachová | Zuzana | Petlach TZB | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Petráková | Alena | Altavia | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Petrtýl | Lukáš | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Petrtýlová | Veronika | Magna Team | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Plocar | Jiří | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Pospíchalová | Renata | Horoušánky | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Poupová | Adriana | SyMPatico Team | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Pražáková | Veronika | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Procházka | Karel | TJ Klatovy | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Prokeš | Tomáš | Nymburk | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Prokešová | Lucie | Nymburk | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Prokop | Jan | LUKOV Plast s.r.o. | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Pulščák | Michal | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Pychova | Petra | Porodnice Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Pyšová | Anna | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Rajl | Martin | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Reischlová | Radka | Praha | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Rudzan | Boris | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Ruso | Vojtěch | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Růžička | Jiří | FOURTEENS | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Růžičková | Alena | FOURTEENS | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Růžičková | Lucie | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Řeháková | Barbora | Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Salač | Martin | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Schreyer | Petr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Slavíková | Ilona | Nymburk | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Smíšek | Eda | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Smolík | Libor | Píchlá bota | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Sporiš | Michal | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Studenovský | Miloš | Teplice | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Línová | Lenka | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Sutterová | Dana | Krchleby u Nymburka | čtvrtka ženy | Z4 (50plus) | |
Svoboda | Marek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Sýkorová | Vladislava | Magna Team | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Šanko | Jan | Nymburk | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Šašková | Iva | Mladá Boleslav | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Šefr | René | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Šimeček | Marek | TJ Lokomotiva Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Šímová | Simona | Libčice nad Vltavou | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Šindelářová | Hanka | Dolce Gang | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Kalista | David | Dolce Gang | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Šinerová | Dagmar | Kavr team | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Šircová | Pavlína | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Škoch | Libor | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Škulcová | Pavla | Milovice | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Šnajdrová | Radka | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Šrámek | Marcel | Krakovany | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
ŠTEFANOVÁ | JANA | ÚVALY | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Tall | Pavel | SK ČNB | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Tall | Pavel | Pivovar Moucha | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Technik | Miroslav | Jen tak | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Tichá | Jana | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Tillmann | Wolfgang | Čáslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Urban | Josef | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Urbanová | Stanislava | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Vácha | René | Hronětice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Vaněk | Petr | Bobnice - Kocourkov | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Vašina | Jan | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Velika | Sy | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Vernerová | Radka | Pilulka.cz | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Veselá | Zuzana | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Vidim | Krištof | Praha 9 | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Vidim | Tomáš | Praha 9 | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Viniklář | Stanislav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Vítek | David | LUKOV Plast s.r.o. | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Vlček | Luboš | Porodnice Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Voláková | Jarmila | SRTG Kolín | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Volejník | Zdeněk | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Volf | Jiří | Nymburk -Drahelice | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Volgina | Vera | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Vovesná | Ivana | Poříčany | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Walterová | Jana | Kostomlaty nad Labem | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Záhorová | Dana | Poděbrady | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Zikmundová | Lenka | Dolce Gang | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Zohornová | Tereza | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Žižková | Hana | Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Evjáková | Markéta | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Hák | Jakub | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Kozlová | Helena | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Kritzner | Tomáš | Kola Leština | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Kroužil | Miroslav | Kouřim | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Mls | Petr | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Nešněrová | Veronika | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Petřík | Milan | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Říha | Miroslav | Sokol Sadská | čtvrtka muži | M4 (60plus) | |
Svobodová | Eliška | Praha | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Viehmannová | Eva | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Zak | Milan | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Prochazkova | Petra | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Trombala | Pavel | Kofošnek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kemr | Jan | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Perlik | Michal | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Tomanová | Jana | Pečky | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Borovanová | Lenka | FRESHERIE | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Rudzan | Kristína | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Kulhánková | Silvie | Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Harnoš | Petr | Kolín | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kulhánková | Romana | Nymburk | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Skořepa | Martin | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Havel | Martin | Praha | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Morávková | Jarmila | Praha | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Šťastná | Petra | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Guzanič | Aleš | Chotětov | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Navrátil | Jiří | Bříství | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Zimová | Jana | Lysá nad Labem | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Zima | Aleš | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Líbalová | Alena | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Modráček | Petr | Žiželice | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Slabý | Josef | TJ Sokol Kolín - atletika | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Ouvalská | Lucie | Potkali se u Kolína | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Kostka | Petr | Potkali se u Kolína | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Jiřičný | Martin | Bonbon Praha | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Horejš | Martin | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Vaníček | Miloš | Poděbrady | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Mazura | Tomáš | SCMC | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Rumpíková | Veronika | SCMS žebrák | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Štruplová | Květa | Praha | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | |
Adamík | René | RPR | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Alej | Stanislav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Babík | Michal | Jičín | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Babík | Michal | Jičín | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Bačovský | Milan | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Bachórz | Grzegorz | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Bachůrková | Renata | Praha | čtvrtka muži | Z4 (50plus) | |
Baloun | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Barták | Zdeněk | Bowling Squash Sadská | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Bartoš | Ondřej | Petlach TZB | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Bauer | Roman | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Baxa | Simona | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Bázlík | Martin | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Beck | Zdenek | Rivalove | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Bečvarovská | Kristýna | Magna Team | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Bělinová | Tereza | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Beneš | Jan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Beneš | Miroslav | Jiřice | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Beníšek | David | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Benko | Jan | Hogner Gomango | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Binarová | Nikola | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Bittnerová | Linda | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Bittnerová | Radana | Praha | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Bittnerová | Zuzana | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Blažek | Milan | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Blecha | Vladislav | Líbeznice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Bobek | Michal | Dětenice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Bolina | Pavel | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Bonaventurová | Marie | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Borovanová | Lenka | FRESHERIE | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ne |
Brabec | Jan | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Brejcha | Martin | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Brožek | Jan | TJ Slavoj Choltice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Brtek | Daniel | Jakbysmet | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Brtna | František | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Brzek | Jan | LUKOV Plast s.r.o. | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Břeň | Martin | Veverka team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Břeňová | Nicole | Veverka team | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Bubeník | Martin | AFK Semice | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Buřičová | Marcela | Mattoni Freerun | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Buttafoco | Marco | Rome | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Cerny | Jakub | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne | |
Cinová | Kateřina | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Correa Lorenzo | Rocío | Granada | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Culková | Kateřina | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Cvrkal | Ladislav | půlmaraton muži | M4 (60plus) | ||
Czako | Andrea | SMTA Nitra | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Czakó | Matúš | SMTA Nitra | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Černá | Ľubica | Podebrady | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Černý | Vladimír | HolecBekele | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Červák | Jiří | Ataccamarádi | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Červák | Marek | Ataccamarádi | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Červenka | Lukáš | Alfa skvadra | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Číž | Petr | SK Bajer Pizza Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Čížek | Petr | Petr a Jirka | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Čtvrtek | Franta | Punk | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Čtvrtek | Franta | Punk | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Čuban | Jiří | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Daníčková | Adélka | Dolce Gang | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Daňková | Alena | Altavia | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Daubner | Petr | Otrokáři | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Dědek | Lukáš | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Dedičková | Martina | FOURTEENS | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Dědková | Helena | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Denton | Jan | LUKOV Plast s.r.o. | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Dočkalová | Tereza | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Dostál | Daniel | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Dostál | Michal | CSOB | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Došek | Jan | SKP Nymburk | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Doubek | Tomáš | Lysá nad Labem | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Doula | Sufjan | Zelenec | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Dovičín | Michal | Bratři v triku | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Dovičín | Pavel | Bratři v triku | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ne |
Dovičín | Pavel | Bratři v triku | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Dovičín | Petr | Bratři v triku | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Ďurian | Marek | Praha 9 - Horní Počernice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Ďurík | Peter | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Dvořák | František | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Dvořák | Martin | NEXIA running | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Dvořáková | Lucie | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Dytrych | Martin | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Džiovalas | Ondřej | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Eliášová | Petra | TOP RUN CLUB | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Elstner | Michel | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Evjáková | Markéta | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Fáber | Marcel | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Fichtner | Adam | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Fišerová | Adéla | Lysá nad Labem | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Fořtová | Iveta | ELEVENRUNTEAM | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Francová | Jitka | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Fučík | Pavel | Milovičtí Bežci | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Fuka | Bohdan | TJ Sokol I. Smíchov | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Goga | Daniel | Jakbysmet | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Grill | Josef | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Hák | Jakub | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Hák | Ondřej | Klub Polární Záře | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hála | Aleš | Králův Dvůr | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hampl | Martin | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Hančar | Jaroslav | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Hanousková | Kateřina | Ořech | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Hanulík | Miroslav | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Hanuš | Jiří | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hanuš | Tomáš | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Hanzlova | Hana | nadsena verejnost | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Havlin | Michael | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Havlinova | Kamila | SDH Klucov | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Havlová | Barbora | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Hejcman | Václav | Bandita Czech Black | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Helmich | Tomáš | JABLOtým | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hergetová | Jitka | Klučov | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Hermanová | Dana | Máslovice | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ne |
Hermanová | Dana | Máslovice | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | |
Heřmánek | Hynek | Běžím pro Respondeo | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Hladká | Michaela | Nymburk | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Holeček | Prokop | SK Chvojkovice Brod | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne |
Holub | Marian | AC Kobylisy | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ne |
Holub | Marian | AC Kobylisy | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Homanová | Renáta | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Horák | Jaroslav | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Horáková | Jana | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Horáková | Malvína | Růžofky | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Horyna | Daniel | TJ Lokomotiva Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Horyna | Vlastimil | TJ Lokomotiva Nymburk | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Horyna | Vlastimil | TJ Lokomotiva Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Horynová | Jana | Patřín | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Houžvička | Zbyněk | Hradec Králové 6 | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Houžvičková | Kateřina | Hradec Králové | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Hrabánek | Vojtěch | Velký Osek | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hradil | Petr | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne | |
Hradil | Petr | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Hrášková | Anna | DB Tragédky | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Hrbáč | Tomáš | Sbor dobrovolných hasičů Dubí | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hrdinková | Monika | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Hroníková | Kateřina | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Hruba | Katerina | Hruby sport | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Hruby | David | Etriatlon team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Hryndziová | Kristýna | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Hubálková | Lucie | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Hubka | Jiří | Petlach TZB | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Hučík | Jakub | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Huja | Vítězslav | VK Slavia | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Hurych | Jakub | Maratón klub Kladno | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Husenská | Veronika | Dolce Gang | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Hyblerová | Barbora | Klučov | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Chadimová | Helena | Dolce Gang | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Chloupková | Renata | Lysá nad Labem | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ne |
Chmatal | Martin | TRAILPOINT | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne |
Chochol | Michael | Praha 9 | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Chochol | Michael | Praha 9 | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Chocholová | Jana | Praha 9 | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Chrásková | Jana | Liberec | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Chudoba | Petr | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Ichman | Robert | RUN4FUN | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Jadrny | Martin | Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Jahoda | Zdeněk | Eddie Edwards Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne |
Jahoda | Zdeněk | Eddie Edwards Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Janáková | Barbora | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Janata | Pavel | Vlkava | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Janda | Vlastimil | Nymburk | půlmaraton muži | M4 (60plus) | |
Janoušová | Jana | DB Tragédky | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Janska | Petra | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Jansová | Klára | Praha | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Jarošová | Ingrid | Havraň | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Javůrková | Petra | Magna Team | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Jebavý | Marek | Milovičtí běžci | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Jech | Petr | WC Pivson Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Jecha | Václav | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Jeneš | Jan | HTH Šneks | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Jenešová | Petra | ALTAVIA | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Jeníčková | Zuzana | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Jeník | David | Kopu za Jeníky | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Jeník | Michal | Tj Sokol Všechlapy | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Jeník | Michal | Tj Sokol Všechlapy | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Jeníková | Vanessa | Kopu za Jeníky | čtvrtka muži | Z1 (do 18) | |
Jeřábek | Leoš | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Ježdík | Jiří | Dudák klub | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Jilemnický | Miroslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Jiránek | Jan | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Jirásková | Jitka | Česká Lípa | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Jiřičná | Dana | Bonbon Praha | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Jiřičná | Kateřina | Bonbon Praha | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Jonášek | Zdenek | Sad gym | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ne |
Jonášek | Zdenek | Sad gym | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Jurinec | Pavel | Petlach TZB | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Juřenová | Lenka | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Kadlecová | Eliška | DB Tragédky | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Kafka | Leoš | Praha 9 - Čakovice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kafková | Soňa | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Kálal | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kálal Kučerová | Kateřina | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Kalina | Pavel | Třemošnice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kalina | Vladimír | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ne | |
Kalinová | Erika | Třemošnice | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Kalivoda | Vladimír | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kaloč | Richard | Líná Hrouda | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kamrád | David | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kaňková | Romana | Magna Team | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Kaplan | Daniel | Běhej Poděbrady | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kara | Jakub | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Karaová | Jana | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Karáskova | Darina | Báječné ženy v běhu | čtvrtka muži | Z4 (50plus) | |
Kavan | Vavřinec | čtvrtka muži | M1 (do 18) | ne | |
Kavan | Vavřinec | čtvrtka muži | M1 (do 18) | ||
Kemr | Jan | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ne |
Kerté | Richard | Traged Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kindler | Petr | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Klár | Jiří | Libáň | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Klauz | Jiří | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Klíma | Josef | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kmuníčková | Jana | Maratón klub Kladno | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Knaus | Anton | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Knitl | Martin | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Knittel | Tomáš | Praha | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Knížek | Lukáš | Černé Voděrady | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kocmánek | Jindřich | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne | |
Kocmánek | Jindřich | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kocmánková | Michaela | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Kočí | Simona | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ne | |
Kočí | Simona | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | ||
Kočí | Vojtěch | SK BOX Mělník | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kodr | Karel | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kofránek | Milan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kofránková | Radka | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Kohout | Jan | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kolarovský | Milan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kolesnikova | Svetlana | čtvrtka muži | Z4 (50plus) | ||
Komárek | Tomáš | Křinec | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Konečná | Adéla | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Kopinec | Stanislav | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kordina | Zdeněk | Magna Team | půlmaraton muži | M4 (60plus) | |
Kosař | Milan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kosina | Stanislav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kosina | Tomáš | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Koťátko | Ondřej | Alfa skvadra | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kotyza | Petr | Jakbysmet | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Koudelková | Iva | Adventní běhání | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Koudelková | Jana | Magna Team | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Kouřil | Martin | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Koutková | Adéla | Nymburk | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Kovarik | Vit | CykloVape | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kozák | Martin | Kolín | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kozlová | Helena | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Kožený | Petr | TJ Slavoj Choltice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kracman | Matěj | Zelená Míle | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Králová | Bohumila | GP Kolín | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Králová | Ivana | Praha6 | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Kramarová | Veronika | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Krátká | Anna | Hvězda Pardubice | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Krátký | Josef | Hvězda Pardubice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Kratochvíl | Miroslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Krausová | Daniela | Praha | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Kritzner | Tomáš | Kola Leština | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Kroupová | Andrea | Signál rádio | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Kroužil | Miroslav | Kouřim | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kroužilová | Iva | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Krupička | Jaroslav | Nová Paka | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Krutská | Veronika | Dolce Gang | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Krytinář | Michal | SDH Tuklaty | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Krytinářová | Monika | Tuklaty | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Křemen | Martin | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Kubát | Milan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Kubelková | Marcela | Software602 a.s. | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Kubešová Pensdorfová | Olga | Milovice | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Kubiková | Lucie | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Kubišta | Petr | Sokol Kolín | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kubová | Michaela | IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Kubů | Martin | Sokol Libeň | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Kučíková | Vladislava | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ne | |
Kučíková | Vladislava | čtvrtka ženy | Z3 (35-49) | ||
Kudláček | Petr | Pacemakers | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Kulhánek | Ivo | Jesenice BASF | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Kunc | Tomáš | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kunzová | Klára | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Kutlochová | Markéta | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Kuzďasová | Alena | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Kvasnička | Jakub | Lysá nad Labem | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Kyjonka | Radim | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Landštof | David | TRAILPOINT | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Lazarová | Hana | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Lazarová | Simona | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Lazecky | Premysl | Milovice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Lemfeld | Tomáš | Praha 3 - Žižkov | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Letko | Zbyněk | #running_sl0tr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Libus | Jan | Heliport SK | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Linhart | Jakub | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Link | Karel | LUKOV Plast s.r.o. | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Liška | Petr | Brodce nad Jizerou | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Liška | Petr | Brodce nad Jizerou | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Lojka | Bohdan | Los Lojkos | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Lojka | Štěpán | Los Lojkos | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Lojková | Ema | Los Lojkos | čtvrtka muži | Z1 (do 18) | |
Lojková | Jana | Los Lojkos | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Lubas | Tomáš | Nový Dvůr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Luciak | Peter | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Lukáč | Petr | Cyklomax - Rock Machine | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Luňáková | Zuzana | Lysá nad Labem | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Macková | Eva | Magna Team | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Macura | Tomáš | Chroustov | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Mahovský | Dalibor | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Mach | Tomáš | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Macháček | Pavel | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Malá | Šárka | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Málek | Stanislav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne | |
Malina | Libor | VSK FTVS Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Marek | Ondřej | Continental Brandýs | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Marinec | Ivan | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Marková | Radka | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Márová | Kristýna | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Martiňáková | Martina | Porodnice Nymburk | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Martínek | Jan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Maruška | Zdeněk | Diamant | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Marvanová | Jana | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Masojídková | Petra | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Mašek | Jiří | Tempo Makers | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Mašek | Pavel | FOURTEENS | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Mašek | Zdeněk | ČSOB – Na Zdraví | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Matějka | David | Okrašlovací spolek Rohatsko | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Matějka | Tomáš | Sokol Dlouhá Lhota | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Matoušek | Petr | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Mazac | Martin | caslav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne |
Měchura | Jan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Měchura | Ondrej | PSK Olymp Praha | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ne |
Měchurová | Tereza | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Mejzr | Radek | Tábor | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Melena | Michael | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Melenová | Lucie | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Michálková | Andrea | Benátky nad Jizerou - Rozběháme Benátky | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Mikulica | Stanislav | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Mizerová | Markéta | Nymburk | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Mls | Petr | Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Mojžišová | Veronika | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Moláčková | Emilie | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ne | |
Moláčková | Emilie | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | ||
Molnar | Jozef | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne | |
Molnar | Jozef | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne | |
Molnar | Jozef | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Moravec | Michael | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Mrázek | Zdenek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Mullerova | Eva | Kladno | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Müllerová | Martina | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Műllerová | Petra | Mattoni Freerun | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Musil | Miroslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Musilová | Tereza | SyMPatico Team | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Muzikář | Martin | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Myslivcová | Lenka | Liberec | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Myslivcová | Martina | Liberec | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Myslivec | Jan | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Načeradská | Jana | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Načeradský | Petr | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Najmon | Pavel | TJ Lokomotiva Nymburk | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Najmonová | Hana | Lysá nad Labem | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Navrátilová | Markéta | Česká Lípa | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Nazarevičová | Lucie | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Nechanická | Tereza | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Nejezchleb | Mojmír | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Nemec | Petr | Benatky nad Jizerou | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Němec | Radek | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Němeček | Petr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Němečková | Alena | Cerhenice | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Nerad | Daniel | Běžím pro Respondeo | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Nesládek | Petr | OlfinCar Ski Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Nesládková | Dagmar | Olfin Car Ski team | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Nesvadbová | Tereza | Opolany | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Nešněrová | Veronika | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Nevřela | Ivo | Benatky nad Jizerou | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Nosková | Lenka | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Novák | Jiří | Kolín | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Novák | Kamil | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Novák | Matěj | Basketbalová akademie Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Novák | Michal | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Nováková | Alena | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Nováková | Ludmila | Jen tak | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Novotná | Andrea | Poříčany | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Novotný | Jan | Libčice nad Vltavou | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Novotný | Pavel | SKP NYMBURK | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Novotný | Pavel | Poříčany | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Novotný | Radek | Amélie | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Novotný | Roman | Třemošnice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Nový | Petr | BEESPEE | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Obrtlík | Štěpán | Norci | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Odnoha | David | Kosmorunners | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Odnohová | Daniela | Kosmorunners | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Oliva | Albert | Run Porg | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Ondrůšek | Libor | Morové Šlehy | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Ovesen | Vemund | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Pacíková | Alena | Run4Fun | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Pátek | Zdeněk | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Paulas | Richard | Praha 4 | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Pavlíček | Michal | Svépravice | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Pavlíčková | Lenka | Slow Climbers | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Pavlů | Mirka | Hejvy´s Intimate Team | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Pávová | Žaneta | Pilulka.cz | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Pěcha | Tomáš | VTJ Běhoun Poděbrady | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Pecháčová | Eva | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Pejchar | Miloš | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Pěkný | Martin | Platil Musil | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Perglerová | Daniela | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Perlik | Michal | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ne | |
Petlach | Jiří | Petlach TZB | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Petlachová | Zuzana | Petlach TZB | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Petráková | Alena | Altavia | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Petraskova | Eva | Praha 9 | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Petrtýl | Lukáš | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Petrtýlová | Veronika | Magna Team | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Petřík | Milan | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Picek | Daniel | Sokol Vlkava | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Plaček | Petr | Starý Kolín - Bašta | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Plaček | Petr | Čáslav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Plocar | Jiří | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Podolák | Karel | Brandýs nad Labem | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Podoláková | Pavla | Nymburk | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Podškubka | Viktor | Eleven Run Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Pohl | Marek | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Pohlová | Gabriela | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Pokorna | Jitka | čtvrtka muži | Z4 (50plus) | ne | |
Pokorna | Jitka | čtvrtka ženy | Z4 (50plus) | ||
Polák | Jan | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Polakis | Tony | CHANIA | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne |
Polakis | Tony | CHANIA | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Pop | Martin | Klučov | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Popek | David | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Pospíchalová | Renata | Horoušánky | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Poupová | Adriana | SyMPatico Team | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Pour | Miroslav | SKP Nymburk | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Pražáková | Veronika | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Prejzek | Ondřej | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Procházka | Karel | TJ Klatovy | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Procházková | Kateřina | Dobřichov | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Prochazkova | Petra | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ne | |
Prochazkova | Petra | půlmaraton ženy | Z3 (35-49) | ||
Prochazkova | Petra | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ne | |
Prokeš | Tomáš | Nymburk | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Prokešová | Lucie | Nymburk | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Prokop | Jan | LUKOV Plast s.r.o. | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Přibyl | Vojtěch | TRAILPOINT | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Půček | Martin | Brno | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Pulščák | Michal | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Půroková | Tereza | Hruby sport | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Pychova | Petra | Porodnice Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Pyšová | Anna | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Rada | Oldřich | Ústí nad Labem | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Radonský | Tomáš | Running Lions | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Rafajová | Vendula | Magna Team | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Rajl | Martin | SyMPatico Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Randáková | Hanka | ASK Slavia Praha | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ne |
Randáková | Hanka | ASK Slavia Praha | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Reischlová | Radka | Praha | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Rejholec | Josef | Milvit Water Malotice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Rencova | Pavlina | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ne | |
Rohr | Petr | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Rohrová | Dana | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Rosová | Jitka | Nejde jenom chcíplá koza!!!! Mladá Boleslav | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Rudzan | Boris | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Rudzan | Kristína | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ne | |
Ruso | Vojtěch | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Růžička | Jiří | FOURTEENS | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Růžička | Václav | RŮŽA Sport | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Růžičková | Alena | FOURTEENS | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Růžičková | Lucie | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Rypáček | Roman | Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Ryšková | Klára | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Řeháková | Barbora | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Říha | Miroslav | Sokol Sadská | čtvrtka muži | M4 (60plus) | |
Salač | Martin | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Samek | Petr | OÚ Zábřezí-Řečice | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Sasak | Jakub | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Schillings | Bart | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Schmidt | Radoslav | Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Schreyer | Petr | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Schwarz | Marek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ne | |
Schwarz | Marek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Sisáková | Nina | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Skála | Radek | Český Brod | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Skalinová | Kamila | GP Kolín | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Slavíková | Ilona | Nymburk | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Sláviková | Lujza | Praha | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Slezáková | Marie | Praha | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ne |
Slezáková | Marie | Praha | půlmaraton ženy | Z2 (18-34) | |
Slovák | Jaroslav | Přerov nad Labem | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Smíšek | Eda | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Smolík | Libor | Píchlá bota | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Smutný | Oldřich | COOP Mnichovo Hradiště, družstvo | půlmaraton muži | M4 (60plus) | ne |
Solnička | Tomáš | Radouč | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Sova | Jan | MP Praha | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Sporiš | Michal | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Staněk | Martin | LUKOV Plast s.r.o. | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Staněk | Milan | Kenast Pečky | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Staněk | Oldřich Tomáš | HZS Kolín | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Staňkovič | Ondřej | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Stezka | Martin | Magna Team | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Studenovský | Miloš | Teplice | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Sutter | Marek | NYMBURK | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Sutterová | Dana | Krchleby u Nymburka | čtvrtka muži | Z4 (50plus) | |
Svoboda | Cristian | Kostelec nad Labem | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Svoboda | Marek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Svobodová | Eliška | Praha | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Sýkorová | Vladislava | Magna Team | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Šabatková | Petra | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Šanda | Miloslav | SDH Sloupno | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Šanko | Jan | Nymburk | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Šašková | Iva | Mladá Boleslav | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Šefr | René | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Šidlichovská | Zuzana | JABLOtýmStará Boleslav | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Šimeček | Karel | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Šimeček | Luděk | TJ Lokomotiva Nymburk | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Šimeček | Marek | TJ Lokomotiva Nymburk | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Šímová | Simona | Libčice nad Vltavou | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Šindelářová | Hanka | Dolce Gang | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Šindelářová | Jana | Dolce Gang | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Šinerová | Dagmar | Kavr team | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Šircová | Pavlína | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Šišmová | Renata | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Škaldová | Hana | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Škoch | Libor | Magna Team | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Škulcová | Pavla | Milovice | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Šmerhová | Petra | Radim | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Šnáblová | Jana | Praha 2 | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Šnajdrová | Radka | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Šrámek | Marcel | Krakovany | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
ŠTEFANOVÁ | JANA | ÚVALY | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Štěpánová | Lenka | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | ||
Štych | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Švehla | Jan | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Švihálek | Pavel | Ořech | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Švingr | Ivan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne | |
Švingr | Ivan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Švorcová | Irena | Rungo pro ženy | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ne |
Švorcová | Irena | Rungo pro ženy | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Tall | Pavel | Pivovar Moucha | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Tall | Pavel | SK ČNB | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Technik | Miroslav | Jen tak | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Tichá | Jana | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Tillmann | Wolfgang | Čáslav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Točíková | Soňa | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Tolman | Ondřej | Bříství | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne |
Tolman | Ondřej | Bříství | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Tomanová | Jana | Pečky | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ne |
Tomková | Barbora | Praha | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Trbušek | René | Čelákovice | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Trojan | Ludek | Prague | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Trombala | Pavel | Kofošnek | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ne |
Tůma | Jan | NYMBURK | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Urban | Josef | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Urbanek | Jan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Urbanová | Stanislava | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Vácha | René | Hronětice | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Valenta | Miroslav | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Valenta | Vladislav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Váňa | Aleš | Karlovy Vary | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Váňa | Jiří | Poděbrady | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Vaněk | Petr | Bobnice - Kocourkov | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Vasilišin | Ľubomír | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Vašák | Radan | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Vašina | Jan | čtvrtka muži | M2 (18-39) | ||
Vávrová | Markéta | Rolníci ČZU | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Večeřová | Ivana | Nymburk | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Vedral | Stanislav | Český Brod | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Vegrichtová | Jitka | Poděbrady | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Velika | Sy | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Vencl | Jiří | Hradec Králové | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Vernerová | Jana | Petlach TZB | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Vernerová | Radka | Pilulka.cz | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Veselá | Michaela | Praha | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Veselá | Zuzana | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ||
Vidim | Krištof | Praha 9 | čtvrtka muži | M1 (do 18) | |
Vidim | Tomáš | Praha 9 | čtvrtka muži | M3 (40-59) | |
Viehmannová | Eva | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Viniklář | Stanislav | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Vítek | David | LUKOV Plast s.r.o. | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Vítek | Vojtěch | Benátky nad Jizerou | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vlček | Luboš | Porodnice Nymburk | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Vojta | Lukáš | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ne | |
Vojta | Lukáš | půlmaraton muži | M2 (18-39) | ||
Voláková | Jarmila | SRTG Kolín | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Volejník | Zdeněk | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Volf | Jiří | Nymburk -Drahelice | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Volgina | Vera | Magna Team | čtvrtka muži | M2 (18-39) | |
Vondráček | Jiří | Praha | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vovesná | Ivana | Poříčany | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Vraná | Klára | Benátky nad Jizerou | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Vrba | Jakub | Chomutov | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vrba | Tomas | nadsena verejnost | půlmaraton muži | M2 (18-39) | |
Vrbková | Kateřina | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | ||
Vrbova | Petra | Běžci Chomutov | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Walterová | Jana | Kostomlaty nad Labem | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Wolf | Petr | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Wotke | jiří | Slow climbers | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zábrahová | Pavla | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | ne |
Zábrahová | Pavla | Nymburk | čtvrtka ženy | Z2 (18-34) | |
Záhorová | Dana | Poděbrady | čtvrtka muži | Z2 (18-34) | |
Zajíčková | Lucie | TARGET SPORT MILOVICE | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Zak | Milan | čtvrtka muži | M3 (40-59) | ||
Zaludová | Lucie | Tritlon Mladá Boleslav | půlmaraton muži | Z3 (35-49) | |
Zandl | Patrick | Svítilny Fenix | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zápotocký | Jiří | Magna Team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zatloukal | Josef | Klub polární záře | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Zemanova | Andrea | Crosstelocvicna | půlmaraton muži | Z2 (18-34) | |
Zikmund | Michal | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Zikmundová | Lenka | Dolce Gang | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | |
Zohornová | Tereza | čtvrtka muži | Z3 (35-49) | ||
Zvěřina | Tomáš | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ||
Žák | Jiří | zakis running team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne |
Žák | Jiří | zakis running team | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Žalud | Ladislav | Triatlon Mladá Boleslav | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Ženíšek | Radek | TJ Doksy | půlmaraton muži | M3 (40-59) | ne |
Ženíšek | Radek | TJ Doksy | půlmaraton muži | M3 (40-59) | |
Žižková | Hana | Nymburk | čtvrtka muži | Z2 (18-34) |