Počet přihlášených: 151
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|
Nováková | Naděžda | Hlavní 1500 m | Ženy nad 49 | |
Lenek | Mila | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Lenek | Klára | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. | |
Lenek | Emma | Smíchov | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Merhaut | Filip | TJ Stodůlky Praha | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. |
Kohoutek | Jakub | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. | |
Kohoutková | Karolína | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Cimprichová | Elen | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Šamalík | Theodor | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Biskup | Marek | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Bradáčová | Dominika | FZŠ Brdičkova | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Čerepušťák | Ondřej | Sokol Kolín | Hlavní 1500 m | Muži do 69 let |
Holčíková | Alice | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Holčík | Radovan | FZŠ Brdičkova | přípravka 700 m | Přípravka hoši st. |
Konfrštová | Adéla | FZŠ Brdičkova | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Božek | Ondřej | FZŠ Brdičkova | přípravka 700 m | Přípravka hoši st. |
Mafukwa | Amélia | FZŠ Brdičkova | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Kuznětsova | Alexandra | FZŠ Brdičkova | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Kot | Tobiáš | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Vaňková | Klára | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Vlčková | Kristýna | T. J. Sokol Říčany a Radošovice | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. |
Lacková | Eliška | Sokol Říčany a Radošovice | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. |
Meinhard | Tadeáš | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Zajíčková | Kateřina | Raul! | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Miclikova | Kristýna | Atletika Jižní město | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Koňařík | Ivo | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Vohlídalová | Markéta | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. | |
Roučková | Ella | Praha 5 | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Koňaříková | Zdeňka | Hlavní 1500 m | Ženy do 49 | |
Flor | David | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Szöllös | Samuel | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Szöllös | Štefan | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Lehnerová | Natálie | TJ sis, Praha Smíchov, atletická přípravka | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Lehnerová | Nikol | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Choutka | Jan | SK Aktis Praha | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |
Choutka | Marek | SK Aktis Praha | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |
Choutková | Marie | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. | |
Jungmannová | Veronika | TJ Sokol Smíchov | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Svoboda | Sebastian | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Holíček | Tobiáš | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Bretschneider | Benjamin | Praha 5 | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |
Bretschneider | Max | Praha 5 | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |
Pantůčková | Tereza | Sokol I. Smíchov | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Pantůčková | Zuzana | Sokol I. Smíchov | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Šedlbauerová | Ema | Atletika JM | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. |
Dostal | Daniel | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Dostál | Vojtěch | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Žilka | Matěj | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. | |
Žilková | Zuzana | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Szotkowská | Lucie | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Szotkowski | Ondřej | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši | |
Babická | Žofie | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Režná | Amálie | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Režná | Antonie | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky | |
Červenková | Anna | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. | |
Červenková | Kristýna | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. | |
Režná | Anežka | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. | |
Babický | Jan | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let | |
Červená | Anna | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. | |
Plačková | Linda | Spartak Praha 4 | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. |
Janza | Jakub | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. | |
Karpíšková | Julie | Spartak Praha 4 | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. |
Ozga | Michal | Spartak Praha 4 | žáci 1500 m | Starší žáci |
Ozgová | Veronika | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. | |
Horáková | Zuzana | AK Chuchle | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Hanč | Jakub | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. | |
Drbohlav | Tomáš | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. | |
Drbohlavová | Veronika | TJ Sokol I. Smíchov lakros | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Drbohlavová | Iveta | TJ Sokol I. Smíchov lakros | Hlavní 1500 m | Ženy do 49 |
Drbohlav | Tomáš | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let | |
Režná | Petra | Sokol Smíchov | Hlavní 1500 m | Ženy do 49 |
Režný | Matěj | Sokol Vrutky | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Dvořák | Dominik | Sokol Smíchov | přípravka 700 m | Přípravka hoši st. |
Filounek | Jan | TJ Sokol I. Smíchov | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. |
Rychetský | Dan | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. | |
Pokorný | Edvard | Atletika Chuchle | přípravka 700 m | Přípravka hoši st. |
Novák | Otto | TJ Sokol I. Smíchov | Hlavní 1500 m | Muži nad 79 let |
Humhalová | Lucie | USK Praha | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Pospíchal | Petr | USK | žáci 1500 m | Mladší žáci |
Humhal | Jiří | USK | žáci 1500 m | Mladší žáci |
Plhoň | Jan | USK | žáci 1500 m | Mladší žáci |
Lošťák | Eduard | USK | žáci 1500 m | Mladší žáci |
Havlová | Veronika | Tj Sokol Smíchov | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Dostál | Mirek | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let | |
Sellnerová | Anna | TJ Stodůlky | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Sellnerová | Lucie | TJ Stodůlky | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Svobodová | Anna | Atletika Chuchle | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Svoboda | Lukáš | Atletika Chuchle | žáci 1500 m | Mladší žáci |
Fišerová | Ludmila | TJ Stodůlky | žáci 1500 m | Mladší žákyně |
Hanžl | Tomáš | Sokol Smíchov | přípravka 700 m | Přípravka hoši st. |
Fišerová | Helena | TJ Stodůlky | Hlavní 1500 m | Ženy do 49 |
Kinnunen | Toby | SKS Střešovice | přípravka 700 m | Přípravka hoši st. |
Hocková | Johana | Rover Praha | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Křeček | Jiří | Eleven Run Team | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Rada | Jakub | TJ Stodůlky | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Hrušan | Zdeněk | Jirčany | Hlavní 1500 m | Muži do 79 let |
Rychetský | Tomáš | HH Smíchov | Hlavní 3700 m | Muži do 59 let |
Dorňáková | Renata | Hlavní 1500 m | Ženy nad 49 | |
Brečkayová | Žaneta | TJ Stodůlky | Hlavní 3700 m | Ženy do 35 |
Kubátová | Anna | TJ Stodůlky Praha | Hlavní 3700 m | Ženy do 35 |
Kulhánková | Maky | TJ Stodůlky | žáci 1500 m | Starší žákyně |
Bureš | Ondřej | AC Sparta Praha | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Dorňák | Pavel | Sokol Stodůlky | Hlavní 1500 m | Muži do 69 let |
Kroc | Miroslav | Sokol Stupnov | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let |
Jindra | Adam | TJ Stodůlky Praha | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Krocová | Denisa | Sokol Stupnov | Hlavní 3700 m | Ženy do 35 |
Kuchler | Karel | Praha 5 | Hlavní 1500 m | Muži do 79 let |
Kupidlovský | Daniel | Stodůlky | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let |
Vaněk | Martin | TJ Stodůlky Praha | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Kulhánek | Michal | TJ Stodůlky | žáci 1500 m | Starší žáci |
Žák | Jakub | Tachlovice | žáci 1500 m | Starší žáci |
Mišovičová | Kateřina | žáci 1500 m | Starší žákyně | |
Hejná | Anna-Marie | Silvini Madshus | Hlavní 3700 m | Ženy do 35 |
Hejný | Martin | Silvini Madshus | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let |
Duchoňová | Andrea | ASK Slavia Praha | Hlavní 3700 m | Ženy do 35 |
Ševčík | Zdeněk | Brandýs nad Labem | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Čížek | Jan | Humanita | Hlavní 3700 m | Muži do 59 let |
Vašíček | Martin | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let | |
Macejaková | Soňa | Priatelia Behu Lezerneho | Hlavní 1500 m | Ženy nad 49 |
Zedník | Roman | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let | |
Štengl | David | TJ Stodůlky | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Duchoň | David | Praha | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let |
Boháčová | Terezie | Sokol Smíchov | Hlavní 3700 m | Ženy do 35 |
Linha | Tomáš | Praha 5 | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let |
Jelínková | Andrea | Hlavní 1500 m | Ženy do 49 | |
Jelínek | Jan | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let | |
Puškarová | Libuša | Slovenský klub novinarov | Hlavní 1500 m | Ženy nad 49 |
Miřejovský | Tomáš | Sabzo Praha | Hlavní 3700 m | Muži do 59 let |
Burda | Michal | SK Babica | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let |
Říman | Petr | SK Babica | Hlavní 3700 m | Muži do 49 let |
Lamač | Petr | TJ Stodůlky | Hlavní 3700 m | Muži do 59 let |
Sušil | Jiří | TJ Sokol Smíchov | Hlavní 3700 m | Muži do 39 let |
Biskup | Marek | Jeseniova Praha 3 | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |
Boháčová | Terezie | žáci 1500 m | ||
Cimprichová | Elen | SK Babice | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Drbohlav | Tomáš | PSK Olymp | přípravka 700 m | Přípravka hoši ml. |
Dvořák | Radim | Praha 5 | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |
Dvořáková | Simona | Praha 5 | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Horká | Kačenka | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. | |
Choutková | Marie | SK Aktis Praha | předškoláci 100 m | |
Chválová | Eliška | SK Kotlářka | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Chválová | Eliška | SK Kotlářka | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Chválová | Julie | Atletika Chuchle | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. |
Chválová | Julie | Atletika Chuchle | přípravka 700 m | Přípravka dívky ml. |
Karpíšková | Ela | Spartak Praha 4 | přípravka 700 m | Přípravka dívky st. |
Lehnerová | Nikol | TJ sis, Praha Smíchov, předškoláci | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Novák | Oto | TJ Sokol I. Smíchov | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |
Nováková | Naděžda | Hlavní 1500 m | Ženy nad 49 | |
Ševčíková | Magdaléna | Brandýs nad Labem | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Vaňková | Klára | TJ Stodůlky Praha | předškoláci 100 m | Předškoláci dívky |
Vochozka | Jakub | Předškoláci, Praha 5 Smíchov | předškoláci 100 m | Předškoláci hoši |