Startovní listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 126

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodPlatba
Bucharová Lenka F1969Ústí nad LabemBěh 14 kmne
Burda Miroslav M1990Běh se psem 14 kmne
Calda Lukáš M1983VšetatyBěh 34 kmano
Capek Karel M1980Surrealisti v tilkuBěh 21 kmne
Čermák Ondřej M1989SRTG LitvínovBěh 6 kmne
Daliborová Ivana F1970ZápyBěh 14 kmne
Dorňák Petr M1992Frenštát pod RadhoštěmBěh 34 kmne
Dřízhalova Blanka F1990Běh 14 kmne
Filipová Alena F1979TepliceBěh se psem 6 kmne
Filipová Vladimíra F1973Běh 6 kmne
Fleková Lucie F1985KladnoBěh 6 kmne
HALENKOVÁ / KOFI Tereza F1987HostiviceBěh se psem 14 kmne
Hampejsová Martina F1972"Svět Běhu"Běh 34 kmano
Hanzalová Kateřina F1984Rozběhej LitvínovBěh se psem 6 kmne
Hejnicová Eva F1981KOB SokolovBěh 34 kmne
Hodboď Tomáš M1986Běh 21 kmne
Hojdar Josef M1978Srtg mostBěh 34 kmne
Hovorka Ondřej M1993TepliceBěh 6 kmne
Hroch Michal M1977Surrealisti v tílkuBěh 21 kmne
Chilo Michaela F1984MostBěh 6 kmne
Chilo Michaela F1984MostBěh se psem 6 kmne
Chlumecká Jana F1988Spartan race training group MostBěh 14 kmne
Janikova Monika F1991Surrealisti v tilkuBěh se psem 6 kmne
Javorová Petra F1992Ústí nad LabemBěh se psem 6 kmne
Jiřík Honza M2000KrupkaBěh se psem 6 kmne
Jiřík Honza M2000Běh 6 kmne
Jungová Pavla F1972MostBěh 14 kmne
Krátký Jan M1978MMB TřebeniceBěh 34 kmne
Křivohlavá Kateřina F2000KrupkaBěh se psem 6 kmano
Křivohlavá Vendula F1992KrupkaBěh se psem 6 kmne
Kuchařík Pavel M1976JirkovBěh 21 kmne
Langerová Tereza F1991XTR TeamBěh se psem 21 kmne
Linhartova Nikola F1980DubiBěh se psem 6 kmne
Linhartova Sabca F2005DubiBěh se psem 6 kmano
Linhartova Zuzka F2009DubiBěh 6 kmne
Matouš Daniel M1982Praha 7Běh 34 kmne
Mrocek Lukáš M1989OstravaBěh se psem 21 kmne
Novák Miroslav M1966I+MBěh 21 kmne
Paul Zdeněk M1991Armáda České republikyMTB 34 kmne
Polka Vratislav M1974Akademie VSP NeratoviceBěh 21 kmne
Popelková / Red Frog Daniela F1987Red FrogBěh se psem 6 kmne
Povova Pavlína F1982Vyletnice TepliceBěh 21 kmne
Proňková Petra F1993TepliceBěh 21 kmne
Pšenička Viktor M1987Praha 9Běh 34 kmne
Quaiserová Hana F1985Běh se psem 6 kmne
Reindl Aleš M1975PrahaBěh 34 kmne
Seidl Jan M1986Praha 9Běh 34 kmne
SOUŠEK / KÁŤA Pavel M1979Phoenix PrahaBěh 6 kmne
SOUŠEK / KÁŤA Pavel M1979Phoenix PrahaBěh se psem 14 kmne
Sucha Barbora F1991AvzoBěh se psem 6 kmne
Sucha Barbora F1991AvzoBěh se psem 6 kmne
Suchoparek Petr M1979CínovecBěh 21 kmne
Štefánková Kristyna F1989DesnáBěh 34 kmne
Štembergová Zuzana F1974TepliceBěh 6 kmne
Šulcová Bohumila F1978Výletnice TepliceBěh 21 kmne
Šulcová Bohumila F1978Výletnice TepliceBěh 21 kmne
Trávníčková Radka F1965Běh se psem 6 kmne
Tuháčková / Minushka Alena F1986Běh se psem 14 kmano
Uhříček Petr M1972PerštejnBěh 21 kmano
Valenta Václav M1971Rozběháme TepliceBěh 14 kmano
Valentová Helena F2002Rozběháme TepliceBěh 6 kmano
Valentová Karolina F1975Běhny z Nové VsiBěh 6 kmano
Vaněrka Zdeněk M1951Běh 21 kmne
Vaníková Bohunka F1973AK HoražďoviceBěh 14 kmano
Vidovičová Helena F1971Běh se psem 6 kmano
Vodička Pavel M1964MostBěh 34 kmne
Vodička Pavel M1964MostBěh 21 kmne
Vrsata Radek M1978DubiBěh 6 kmne
Zuzčaková Šárka F1976MostBěh se psem 6 kmne
Zuzčaková / Jax Ajax ARQEVA Jaromíra F1982Nová ves v HoráchBěh se psem 6 kmne
Havlíčková Michaela F1973Triatlet Karlovy VaryBěh 34 kmne
Ženíšek Radek M1976TJ DoksyBěh 34 kmne
Žitníková Gina F1986TJ DoksyBěh 14 kmano
Frajkovský Jakub M1975BrozánkyMTB 34 kmne
Filip David M1982Běh 14 kmne
Filipová Adéla F1986Běh 6 kmne
Kubíček Ondřej M1990PrahaBěh 34 kmne
Nesvadba Michal M1980Northern wariorsBěh 34 kmano
Bezděk Miroslav M1979PrahaBěh 34 kmne
Barták Vojtěch M1983B&B Team PrahaBěh 34 kmne
Šulcová Jitka F1974TřebusiceBěh 34 kmne
Magda Košková F1972DěčínBěh 14 kmne
Kohl Otakar M1979Ústí nad LabemBěh 34 kmano
Vepřek Karel M1900SRTG TepliceBěh 21 kmano
Hrubá Ivana F1967Rozběhej LitvínovBěh 14 kmano
Zvěřinová Eva F1972Rozběhej Litvínov Běh 6 kmano
Škálová / Ambra Ilona F1963Sokol MaxičkyBěh se psem 14 kmne
Šedová / Megi A Nessi Lucie F1980JirkovBěh se psem 6 kmne
Sedláček Jiří M1979ChomutovBěh 34 kmne
Průcha Oldřich M1967Běh 34 kmano
Feix Ivo M1974Běh 21 kmne
Richterová Martina F1972MaLé-RBěh 21 kmano
Drvota Zdeněk M1965Běh 21 kmano
Vaníček / Febee Danarny Adam M1989Prague BearsBěh se psem 21 kmne
Nečas Arnošt M1963BystřiceBěh 34 kmne
Špírková Lenka F1969MaLé-RBěh 34 kmano
Špírek / Hany Michal M2003MaLé-RBěh se psem 6 kmano
Prošková / Lavina Ziva Iva F1984Běh se psem 6 kmne
Belšán Tomáš M1970BELKRBěh 14 kmano
Kerliková / Balsamin Petra F1971MostBěh se psem 14 kmne
Kerlik Jiří M1971MostBěh 34 kmne
Jirásková / Mia Simona F1984PrahaBěh se psem 6 kmne
Hanousková Veronika F1990SVVATBěh 14 kmne
Patera Martin M1990PrahaBěh 34 kmne
Sůra Rudolf M1981Ústí nad LabemBěh 34 kmne
Novák Lubomír M1980ČSPOTV, ch.o.Běh 34 kmano
Hlavsová Olga F1977Ústí nad LabemBěh 34 kmano
Kerliková Ema F2004MostBěh 6 kmano
Fiklíková / Dex Petra F1970USK PROVOD Ústí nad LabemBěh se psem 14 kmne
Valachová Šárka F1976Active Tour Cycling TeamBěh 21 kmne
Dušek Požážárková / Arny + Gery Helena F1900z.s. Za práva zvířatBěh se psem 34 kmne
Mešo Jana F1900Běh 21 kmano
Smrž Spídy M1985Běžci ChomuovBěh 34 kmano
Kalenský Pavel M1976SUL Ústí nad LabemBěh 34 kmano
Kois Jaroslav M1979SK Spartan RadoniceBěh 34 kmano
Honzík Vojtěch M1978LovosiceBěh 21 kmano
Satková / Robin Radovana F1966Ústí nad LabemBěh se psem 6 kmano
Janda Petr M1988TepliceBěh 34 kmano
Valenta Karel M1974Běžecký kroužek VarnsdorfBěh 34 kmano
Kaláb Tomáš M1983OsekBěh 34 kmano
Horáčková Šárka F1983OsekBěh 14 kmano
Nedvěd Jindřich M1987ChomutovBěh 34 kmne
Proňková Petra F1993TepliceBěh 21 kmne
Chalupná Jana F1960Běh 14 kmne
Bedeková Štěpánka F1972MeziboříBěh 21 kmne
Procházková Irena F1980Běh 34 kmne