Startovní listina Běh Prahy 11

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 322

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZeměZávodKategoriePlatba
Amrich Jozef M1973PRAHACZEhlavní závodM40-59ne
Balcarová Julie F2003PrahaCZEst. žačkyne
Bedanr Matej M2003CZEštafetane
Bednar Matej M2003CZEdětský závodD4 klucine
Beran Martin M1983CZEhlavní závodMdo39ano
Bielinova Petra F1977PrahaCZEhlavní závodZ35plusne
Bleha Pavel M1988CZEhlavní závodMdo39ano
Buk Michal M1991CZEhlavní závodMdo39ne
Bulan Jiří M1983IronTime testCZEM Elitene
Černíková Kristýna F2001Praha 10CZEhlavní závodZdo34ne
Černohorský Tomáš M2013CZEhlavní závodMdo39ne
Daaj Boris M1978CZEM Elitene
Deif Jusef M2010ŠSK Újezd nad LesyCZEdětský závodD1 klucine
Deif Karim M2008KvetniceCZEdětský závodD2 klucine
Deif Samer M2010ŠSK Újezd nad LesyCZEdětský závodD1 klucine
Demel Ondřej M2006Praha 11CZEdětský závodD3 klucine
Eliáš Vojta M2015CZEdětský závodRD klucine
Fanshtein Mikhail M1996PrahaRussian Federationhlavní závodMdo39ne
Flekač Michael M1986CZEhlavní závodMdo39ne
Frantová Andrea F1985Loko BerounCZEhlavní závodZdo34ne
Ginatullin Damil M2008KazanRussian Federationdětský závodD2 klucine
Havelková Dorota F1990BoskoviceCZEhlavní závodZdo34ano
Herbst Amalie F2013Praha 11CZEdětský závodRD holkyne
Herbst Karolina F2011Praha11CZEdětský závodRD holkyne
Horn Ondřej M1992ŽatecCZEhlavní závodMdo39ne
Hotový Ivo M1982Fakeer TeamCZEhlavní závodMdo39ne
Hroník Kryštof M2007ASK Slavia PrahaCZEdětský závodD2 klucine
Hrubiško Mikuláš M1984Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Huďová Lucie F1991Kralupy nad VltavouCZEhlavní závodZdo34ano
Hyánek Matyáš M2014PrahaCZEdětský závodRD klucine
Hyka Petr M1974Praha 11CZEhlavní závodM40-59ano
Jackovič Miroslav M1984CZEhlavní závodMdo39ano
Janák Martin M1985Praha 4CZEhlavní závodMdo39ne
Jilek Jakub M2010CZEdětský závodD1 klucine
Kostisčova Katerina F1982CZEhlavní závodZ35plusne
Kostisčova Katerina F1982CZEhlavní závodZ35plusne
Kotlar Jonáš M1999CZEhlavní závodMdo39ne
Krátká Kateřina F2006Praha 4 KamýkCZEdětský závodD3 holkyne
Krátký Marek M2008Praha 4 KamýkCZEdětský závodD2 klucine
Krátký Martin M1979Praha 4 KamýkCZEštafetaano
Kraus Jiří M1978Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Kreidl Ondřej M1970CZEštafetaano
Kroulíková Dora F1988Dvě BlonckyCZEštafetane
Krupička Tomáš M1982Software602 - Jinej GangCZEštafetaano
Kudlíková Petra F1985Rungo pro ženyCZEhlavní závodZdo34ne
Kulhánek Tomáš M1991Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Kunstát Jiří M2007CZEdětský závodD2 klucine
Kunstátová Kamila F2005CZEdětský závodD3 holkyano
Kunstátová Karolína F2010CZEdětský závodD1 holkyne
Kůsová Daniela F1993PrahaCZEhlavní závodZdo34ano
Kysela Ondřej M1987Mika trainingCZEhlavní závodMdo39ano
Lovecký Vojtěch M1991Software602CZEštafetaano
Majerová Andrea F2009Praha 11CZEdětský závodD1 holkyne
Majerová Ester F2009Praha 11CZEdětský závodD1 holkyne
Matys Vladimír M1984CHDP Sport DivisionCZEhlavní závodMdo39ano
Mendlová Veronika F1993Báječné ženy v běhuCZEhlavní závodZdo34ne
Mrázová Michaela F2001CZEhlavní závodZdo34ano
Mrázová Michaela F2001CZEhlavní závodZdo34ano
Nová Gabriela F1979Báječné ženy v běhuCZEhlavní závodZ35plusne
Nývlt Mikuláš M2008Praha 2CZEhlavní závodMdo39ne
Nývlt Mikuláš M2008Praha 2CZEdětský závodD2 klucine
Opletal Pavlina F1976Praha 9CZEhlavní závodZ35plusano
Pacák Vilém M1992VyližCZEštafetaano
Páleníková Zuzana F2007DiplomatCZEdětský závodD2 holkyne
Petrák Tobias M2011PoctaCZEpidi Ine
Píšová Simona F1985Praha 10CZEhlavní závodZdo34ano
Pomezný Lukáš M1994Atletika PísekCZEhlavní závodMdo39ano
Poskočilová Alžběta F1994PrahaCZEhlavní závodZdo34ano
Pšondr Petr M1988JirnyCZEhlavní závodMdo39ne
Rychna Martin M2011Praha 11CZEdětský závodRD klucine
Rychna Martin M2012Praha 11CZEdětský závodRD klucine
Sedlák Aleš M1988TJ MaglaCZEštafetane
Sklenář David M1989Český běžecký klubCZEhlavní závodMdo39ano
Sládková Tereza F1985Praha 11CZEhlavní závodZdo34ano
Slaný Martin M1982OlomoucCZEhlavní závodMdo39ano
Soušek Martin M1988OpavaCZEhlavní závodMdo39ano
Sova Štěpán M1980DiplomatCZEhlavní závodMdo39ano
Svoboda Jan M2010PotštejnCZEdětský závodD1 klucine
Šalátová Hana F1976SOS dětské vesničkyCZEštafetaano
Šimková Veronika F2006Praha 9CZEdětský závodD3 holkyne
Škoda Zdeněk M1977Bar Decentní DýněCZEhlavní závodM40-59ano
Škrampalová Tereza F1989PrahaCZEštafetaano
Špačková Martina F1984CZEhlavní závodZdo34ne
Šperker Honzik M2011CZEhlavní závodMdo39ne
Šperker Honzik M2011CZEdětský závodRD klucine
Šperkerová Danielka F2008CZEdětský závodD2 holkyne
Šperkerová Danielka F2008CZEdětský závodD2 holkyne
Šperkerová Danielka F2008CZEdětský závodD2 holkyne
Šperkerová Vendula F1974M Team prahaCZEhlavní závodZ35plusne
Štekr Ladislav M1985CZEhlavní závodMdo39ne
Štěpanovský Roman M1977Praha 10CZEhlavní závodM40-59ano
Švábová Elmíra F1977PrahaCZEhlavní závodZ35plusano
Vaněčková Erika F1982CZEhlavní závodZ35plusano
Vejvoda Michal M1984Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Velichko Irina F1985Praha 6CZEhlavní závodZdo34ne
Vilím Lukáš M1997StochovCZEhlavní závodMdo39ano
Vokrouhlík Michal M1983CZEhlavní závodMdo39ano
Vostřel Jan M1976Praha 11CZEštafetaano
Wagner Alex M2008ModleticeCZEdětský závodD2 klucine
Zábranská Agáta F2009Praha 9 - VysočanyCZEdětský závodD1 holkyne
Zábranská Margareta F1977Praha 9 - VysočanyCZEhlavní závodZ35plusano
Zábranská Miriam F2013Praha 9 - VysočanyCZEdětský závodRD holkyne
Zika Tomaš M1967česky tešinCZEhlavní závodM40-59ano
Rektor Antonín M1975Praha 4CZEhlavní závodM40-59ano
Mitušina Jan M1996Hyundai Centrum ValoušekCZEhlavní závodMdo39ano
Šalátovovi Jindra, Hana F1976SOS dětské vesničkyCZEštafetaano
Rais Lukáš M1988CZEhlavní závodMdo39ano
Vávrová Jitka F1984CZEhlavní závodZdo34ano
Pruchnerovič Jozef M1952Running LionsCZEhlavní závodM60plusano
Suttr Pavel M1968SV MračCZEhlavní závodM40-59ano
Matyáš Miroslav M1976ZelenečCZEhlavní závodM40-59ano
Skuhrová Tereza F1994ASK Slavia PrahaCZEhlavní závodZdo34ano
Pejsarová Simona F1978PrahaCZEhlavní závodZ35plusano
Šatra Jan M1978Praha 5 - ZbraslavCZEhlavní závodMdo39ano
Svoboda Ludvík M1973PotštejnCZEhlavní závodM40-59ano
Mrázek Jiří M1985Chlumec nad CidlinouCZEhlavní závodMdo39ano
Štěpová Adéla F1993Hradec KrálovéCZEhlavní závodZdo34ano
Stoklasa Ondřej M1987OpavaCZEhlavní závodMdo39ano
Šilhan Jiří M1976CZEhlavní závodM40-59ano
Muravská Alexandra F1983Praha 12 - CholupiceCZEhlavní závodZdo34ano
Muravský Michal M1977Praha 12 - CholupiceCZEhlavní závodM40-59ano
Šafer Kryštof M1971PrahaCZEhlavní závodM40-59ano
Třísková Katarína F1971Praha 6CZEhlavní závodZ35plusano
Lejskeová Jana F1989HýskovCZEhlavní závodZdo34ano
Štěpánová Hana F1974Praha 11CZEhlavní závodZ35plusano
Tácha Luděk M1982PrahaCZEhlavní závodMdo39ano
Tatoušek Filip M1988PrahaCZEhlavní závodMdo39ano
Volák Michal M1983Praha 6CZEhlavní závodMdo39ano
Marušák Jiří M1988Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Rychtářovi Eva, Petr M1900Praha PetroviceCZEštafetaano
Vašák David M1973Praha 11CZEhlavní závodM40-59ano
Šperkerová Vendula F1974Mteam PrahaCZEhlavní závodZ35plusano
Medo Jakub M1984PrahaCZEhlavní závodMdo39ano
Machalická Lubica F1955CZEhlavní závodZ35plusano
Vlach Miroslav M1975Praha 11CZEhlavní závodM40-59ano
Vlachová Petra F1977Praha 11CZEhlavní závodZ35plusano
Prikner Rostislav M1983Praha 11CZEhlavní závodMdo39ano
Páleník Marek M1979DiplomatCZEhlavní závodMdo39ano
Linhart Martin M1977CZEhlavní závodM40-59ano
Veselý Tomáš M1977Praha 11CZEhlavní závodM40-59ano
Peřinka Filip M1988TTTCZEhlavní závodMdo39ano
Mareš Daniel M1975Prague Triathlon TeamCZEhlavní závodM40-59ano
Nývlt Ondřej M1975Praha 2CZEhlavní závodM40-59ano
Wágner Petr M1986CZEhlavní závodMdo39ano
Wágnerová Neli F1983CZEhlavní závodZdo34ano
Vašíčková Michala F1987Praha 11CZEhlavní závodZdo34ano
Nemec Peter M1986Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Vencová Magdalena F1993CZEhlavní závodZdo34ano
Vacek Ondřej M1991Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Svoboda Robert M1977Hyundai Motor CzechCZEhlavní závodM40-59ano
Wellman Casey M1991Praha 5CZEhlavní závodMdo39ano
Matějovsky Jan M1984Praha 11CZEhlavní závodMdo39ano
Pazderová Monika F1980SOS dětské vesničkyCZEhlavní závodZ35plusano
Demel Ondřej M1979Praha 11CZEhlavní závodMdo39ano
Helus, Vostřel Milan, Jan M1976Praha 11CZEštafetaano
Jakubec Martin M1973CZEhlavní závodM40-59ano
Králík Martin M1990Hyundai Centrum ValoušekCZEhlavní závodMdo39ano
Malčánek Pavel M1977Hyundai Centrum ValoušekCZEhlavní závodM40-59ano
Abo-Hassan Mahmoud M1989InforCZEhlavní závodMdo39ano
Favaro Massimo M1981InforItalyhlavní závodMdo39ano
Kroulíková, Kynclová Dora, Zuzana F1982Dvě blonckyCZEštafetaano
Vytlačil, Frabšová Jan, Kateřina F1990Software602_BCZEštafetaano
Fujtík Ondřej M1988Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Alán "lukáš M1985Věda žijeCZEhlavní závodMdo39ano
Holánková Kristina F1999PLAF ŘíčanyCZEhlavní závodZdo34ano
Janoušek Milan M1991Sokol KolínCZEhlavní závodMdo39ano
Fiala Dan M1982Praha 7CZEhlavní závodMdo39ano
Herbst Lubos M1979Praha11CZEhlavní závodMdo39ano
Herbst Jarmila F1974Praha11CZEhlavní závodZ35plusano
Filip Ondřej M1988CZEhlavní závodMdo39ano
Kačerovský Josef M1976Praha 11CZEhlavní závodM40-59ano
Jiruška Petr M1985Česká TřebováCZEhlavní závodMdo39ano
Kalinová Jana F1978CZEhlavní závodZ35plusano
Jeřicha Dan M1991Praha 11CZEhlavní závodMdo39ano
Holý Martin M1988Praha 11CZEhlavní závodMdo39ano
Abraham, Krupička Jan, Tomáš M1991Software602 - Jinej GangCZEštafetaano
Hynkova Alice F1981PrahaCZEhlavní závodZ35plusano
Čihák Jakub M1997PrahaCZEhlavní závodMdo39ano
Bulis Jan M1978FoPCZEhlavní závodMdo39ano
Hauser Tomáš M1982Praha 11CZEhlavní závodMdo39ano
Šveda Albert M2006ZŠ Květnového vítězstvíCZEdětský závodD3 klucine
Tříska Václav M2005CZEdětský závodD3 klucine
Tříska Denis M2007CZEdětský závodD2 klucine
Noháč Matěj M2010CZEdětský závodD1 klucine
Králíková Sofie F2011CZEdětský závodRD holkyne
Králíková Viktorie F2009CZEdětský závodD1 holkyne
Ginatullina  Aida F2010KazanRussian Federationdětský závodD1 holkyne
Hynek Jáchym M2009CZEdětský závodD1 klucine
Šafrová Sofie F2012CZEdětský závodRD holkyne
Voldřich Jan M2012CZEdětský závodRD klucine
Fečko Michael M2011Praha 1CZEdětský závodRD klucine
Páleníková Eliška F2012DiplomatCZEdětský závodRD holkyne
Sojáková Veronika F2011CZEdětský závodRD holkyne
Vostřel Jan M2007Praha 11CZEdětský závodD2 klucine
Vostřelová Tereza F2010Praha 11CZEdětský závodD1 holkyne
Jakubcová Dominika F2012CZEdětský závodRD holkyne
Jakubcová Veronika F2009CZEdětský závodD1 holkyne
Nováček Adam M2008Praha 4CZEdětský závodD2 klucine
Vašák Jakub M2006CZEdětský závodD3 klucine
Bajtl Matyáš M2010CZEdětský závodD1 klucine
Bajtlová Adéla F2007Atletika Jižní městoCZEdětský závodD2 holkyne
Nedbalová Magdaléna F2010CZEdětský závodD1 holkyne
German Štefan M1978Praha 11CZEhlavní závodMdo39ano
Burda Martin M1984Praha 4 - HájeCZEhlavní závodMdo39ano
Alexandrova Natalia F1985PrahaCZEhlavní závodZdo34ano
Krátká Lucie F1978PrahaCZEhlavní závodZ35plusano
Chochol, Krátký Michael, Martin M1999Praha 4 KamýkCZEštafetaano
Holub Michal M1974TisícovkyCZEhlavní závodM40-59ano
But Piotr M1978TT SzczecinPolandhlavní závodMdo39ano
Hlava Milan M1955PrahaCZEhlavní závodM60plusano
Ježek Petr M1970PJ TEAMCZEhlavní závodM40-59ano
Brenišin Ivan M1968Praha11CZEhlavní závodM40-59ano
Kotěšovcová Pavla F2000SK JeseniovaCZEhlavní závodZdo34ano
Horáková Zuzana F1986Praha 7CZEhlavní závodZdo34ano
Kroc Patrik M1992Software602CZEhlavní závodMdo39ano
Tancibudek, Danda David, Aleš M1986Software602_ACZEštafetaano
Grym David M1992VyližCZEštafetaano
Drózd Januš M1962Software602CZEhlavní závodM40-59ano
Jilkova Lucie F1981CZEhlavní závodZ35plusano
Krylov Vladimír M1976CZEhlavní závodM40-59ano
Celbová Petra F1988Praha 8CZEhlavní závodZdo34ano
Bránišová Kateřina F1990CZEhlavní závodZdo34ano
Hysková Ivana F1986IB AlcudiaCZEhlavní závodZdo34ano
Krajíc Michal M1991HýskovCZEhlavní závodMdo39ano
Harantova Tereza F1983PRAHACZEhlavní závodZdo34ano
Harantová Kristýna F1991PrahaCZEhlavní závodZdo34ano
Kubelková Marcela F1984Software602CZEhlavní závodZdo34ano
Holas Ondřej M1989PrahaCZEhlavní závodMdo39ano
Horký Jan M1974PrahaCZEhlavní závodM40-59ano
Charvátová Veronika F1984PrahaCZEhlavní závodZdo34ano
Charvát Jakub M1985FC HájeCZEhlavní závodMdo39ano
Mervart Petr M1959DiplomatCZEhlavní závodM40-59ano
Minchev Ivan M1957JUSTCZEhlavní závodM60plusne
Soukupová Simona F1974CZEhlavní závodZ35plusne
Sýkora Martin M1968CZEhlavní závodM40-59ne
Lazar Marina F1994Netherlandshlavní závodZdo34ne
Sorokin Michael M1989CZEhlavní závodMdo39ne
Kotlíková Petra F1982CZEhlavní závodZ35plusne
Flak David M1979CZEhlavní závodMdo39ne
Kostohryz Aleš M1964CZEhlavní závodM40-59ne
Matouš David M1977CZEhlavní závodM40-59ne
Suchánek Igor M1973CZEhlavní závodM40-59ne
Levický Jan M1978CZEhlavní závodMdo39ne
Kubíček Tomáš M1982CZEhlavní závodMdo39ne
Izák Jan M1985Praha 6CZEhlavní závodMdo39ne
Prahl Jakub M1979CZEhlavní závodMdo39ne
Slavíková Eva F1984CZEhlavní závodZdo34ne
Tintea Alex F1982CZEhlavní závodZ35plusne
Cimbák Lubo M1982CZEhlavní závodMdo39ne
Nováková Květa F1988CZEhlavní závodZdo34ne
Manasijevic Nikola M1983CZEhlavní závodMdo39ne
Uzel Petr M1972CZEhlavní závodM40-59ne
Uzlová Květa F1975CZEhlavní závodZ35plusne
Mikuška Pavel M1964CZEhlavní závodM40-59ne
Semela Radomír M1964CZEhlavní závodM40-59ne
Bayer Jan M1962CZEhlavní závodM40-59ne
Vacek, Mizerová Jaroslav, Zuzana M1900CZEštafetane
Svobodová Milada F1969CZEhlavní závodZ35plusne
Chocholová Jana F1978CZEhlavní závodZ35plusne
Churáňová Radka F1977CZEhlavní závodZ35plusne
Šafránková Klára F1978JenštejnCZEhlavní závodZ35plusne
Šáfr Vladimír M1981CZEhlavní závodMdo39ne
Skřivánek Pavel M1985CZEhlavní závodMdo39ne
Sládek Martin M1981CZEhlavní závodMdo39ne
Ryashko Ljuba F1975CZEhlavní závodZ35plusne
Králík Daniel M1980CZEhlavní závodMdo39ne
Nedbalová Jana F1980CZEhlavní závodZ35plusne
Macurová Zuzana F1980CZEhlavní závodZ35plusne
Korejsovi Marcel, Eva M1900CZEštafetane
Frühaufová Valerie F1982CZEhlavní závodZ35plusne
Dvořák Tomáš M1982CZEhlavní závodMdo39ne
Puchernová Radka F1987CZEhlavní závodZdo34ne
Pražák Stanislav M1964CZEhlavní závodM40-59ne
Kubec Václav M1975CZEhlavní závodM40-59ne
Gallik Michal M1982CZEhlavní závodMdo39ne
Blaško, Germanová Miroslav, Anna M1900CZEštafetane
Nedbalová Klára F2008CZEdětský závodD2 holkyne
Krátký Marek M2008CZEdětský závodD2 klucine
Krátká Simona F2012CZEdětský závodRD holkyne
Rychtářová Daniela F2006CZEdětský závodD3 holkyne
Rychtářová Natálie F2009CZEdětský závodD1 holkyne
Krátká Kateřina F2006CZEdětský závodD3 holkyne
Bedřichová Adéla F2011CZEdětský závodRD holkyne
Černohorský Tomáš M2013CZEdětský závodRD klucine
Věžníková Andrea F2004ASK Slavia PrahaCZEdětský závodD3 holkyne
Černohorská Tereza F2009CZEdětský závodD1 holkyne
Svobodová Anna F2003PotštejnCZEdětský závodD4 holkyne
Novotná Zdenka F2012Praha 11CZEdětský závodRD holkyne
Frühaufová Karolína F2006CZEdětský závodD3 holkyne
Řeháková Martina F2002CZEdětský závodD4 holkyne
Douchová Vendula F2009Atletika Jižní MěstoCZEdětský závodD1 holkyne
Plačková Linda F2008CZEdětský závodD2 holkyne
Plaček Lukáš M2013CZEdětský závodRD klucine
Hendrich Jáchym M2013CZEdětský závodRD klucine
Hendrich Matyáš M2010CZEdětský závodD1 klucine
Zeman Pavel M2007CZEdětský závodD2 klucine
Léblová Adéla F2009PrahaCZEdětský závodD1 holkyne
Lébl Jakub M2012PrahaCZEdětský závodRD klucine
Brabcová Adriana F2010SK Dvojka PrahaCZEdětský závodD1 holkyne
Lloyd Caroline F2007CZEdětský závodD2 holkyne
Machek David M2010Praha 11CZEdětský závodD1 klucine
Machek Filip M2012CZEdětský závodRD klucine
Smolař Antonín M2007CZEdětský závodD2 klucine
Chramostová Adéla F2009CZEdětský závodD1 holkyne
Blechová Anna F2008Praha 11CZEdětský závodD2 holkyne
Drapák Adam M2010CZEdětský závodD1 klucine
Sedmihradská Klára F2010PrahaCZEdětský závodD1 holkyne
Sedmihradská Natálie F2013CZEdětský závodRD holkyne
Šimůnek Petr M2010CZEdětský závodD1 klucine
Kubín Martin M2014Praha 11CZEdětský závodRD klucine
Toman Filip M2013Praha 4CZEdětský závodRD klucine
Toman Michal M2010Praha 4CZEdětský závodD1 klucine
Špiláček Vojta M2011CZEdětský závodRD klucine
Špiláček Adam M2014CZEdětský závodRD klucine
Fisherová Viktorie F2005CZEdětský závodD3 holkyne
Zdeněk Marek M2010CZEdětský závodD1 klucine
Zdeňková Monika F2011CZEdětský závodRD holkyne
Brožová Ema F2008CZEdětský závodD2 holkyne
Brož Matěj M2011CZEdětský závodRD klucine
Safrankova Nikola F2009PrahaCZEdětský závodD1 holkyne
Černý Maty M2009CZEdětský závodD1 klucine
Safrankova Klara F1978PrahaCZEhlavní závodZ35plusne