Startovní listina DIOCHI Roštejnský kros

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 75

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodPlatba
Bezděk Miroslav M1979PrahaBěh 17 km
Vaníček / Febee Danarny Adam M1989Prague Bears RacingBěh se psem 28 km
Singr Martin M1987BezvaBĚH.czBěh 8 km
Hulík Pavel M1985AC BUKBěh 17 km
Dubský Roman M1978PřibyslavBěh 17 km
Tůmová Jana F1971KunžakBěh 17 km
Václavová / Merckx Linda F1980Musher klub JCCBěh se psem 17 km
Košťálová Eliška F1900Běh 17 km
Vrba Ondřej M1984TJ Sokol StudenecBěh 28 km
Jahodová / Jimmy Barbora F1989JihlavaBěh se psem 8 km
Pflug / Tobi Petr M1972Musher klub JCCBěh se psem 17 km
Dvořák Tomáš M1978Kola LedečBěh 28 km
Eremka Libor M1988HumpolecBěh 28 km
Chmelařová Lenka F1982BlažoviceBěh se psem 17 km
Kaláb David M1980BlažoviceBěh 8 km
Oberreiter Martin M1988PolnáBěh 28 km
Pachutová Tereza F1983ObornáBěh se psem 8 km
Svobodová / Lina Petra F1984Běh se psem 28 km
Zborníková Eva F1983TJ Sokol UnhošťBěh se psem 28 km
Zichová Tereza F1995SlavoniceBěh 28 km
Pauser Miroslav M1989JihlavaBěh 17 km
Nenadalova Hanka F1978Revitbuild MTB teamBěh 17 km
Farárik / Flash Vojtěch M1977Team FLASHBěh se psem 8 km
Grausamová Hana F1969Báječné ženy v běhuBěh 8 km
Jaklová Iva F1971TáborBěh 17 km
Jílková Zuzana F2002SK Děti SeveruBěh se psem 8 km
Latal Jaromir M1985Dlouhá míle Ládi KřížkaBěh 17 km
Vrbová Komárková Jana F1900TJ Sokol StudenecBěh 28 km
Bulíček Leoš M1987Běh 17 km
Nehodová Veronika F1986Běh 17 km
Houšková Šárka F1991Běh 17 km
Sedláčková Martina F1900Běh 17 km
Melecha Jiří M1984Běh se psem 17 km
Krndl Michal M1984Běh 8 km
Kulovaná Alena F1900Běh 8 km
Kulovaná Kateřina F1900Běh se psem 8 km
Zemanová Iveta F1988Běh 17 km
Smrčka Jan M1981MTB 28 km
Mezera Pavel M1968Běh 17 km
Kuchyňka Martin M1976MTB 28 km
Šimek Pavel M1978Polenský teamBěh 17 km
Neděla Tomáš M1971Trhový ŠtěpánovBěh 17 km
Neděla Štěpán M2001Trhový ŠtěpánovBěh 8 km
Neděla Šimon M2004Trhový ŠtěpánovBěh 8 km
Krčálová Olga F1978Polenský teamBěh 17 km
Janíček Radek M1966BehejBrno.comBěh 17 km
Hrubec / Aiko Tomáš M1974Nová VčelniceBěh se psem 8 km
Hrubcová / Jack Dana F1990Nová VčelniceBěh se psem 17 km
Kratochvíl / Buck Jaroslav M1965TřebíčBěh se psem 17 km
Mandelíková Jitka F1974DačiceBěh 8 km
Marek Miloš M1982PelhřimovBěh 17 km
Mezerová / Docent Anežka F1998Černá a bíláBěh se psem 8 km
Trýb Vláďa M1983Kola LedečBěh 28 km
Vávrů Vladimíra F1974DačiceBěh se psem 8 km
Bártová Hana F1989Havlíčkův BrodBěh 28 km
Blažková Lenka F1980TřebíčBěh 28 km
Brumovský Jiří M1987BrnoBěh 17 km
Čaněk Petr M1981Havlíčkův BrodBěh 28 km
Čapková Barča F1985ValečBěh 17 km
Čížek Martin M1976Praha ŘepyBěh 28 km
Doležal Jan M1989RunFórFunBěh 28 km
Doležalová Irena F1967BrtníciBěh 8 km
Dostál Zdeněk M1974Velosport Valenta Scott team PelhřimovBěh 17 km
Erbák Peter M1980KřemžeBěh se psem 8 km
Hladíková Jana F1984JihlavaBěh se psem 8 km
Kincl Ladislav M1979FC Ondry VeseckéhoBěh 17 km
Kučerová Jana F1959PrahaBěh 8 km
Miklík Marek M1977Běh 28 km
Pěkný Petr M1990JihlavaBěh se psem 8 km
Svozilík Josef M1959Ke Kateřinkám 1396Běh 17 km
Šejc Jan M1979Běh 17 km
Zbožínková Alena F1984NučiceBěh se psem 17 km
Šimáňová Lucie F1985Mladá BoleslavBěh se psem 17 km
Antoš Jan M1970BČBBěh se psem 17 km
Milacek Petr M1981Ledec n/SBěh 28 km