Startovní listina Prague Park Race - Prokopské údolí

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 220

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Kotouč Martin M1985Mirošovice14 km mužiM30
Kukač Petr M1967Praha 314 km mužiM50
Pashkova Veronika F198114 km ženyZ30
Vostrá Mošovská Lucie F1974Báječné ženy v běhu8 km ženy
Brenišin Ivan M196814 km mužiM40
Kostka Petr M1976Potkali se u Kolína14 km mužiM40
Janikovič David M1985SDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a. s.14 km mužiM30
Krofta Jiří M1955TJ Liga 100 Praha14 km mužiM60
Rádr Jan M198614 km mužiM30
Zelenka Petr M1979Praha14 km mužiM30
Belica Ondřej M1980Partyzánský oddíl Dušana H.14 km mužiM30
Honzáková Jiřina F1965Břevnov14 km ženyZ50
Švagr Lukáš M1993Praha14 km mužiM20
Horčičková Linda F1986Praha8 km ženy
Horáček Ondřej M1981Sona Sól, Praha14 km mužiM30
Švomová Veronika F1992Březí u Říčan14 km ženyZ20
Niznik Jiri M1993Praha14 km mužiM20
Svoboda Robert M1977Praha14 km mužiM40
Brabec Jiri M1977Advetní běhání14 km mužiM40
Štumpf Anna F1985Praha8 km ženy
Štumpf Ondřej M1981Praha8 km muži
Špaček Martin M1990Praha14 km mužiM20
Prskavcová Eva F1988Adidas Runners14 km ženyZ20
Brabcová Radmila F197014 km ženyZ40
Kašpar Jan M1976Messer Runners14 km mužiM40
Tůmová Tereza F1979ASC DUKLA14 km ženyZ30
Šmídová Petra F1977Bobši14 km ženyZ40
Eliáš Petr M1986Albatros14 km mužiM30
Zajíc Josef M198014 km mužiM30
Slámová Kateřina F198314 km ženyZ30
Stránský Michal M1989DNT Oslo14 km mužiM20
Sihelsky Michal M1987INFOMATIC Racing Team14 km mužiM30
Halířová Eva F1966KVK Nový Bor14 km ženyZ50
Krejčí Jaroslav M1963SILVINI MADSHUS Team14 km mužiM50
Štěpánková Veronika F1973STRG PRAHA14 km ženyZ40
Marek Rudolf M1954Praha 914 km mužiM60
Harnoš Petr M1986TPCA Run Team14 km mužiM30
Pavlíček Matěj M1992Dukla Praha8 km muži
Vábek Jiří M198114 km mužiM30
Knowles Edward M1982Ned Bank Running Club14 km mužiM30
Simondet Lindsey F198514 km ženyZ30
Mezník Vláďa M1964Lokomotiva Beroun OB14 km mužiM50
Trhlík Jiří M1961Plzeň14 km mužiM50
Kuzmiak Boris M1983Praha14 km mužiM30
Zanozina Ekaterina F1985Kerteam14 km ženyZ30
Holubec Tomáš M1980Kollárovka14 km mužiM30
Havlínová Dana F1980Dangoogla14 km ženyZ30
Senichev Valery M1986SRTG14 km mužiM30
Stránský Radek M1977TJ Sokol Jestřabí Lhota14 km mužiM40
Matejka Ján M1976Braník14 km mužiM40
Matejka Claudia F2005Braník8 km ženy
Matejková Renáta F1977Braník8 km ženy
Dolejš Tomáš M1979Beroun14 km mužiM30
Balson James M1971Beroun14 km mužiM40
Rylková Kateřina F1985Jsem si zlomil šavli!8 km ženy
Čermáková Lenka F1977Praha14 km ženyZ40
Jelínek Jan M1969Běh Kladno14 km mužiM40
Čížek Martin M1976Řepy14 km mužiM40
Jelínek Ondřej M1990Klub pratel Barrandovskeho morci14 km mužiM20
Melcrová Adéla F1989Praha8 km ženy
Sandecki Mark M1982Biko Adventures14 km mužiM30
Vaněk Pavel M1964Praha14 km mužiM50
Smrčková Petra F1975Praha 48 km ženy
Baštová Hana F1978Báječné ženy v běhu8 km ženy
Suchomel Michal M198814 km mužiM20
Kaliberka Jan M1984SK Slovan Blesk14 km mužiM30
Němec Vojtěch M1987Praha 314 km mužiM30
Kruzik Ales M1969Praha14 km mužiM40
Valenta Jakub M197814 km mužiM30
Šimek David M1989Byzkids14 km mužiM20
Lustigová Kateřina F19868 km ženy
Almasy Michael M198714 km mužiM30
Taddei Valerio M1980Italy14 km mužiM30
Cuřínová Petra F1983Šneci v běhu14 km ženyZ30
Jiroušek Jiří M1988Šneci v Běhu14 km mužiM20
Hanuš Petr M1976Hanušovi Pankáči14 km mužiM40
Prokopová Petra F1974Šneci v běhu14 km ženyZ40
Sazonova Anna F198214 km ženyZ30
Hybš Marek M1987SRTG Kolín8 km muži
Remeš Petr M1994OK Slavia Hradec Králové14 km mužiM20
Niedoba Miroslav M1987Lehká noha14 km mužiM30
Othman Mohamad M1990Actum Flyers14 km mužiM20
Sláma Honza M1975praha8 km muži
Kopecký Matěj M1991Praha14 km mužiM20
Roštík Patrik M1986Eleven Mercedes Mitas Team14 km mužiM30
Beneš Lukáš M19948 km muži
Skoda Michal M1988Brno14 km mužiM20
Sokol Lukas M1991Praha14 km mužiM20
Vrána Ondřej M1988Praha14 km mužiM20
Velehradský Petr M1959Nučice14 km mužiM50
Manduľák Peter M198014 km mužiM30
Addicott Elspeth F1987Prague8 km ženy
Gregorová Kamila F1981Mizuno team14 km ženyZ30
Jakubczak Konrad M1979Debeściak14 km mužiM30
Lukac Petr M1978Praha8 km muži
Marsden Claire F1962Ned Bank Running Club14 km ženyZ50
Korecká Markéta F1980Praha 9 - Kyje14 km ženyZ30
Vlastnik Tomas M1987Praha 514 km mužiM30
Čapek Martin M1977HASIČI - RESCUE14 km mužiM40
Oulehla Michal M1979Beroun14 km mužiM30
Lankaš Jan M1975Prokop4ever14 km mužiM40
Latto Nica F19908 km ženy
Červená Olga F1964BK Elán Zruč14 km ženyZ50
Janku Ondrej M1976Olomouc14 km mužiM40
Navrátil Jan M195514 km mužiM60
Procházková Petra F1994Miroslav8 km ženy
Veselá Lenka F1980Praha14 km ženyZ30
Bittner Miroslav M1973TTT14 km mužiM40
Valentková Klára F19908 km ženy
Valentko David M19938 km muži
Říha Radek M1989Kurac14 km mužiM20
Kubištová Lucie F19948 km ženy
Jakoubek Bohumil M1976Praha14 km mužiM40
Lee Nicola F1985Prague8 km ženy
Fujak Martin M1981Endorfinové fretky14 km mužiM30
Bernášek Aleš M1978Endorfinové fretky14 km mužiM30
Valouch Viktor M1986Praha 514 km mužiM30
Procházka Jan M1984Inov8 team14 km mužiM30
Holuša Jakub M1988Dukla Praha14 km mužiM20
Janů Jan M1993Hvězda Pardubice/Mizuno team14 km mužiM20
Beneš Petr M198414 km mužiM30
Šmíd Martin M1975Praha14 km mužiM40
Hubená Eliška F198714 km ženyZ30
Nový Břetislav M1947SABZO Praha14 km mužiM60
Pěkná Jitka F1979CS Praha14 km ženyZ30
Whitsett Nina F19908 km ženy
Nováková Kamila F198914 km ženyZ20
Vojtíšek Radovan M1979Moon Kil Sun14 km mužiM30
Kalachová Kamila F1983Praha14 km ženyZ30
Mařík Jan M200014 km mužiM20
Štrosová Alice F1970Super Slow Motion8 km ženy
Marek Ondřej M1982Praha8 km muži
Vlček Michal M1990Písek14 km mužiM20
Hora Jan M1986Písek14 km mužiM30
Vancl Daniel M1981Písek14 km mužiM30
Hriagyel Jiří M19768 km muži
Chadd Katie F1990Old Toun Running14 km ženyZ20
Buchtova Tereza F1986Praha14 km ženyZ30
Pautov Sergey M1969Nikteam14 km mužiM40
Kousalová Karolína F198514 km ženyZ30
Novotný Milan M1965OK99 Hradec Králové14 km mužiM50
Novotná Petra F1966OK99 Hradec Králové14 km ženyZ50
Novotná Markéta F1994OK99 Hradec Králové14 km ženyZ20
Hudec Jan M1981Praha14 km mužiM30
Kubeš Pavel M1976No Asphalt!14 km mužiM40
Korbelová Blanka F1988Praha8 km ženy
Ondrašíková Ludmila F1988Ostrava8 km ženy
Rada Stanislav M1986Fortissimo Runteam8 km muži
Dvořáček Dan M1979AC Mageo14 km mužiM30
Dulskaia Elvira F199414 km ženyZ20
Lomov Vladimir M198614 km mužiM30
Karas Milan M1962Havlickuv Brod14 km mužiM50
Karas Adam M1993Havlickuv Brod14 km mužiM20
Valtrová Kateřina F1981Praha14 km ženyZ30
Monks Joe M1972International School of Prague14 km mužiM40
Cameron Dean M1980ISP14 km mužiM30
Klimeš Ondřej M1991Bruntál8 km muži
Vocásková Renata F1996TJ Sokol Kolín8 km ženy
Andrlová Veronika F1990Kerberos14 km ženyZ20
Mlynařík Václav M198614 km mužiM30
Habrnálová Lenka F198714 km ženyZ30
Navrátil Zdeněk M1979Prague Runners8 km muži
Šaling Juraj M1977Messer Runners14 km mužiM40
Kacian Lukáš M1992Messer Runners8 km muži
Požár Karel M1979Brno14 km mužiM30
Moravec Michal M1991Běžci z Černošic14 km mužiM20
Voborníková Alena F1994SK Chotěboř14 km ženyZ20
Nižník Lukáš M1991POD-O-LEE8 km muži
Steiner Michal M1977Kostecké panství14 km mužiM40
Čížek Pavel M1964Šneci v běhu14 km mužiM50
Demuth Martin M1995Austria14 km mužiM20
Uchytil Petr M1987Praha 514 km mužiM30
Blšťák Adam M1992Ústí nad Labem14 km mužiM20
Walzel Šimon M1997Praha8 km muži
Palúchová Miroslava F1992Radola8 km ženy
Walzelová Miroslava F1967Praha8 km ženy
Nechvátalová Karolína F1996Praha8 km ženy
Kovář Myrek M1981BT/klacky.cz14 km mužiM30
Bell Jason M1971Prague 68 km muži
Mickal Martin M197714 km mužiM40
Šmejkal Radek M1975Mnichovice-Myšlín8 km muži
Simon Juraj M1984Praha14 km mužiM30
Eichler Ivo M1961USK Praha14 km mužiM50
Krajhanzlová Martina F1987Run For Fun8 km ženy
Strejcová Štěpánka F1975Moon Kil Sun8 km ženy
Kubíček Tomáš M1989Praha 814 km mužiM20
Celbova Petra F1988Bojasci14 km ženyZ20
Zábrodský Radek M1973Kajmani14 km mužiM40
Galusová Marianna F1987TJ Rapid Příkopy14 km ženyZ30
Reischigová Petra F1977RAUL!14 km ženyZ40
Tillmann Ingrid F2000AC Čáslav14 km ženyZ20
Němeček Petr M1985Říčany14 km mužiM30
Ihančáková Sabina F1988BK Kubankov14 km ženyZ20
Rajek Lukas M1976Tuchlovice14 km mužiM40
Semenchukov Maxim M1985Running Chef14 km mužiM30
Zikmund Jan M1992Mukačevo14 km mužiM20
Škodová Eva F1984Trailpoint14 km ženyZ30
Fiedler Adam M1977Praha14 km mužiM40
Garabík Tomáš M1982Polička14 km mužiM30
Kalužný Michal M1991Praha14 km mužiM20
Beránek Šimon M1994Koloděje14 km mužiM20
Ksiazczak Eva F1964Unhošť14 km ženyZ50
Havránek Josef M1983Oblížek14 km mužiM30
Krch Michal M1979Praha14 km mužiM30
Budínová Lucie F1992Praha14 km ženyZ20
Jirásek Tomáš M198314 km mužiM30
Steiner Jan M1985Praha14 km mužiM30
Pecoldová Pavlína F1984AC Mageo14 km ženyZ30
Škrabálek Jan M1970Xalps Team14 km mužiM40
Byars Nick M197214 km mužiM40
Krchová Zuzana F1990Fyziokinesis rehabilitace14 km ženyZ20
Fajta Viktor M1986Adventura8 km muži
Buchtík Ondřej M1981slavia liberec orienteering8 km muži
Šimice Marek M1987Praha8 km muži
Rouschmeyer Stephane M1990Old Toun Running Praha8 km muži
Kacíř Vlastimil M1979Praha8 km muži
Pražma Miroslav M19928 km muži
Praibišová Eva F19968 km ženy
Jerie Marek M1983TJ Magla8 km muži
Paulis Peter M1984meep-meep14 km mužiM30