Startovní listina RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 171

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Bába Marek M1999Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Balášová Kateřina F2002Atletika Litvínov z.s.Běh 7,5 kmženy
Barnetová Kamila F1976LitoměřiceBěh 15 kmženy
Belšán Tomáš M1970TepliceBěh 15 kmmuži
Berrouche Lenka F1980USK PROVOD Ústí nad LabemBěh 22,5 kmženy
Bičíková Petra F1990TurnovBěh 7,5 kmženy
Breburdová Hana F1961Maratón klub KladnoBěh 45 kmženy
Čížek Pavel M1964Báječné ženy v běhuBěh se psem 15 kmmuži
Deckerova Anna F1993Pointer loversBěh se psem 15 kmženy
Dogaru Vasil M1981Rungo.czBěh 22,5 kmmuži
Knoblochová Hedvika F1974Kamenické běhnyBěh 7,5 kmženy
Dušánek Jan M1980JEŠTĚD SKYRACEBěh 22,5 kmmuži
Dycka Petr M1982PodrážekBěh 22,5 kmmuži
Drdla Daniel M1970Běh 7,5 kmmuži
Feix Ivo M1974TepliceBěh 22,5 kmmuži
Filinger Zbyněk M1962SK MAXTRI LIBERECBěh 22,5 kmmuži
Filípek Milan M1975ŘíčanyBěh 15 kmmuži
Filípek Milan M2005ŘíčanyBěh 15 kmmuži
Fišer Kryštof M2001SBR TT Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmuži
Fryšarová Eva F1990Bejky Tým - ZaBěhu.czBěh 7,5 kmženy
Gittlerová Jana F1973Biatlon LiberecBěh 15 kmženy
Kracmanová Hana F1976Kamenické běhnyBěh 7,5 kmženy
Grygarová Martina F1979PrahaBěh 7,5 kmženy
Hercíková Jana F1971Benátky nad JizerouBěh 7,5 kmženy
Herrmannová Petra F1975Na pohoduBěh 7,5 kmženy
Hlaváček Jirka M1978Šneci v BěhuBěh 7,5 kmmuži
Hlavsová Olga F1977CDL SYSTEM a.s.Běh 15 kmženy
Holcknecht Otakar M1983KřešiceBěh 45 kmmuži
Janík Tomáš M1968SPONA TepliceBěh 45 kmmuži
Javorová Petra F1992Ústí nad LabemBěh se psem 7,5 kmženy
Kačerovská Kristýna F2003Mladá BoleslavBěh 7,5 kmženy
Kačerovský Jan M1975Mladá BoleslavBěh 15 kmmuži
Kadlec Michal M1979MostBěh 45 kmmuži
Kafka Josef M1983Team RaidLightBěh 15 kmmuži
Kapletová Monika F1976Rohozec AmuletBěh 15 kmženy
Kerliková Petra F1971MostBěh se psem 7,5 kmženy
Kičinová Erika F1991KPA PardubiceBěh 22,5 kmženy
Klinkáček Karel M1967DěčínBěh 45 kmmuži
Zwesperová Monika F1976Šneci v běhuBěh 7,5 kmženy
Kobližkovà Eva F1976šneci v běhuBěh 7,5 kmženy
Zbožínková Alena F1984Nučická smečkaBěh se psem 7,5 kmženy
Kolář Slavek M1983Ajeto LindavaBěh 7,5 kmmuži
Kříž Petr M1979TepliceBěh 15 kmmuži
Kulhanek Jachym M2006LK Slovan Karlovy VaryBěh 7,5 kmmuži
Kulhánek Ondřej M2004LK Slovan Karlovy VaryBěh 7,5 kmmuži
Kulhanek Petr M1971LK Slovan Karlovy VaryBěh 22,5 kmmuži
Kulhankova Barbora F1973LK Slovan Karlovy VaryBěh 22,5 kmženy
Kulovaná Petra F1976Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Kuncová Kateřina F1996Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Kurfiřtová Natálie F2003Sokol SkuhrovBěh 7,5 kmženy
Kurfiřtová Petra F1978ZP CykloProofy Corratec TeamBěh 7,5 kmženy
Kytýr Pavel M1974SRTG TepliceBěh 15 kmmuži
Lank Pavel M1990Běh 22,5 kmmuži
Laštůvka Jiří M1954Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmuži
Leligdonová Lenka F1972MostBěh 15 kmženy
Lukšík Ladislav M1978Dlouhá Míle Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Macháčková / Ozzy Pawsbourne Katka F1988Barkness BrnoBěh se psem 7,5 kmženy
Maixner Jan M1984Wallace & Gromit TeamBěh se psem 7,5 kmmuži
Malík Tomáš M1984TurnovBěh se psem 7,5 kmmuži
Malíková / Merlin Kristýna F1989Musher klub JCCBěh se psem 7,5 kmženy
Malý Jiří M1977Běh 45 kmmuži
Malý Martin M1987Lučany nad NisouBěh 15 kmmuži
Mamradlabak Tomi M1980SK HlavnedobehnoutBěh 15 kmmuži
Manová Lenka F1993JihlavaBěh 15 kmženy
Maška Jan M1978TisaBěh 7,5 kmmuži
Prokopová Petra F1974Šneci v běhuBěh 15 kmženy
Mikulka Martin M1977Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Mikulka Miloš M1979Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Moravec Zdeněk M1968JílovéBěh 22,5 kmmuži
Mrázková / Aiko Linda F1980DěčínBěh se psem 7,5 kmženy
Musilová Dagmar F1983JílovéBěh 22,5 kmženy
Němcová Martina F1981SRTG-TepliceBěh 15 kmženy
Nemčeková Martina F1977Northern WarriorsBěh 7,5 kmženy
Neuman Jan M1965Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmuži
Neumanová Adéla F2004Usk ProvodBěh 7,5 kmženy
Nikitinová Šárka F1993KK JiříkovBěh 7,5 kmženy
Novák Lubomír M1980CDL SYSTEM a.s.Běh 15 kmmuži
Novák Miloš M1975Šneci v běhuBěh 7,5 kmmuži
Novotný Branislav M1991Barkness BrnoBěh se psem 7,5 kmmuži
Omová Michaela F1981TJ OOB TurnovBěh 7,5 kmženy
Opltová Simona F1990Roudnice nad LabemBěh se psem 7,5 kmženy
Pašek Ondřej M1986TisáBěh 22,5 kmmuži
Pašek Petr M1979UnhošťBěh 7,5 kmmuži
Pavlíček Michal M1990OstrovBěh 22,5 kmmuži
Plaček Tomáš M1963ASK DěčínBěh 22,5 kmmuži
Podroužek Dušan M1974Bejky Tým - ZaBěhu.czBěh 22,5 kmmuži
Povolný Josef M1973KrnskoBěh 15 kmmuži
Pešek Petr M1982Ústí nad LabemBěh 15 kmmuži
Pröller Miroslav M1970Česká LípaBěh 22,5 kmmuži
Pröllerová Petra F1974Česká LípaBěh 15 kmženy
Pröllerová Veronika F2004Česká LípaBěh 7,5 kmženy
Ptáčková Jana F1980Už tam budeeem?!Běh 7,5 kmženy
Ptáčková Kateřina F2000LiberecBěh 22,5 kmženy
Randák Adam M1975ČSAD LibouchecBěh se psem 15 kmmuži
Regner Tomáš M1975Biatlon LiberecBěh 15 kmmuži
Ringelhán Zdeněk M1987RumburkBěh 15 kmmuži
Rygál Libor M1962SK MAXTRI LIBERECBěh 22,5 kmmuži
Řízková Anna F2001DěčínBěh 7,5 kmženy
Salingerová Lucie F1991Run Fór FunBěh 7,5 kmženy
Sedláček Lukáš M1992HK VarnsdorfBěh 7,5 kmmuži
Scheithauer Marek M1970MostBěh 22,5 kmmuži
Schulhof Jan M1989KSM HrádekBěh 7,5 kmmuži
Schulze Michael M1971MMA Team DresdenBěh 15 kmmuži
Schwarz Marek M1979Běžecká parta ŽižkovBěh 22,5 kmmuži
Soška Michal M1990Run Fór FunBěh 22,5 kmmuži
Stojková Viktorie F2001TepliceBěh 7,5 kmženy
Sůra Rudolf M1981CDL SYSTEM a.s.Běh 15 kmmuži
Svobodová Nikola F1985Povrlské běhnyBěh 15 kmženy
Svobodová / Akym Petra F1991Naše premiéra / MeznáBěh se psem 7,5 kmženy
Svobodová / Sany Ivana F1980Běh se psem 7,5 kmženy
Šimáňová Lucie F1988Musher klub JCCBěh se psem 7,5 kmženy
Šindlerová Jana F1969iThinkBeerBěh 45 kmženy
Štětina Lukáš M1996SDH JasinovBěh 45 kmmuži
Šulc Vojtěch M1996TřebusiceBěh 7,5 kmmuži
Šulcová Jitka F1974Maraton klub KladnoBěh 22,5 kmženy
Teplík Petr M1973ústí nad labemBěh 22,5 kmmuži
Toman Milan M1978Ustí nad LabemBěh 15 kmmuži
Trojna Luboš M1969Odbor kancelář hejtmana Ústeckého kraje...Běh 7,5 kmmuži
Tříska Jaroslav M1976Praha 4Běh 15 kmmuži
Tučáková Olga F1976PlzeňBěh 15 kmženy
Tvrdíková Aneta F1995LitoměřiceBěh 15 kmženy
Tvrdíková Lenka F1989LitoměřiceBěh 7,5 kmženy
Unger Martin M1987LitvínovBěh 22,5 kmmuži
Vágner Vlastimil M1989běhejsepsem.czBěh se psem 22,5 kmmuži
Valenta Lukáš M1979JihlavaBěh 15 kmmuži
Vaníček Adam M1989Prague Bears RacingBěh se psem 22,5 kmmuži
Vodička Lukáš M1990LitoměřiceBěh 7,5 kmmuži
Vojáček Lukáš M1980Hrádek nad NisouBěh 7,5 kmmuži
Vopatová Eliška F1996BrandýsekBěh 7,5 kmženy
Votavová Anhelina F1988TepliceBěh 7,5 kmženy
Vyskočilová Petra F1981MostBěh 15 kmženy
Žampach Marek M1991Hudy sport PardubiceBěh 22,5 kmmuži
Zelenda Radek M1986MostBěh 22,5 kmmuži
Habart Petr M1964KrasliceBěh 22,5 kmmuži
Štěpán Jaroslav M1970JeštedSkyraceBěh 22,5 kmmuži
Bezděk Miroslav M1979PrahaBěh 22,5 kmmuži
Karaskova Michaela F1976Jablonec nad NisouBěh 7,5 kmženy
Curinova Petra F1983Bajecne zeny v behuBěh 15 kmženy
Zichová Tereza F1995SlavoniceBěh 15 kmženy
Bílek Vladimír M1966TisáBěh 15 kmmuži
Turková Kamila F1988Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Kudrová Nelly F1980PrahaBěh 22,5 kmženy
Knotek Pavel M1981Ústí nad LabemBěh 15 kmmuži
Chroust Jan M1960RC Falkenštejn Krásná LípaBěh 22,5 kmmuži
Fix Jiří M1974SK MAXTRI LIBERECBěh 15 kmmuži
Grossmanová Gabriela F1981Běžecká škola TepliceBěh 7,5 kmženy
Němec David F1981Běžecká škola TepliceBěh 7,5 kmženy
Štenclová Lenka F1988České BudějoviceBěh 22,5 kmženy
Stehlík Jakub M1992Ústí nad LabemBěh 15 kmmuži
Klimešova Vladimíra F1968ModlanyBěh 7,5 kmženy
Fialová Eva F2002MC DěčínBěh se psem 7,5 kmženy
Kuklova Jana F1978Rozběháme Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Werner Lukáš M1985Zelená liškaBěh 22,5 kmmuži
Stredel Juan M1971CzcovenBěh 45 kmmuži
Kučera Milan M1982Sokol VsetínBěh 22,5 kmmuži
Horáček Milan M1971JeštědskyraceBěh 22,5 kmmuži
Třešňák Radim M1984LiberecBěh 22,5 kmmuži
Týčová Michala F1986Běh 22,5 kmženy
Dolejš Jan M1949TJ Sokol UnhošťBěh 45 kmmuži
Slavotínková Dominika F1994Běh se psem 22,5 kmženy
Kondrlova Jitka F1986TepliceBěh 7,5 kmženy
Černá Karolína F2003Běh 15 kmženy
Viktora Václav M1901Běh se psem 7,5 kmmuži
Vachula Pavel M1901Běh 15 kmmuži
Kubrichtová Eva F1901Běh 7,5 kmženy
Dycková Šárka F1901Běh 7,5 kmženy
Dycka Jan M1901Běh 7,5 kmmuži
Lomínová Petra F1901Běh se psem 7,5 kmženy
Vacek Vojtěch M1996TepliceBěh 7,5 kmmuži
Viktora Václav M1992MC Český rájBěh se psem 7,5 kmmuži
Viktora Václav M1992MC Český rájBěh se psem 7,5 kmmuži