Startovní listina Zimní běh na Blaník

půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 417

st. č.PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
1 Churaňová Radka F1977TJ Lokomotiva TrutnovZB
2 Eremka Libor M1988TJ Jiskra HumpolecMA
3 Burian Michal M1994SK Sporting PříbramMA
4 Rambová Marcela F1974Atletický klub GoMango HognerZB
5 Skalinová Kamila F1974SK BabiceZB
6 Kuna Alois M1988České BudějoviceMA
8 Jánošík Rudolf M1971VlašimMB
9 Adamcová Andrea F1973Atletika VlašimZC
10 Lejnar Martin M1972Zruč nad SázavouMB
11 Dubják Petr M1970Jiskra Zruč nad SázavouMB
12 Heřmánková Pavla F1975VlašimZB
13 Krejdl Michal M1985LounyMA
14 Břicháček Miloš M1981Adidas Runners PragueMA
15 Klusák Lukáš M1983JeseniceMA
16 Martínková Veronika F1995ZNOSIMZA
17 Němec Jiří M1948Atletika VlašimME
18 Pálka Pavel M1976Hitradio CityMB
19 Rataj Jindřich M1974HOBBYRUNTEAM Mladá VožiceMB
20 Rychlíková Dagmar F1990Báječné ženy v běhuZA
21 Teplý Ondřej M1978Hisport TeamMB
22 Teplý Štěpán M1979ÚvalyMA
23 Toupal Jakub M1998Znosim, AFK KácovMA
24 Toupal Václav M1974ZnosimMB
25 Toupalová Blanka F1976ZnosimZB
26 Tůma Jiří M1963Obchodní akademie VlašimMC
27 Petrásková Nikol F1998OnšovecZA
28 Vymlátilová Petra F1984Rungo.czZA
29 Adámková Eliška F1989ZA
30 Andrová Martina F1977MiloviceZB
31 Antoš Jan M1974Emanuel Bacigala z PopraduMB
32 Bednařík Michal M1994Usk ProvodMA
33 Zahálka Tomáš M1978Kilt po českuMB
34 Babka Tomas M1972MB
35 Bálek Bronislav M1984MA
36 Bartoš Vít M1984Louňovice pod BlaníkemMA
37 Bezděk Miroslav M1979PrahaMA
38 Bittner Miroslav M1973TTTMB
39 Bittnerová Zuzana F1980TJ Liga 100 PrahaZB
40 Blokša Martin M1990Coca-Cola HBCMA
41 Bočková Lucie F1982Slapy u TáboraZB
42 Bonk Roman M1993Triklub PříbramMA
43 Bořilová Magdaléna F1965SOŠ a SZŠ BenešovZC
47 Brenišin Ivan M1968PrahaMC
48 Brožek Miroslav M1971VlašimMB
49 Brožík František M1967VlašimMC
50 Brýl Martin M1985SDH DuniceMA
51 Bucha Boris M1981Crossfit CommitedMA
52 Burda Ladislav M1961Město TouškovMC
53 Burian Martin M1975Ďáblice StarsMB
54 Burianová Jana F1977K.O. PoděbradyZB
55 Cinka Ivan M1957Benešovský běžecký klubMD
56 Cibulka Lukas M1990PrievidzaMA
57 Cerha Zdeněk M1974PrahaMB
58 Crha Martin M1986Lysá nad LabemMA
59 Crkva František M1971E-TriatlonMB
60 Crkvová Dana F1972E-TriatlonZC
61 Vejvodova Kristyna F2000Kanoistika sedlčanyZA
63 Čejková Magdalena F1988ZA
64 Černohlávek Vít M1977KamenecMB
65 Červ Miloslav M1950Atletika PoličkaMD
66 Červený Václav M1963PlzeňMC
67 Zoubek Daniel M1967KPM NymburkMC
68 David Martin M1973PelhřimovMB
69 Dogaru Vasil M1981Rungo.czMA
70 Dinga Miro M1976PrahaMB
71 Dohnalová Tereza F1979Hello bank!ZB
72 Döme Radek M1988Běžecký klub České spořitelnyMA
73 Doskočil Jiří M1962PrahaMC
75 Dostál Zdeněk M1974Velosport Valenta Scott team PelhřimovMB
76 Dubec Štěpán M1989GunnersMA
77 Dubec Jan M1984TriexpertMA
78 Dudová Kateřina F1991ZA
79 Dumský Ondřej M1980BenešovMA
80 Dvořáček Ladislav M1972ČerčanyMB
81 Dvořák Aleš M1986Mexická vlnaMA
82 Edr Josef M1991SDH ŘendějovMA
84 Fabianová Ivana F1991PrahaZA
85 Fait František M1966GerontclubMC
86 Faltysová Simona F1976MiloviceZB
87 Fialka František M1975Běžci ChomutovMB
88 Fialka Ondřej M1981Adidas Runners PragueMA
89 Dvořáková Renáta F1971ZnosimZC
90 Fialka Martin M1979VlašimMA
91 Filip Jiří M1983VlašimMA
92 Filip Roman M1994AFK KacovMA
93 Flígr Daniel M1975Krotitelé dechů DobříšMB
94 Foller Miroslav M1973EFA vlasimMB
95 Vondrášek David M1999Jdu běhatMA
96 Franc Radek M1970Tři pírkaMB
97 Franc Petr M1974Triatlon Mlada BoleslavMB
99 Gazda Vítězslav M1977DivišovMB
100 Ginzel Petr M1972MB
101 Graman Michal M1977PoděbradyMB
102 Gříbková Jana F1971Rungo pro ženyZC
103 Hajný Martin M1986Cyklotrenink.comMA
104 Halama Jiří M1983MA
105 Hanibal Aleš M1984TJ SOKOL SPARTAN LIONSMA
106 Hanzlík Martin M1983MarffRunMA
107 Haruda Lukáš M1983KojčiceMA
108 Havel Michal M1983TJ Sokol JeseniceMA
109 Havel Milan M1969Zdouň HrádekMB
110 Havlínová Dana F1980DangooglaZB
111 Háp Zdeněk M1976RUNGO.CZMB
112 Havrlant Radim M1985TáborMA
113 Hejný Martin M1978ČechticeMB
114 Helus Milan M1976ChrástMB
117 Kortan František M1961SOKOL PočepiceMC
118 Hernovà Lucie F1989Humpolecký běhnyZA
119 Holub Pavel M1960Atc PlzenMC
120 Holubec Tomáš M1980SK KollárovkaMA
121 Hosnedl Marek M1991MA
122 Hosnedl Jiří M1993SK Kovodružstvo StrážovMA
123 Houdek Karel M1992AFK KácovMA
124 Hrček Tomáš M1968MC
126 Hruška Pavel M1977Sokol VáclaviceMB
127 Hřebecký Miroslav M1971MyslíčMB
128 Hübst Zdeněk M1987KolínMA
129 Hübstová Petra F1986KolínZA
130 Hudač Peter M1985HumpolecMA
131 Hulmak Petr M1967VlašimMC
132 Hulmák Pavel M1970VlašimMB
133 Chalupková Klára F1992BoskoviceZA
134 Child Marketa F1975jdu behatZB
136 Bevelágua Ladislav M1982TáborMA
137 Chvátal Vladimír M1967ÚvalyMC
138 Ivancicova Iva F1988BrnoZA
139 Jakubec Zdenek M1976RungoMB
140 Jalůvka Jan M1966Novis TK PrahaMC
141 Chromý Miloš M1989MA
143 Jindra Jiří M1973Praha 5MB
144 Jirásek Jiří M1967K.O. PoděbradyMC
145 Jirásek Tomáš M1983Running Stones PrahaMA
149 Kapko David M1971VlašimMB
150 Drbal Luboš M1987SDH Zruč nad SázavouMA
151 Kára Vladimír M1962AC-PATŘÍNMC
152 Brožík Dominik M1992MA
153 Kacířová Svatoslava F1981Loko TrutnovZB
154 Karásek Miloš M1981Kobeřice u BrnaMA
155 Karč Jakub M1974SK BabiceMB
156 Kepka Petr M1975SK Benďák ČerčanyMB
158 Aubrecht Petr M1972BonbonMB
159 Kocián Jiří M1975DrahelčiceMB
160 Kocík Vojtěch M1981Kamenolomy PrahaMA
161 Kocík Václav M1979Kamenolomy PrahaMA
162 Kočová Alena F1962KPOZD
163 Exner Jakub M1983PteamMA
164 Kofránek Milan M1968BroumovMC
165 Koten Tomáš M1994PelhřimovMA
167 Koldovský Martin M1977ZelenečMB
168 Heráň Jiří M1981VlašimMA
169 Koloc Pavel M1965AC Total ZeroMC
170 Kopecka Jaroslava F1966PrahaZC
171 Kopecký Martin M1974MB
172 Kopřivová Lucie F1987PrahaZA
173 Kortan Pavel M1991win4funMA
174 Kortus Jakub M1991To rozchodíš!MA
175 Koscielniak Zdeněk M1991Žďár nad SázavouMA
176 Urban Lukáš M1980MA
177 Kordulová Vendula F1984VlašimZA
178 Kotrba Štěpán M1976Jasmín Kutná HoraMB
179 Koudelka Drahomir M1971Meixner ConsultingMB
180 Kouklík Stanislav M1961Benešovský běžecký klubMC
181 Kouklík Tomáš M1987Medical Technologies TeamMA
182 Koutný Ondřej M1987StaňkoviceMA
183 Kozánek Petr M1989EXTRA BrnoMA
184 Krajči Ján M1971Krajanda VětrovyMB
185 Král Vítězslav M1976Rysy PrahaMB
186 Král Zdeněk M1968Velké PřílepyMC
187 Král Martin M1980Meteor HradištkoMA
188 Králová Radka F1978Báječné ženy v běhuZB
189 Krátký Josef M1965Hvězda Pardubice, z. s.MC
190 Kubát Jiří M1962CRTCMC
191 Krejča Tomáš M1980JankovMA
192 Krejčí Aleš M1985Havlíčkův BrodMA
193 Krchňák Roman M1965VlašimMC
194 Kroupova Petra F1984PribramZA
195 Krsek Jan M1996CZEllengesMA
196 Křivánek Petr M1980PelhřimovMA
197 Kubelková Eva F1978Rungo.czZB
198 Kubeš Pavel M1976MB
199 Krofta Jiří M1955Liga 100 PrahaMD
200 Kučera Milan M1982Sokol VsetínMA
201 Kuchař Karel M1994KarlínMA
202 Kulhánek Marek M1980MA
206 Kutmon Tomáš M1974Praha ModřanyMB
207 Kvapil Milan M1980KoniceMA
208 Kykal Jan M1984MA
209 Jakešová Jitka F1960PrahaZD
210 Landštof David M1983Pij a běhejMA
211 Langr Milan M1981ČBKMA
213 Lukášová Mirka F1961PrahaZD
214 Hergesell Jiří M1971VračkoviceMB
215 Macounová Lucie F1982ZB
216 Mačenková Karolína F1989Běžecký klub České spořitelnyZA
217 Machová Kristýna F1978Báječné ženy v běhuZB
218 Malá Eva F1979Vícenice u Náměště nad OslavouZB
219 Malý Ondřej M1979Siko koupelnyMA
220 Mannová Elena F1984Gym Palcát TáborZA
221 Már Tomáš M1988Tuscarora 03MA
223 Marek Jan M1991SK Praha 4MA
224 Maršoun Martin M1976VelenovMB
225 Kruse Roderic M1964PrahaMC
226 Mašek Radek M1972PEKASS running teamMB
227 Zvárová Barbora F1986OstrovZA
229 Matějková Jana F1986Báječné ženy v běhuZA
230 Kaprálek Martin M1960Běžecký klub ChýněMC
231 Matušková Marie F1985RFSKZA
232 Matyas Roman M1970MATY Training CentrumMB
234 Mazzolini Alena F1983BK ChýněZB
235 Medek Jan M1981Rychlí MedvědiMA
236 Říha Karel M1969SoběhrdyMB
237 Melounová Tereza F1989ZA
238 Merašická Dagmar F1959Continental Automotive Czech RepublicZD
239 Michajlov Vlastimil M1977PísekMB
240 Mikeš Filip M1977CK Vinohradské šlapkyMB
241 Mikšátko Petr M1978Mladá VožiceMB
242 Minařík Vladimír M1962Cintorín RollersMC
243 Minčič Miloš M1971Karpatský vlciMB
244 Moravcová Martina F1985AC VrbnoZA
245 Mokranova Veronika F1986ZA
246 Moravec Karel M1983Running StonesMA
247 Mück Vladimír M1979VlašimMA
248 Nádhera Petr M1967Hradec KrálovéMC
249 Nádherová Hana F1968Hradec KrálovéZC
250 Danešová Martina F1987SázavaZA
251 Neděla Tomáš M1971Trhový ŠtěpánovMB
252 Nehodová Veronika F1986MK JCCZA
253 Němec Arnošt M1968KolínMC
254 Nesvadba Michal M1980Northern warriorsMA
255 Novák Marek M1972MB
256 Nový Pavel M1977Triatlon Mladá BoleslavMB
257 Nový Břetislav M1947SABZO PrahaME
258 Ondruš Petr M1972Velké PřílepyMB
259 Opatřilová Jana F1979Rungo pro ženyZB
260 Ostarek Petr M1989RYSY PrahaMA
261 Pála Roman M1982Médea boxing teamMA
262 Patočková Lucie F1992Black squirells squadZA
263 Pavlíček Martin M1983AC SPARTA PRAHAMA
264 Pavlíková Lenka F1973Praha 9ZC
265 Pazdera Lukáš M1986Běžecký klub České spořitelnyMA
267 Pekárková Blanka F1972Báječné ženy v běhuZC
268 Pěknicová Jana F1985Mexická vlnaZA
269 Pertlík Martin M1984BenešovMA
270 Peřinka Filip M1988TTTMA
271 Pešoutová Mirka F1976PrahaZB
272 Bártová Hana F1989Havlíčkův BrodZA
273 Pflug Petr M1972MK JCCMB
274 Picek Roman M1979Sokol VlašimMA
275 Picková Jana F1972ChramištěZC
276 Pína Jaroslav M1963AB ŘežMC
277 Werner Lukáš M1985Zelená liškaMA
278 Plachý Zdeněk M1974NelahozevesMB
279 Plášil Martin M1976ChoceradyMB
280 Plecháč Petr M1974Kosova HoraMB
281 Vaněk Jan M1988Žďár nad SázavouMA
282 Plecháček Andrej M1954AB ŘežMD
283 Pořický Jiří M1971Odolena VodaMB
284 Pospíšil Marek M1986Black squirells squadMA
285 Pospíšil Petr M1979MA
286 Prachařová Eva F1981Báječné ženy v běhuZB
287 Prikner Rostislav M1983PrahaMA
288 Prchal Pavel M1959GP KolínMC
289 Procházka David M1986PEKASS Running teamMA
291 Procházková Lenka F1974Báječné ženy v běhuZB
292 Hach Lukáš M1984ŠTEFKO Running TeamMA
293 Putala Jan M1981Toni Czech RunnerMA
294 Račanský Luboš M1984ZvěstovMA
295 Stehlík Karel M1984ŠPICEMA
296 Ramba Aleš M1975Atletický klub GoMango HognerMB
297 Raulová Radka F1982Rungo pro ženyZB
298 Reindl Aleš M1975SIKO Koupelny a.s.MB
299 Rezek Luboš M1975CK Vinohradské ŠlapkyMB
300 Rieger Jan M1976Praha 10MB
301 Koten Jakub M1991PelhřimovMA
302 Rohr Petr M1965PRAHA 6MC
303 Roštík Patrik M1986Pivo a MyslivecMA
305 Rozsívalová Markéta F1978Milovičtí běžciZB
307 Růžička Max M1967PrahaMC
310 Rylka Antonín M1977ToniCzech Runners ClubMB
311 Řehoř Michal M1974PIMMB
312 Řezníčková Lucie F1989Medical Technologies TeamZA
313 Sedlacek Jiri M1978BrnoMB
314 Sedláčková Martina F1976MK JCCZB
315 Sedláčková Martina F1979Milovičtí běžciZB
316 Sedlak Robert M1985Kilpi Racing TeamMA
317 Seidl Jan M1986Siko KoupelnyMA
318 Seidl Miroslav M1974VŠTJ Ekonom PrahaMB
319 Skála Radek M1969CSC ČESKÝ BRODMB
320 Sládek Vilém M1979Ďáblice StarsMA
321 Slunečko Jindřich M1970Benešovský běžecký klubMB
322 Smetana Karel M1951Benešovsky běžecký klubMD
323 Sotonová Petra F1994Extreme Obstacle RunnersZA
324 Součková Jana F19773HSZB
326 Stárková Alena F1977SK BabiceZB
327 Steinbauer Jiří M1973SK RejtaMB
328 Vavruška Michal M1980Svatý MikulášMA
329 Stozicky Petr M1975SDH BukovanyMB
330 Stránský Radek M1977TJ Sokol Jestřabí LhotaMB
331 Suchan Milan M1989KladnoMA
332 Suchánková Petra F1973Báječné ženy v běhuZC
333 Zoulová Dominika F1992JeseniceZA
334 Sůsa Jakub M1988Kokoteam.czMA
336 Šanda Dobroslav M1975ChoceradyMB
337 Kahoun Jan M1986Louňovice pod BlaníkemMA
338 Šeflová Adéla F1985Horalka a TatrankaZA
339 Ševčík David M1977Vltava Fund Craft TeamMB
340 Šimek David M1989Pivo a myslivecMA
341 Šimůnková Pavla F1977Iscarex Česká TřebováZB
342 Šinágl Filip M1988MA
343 Šíp Ondřej M1990ASK Slavia PrahaMA
344 Šizlingová Eva F1971Vysoká LhotaZC
345 Škoda Milan M1979TJ HájeMA
346 Škopek Pavel M1964VlašimMC
347 Škvor Jan M1991BenešovMA
348 Šnajperk Viktor M1977shimpi_czMB
349 Šoman Jiří M1987-MA
350 Špirek Václav M1986TOM RadotínMA
351 Štěpánková Martina F1993SDH TomiceZA
352 Šustr Marek M1989MA
353 Teplárek Lukáš M1986Medical Technologies TeamMA
355 Trýb Vláďa M1983Kola LedečMA
356 Třísková Katarína F1971Praha 6ZC
357 Tuhovčák Milan M1978ZelenečMB
358 Tůma Ladislav M1966DubovskoMC
359 Uhlíř Tomáš M1978RK OlšinaMB
361 Ungerova Aneta F1983JenecZB
363 Vacek Petr M1985PetrohradMA
364 Vacka Martin M1992PEKASS Running teamMA
365 Váchal Filip M1974SOD OleškoMB
366 Valenta David M1979Velosport Valenta Scott teamMA
367 Valentová Markéta F1977Velosport Valenta Scott teamZB
368 Váňa Marek M1983MA
369 Váňa Aleš M1979RudnáMA
370 Vaněk Pavel M1964PrahaMC
372 Vedral Jan M1975MB
373 Vejdělková Miluše F1972Rungo pro ženyZC
375 Veselý Jan M1991PrahaMA
376 Vlasáková Libuše F1969KalňáciZC
377 Vochoc Petr M1979VlašimMA
378 Vojtěchovský Martin M1972Chleaw TeamMB
381 Richter Jakub M1980MirošoviceMA
382 Vostrá Mošovská Lucie F1974Báječné ženy v běhuZB
383 Votypková Pavla F1970Báječné ženy v běhuZC
384 Vrlová Jana F1973AC Praha 1890ZC
385 Vynšová Monika F1979BenešovZB
386 Behenská Romana F1993ZA
387 Zadák Josef M1971Trhový ŠtěpánovMB
388 Závorka Milan M1994SDH ChabeřiceMA
389 Zachová Jana F1970Báječné ženy v běhuZC
390 Zapletal Petr M1974PrahaMB
391 Zavadil Jonáš M1979ChýněMA
392 Zelenka Petr M1979MezihoříMA
393 Zeman Petr M1971BenešovMB
394 Žák Jakub M1984Horalka a TatrankaMA
395 Žalud Ladislav M1972Triatlon Mladá BoleslavMB
397 Žižková Veronika F1982BenesovZB
398 Behenský Jan M1991Rozběháme ČeskoMA
399 Berná Eva F1976Run4funZB
400 Žák Jan M1983BenešovMA
401 Holeček Jiří M1986Běžci ChomutovMA
402 Malý Jiří M1977PrahaMB
403 Šlejtr Zdenek M1981TřeboninMA
405 Zámyslický Martin M1971MB
406 Hrabec Michal M1977Running2.czMB
407 Kotulková Soňa F1976Running2.czZB
409 Kříž František M1987ChoceradyMA
410 Procházka Jiří M1962TTK Slávia VŠ PlzeňMC
412 Jankovský Aleš M1986PrahaMA
413 Ledecký Ondřej M1989BenešovMA
414 Sovják Richard M1970VlašimMB
415 Vladyka Jan M1958AC Praha 1890MD
416 Drábková Pavlína F1983SepekovZB
417 Míková Barbora F1990ZA
418 Markant Kryštof M2003SRTG KolínMA
420 Svoboda Vit M1990PrahaMA
421 Zvěřina Radek M1982BojeticeMA
422 Ondrůšek Libor M1960Morové ŠlehyMC
423 Pelikán Karel M1979Benešovský běžecký klubMA
424 Šibravová Lenka F1982kerteamZB
425 Koďousek Tomáš M1986Pivo a myslivecMA
426 Kopecká Magda F1990VeletínZA
427 Novotný Pavel M1972Triatlon MBMB
428 Bena Petr M1969MB
429 Jindřich Josef M1973Zlej senMB
430 Morav Pavel M1972Zlej senMB
432 Karas Adam M1993Havl BrodMA
433 Titmanová Michaela F1979ŘíčanyZB
435 Kolář František M1981Rysy PrahaMA
436 Scheu Harald M1969LMBMB
437 Třasák Jan M1981Adidas Runners PragueMA
438 Zemanová Jana F1990ZA
439 Jeřábková Alena F1979Týnec nad Sázavou/EuthanasiaZB
440 Mikšík Josef M1988VlašimMA
441 Brandejs Stanislav M1965VlašimMC
442 Karella Michal M1969VlašimMB
443 Šmejkal Petr M1991VoticeMA
444 Škarková Kateřina F1999ZA
445 Doubková Emma F2001PZA
446 Jelínek Karel M1951PSK Olymp PrahaMD
447 Gono Michal M1990SRTG KolínMA
448 Michler Petr M1955Liga 100 PrahaMD
449 Juhas Marek M1984MA
450 Bufka Zdeněk M1957MD
451 Kadláčová Petra F1981Jdu běhatZB
452 Maršálek Jiří M1958MD
453 Dřízal Jiří M1991MA
454 Kocián David M1970Leopar TeamMB
455 Vančáková Magdalena F1962GerontclubZD
456 Březinová Renata F1984Running LionsZA
457 Edr Pavel M1970Kola LedečMB
458 Šimek Milan M1978Kola LedečMB
459 Holeček Václav M1986Kyšica 101MA
460 Nechvátal Jiří M1968TřebíčMC
461 Nečas Arnošt M1963BystřiceMC
462 Kolouch Zdeněk M1974Zbloudilej ZručákMB
463 Fara Jan M1984MA
464 Szabo David M1970SK Nové ZámkyMB