Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 701

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Andltová Petra F1975Rohatsko půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Bartek Henrich M1971PrahapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Barthelová Dana F1974Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Barvič Michal M1984půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Bauer Roman M1977půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Beck Zdeněk M1971osamělý běžecpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Beneš Jan M1977PraguepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Beneš Jiří M1988Rychnov nad KněžnoupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Beníšek David M1989půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Bittner Miloslav M1977TJ DecathlonpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Bobek Michal M1976DětenicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Žaludová Lucie F1972Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Borovcová Suzanne F1999PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Brtek Daniel M1987JakbysmetpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Břečková Radka F1990Žďár nad SázavoupůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Bukeš Milan M1990OstrápůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Burda Karel M1973Praha půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Cirmaciu Daniel M1983půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Cuc Tomáš M1980SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Czakó Matúš M1988SMTA NitrapůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Černohub Vladimír M1978Libčice nad vltavoupůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Černý Jakub M1982půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Černý Michal M1964Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Červák Jiří M1982Přerov nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Červák Marek M1992Přerov nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Čihák Michael M1991KlučovpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Číž Petr M1974SK Bajer Pizza TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Čopák Martin M1983Mladá Boleslav půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Čvančara Pavel M1971TempomakerspůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
David Pavel M1972NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Do Cuong Van M1993BlackbackpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dočkal Jan M1989PosázavípůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Došek Jan M1988SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Doubek Aleš M1982STS Chvojkovice Brod BpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Pavel M1977BBB team - Báječní Bratři BěžípůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Drahoš Martin M1981Brandýs nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Duffková Kateřina F1977půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Ďurík Peter M1989PrešovpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořák František M1979Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořák Martin M1990PísekpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořák Radek M1978Hrom do pecky!půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Džiovalas Adrian M2002půlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Džiovalas Ondřej M1975Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Engelmajer Jakub M1985Zborov 1917půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Faltýnek Petr M1987HradešínpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Fenďová Zuzana F1988TJ Harant PeckapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Fiala Václav M1983PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Fichtner Adam M1985Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Fořt Martin M1968ELEVEN RUN TEAMpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Francová Jitka F1975Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Frauenberg Hynek M1982NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Fučík Pavel M1979Milovičtí běžcipůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Furáková Iveta F1973Zvolen Svetielko nádejepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Guzanič Aleš M1972půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Hájek Josef M1968Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Hájková Klára F1987Magna TeampůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Hák Ondřej M1976Klub Polární ZářepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Hanzlík Josef M1979Běžím pro HermínkupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hanzlová Hana F1977Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Hartmann Marek M1991Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hašková Hana F1989půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Havrda Jan M1974Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Holeš Pavel M1965Nohejbal PeckapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Horyna Vlastimil M1973TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Hostaš Josef M1986Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Houdek Zdeněk M1998PK RoudnicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hrabák Petr M1983Slowrunners Skvrnany/PlzeňpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hrabáková Vladěna F1963Praha 10půlmaratonZ4 (50plus)Ženyano
Hradecka Zora F1988DB TragedkypůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Hubálková Lucie F1978KáranýpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Hubka Jiří M1985PETLACH DEVILSpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hulec Jan M1981Rychnov nad KněžnoupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Chassang Romain M1989půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Chotěborová Jana F1972SP Kolo LOAP- Praha půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Jansová Klára F1981PrahapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Jaša Jiří M1977půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Jelínek Roman M1985Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Jeneš Jan M1974HTH ŠNEKSpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Jeníčková Zuzana F1983půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Ježdík Jiří M1975Dudák klubpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Jiranek Jan M1983PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Jirásková Jitka F1975Česká LípapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Kadlečík Pavel M1988AČRpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kaloč Richard M1971Líná HroudapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Karakas Umut M1980PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Karl Anton M1969Feuerwehr Ihrlerstein (Hasici)půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kébl Karel M1968Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Klauz Jiří M1972Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Klíma Josef M1977půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kmuníčková Jana F1984Maratón Klub KladnopůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Knížek Lukáš M1986Forever Friends 2018půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kočová Marcela F1982RC GruntpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Kolarovský Milan M1975Hrubý JeseníkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kopecký Michal M1992BeznopůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kordina Zdeněk M1949Magna TeampůlmaratonM4 (60plus)Mužiano
Košťák Zdeněk M1964Maraton tým Pavla NovákapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kotyza Petr M1987JakbysmetpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Koudela Matěj M1991PETLACH DEVILSpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Koudelková Soňa F1985PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Kouřil Martin M1984Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Král David M1973RivalovépůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Králová Lenka F1985Etriatlon TeampůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Kratochvíl Miroslav M1975půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Krekels Julien M1986PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kubát Milan M1985půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kucikova Vladislava F1982půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Kučera Adam M1986LazyBoyzpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kulvejt Lukáš M2002MilovicepůlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Kuthan Václav M1982KáranýpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kyjonka Radim M1975Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kyselý Jan M1986Vegan runnerspůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Lazarová Hana F1974PečkypůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Lazecky Premysl M1981MilovicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Lebduška Jan M1972MečířpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Lemfeld Tomáš M1966Praha 8půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Lepičová Hana F1974Sri Chinmoy Marathon TeampůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Limberková Monika F1974Praha 10půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Linda Martin M1992Fresenius KabipůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Lopour Miroslav M1988Fénix týmpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Macura Tomáš M1992ChroustovpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Macháň Václav M1990Metropolitní univerzita PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Malek Stanislav M1975půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Marek Ondřej M1977Brandys nad LabempůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Maruška Zdeněk M1960Jablonec nad Nisou 1půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Mašek Jiří M1964TEMPO MAKERSpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Matějka David M1975DAMP Family TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Matějka Tomáš M1977Sokol Dlouhá LhotapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Matoušek Petr M1972Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Matyášová Kamila F1977MilčicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Matys Martin M2002PrafhapůlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Melena Michael M1998půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Melušová Martina F1990Český BrodpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Měšťanová Petra F1979JičínpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Mezlík Ivan M1979HO Sokol NBpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Mindl David M1982TJ Harant Pecka - nohejbalpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Mrkva Miloslav M1980Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Münich Lukáš M1989půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Myslivec Jan M1995Kajse//kajtopůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Nekovář David M1974Klub Polární ZářepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Němeček Tomáš M1965půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Nevyhoštěný Standa M1991Nevšímal / RespondeopůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Noah Daniel M1984Praha půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Novák Jiří M1977KolinpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Novák Matěj M2002BA NymburkpůlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Novotný Pavel M1972SKP NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Ondrůšek Libor M1960TEMPO MAKERSpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Osvald René M1971MK KladnopůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Palíšek Luboš M1991České BudějovicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pancíř František M1976půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Pancíř Švarcová Simona F1979půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Partl Martin M1981Lysá nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pařík Jan M1980půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Patenaude Marie-Lou F1993PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Perglerová Daniela F1975půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Petlach Jiří M1985PETLACH DEVILSpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Petr Jakub M1987PosázavípůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Petrovski Dragan M1985půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pitthard Leoš M1968Jiskra RybitvípůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Podolák Karel M1974Stará BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Pohl Marek M1984PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pohlová Gabriela F1982PrahapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Popek David M1986Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Preissler Marek M1979Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Redková Aneta F1998Pij a běhej půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Reslová Hana F1993Rychnov nad KněžnoupůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Riegelova Gabriela F1973struhařovpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Růžička Jiří M1973FourteenspůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Říha Jan M1987půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Saska Pavel M1967TOCpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Schwarzbeck Petr M1978BlackBackpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Skála Radek M1969Český BrodpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Skalla Vladimír M1973SK ZahořanypůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Slavík Daniel M1990Bělá pod BezdězempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Sloupová Tereza F1998Lysá nad LabempůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Sloupová Vlasta F1973Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Smíšek Eduard M1973Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Staniszewski Pawel Marcin M1979půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Staňkovič Ondřej M1988Mladá BoleslavpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stehlik Karel M1985Restaurace Na ŠpicipůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stehlík Ondřej M1988Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stezka Martin M1984Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stolín Filip M1994Loap Tým - Praha půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Strouhal Jan M1979Žižkovská Unie CHlastačůpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stupková Johana F1997LiberecpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Svatušková Jana F1980půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Šatný Krištof M1991Lysá n. L.půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Ševčíková Alžběta F1989PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Šimák Radek M1983SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Šimeček Karel M1993půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Široký Jan M1980Praha 9půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Šnídlů Maránek M1978TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Táborská Markéta F1978MilovicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Technik Pavel M1967Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Tůma Jan M1999SKP NYmburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Tůma Mirosav M1977půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Valenta Vladislav M1973DětenicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vaněk Petr M1966Šneci v běhupůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vasilišin Ľubomír M1990půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vedral Stanislav M1971Český BrodpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vernerová Jana F1991PETLACH DEVILSpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Veselý Lukáš M1993CSC Český BrodpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vidner Štěpán M1985Petlach TZBpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vinzens Jan M1976VincátkapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vítek Jan M1991PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vrba Tomáš M1981Ykrezij běžci s R(oz)UMEMpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vrbka Tomáš M1999Ledeč Nad SázavoupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vrbková Kateřina F1988půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Vrbková Pavla F1990půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Vrlová Jana F1973PrahapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Wesselý Jan M1995Říčany u PrahypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Winklerova Petra F1976Praha KbelypůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Wolf Petr M1974Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Wolfová Martina F1973OstrovpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Wudy Josef M1994KosmonosypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zapletal Pavel M1982Zlate HorypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zapletal Petr M1963Zlate HorypůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zápotocký Jiří M1973Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zatloukal Josef M1975Klub Polární Záře ČelákovicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zelený Filip M1992BlackBackpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zeman Jan M1999PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zoubek Petr M1991MilovicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zvěřina Radek M1982BojeticepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zvěřina Tomáš M1977Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Žalud Ladislav M1972Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Žemla Petr M1976HradištkopůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Buchar Tomáš M1977PrahapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Čermák Miloš M1979Lysá nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hanlova Lucie F1984půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Hokešová Ivana F1978TK PiňďourpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Hyblerová Barbora F1993SDH KlučovpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Chmátal Martin M1974půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Lukáč Petr M1971SmidarypůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Marvanova Jana F1980VinařicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Maryska Milos M1981Zizkovsky tygripůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Novák Jaroslav M1977NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Nový Luboš M1974Praha 9 Horní PočernicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Pavlíček Jan M1991SK Bělá pod BezdězempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Procházka Jan M1984Inov-8 teampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Sasková Lenka F1987NymburkpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Schucková Jana F1972ÚhonicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Slabina Petr M1971ChotuticepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Suchánek David M1992PoděbradypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Svatek Lubomir M1958půlmaratonM4 (60plus)Mužiano
Teplý Josef M1981KolínpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Urbánek Jan M1975půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vaněček Jakub M1986půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vavruška Michal M1980Kutná HorapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Macháčková Pavlína F1973VelvarypůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Saji Abdelkabir M1976půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Malinský Petr M1995půlmaratonM2 (18-39)Mužine
Žofka Michal M1985KněžnicepůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Zelený Milan M1966Lysá nad LabempůlmaratonM3 (40-59)Mužine
Grusz Filip M1984Podej mi pivopůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Řídký Vladimír M1979Kosmosbikes půlmaratonM2 (18-39)Mužine
Vrabcová Šárka F1993půlmaratonZ2 (18-34)Ženyne
Borecky Ladislav M1987PodebradypůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Novák Martin M1992KosmonosypůlmaratonM2 (18-39)Muži
Veigertová Gabriela F2000SK Slavia JičínpůlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Bednář Miroslav M1965AC ČáslavpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Turský Tomáš M1983půlmaratonM2 (18-39)Muži
Josl Lubomír M1962PrahapůlmaratonM3 (40-59)Muži
Blohon Miroslav M1953PrahapůlmaratonM4 (60plus)Muži
Plhák Jan M1986půlmaratonM2 (18-39)Muži
Zandl Patrick M1974Brandýs nad LabempůlmaratonM3 (40-59)Muži
Kos Jan M1980půlmaratonM2 (18-39)Muži
Sofín Luďek M1971půlmaratonM3 (40-59)Muži
Javůrek Jiří M1989půlmaratonM2 (18-39)Muži
Javůrková Kateřina F1991půlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Říha Jiří M1973půlmaratonM3 (40-59)Muži
Sandhu Bhagwant Singh M1966půlmaratonM3 (40-59)Muži
Hanušová Michaela F1995půlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Hanušová Lucie F1991půlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Najmonová Hana F1980Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Dekoj Viktor M1985půlmaratonM2 (18-39)Muži
Dlabal Petr M1977Mladá BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Sýkora Karel M1967Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Sýkorová Mária F1979Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Svoboda Michal M1973VarnsdorfpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Dvořáková Denisa F1981Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Veselý Petr M1965Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Šafr Milan M1977Sportovní klub MUPpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Štika Ondřej M1979půlmaratonM2 (18-39)Muži
Janota Tomáš M1974FCBpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Kažmír Roman M1975Ironman SudoměřpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Kabrhel Roman M1987Praha (Generali klub)půlmaratonM2 (18-39)Muži
Sekyrová Ivana F1971AK SokolovpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Fiala Enrico M1971Spartak Praha 4půlmaratonM3 (40-59)Muži
Nevřela Petr M1980OpavačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Šimeček Marek M2003NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Muži
Sojková Alžběta F1987RespondeočtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Sojka Jakub M1985RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Muži
Zdařil Lukáš M1985čtvrtkaM2 (18-39)Muži
Král Václav M1971NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Weber Denisa F1974Neumarkt In Der OberpfalzčtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Šeflová Vendula F1986RespondeočtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Lédlová Sylva F1979ŘíčanyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Kostka Petr M1976ŘíčanyčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Beneš Petr M1984ŘíčanyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Janota Jonáš M2005FCBčtvrtkaM1 (do 18)Muži
Adamík René M1976RPRčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Aubrechtová Erika F1977KolínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Balcar Marek M1986BalcařičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Balcarová Natalija F1994BalcařičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Bartáková Monika F1979Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Bartošek Marek M1981Praha 10čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Bauštein Milan M1985čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Bečvarovská Kristýna F1989Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Bednářová Lenka F1987čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Beková Eva F1987PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Belda Michal M1978Spišská osada pod SněžkoučtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Bělinová Tereza F1992Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Beneš Miroslav M1973JiřicečtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Beneš Ondřej M2005JiřicečtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Blažek Milan M1983Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Bořil Tomáš M1993Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Brzák Petr M1951PolepyčtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Březinová Alena F1979PečkyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Břízová Markéta F1975RUNCZECH čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Buka Lukáš M1991Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Bulíř Radoslav M1974český BrodčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Burešová Veronika F1980čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Burian Jiří M1985Praha 22čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Cetl Alexandr M1980PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čapek Josef M1987Písková LhotačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čepelková Lucie F1979TSM MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Černíková Zuzana F1989Mladá BoleslavčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Červinka Pavel M1985Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čiháková Monika F1973Nevšímal / RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Čuban Jiří M1984Mladá BoleslavčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čvančara Martin M1991Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hanušová Šárka F1995čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Daňková Alena F1978čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Dědíčková Martina F1974Praha - VinořčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Dlouhá Nikola F2000PosázavíčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Doula Sufjan M1991Pondělní dietářičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Michal M1988BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Petr M1979BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Drahoňovský Lukáš M1983Nevšímal / RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Dušek Petr M1970Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Dvořák Robert M1975NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Dvořáková Martina F1979NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Dzupin Viliam M1977PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Eflerová Jaroslava F1985SRTG PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
El Husseini Kateřina F1977Praha 10čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Erbenova' Aneta F1990NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Farský Samuel M2004NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Frýba Jakub M1988Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Grospič Martin M1993Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Guo Wenwen F1992PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hájek Ladislav M1985Praha 2čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hájková Barbora F1994Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Haklová Jana F1985EMiJačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hameršmíd Vladimír M1953PardubicečtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Hančar Jaroslav M1991Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Haník Zdeněk M1986Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Haníková Svatava F1984Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hanousek Aleš M1989LLčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hanuš Jiří M1986Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hanuš Tomáš M1979Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Havel Stepan M1974PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Havlíková Dagmar F1968čtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Havlínová Kamila F1969SDH KlučovčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Havlova Adela F1976PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Havlová Barbora F1977Běhám od zítračtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Heindel Jana F1978čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hejna David M1991Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hérová Barbora F1979Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Heřmánek Hynek M1980Běžím pro RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hladká Michaela F1974NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hlaváček Jiří M1975KladnočtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Hloupý Michal M1988Sedlec-PrčicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Holátko Karel M1974Triatlon Mladá BoleslavčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Horák Jaroslav M1983Běhám od zítra...čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Horyna Daniel M2007TJ Lokomotiva NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Horyna Vlastík M2005TJ Lokomotiva NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Horynová Jana F1976PatřínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hovorová Jana F1988Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hrabinský Timmo M1994Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hrdinková Monika F1992Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hrušková Martina F1990Dřevák týmčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hyblerová Blanka F1957NymburkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Chlantová Jana F1988PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Chludilová Hana F1968Magna TeamčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Chudoba Jan M1984PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Chumlen Matěj M1995ÚhercečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Indrák Jonáš M1992KroměřížčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Janáková Barbora F1989klubuprostá z PrahyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Janatová Zuzana F1979BCHDčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jarošová Ingrid F1985DB TragédkyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Javůrková Petra F1972Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jeřábek Michal M1990Sedlec - PrčicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jindřich Petr M1988PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jindřichová Kateřina F1967PrahačtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Jirků Lukáš M1978Předměřice nad JizeroučtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Jirků Markéta F1982Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Dana F1969Bonbon PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Kateřina F1999Bonbon PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Jiřičný Martin M1969Bonbon PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kadlecová Eliška F1984DB TragédkyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kafková Dagmar F1980Říčany u PrahyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kalaš Václav M1983Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Karásková Darina F1959Báječné ženy v běhučtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Kárný Daniel Martin M2004PrahačtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Kárný Tomáš M1970PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kasík Vojtěch M2004PrahačtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Kašpar Pavel M1981čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kendík Beno M1967Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Klapačová Pavla F1973Sukorady u Mladé BoleslavičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Klimešová Iva F1986Praha 5čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kňapová Dana F1982MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Knespl Pavel M1980Mladá BoleslavčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kocianová Zdena F1977ŠenovčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kocmánková Michaela F1992NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kočová Vlasta F1958PoděbradyčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Kodr Karel M1970TEMPO MAKERSčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kofroň Petr M1978Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kohoutová Michaela F1978PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kokta Martin M1981FrýdlantčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kolařík Marek M1979OtrokovicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Konečná Adéla F1981čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Konšelová Barbora F2000NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kopecký Jiří M1974Hradec KrálovéčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Korcová Gabriela F1976Porodnice NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Koucký Aleš M1989NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Koutková Adéla F1975NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kozák Martin M1991KolínčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kozlová Simona F1990VSK HumanitačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kracman Matěj M1986Zelená mílečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Králíček Martin M1976PohodářičtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Krempová Anna F1964AC Gomango-HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Krúpa Matěj M1990Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Krupička Jaroslav M1975Nová PakačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kružík Josef M1983Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Krytinář Michal M1983SDH TuklatyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kříž Lubomír M1983VlašimčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kubelka Martin M1981KolínčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kubelková Marcela F1984Běhám od zítračtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kubelková Šárka F1974SvojšicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kubíčková Martina F1972Praha 10čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kubíková Jana F1982Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kulhánek Daniel M1998Jesenice u PrahyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kulhánek Ivo M1970Jesenice BASFčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kulvejtová Daniela F1975MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kurtiš Petr M1981Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kusala Svätopluk M1975Respondeo NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kvízová Marcela F1978čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Lamačová Veronika F1989Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Lanc Lubomír M1980Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Langer Radek M1986Předměřice nad JizeroučtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Langerová Marie F1988Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Latislavova Eva F1973Jablonec nad nisoučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Lazar Vít M1979Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lazarová Simona F1976Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Linhart Jakub M1982Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Louda Filip M2002NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Loudová Markéta F1991Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Lubas Tomáš M1982Zvěřinec NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lukášek Jiří M1983PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Mahovský Dalibor M1986Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Mach Tomáš M1968Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Márová Kristýna F1983čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Martiňáková Martina F1978Porodnice NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Martynau Alexander M1985PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Mašek Pavel M1974Praha 9čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Mašková Eva F1970Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Matějů Marika F1976PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Mazancová Lucie F1993čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Mazancová Markéta F1974čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Medek Jaroslav M1986Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Melenová Lucie F1978čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Menšík Pavel M1994Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Mierva Iva F1968Nové DvoryčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Mikulica Stanislav M1966Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Mišák Petr M1989VeltrusyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Musilová Tereza F1979Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Myslivcova Lenka F1968LiberecčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Myslivcová Martina F1992LiberecčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Navrátil Jiří M1981BřístvíčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Navratil Ludvik M1975PatekčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Navrátilová Štoková Jana F1976PátekčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nechánský Jan M1991Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Němec Radek M1977BudiměřicečtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Nerad Daniel M1974čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Nesládek Luboš M1982KoutyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nesládek Petr M1980Olfin Car Ski teamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nesládek Jr. Petr M2005Olfin Car Ski teamčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Nesládková Dagmar F1982Olfin Car Ski teamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nešněrová Veronika F1976TJ Lokomotiva NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Neuberg Michal M2003KřinecčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Neubergová Kateřina F1975Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nevšímal Petr M1980Nevšímal/RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nevyhoštěná Jana F1991Nevšímal / RespondeočtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nezbedová Marie F1996PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nikodem Václav M1994SadskačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Novák Jan M1989SDH Písková LhotačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nováková Kristýna F1992Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nováková Lenka F2002SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Nováková Tereza F1992SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Novotný Pavel M1976PoříčanyčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Obrtlík Štěpán M1980NorcičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Ohera Karel M1978Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Pačesová Veronika F1980RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Paleček Jiří M1974Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Panuška Petr M1978SadskáčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael M1975Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael M2003RožďalovicečtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Pařezová Magdaléna F1989PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Paříková Tereza F1983čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Paula Jiří M1979Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pavlásek Tomáš M1992Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pecháčková Markéta F1978Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pěkná Jitka F1979CSčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pelech Jan M1995Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pěničková Barbora F1991Dřevák týmčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Petlachová Zuzana F1989PETLACH DEVILSčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Petráková Alena F1976PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Petrtýl Lukáš M1982Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pilná Monika F1993Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Plocar Jiří M1978Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Podlipná Denisa F1992čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Podoláková Pavla F1972NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pohanková Lucie F1997SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Popek Miloslav M1992Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Poupová Adriana F1989Nymburk s klidemčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pražáková Veronika F1993čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Preininger Tomáš M1975PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Pulščák Michal M1971Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Pýchová Petra F1987Porodnice NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Radoňský Jakub M1997Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Radová Jana F1977PoděbradyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Raška Jan M1998NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Roflíková Marcela F1971bbbčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Rudzan Boris M1980Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Rudzan Kristína F1984čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Růžičková Alena F1973Praha 14čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Rybenská Anna Marie F2003SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Sedláčková Silvie F1975Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Schwarzmannová Hana F1981KolínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Sitná Dagmar F1956Nymburk s klidemčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Skalský Jakub M1987Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Sklenářová Pavla F1982Povedená partičkačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Sláviková Lujza F1988čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Socha Čestmír M1955čtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Souhradová Eva F1986PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Sovová Eliška F1986Sedlec-PrčicečtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Strnadová Lucie F1978čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Stuchlíková Hedvika F1980RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Sýkorová Marta F1975KolínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Szillerová Lenka F1994Hradec KrálovéčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šanda Ladislav M1982Anička&Ládík Chlumec nad Cidlinou...čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šanko Jan M1968SORRY JAKOčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šebestová Marcela F1975PoříčanyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Šefr René M1987Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šigut Martin M1978NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šikolová Michaela F1986Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šimon Vít M1976Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šimr Petr M1951PrahačtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Šimůnková Iva F1975Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Škoch Libor M1975Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Škrdla Pavel M1990Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šlofová Daniela F1981RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Šrajbrová Jana F1999čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šťastná Petra F1981čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Šťastný David M1992Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šťastný Radim M1974PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Štenglová Radka F1975Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Štěpánek Zdeněk M1966praha čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Štiková Lucie F1992čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Štoková Jana F1996Fresenius KabičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šusta Jiří M1961SadskáčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Švambergová Radka F1980Lysá nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Talajka Andrej M1990Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Tesaříková Jindřiška F1968čtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Thorburn Eliška F1979PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Tichý Petr M1972Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Tomanová Jana F1985PečkyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Trhlík Jiří M1961PlzeňčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Trnková Iva F1989Rungo pro ženyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Trousilová Pavlína F1969AC GoMango Hö́gnerčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Tůma Petr M1961Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Turynová Naďa F1991Spišská osadačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Tykvová Markéta F1976čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Ungr Pavel M1994Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vágner Vladimír M1976ČD Lokomotiva KřinecčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vágner Vladislav M1986Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Valtrová Helena F1980OstráčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vaníček Radek M1985Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vašák Radan M1962Praha 8čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vavroušová Eva F1988PatřínčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Vávrová Markéta F1985MITAS CYKLOHELIOSčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Veber Tomáš M1974LK Tatran ChodovčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Veckova Pavla F1970ChotěšicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Veselá Ilona F1972Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Veselá Zuzana F1985DoksyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Viehmannová Eva F1977čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vitík Václav M1991Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vlasák David M1995Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Volf Ondřej M1995LiberecčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vondrlík Vladimír M1971KřinecčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vršecký Michal M1978čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Walterová Jana F1974Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Záruba Jan M1976Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Zlámal Jiri M1988KovanicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Zoller Rudolf M1968Běháme s radostí Jablonec nad NisoupůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zoubek Michal M2001SK POLABAN NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Zvoníčová Kristýna F1997čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Žák Milan M1968NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Žurek Mariusz Roman M1975Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Červínová Hana F1988KolínčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Fáber Marcel M1970LiberecčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Haníková Svatava F1957NymburkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Hovorková Karolína F1966Báječné ženy v běhučtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Illiano Giuseppe M1981čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jäger Filip M1992FBC Snipers PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jareš Václav M1958NymburkčtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Lutskiy Konstantin M1983PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Novotná Andrea F1978PoříčanyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Ondráčková Vanda F1990DB Trgagédky čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Ritter Jan M1977NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Stařecký Tomáš M1962Pražští zvoníci svatovítštíčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Sutterová Dana F1963SKP NymburkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Tarlas Ioannis M1982čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vágnerová Jaroslava F1980ChoceradyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vendl Zdenek M1981PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vlček Luboš M1983Porodnice NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Voborová Denisa F1994PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Volf Václav M1973DobrovicečtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Hlavatý Radek M1983Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Louda Martin M1975Flyn ´s AdventurečtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Novák Matěj M2003čtvrtkaM1 (do 18)Mužine
Novák Petr M1972čtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Jenesova Petra F1978AltaviačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Krčmářová Simona F1991KlyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Blašková Nikola F1991PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Šilberský Martin M1988LitovelčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Sobota Ondrej M1986SOBUKO racing teamčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Šebek Miroslav M1984NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Hladíková Eva F1979Kubča a Sabča Lískovice čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Molnar Jozef M1989čtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Procházková Petra F1971NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Filip Karel M1955Nové StrašecíčtvrtkaM4 (60plus)Muži
Kulhánková Silvie F1991NbkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Kulhánková Romana F1963NbkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženy
Morávek Jan M1992SRTG PrahačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Strniša Samo M1987SloveniačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Kvasnička Jakub M1990Lysá nad LabemčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Kozmer Adam M1999KrchlebyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Kučerová Renata F1990PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Řeháková Barbora F1990Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Vaverková Tereza F1989ŽuchčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Králová Lucie F1987NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Kemr Jan M1983NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Salač Václav M1974CAV BenátkyčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Kozlová Helena F1973čtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Pudlo Tomáš M1992Model obalyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Kužel Tomáš M1973Model obalyčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Šugárová Kateřina F1986LiberecčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Ambrož Ondřej M1974PrahačtvrtkaM3 (40-59)Muži
Homanová Renáta F1976čtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Kudlácík Pert M1977Plzeňští tempomateléčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Bílý Pavel M1973Lysá nad LabemčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Hejna Pavel M1981SK VšechlapyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Nevřela Vít M1989OpavačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Boháček Jan M1975půlmaratonM3 (40-59)Mužine
Drapal Pavel M1981DémoničtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Dvořák Petr M1975půlmaratonM3 (40-59)Mužine
Gruber Radek M1981Nerez trubka JirkovpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Harazimova Anna F1998TachovčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Hercíková Pavlína F1980Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Herman Lukáš M1981VrdyčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Holan Ondřej M1994Milovice GangpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Homanová Renáta F1976čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Chalupníčková Petra F1986PodebradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Juřenová Lenka F1980čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Koblizkova Eva F1976Sneci v běhu čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Kořínek Pavel M1998TachovčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Kos Jan M1980půlmaratonM2 (18-39)Mužine
Krausová Daniela F1979PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Krejčí Pavel M1981Pajat PukynčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Loukota Radek M1998čtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Marcišinová Kateřina F1983půlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Měchura Ondřej M1977Olymp PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Nepovímová Pavlína F1975GP KolínpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Novotný Miroslav M2001půlmaratonM1 (do 18)Mužine
Pavlištík Michal M1982Mladá BoleslavpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Petrov Dimitar M1989Sofia mountaineering clubpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Ryšková Klára F1983PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Řeháková Barbora F1990Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Salač Václav M1974CAV BenátkyčtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Sandecki Mark M1982PraguepůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Sather Margaret F1990PraguepůlmaratonZ2 (18-34)Ženyne
Slavikova Ilona F1972NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Smolík Jan M1992PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Svobodova Jitka F1974PodebradyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Sýkorová Eliška F2007čtvrtkaZ1 (do 18)Ženyne
Škába Milan M1979PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Šrámek Marcel M1979KrakovanyčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Štefaničová Hana F1976Triklub PříbrampůlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Wesolowska Maja F1972PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Zdobinský Petr M1996Fk Kovanice čtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Židoň Bohumil M1986čtvrtkaM2 (18-39)Mužine