Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 100

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Černý Michal M1964Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Došek Jan M1988SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Doubek Aleš M1982STS Chvojkovice Brod BpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořák František M1979Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Fichtner Adam M1985Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Frauenberg Hynek M1982NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hájek Josef M1968Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Klauz Jiří M1972Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kordina Zdeněk M1949Magna TeampůlmaratonM4 (60plus)Mužiano
Ondrůšek Libor M1960TEMPO MAKERSpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Preissler Marek M1979Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Schwarzbeck Petr M1978BlackBackpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Stezka Martin M1984Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Šimák Radek M1983SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Tůma Jan M1999SKP NYmburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zápotocký Jiří M1973Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zelený Filip M1992BlackBackpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Sýkora Karel M1967Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Sýkorová Mária F1979Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Dvořáková Denisa F1981Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Veselý Petr M1965Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Fiala Enrico M1971Spartak Praha 4půlmaratonM3 (40-59)Muži
Bartáková Monika F1979Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Bělinová Tereza F1992Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Bulíř Radoslav M1974český BrodčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Červinka Pavel M1985Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čiháková Monika F1973Nevšímal / RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Čvančara Martin M1991Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Daňková Alena F1978čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Doula Sufjan M1991Pondělní dietářičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Drahoňovský Lukáš M1983Nevšímal / RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Dušek Petr M1970Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
El Husseini Kateřina F1977Praha 10čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Grospič Martin M1993Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hančar Jaroslav M1991Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Haník Zdeněk M1986Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Haníková Svatava F1984Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hejna David M1991Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hérová Barbora F1979Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hrabinský Timmo M1994Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hrdinková Monika F1992Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Jindřich Petr M1988PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jindřichová Kateřina F1967PrahačtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Jirků Lukáš M1978Předměřice nad JizeroučtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Jirků Markéta F1982Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Dana F1969Bonbon PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Kateřina F1999Bonbon PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Jiřičný Martin M1969Bonbon PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kolařík Marek M1979OtrokovicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Korcová Gabriela F1976Porodnice NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kružík Josef M1983Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kubíková Jana F1982Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kurtiš Petr M1981Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Langer Radek M1986Předměřice nad JizeroučtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Langerová Marie F1988Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Latislavova Eva F1973Jablonec nad nisoučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Lazar Vít M1979Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lazarová Simona F1976Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Mach Tomáš M1968Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Martiňáková Martina F1978Porodnice NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Matějů Marika F1976PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Menšík Pavel M1994Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Musilová Tereza F1979Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Navrátil Jiří M1981BřístvíčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nechánský Jan M1991Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nešněrová Veronika F1976TJ Lokomotiva NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nevšímal Petr M1980Nevšímal/RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nezbedová Marie F1996PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nováková Lenka F2002SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Nováková Tereza F1992SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Paroulek Michael M1975Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael M2003RožďalovicečtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Pavlásek Tomáš M1992Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pecháčková Markéta F1978Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pelech Jan M1995Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Petráková Alena F1976PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Podlipná Denisa F1992čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pohanková Lucie F1997SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Popek Miloslav M1992Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Poupová Adriana F1989Nymburk s klidemčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pýchová Petra F1987Porodnice NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Radoňský Jakub M1997Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Rudzan Boris M1980Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Rybenská Anna Marie F2003SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Sitná Dagmar F1956Nymburk s klidemčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Skalský Jakub M1987Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šimon Vít M1976Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šimůnková Iva F1975Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Škoch Libor M1975Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šťastný David M1992Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Štoková Jana F1996Fresenius KabičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Tesaříková Jindřiška F1968čtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Thorburn Eliška F1979PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Tichý Petr M1972Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vaníček Radek M1985Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Veselá Ilona F1972Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vlasák David M1995Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vlček Luboš M1983Porodnice NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jenesova Petra F1978AltaviačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Řeháková Barbora F1990Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženy