Startovní listina Říčanský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 101

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorie
Javurkova Adela M2011BlažoviceDětské závodyděti mladší
Škvařil Patrik M2011RSFK kidsDětské závodyděti mladší
Durna Dominik M2012RSFKDětské závodyděti mladší
Durna Filip M2012RSFKDětské závodyděti mladší
Posmýková Terezie M2012AK RosiceDětské závodyděti mladší
Mareček Michal M2015Dětské závodyděti nejmladší
Krejčík Samuel M2012MP Dukla PrahaDětské závodyděti mladší
Šolcová Anna M2013Dětské závodyděti nejmladší
Barvířová Adéla M2015Dětské závodyděti nejmladší
Jandásek Jan M2011AK RosiceDětské závodyděti mladší
Ryšánková Pavlínka M2012Dětské závodyděti mladší
Jandásek Matěj M2014Dětské závodyděti nejmladší
Mátlová Kateřina M2011Dětské závodyděti mladší
Hanák Marek M2013RLFDětské závodyděti nejmladší
Hanáková Nikol M2011RLFDětské závodyděti mladší
Štourač Davi M2011Dětské závodyděti mladší
Čepová Viktorka M2010BrnoDětské závodyděti starší
Slezáková Barbora M2009AK KuřimDětské závodyděti starší
Zlatý Gustav M2008ŘíčanyDětské závodyděti starší
Man Přemek M2009RSFKDětské závodyděti starší
Šupka Marek M2008ŘíčanyDětské závodyděti starší
Vemolová Johana M2009BukoviceDětské závodyděti starší
Kříž Marek M2009AK RosiceDětské závodyděti starší
Matl Štěpán M2009Dětské závodyděti starší
Kotačka Lukáš M2008ŘíčanyDětské závodyděti starší
Kubík Tomáš M2009Brno SlatinaDětské závodyděti starší
Fiala Honza M2004Biatlonklub ŘíčanyDětské závodyml. žáci
Kuklová Natálie F2007Dětské závodyžákyně nejmladší
Antoš Lukáš M2006FKM KahanDětské závodyžáci nejmladší
Šťavík David M2004AK RosiceDětské závodyml. žáci
Bromová Kristýna F2005ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Šťavík Zdeněk M2004AK RosiceDětské závodyml. žáci
Dóbi Matěj M2007MENISKOS BRNODětské závodyžáci nejmladší
Krejčíková Amelie F2007MP Dukla PrahaDětské závodyžákyně nejmladší
Desová Julie F2005Dětské závodyml. žákyně
Uhlířová Anežka Anna F2007Zbéšovští šneciDětské závodyžákyně nejmladší
Křížová Viktorie F2005AK Rosice, Biatlonklub ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Štouračová Zuzana F2007AK RosiceDětské závodyžákyně nejmladší
Stoklásek Pavel M2005Biatlonklub ŘíčanyDětské závodyml. žáci
Kubíková Pavla F2006Brno SlatinaDětské závodyžákyně nejmladší
Fialová Jana F1960Turisté (4500 m)ženy
Fiala Honza M2004Biatlonklub ŘíčanyTuristé (4500 m)muži
Hojovcová Marie F2003Veverské KníniceTuristé (4500 m)ženy
Hojovcová Hana F1972Veverské KníniceTuristé (4500 m)ženy
Tondl Radovan M1995ZbýšovTuristé (4500 m)muži
Bojanovská Barbora F1995ZbýšovTuristé (4500 m)ženy
Palánová Pavla F1996ZbýšovTuristé (4500 m)ženy
Kubíková Petra F1977Turisté (4500 m)ženy
Kubík Michael M1976Turisté (4500 m)muži
Salák Roman M1977Turisté (4500 m)muži
Smrčková Jana F1964RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zmasters
Volánek Pavel M1968Lesní hlubokéHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Krejčík Jan M1982Nová VesHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Škvařilová Eva F1973RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Vemolova Barbora F1977BukoviceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Jahůdková Eliška F1981Rungo pro ženyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Uhlíř Patrik M1976Zbéšovští šneciHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Šolcová Eva F1984Ski ŽabinyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Kay Noáková Kateřina F1973Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Mončeková Iva F1973SRTG VyškovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Ryšánek Martin M1979Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Pavloušek Robert M1982ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Hanák Tomáš M1979RFLHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Prošek Lukáš M1974BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Štourač Libor M1978AK RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Zavřel Martin M1971Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Zavřelová Renata F1971Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Zavřel Martin M2004Hlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenci
Durna Vojtech M1977RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Králík Luděk M2000Veverská BítýškaHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenci
Végh Ondrej M1966kralovopolskáHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Hort Jindřich M1973ZbýšovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Piskač Pavel M1985Horizontal BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Šolc Filip M1985SKI ŽabinyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Švejnoha Jan M2001VSK Univerzita BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenci
Štěpánek Radek M1998RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Chaloupková Kateřina F1978RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Nováček Josef M1958SDH ČučiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Des David M1977Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Hozák Michal M1981AC Moravská Slavia BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Hozák Pavel M1958BochovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Hrdlička Jan M1992Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Vošterová Regina F1974ZbýšovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Hladovcová Eva F1977ZbýšovTuristé (4500 m)ženy
Stoklásek Jiří M1961ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Humlíček René M1971MENISKOS BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Páviš Richard M1978OřechovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Borecký Petr M1980Říčany u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Topinka Martin M198443. vpr ChrudimHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Novotná Lucie F1975Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Stoklásková Olga F2001Biatlonklub ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenky
Ostrá Kateřina F1976VranovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Pospíšil Radek M1978Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Porizka Roman M1978ZastavkaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Bednář Zbyněk M1973TišnovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Frýbort David M1974AK RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Vojtíšek Tomáš M1973AC Moravská Slavia BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Šulek Martin M1987Dolný KubínHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Kvarda Miroslav M1970Říčany u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Franz Jiří M1990Biatlonklub ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Beránek Dominik M1990Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M