Počet přihlášených: 101
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|
Javurkova | Adela | Blažovice | Dětské závody | děti mladší |
Škvařil | Patrik | RSFK kids | Dětské závody | děti mladší |
Durna | Dominik | RSFK | Dětské závody | děti mladší |
Durna | Filip | RSFK | Dětské závody | děti mladší |
Posmýková | Terezie | AK Rosice | Dětské závody | děti mladší |
Mareček | Michal | Dětské závody | děti nejmladší | |
Krejčík | Samuel | MP Dukla Praha | Dětské závody | děti mladší |
Šolcová | Anna | Dětské závody | děti nejmladší | |
Barvířová | Adéla | Dětské závody | děti nejmladší | |
Jandásek | Jan | AK Rosice | Dětské závody | děti mladší |
Ryšánková | Pavlínka | Dětské závody | děti mladší | |
Jandásek | Matěj | Dětské závody | děti nejmladší | |
Mátlová | Kateřina | Dětské závody | děti mladší | |
Hanák | Marek | RLF | Dětské závody | děti nejmladší |
Hanáková | Nikol | RLF | Dětské závody | děti mladší |
Štourač | Davi | Dětské závody | děti mladší | |
Čepová | Viktorka | Brno | Dětské závody | děti starší |
Slezáková | Barbora | AK Kuřim | Dětské závody | děti starší |
Zlatý | Gustav | Říčany | Dětské závody | děti starší |
Man | Přemek | RSFK | Dětské závody | děti starší |
Šupka | Marek | Říčany | Dětské závody | děti starší |
Vemolová | Johana | Bukovice | Dětské závody | děti starší |
Kříž | Marek | AK Rosice | Dětské závody | děti starší |
Matl | Štěpán | Dětské závody | děti starší | |
Kotačka | Lukáš | Říčany | Dětské závody | děti starší |
Kubík | Tomáš | Brno Slatina | Dětské závody | děti starší |
Fiala | Honza | Biatlonklub Říčany | Dětské závody | ml. žáci |
Kuklová | Natálie | Dětské závody | žákyně nejmladší | |
Antoš | Lukáš | FKM Kahan | Dětské závody | žáci nejmladší |
Šťavík | David | AK Rosice | Dětské závody | ml. žáci |
Bromová | Kristýna | Říčany | Dětské závody | ml. žákyně |
Šťavík | Zdeněk | AK Rosice | Dětské závody | ml. žáci |
Dóbi | Matěj | MENISKOS BRNO | Dětské závody | žáci nejmladší |
Krejčíková | Amelie | MP Dukla Praha | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Desová | Julie | Dětské závody | ml. žákyně | |
Uhlířová | Anežka Anna | Zbéšovští šneci | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Křížová | Viktorie | AK Rosice, Biatlonklub Říčany | Dětské závody | ml. žákyně |
Štouračová | Zuzana | AK Rosice | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Stoklásek | Pavel | Biatlonklub Říčany | Dětské závody | ml. žáci |
Kubíková | Pavla | Brno Slatina | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Fialová | Jana | Turisté (4500 m) | ženy | |
Fiala | Honza | Biatlonklub Říčany | Turisté (4500 m) | muži |
Hojovcová | Marie | Veverské Knínice | Turisté (4500 m) | ženy |
Hojovcová | Hana | Veverské Knínice | Turisté (4500 m) | ženy |
Tondl | Radovan | Zbýšov | Turisté (4500 m) | muži |
Bojanovská | Barbora | Zbýšov | Turisté (4500 m) | ženy |
Palánová | Pavla | Zbýšov | Turisté (4500 m) | ženy |
Kubíková | Petra | Turisté (4500 m) | ženy | |
Kubík | Michael | Turisté (4500 m) | muži | |
Salák | Roman | Turisté (4500 m) | muži | |
Smrčková | Jana | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zmasters |
Volánek | Pavel | Lesní hluboké | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Krejčík | Jan | Nová Ves | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Škvařilová | Eva | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Vemolova | Barbora | Bukovice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Jahůdková | Eliška | Rungo pro ženy | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z |
Uhlíř | Patrik | Zbéšovští šneci | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Šolcová | Eva | Ski Žabiny | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z |
Kay Noáková | Kateřina | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet | |
Mončeková | Iva | SRTG Vyškov | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Ryšánek | Martin | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Pavloušek | Robert | Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Hanák | Tomáš | RFL | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Prošek | Lukáš | Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Štourač | Libor | AK Rosice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Zavřel | Martin | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Zavřelová | Renata | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet | |
Zavřel | Martin | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenci | |
Durna | Vojtech | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Králík | Luděk | Veverská Bítýška | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenci |
Végh | Ondrej | kralovopolská | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Hort | Jindřich | Zbýšov | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Piskač | Pavel | Horizontal Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Šolc | Filip | SKI Žabiny | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Švejnoha | Jan | VSK Univerzita Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenci |
Štěpánek | Radek | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Chaloupková | Kateřina | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Nováček | Josef | SDH Čučice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Des | David | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Hozák | Michal | AC Moravská Slavia Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Hozák | Pavel | Bochov | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Hrdlička | Jan | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M | |
Vošterová | Regina | Zbýšov | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Hladovcová | Eva | Zbýšov | Turisté (4500 m) | ženy |
Stoklásek | Jiří | Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Humlíček | René | MENISKOS Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Páviš | Richard | Ořechov | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Borecký | Petr | Říčany u Brna | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Topinka | Martin | 43. vpr Chrudim | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Novotná | Lucie | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet | |
Stoklásková | Olga | Biatlonklub Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenky |
Ostrá | Kateřina | Vranov | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Pospíšil | Radek | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Porizka | Roman | Zastavka | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Bednář | Zbyněk | Tišnov | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Frýbort | David | AK Rosice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Vojtíšek | Tomáš | AC Moravská Slavia Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Šulek | Martin | Dolný Kubín | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Kvarda | Miroslav | Říčany u Brna | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Franz | Jiří | Biatlonklub Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Beránek | Dominik | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |