Startovní listina Valdštejnova 10

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 326

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Raclavský David M1980Cheb10 kmM39ano
Pechoč Michal M2001Cheb10 kmM29ano
Mandzáková Stánička F1991Kynšperk nad Ohří10 kmZ29ano
Velková Veronika F1984Mariánské Lázně10 kmZ39ano
Žlůva Radek M1980karlovy vary10 kmM39ano
Hurdich Petr M1988Kynsperk nad Ohri10 kmM39ano
Benkár Zbyněk M1972Cheb10 kmM49ano
Drtinová Víťa F1955Praha 810 kmZ60plusano
Krycner Jan M1976RUN magazine team10 kmM49ano
Kunc Miroslav M1972Štěstí a Radost Nejdek10 kmM49ano
Vltavský Marcel M1964TRIATLET10 kmM59ano
Peteříková Lucie F197510 kmZ49ano
Polcarová Marcela F1972Štěstí a Radost Nejdek10 kmZ49ano
Stušková Hana F1970Aces Karlovy Vary10 kmZ49ano
Vlas Jiří M1988PLZEŇ10 kmM39ano
Vítková Zuzana F1962Rozběháme Most10 kmZ59ano
Vítková Markéta F1995Hranice u Aše10 kmZ29ano
Urbanová Jaroslava F1964Most10 kmZ59ano
Šácha Zbyněk M1977Travel Free s.r.o.10 kmM49ano
SZYSZKOWSKI RAFAL M1969Gdańsk (POL)10 kmM49ano
Staňková Marie F1988Sokolov10 kmZ39ano
Slámová Natálie F1995Cheb10 kmZ29ano
Pojikarová Iveta F196510 kmZ59ano
Brůha Martin M1982Chomutov10 kmM39ano
Brůhová Veronika F1985MC Český Ráj10 kmZ39ano
Černá Růženka F1975Most10 kmZ49ano
Červenka Milan M1967Pardubice10 kmM59ano
Dědičová Daniela F1983Sokolov10 kmZ39ano
Doležalová Pavla F1984Krajková10 kmZ39ano
Dučinská Šárka F1976Dolní Rychnov10 kmZ49ano
Fusková Iva F1985Praha10 kmZ39ano
Hasman Josef M1983Praha10 kmM39ano
Hasmanová Tereza F1983Praha10 kmZ39ano
Havlíček David M1986Travel Free10 kmM39ano
Heřmánek Jaroslav M1991Cheb10 kmM29ano
Hrabák Karel M1967Sokolov10 kmM59ano
Ivanová Markéta F199110 kmZ29ano
Klimešová Eliška F1995Tachov10 kmZ29ano
Kučerová Eliška F1972SRTG Lázně Kynžvart10 kmZ49ano
Laslop Antonín M1982Krajková10 kmM39ano
Malý Lubomír M1967Karlovy Vary10 kmM59ano
Mika Emil M1957Kolová10 kmM60plusano
Palubjak Robert M1981Chodov10 kmM39ano
Paul Karel M1970Most10 kmM49ano
Peterka Martin M198710 kmM39ano
Petrák Nikol F1983Sokolov10 kmZ39ano
Böhm Petr M1965Runaři Sokolov10 kmM59ano
Ouřada Michal M1990Rozběhnito.cz10 kmM29ano
Jirkal Tomáš M198710 kmM39ano
Laža Filip M199010 kmM29ano
Ledecká Veronika F1990Nemešany (SVK)10 kmZ29ano
Maucher Blanka F1973Stara Chodovska10 kmZ49ano
Podlenová Lenka F1989Barchovice10 kmZ29ano
Richter Robert M1973Bukovany10 kmM49ano
Bečvářová Marcela F1971Cheb10 kmZ49ano
Bigasová Doris F1978Rozbehnito Cheb10 kmZ49ano
Bobák Josef M1973Nový Bor10 kmM49ano
Habart Petr M1964Kraslice10 kmM59ano
Hampejsová Martina F1990Šneci v běhu10 kmZ29ano
Honců Hana F1977Roztoky u Jilemnice10 kmZ49ano
Maciulaityte Milda F1993Prague10 kmZ29ano
Netušilová Eva F198110 kmZ39ano
Radič Petr M1971Dalovice10 kmM49ano
Sentelík Radek M1975Sokolov10 kmM49ano
Stefanovič Igor M1967K. Vary10 kmM59ano
Suchá Iveta F196610 kmZ59ano
Toth Václav M1972Kynšperk nad Ohŕí10 kmM49ano
Valašík Peter M1963Karlovy Vary10 kmM59ano
Čtvrtečková Tereza F2005Kraso Sokolov10 kmZ29ano
Hýsek Roman M1953Hasiči K.Vary10 kmM60plusano
Jadlovský Ondřej M1989Dolní Žandov10 kmM29ano
Šimáček Václav M1981Cheb10 kmM39ano
Vacek Jiří M1968Runaři Sokolov10 kmM59ano
Válek Pavel M1949Cheb10 kmM60plusano
Maršík Pavel M1964Salming Running Team10 kmM59ano
Vaňková Klára F1998Hazlov10 kmZ29ano
Audy Adam M1994Habartov10 kmM29ano
Kamarytová Martina F1966Nejdek10 kmZ59ano
Koncz Karolína F198310 kmZ39ano
Lampert Jozef M196510 kmM59ano
Procházka Milan M1967Abertamy10 kmM59ano
Trávníček Jiří M1972Sdružení vytrvalců Stříbro10 kmM49ano
Bechynská Nela F1988Cheb10 kmZ39ano
Felixová silvie F1988Cheb10 kmZ39ano
Heřman Roman M1971Koruna 182210 kmM49ano
Heřmanová Jana F1976Koruna 182210 kmZ49ano
Jurečka René M1976Habartov10 kmM49ano
Pavelcová Andrea F1992Karlovy Vary10 kmZ29ano
Šinka Ladislav M1997Chebští fofři10 kmM29ano
Terlová Vladislava F1978Karlovy Vary10 kmZ49ano
Báchorová Hanka F198210 kmZ39ano
Bako Igor M1988Cheb10 kmM39ano
Bečka Michal M1991Rotava10 kmM29ano
Heiserová Hana F1974Rozběháme Karlovy Vary10 kmZ49ano
Novák Marek M2001PROFI SPORT Cheb10 kmM29ano
Norek Jaroslav M1991DACHDECKER10 kmM29ano
Pöplová Romana F1968Chranišov10 kmZ59ano
Slavíková Kateřina F1974Kardiofitness Monti Františkovy Lázně...10 kmZ49ano
Suchomelová Michaela F1985Perštejn10 kmZ39ano
Werner Petr M1973Luby10 kmM49ano
Drožová Renata F1982Ostrov10 kmZ39ano
Matuščínová Barbora F1995Most10 kmZ29ano
Poláček Jan M198410 kmM39ano
Rovenský Jan M1999NLR10 kmM29ano
Vacvalová Lenka F1989Reebok Run Crew10 kmZ29ano
Hrabec Michal M1977Running2.cz10 kmM49ano
Hrabec Kotulková Soňa F1976Running2.cz10 kmZ49ano
Sýkora Pavel M1979Rozběhnito.cz10 kmM39ano
Štrbová Gábule F1976Sokolov10 kmZ49ano
Kováčová Eliška F1989Karlovy Vary10 kmZ29ano
Burkhardtova Marie F1988Rozběháme Teplice10 kmZ39ano
Moudrý Michal M1985Cheb10 kmM39ano
Pavelec Kilian M2005Karlovy Vary10 kmM29ano
Lacinová Adela F1985SRTG Cheb5 kmZ39ano
Melková Iveta F1993Plzeň5 kmZ29ano
Baxa Petr M1972Dalovice5 kmM49ano
Baxová Blanka F1972Dalovice5 kmZ49ano
Cibula Zoltán M1960Chodov5 kmM59ano
Blažková Tereza F1994Cheb5 kmZ29ne
Bobák Martin M2002Nový Bor5 kmM29ano
Hýsková Michaela F1989Karlovy Vary5 kmZ29ano
Hradecká Blanka F1988Most5 kmZ39ano
Chovancová Dominika F19965 kmZ29ano
Jalovec Antonín M1972Cheb5 kmM49ano
Jalovcová Pavla F1971Cheb5 kmZ49ano
Jandová Lenka F1966AVANTI Most5 kmZ59ano
Klirova Simona F1980Maríránské Lázně5 kmZ39ano
Kmoníček Radek M1973Cheb5 kmM49ano
Minařík Jan M1984Cheb5 kmM39ano
Olišarová Tereza F1992Cheb5 kmZ29ano
Pavlačka Milan M1986Cheb5 kmM39ano
Peterková Kováčová Helena F19885 kmZ39ano
Pluhařová Jana F1988Přeštice5 kmZ39ano
Rančevová Simona F20025 kmZ29ano
Rychetská Markéta F1972Praha5 kmZ49ano
Sladovniková Martina F1982Mariánské Lázně5 kmZ39ano
Srogoňová Alena F2003PROFI SPORT Cheb5 kmZ29ano
Svojtková Martina F1964Cheb5 kmZ59ano
Šalátová Renata F1972Rungo pro ženy/Cheb5 kmZ49ano
Šalátová Amálie F2005SKP Union Cheb5 kmZ29ano
Vrba Karel M1962Habartov5 kmM59ano
Vysocká Dagmar F1965Cheb5 kmZ59ano
Závora Ivan M1965Báječní v běhu Ostrov5 kmM59ano
Zubaj Milan M1983Karlovy Vary5 kmM39ano
Žáčková Jana F1978Plzeň5 kmZ49ano
Stulíková Lucie F1992Cheb5 kmZ29ano
Janda Vítězslav M1997FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Sýkora Ondřej M2007FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Brož Petr M1961USK Akademik5 kmM59ano
Duchek Jiří M1995Cheb5 kmM29ano
Hanzík Marek M1985Cheb5 kmM39ano
Hanzíková Alena F1967Cheb5 kmZ59ano
Havlíčková Michaela F1973Triatlet karlovy vary5 kmZ49ano
Hniličková Ivana F1974Cheb5 kmZ49ano
Kantnerová Marcela F19795 kmZ39ano
Kmoníčková Nicole F1991Cheb5 kmZ29ano
Kubicová Kristýna F1999Cheb5 kmZ29ano
Ouřadová Lucie F1990Cheb5 kmZ29ano
Motl Václav M1992Cheb5 kmM29ano
Motlová Barbora F1996Cheb5 kmZ29ano
Motlová Eliška F1998Cheb5 kmZ29ano
Novák Aleš M1972PROFI SPORT Cheb5 kmM49ano
Novák Filip M2005PROFI SPORT Cheb5 kmM29ano
Novotná Kristýna F2006ROB Cheb5 kmZ29ano
Nožinová Monika F1980Libá5 kmZ39ano
Šmíd Adam M20015 kmM29ano
Šrámková Vendula F1998Cheb5 kmZ29ano
Štolfa Ladislav M2005Rozběhame Most5 kmM29ano
Štolfová Jana F1976Rozběhame Most5 kmZ49ano
Uhlířová Jana F1969Mariánské Lázně5 kmZ49ano
Zoaitter René M2004PROFI SPORT CHEB5 kmM29ano
Gmeinwieser Zlata F19775 kmZ49ano
Vajnarová Petra F1976Karlovy Vary5 kmZ49ano
Vacková Ivana F1972Chodov5 kmZ49ano
Fusek Petr M1980Prahaštafeta 2 x 5 kmano
Mašková Diana F1983Prahaštafeta 2 x 5 kmano
Tvrz Jakub M1991Nové Sedloštafeta 2 x 5 kmano
Tvrz Vladimír M1985Nové Sedloštafeta 2 x 5 kmano
Brožová Jana F1989USK Akademikštafeta 2 x 5 kmano
Mouhafidi Khalid M1989USK Akademikštafeta 2 x 5 kmano
Hnilička Jan M1982Ostrovštafeta 2 x 5 kmano
Homolková Jana F1984Ostrovštafeta 2 x 5 kmano
Künzl Tomáš M2003štafeta 2 x 5 kmano
Künzlová Lucie Elizabeth F1997New Roll Runnersštafeta 2 x 5 kmne
Erlichová Kateřina F1999Libochoviceštafeta 2 x 5 kmano
Králová Barbora F1998BTT Libochoviceštafeta 2 x 5 kmne
Heřman Petra F1982@holkyzplakatuštafeta 2 x 5 kmano
Behina Ondřej M1993Cheb5 kmM29ne
Síbrová Lucie F1991@holkyzplakatuštafeta 2 x 5 kmano
A amitova Petra F1979Karlovy Vary10 kmZ39ne
Altman Zdeněk M198710 kmM39ne
Andrejčík Lukáš M198810 kmM39ne
Andrejčík Lukáš M1988Plesná10 kmM39ne
Bártl Václav M1971Krajkova5 kmM49ano
Bártová Markéta F1989Cheb10 kmZ29ne
Bechiňský Václav M1981New Roll Runners10 kmM39ne
Bechiňský Václav M1981New Roll Runnersštafeta 2 x 5 kmne
Bendová Lucie F1982Samurai Gym10 kmZ39ne
Benešová Kateřina F1979ZF Electronics Klášterec nad Ohří10 kmZ39ano
Boros Kitti F1997ASKÖ Henndorf10 kmZ29ne
Braum Zdeněk M1999New Roll Runners10 kmM29ne
Brodský Jindřich M1949Plzeň5 kmM60plusano
Broncová Dagmar F1975Nová Role10 kmZ49ano
Bršťák Ondřej M1990Cheb10 kmM29ano
Bureš Radek M2001New Roll Runners10 kmM29ano
Bureš Radek M2001New Roll Runners5 kmM29ne
Butaki Kateřina F1990Praha10 kmZ29ne
Cibulková Lenka F1976Šneci v běhu10 kmZ49ne
Cibulková Lenka F1976Šneci v běhu5 kmZ49ano
Čekan Miroslav M1958Ostrov10 kmM60plusano
Dibďák Ondřej M19775 kmM49ano
Dibďák Vítek M2011AC Mariánské Lázně5 kmM29ano
Dibďáková Eliška F2008AC Mariánské Lázně5 kmZ29ano
DIBĎÁKOVÁ Marcela F19775 kmZ49ano
Dobiášová Veronika F1997Praha5 kmZ29ano
Dokulil Ondřej M2001PROFI SPORT Cheb10 kmM29ne
Durantová Jana F1985Kraso Sokolov5 kmZ39ano
Dvořáková Lenka F1985Chodov5 kmZ39ne
Fejfar Aleš M1969TJ Spartak Vrchlabí10 kmM49ano
František Mašek M1978štafeta 2 x 5 kmne
Gabriel Filip M2004Kraslice5 kmM29ne
Gabriel Pavel M1973Kraslice5 kmM49ne
Gontkovičová Lucie F198710 kmZ39ne
Halbich Tomáš M2002PROFI SPORT Chebštafeta 2 x 5 kmne
Hamouz Vladimír M1955Kynšperk nad Ohří5 kmM60plusne
Hanzal Petr M1973Cheb10 kmM49ano
Hladká Libuše F1973Cheb10 kmZ49ne
Holík Filip M2002štafeta 2 x 5 kmne
Hollý Michal M1983Sokolov5 kmM39ano
Hovorková Barbora F1992USK Akademik z.s.10 kmZ29ne
Hynek Petr M1976Cheb10 kmM49ne
Hynková Olga F1976Cheb10 kmZ49ne
Chlad Miroslav M1975Rozběhnito.cz - Cheb10 kmM49ano
Chmelař Lumír M1979Velká Hleďsebe5 kmM39ano
Chmelařová Kamila F1981Velká Hleďsebe5 kmZ39ano
Ivanová Petra F1994Prachatice5 kmZ29ano
Jamelská Iva F1990Cheb5 kmZ29ne
Jonáková Alena F1983Chlumec10 kmZ39ne
Juptner Zdenek M1973USK Akademik10 kmM49ne
Kabourková Ladislava F1973Šneci v běhu5 kmZ49ano
Káda Leoš M19885 kmM39ano
Kadeřábková Petra F1989SRTG Strupčice10 kmZ29ano
Kasik Miroslav M1948Cesky bezecky klub10 kmM60plusne
Keslová Světlana F1971USK Akademik10 kmZ49ne
Klesnil Jaroslav M198310 kmM39ano
Kliment Tomas M1988Kynsperk nad Ohri10 kmM39ano
Kneblová Markéta F1978Chodov u Karlových Varů5 kmZ49ano
Kopecká Kateřina F1979Chodov10 kmZ39ano
Korózs Attila M1992Egri Spartacus10 kmM29ne
Koštál David M1972Velká Hledsebe10 kmM49ano
Koucká Veronika F1992Chodov5 kmZ29ano
Koucký Petr M1985Chodov5 kmM39ano
Koviánová Lucie F2002Mariánské Lázně10 kmZ29ne
Král Václav M1983Rozběháme Česko 10 kmM39ne
Kratochvílová Zuzana F1989Františkovy Lázně10 kmZ29ne
Kunciter Lukáš M1999Seal's Run5 kmM29ano
Kůtek Milan M1969Nordic Running5 kmM49ne
Kutilek Tomáš M1995Sokolov5 kmM29ne
Lacinová Adela F1985SRTG Cheb5 kmZ39ne
Lhotová Ivana F1974Cheb10 kmZ49ano
Luňáčková Lucie F2001Ústí nad Orlicí10 kmZ29ne
Luxa Michal M1990Běžci Chomutov10 kmM29ano
Marek Adam M2002PROFI SPORT Cheb5 kmM29ano
Marková Natálie F1996Chodov5 kmZ29ne
Marks Irena F197410 kmZ49ne
Martinek Jaroslav M1969Trisk Olomouc10 kmM49ano
Masopust Ivan M1958USK Akademik10 kmM60plusne
MILFAITOVA Ingrid F1980Kaceřov5 kmZ39ano
Molcarová Václava F1969Rozbehnito.cz Cheb10 kmZ49ano
Mühlbergerová Kateřina F1989Cheb5 kmZ29ne
Nachmüller Jan M2001PROFI SPORT Chebštafeta 2 x 5 kmne
Naughton Marcela F197710 kmZ49ne
Nejedlý Václav M1990Stříbroštafeta 2 x 5 kmne
Nováková Martina F198210 kmZ39ne
Novotný Lubomír M1978USK Akademik10 kmM49ne
Novotný Přemysl M1985Sokolov10 kmM39ne
Pajtašová Jitka F1981Sokolov5 kmZ39ne
Partynglová Blanka F1974Parťáci10 kmZ49ne
Parýzek Jan M1967Františkovy Lázně10 kmM59ne
Parýzek Jan M1967Františkovy Lázně10 kmM59ne
Pavlinská Jana F2003New Roll Runners10 kmZ29ne
Pavlinskij Vladimír M1969Ostrov10 kmM49ne
Petružálek Anotnín M198110 kmM39ne
Píbilová Lenka F1977Cheb5 kmZ49ne
Podskalský Rudolf M1984Planá5 kmM39ano
Rabada František M1974SV Stříbro10 kmM49ano
Rechtorík Zdeněk M1973Chodov5 kmM49ano
Rechtoríková Marie F1981Chodov5 kmZ39ne
Rechtoríková Marie F1981Chodov10 kmZ39ano
Rezková Marie F1971Chodov5 kmZ49ne
Řezníček Milan M1970Chodov5 kmM49ano
Řezníčková Veronika F1975Chodov5 kmZ49ano
Sassmannova Pavlína F1992Stříbroštafeta 2 x 5 kmne
Siglová Jitka F1973Cheb10 kmZ49ne
Sihelská Martina F1970QAP.CZ5 kmZ49ano
Skalová Lucie F199510 kmZ29ne
Slaninová Radka F1976USK Akademik Cheb10 kmZ49ne
Slaninová Radka F1976USK Akademik10 kmZ49ne
Slivková Ivana F197310 kmZ49ano
Stepanenko Martin M1990Cheb10 kmM29ne
Strnad David M1977Tři Sekery10 kmM49ano
Stuchl Jindřich M1974RUN team Ostrov10 kmM49ne
Stušková Hana F1970Aces Karlovy Vary10 kmZ49ne
Suchomel Robert M1985Perštejn10 kmM39ano
Šestáková Tereza F1980Stanovice5 kmZ39ne
Šimek Milan M1974SKPV 1.OOK Sokolov5 kmM49ano
Šrámková Renata F197410 kmZ49ne
Švajcr Radek M1972Forrest Gump Team10 kmM49ne
Talacková Sabina F2000Františkovy Lázně5 kmZ29ano
Tkáčová Jitka F1979Cheb10 kmZ39ano
Trpáková Daniela F2001ROB Cheb5 kmZ29ano
Tvaroužek Tomáš M1991New Roll Runnersštafeta 2 x 5 kmano
Urbanovs Jaroslava F1964Modt10 kmZ59ne
Vaněk Pavel M1973Hazlov10 kmM49ne
Veselý Miroslav M1991Žlutice5 kmM29ne
Veselý Miroslav M1991Žlutice5 kmM29ano
Vidlička Lumír M1968Plzeň5 kmM59ano
Vlasák Jaroslav M1958AVL Stříbro10 kmM60plusano
Vogl Martin M1987Rozběhnito10 kmM39ano
Vokroj Alexandr M1977USK Akademik10 kmM49ne
Vondráček Martin M1972Cheb10 kmM49ano
Zahrl Martin M19805 kmM39ne
Zapletal Zdenek M1981Karlovy Vary10 kmM39ne
Zeinerová Lenka F1976Cheb10 kmZ49ne
Zupko Stanislav M1980Velká Hleďsebe10 kmM39ne
Zupko Stanislav M1980Velká Hleďsebe5 kmM39ano