Startovní listina Silvestrovský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 237

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Bartoňová Štěpánka F1991SokolovBěhano
Bartůňková Miluška F1979Karlovy VaryBěhano
Bašus Lubomír M1984KolováBěhne
Bechiňský Václav M1981New Roll RunnersBěhano
Benkár Zbyněk M1972ChebBěhano
Bezchlebová Alena F1996ChebBěhano
Bezyk Serhiy M1980Mariánské LázněBěhne
Bigasová Doris F1978PlesnáBěhano
Bobenič Josef M1977B & G SokolovBěhano
Bobeničová Ingrid F1976B & G SokolovBěhano
Brož Milan M1982Běhano
Brož Petr M1961USK AkademikBěhano
Brucknerová Martina F1973Běhano
Čabradová Jana F1978ChebBěhano
Čadková Veronika F1978ChebBěhano
Čech Jakub M1986ChebBěhano
Čekan Miroslav M1958OstrovBěhano
Čiháková Lenka F1987ChebBěhano
Čudan Michal M1972ACES Karlovy VaryBěhne
Čurlin Jan M1982SokolovBěhano
danč hynek M1977tuně-pomezí nad ohříBěhano
danč štefan M1947chebBěhano
Dančo Zdenek M1971BŠ Frant.LázněBěhano
Dančová Štěpánka F1972UJEPBěhano
Drozdová Martina F1978LiberecBěhano
Dušková Kristýna F1997SokolovKoloběžkaano
Elbl Martin M1979OstrovBěhano
Erhartová Anna F1974SK Skalka ChebKoloano
Faltus Daniel M1974ChebBěhano
Faturová Aleksandra F1977Horní VesBěhano
Fejfar Aleš M1969Běžecký kemp Ondřeje FejfaraBěhano
Fiala Petr M1965ChebKolone
fiala vítek M2000union chebBěhano
Fikar Martin M1972PlanáKoloběžkaano
Fouček Michal M1985MilejoviceBěhne
Foučková Hana F1979Planá u Mariánský LázníBěhano
Gabriel Miloš M1972BasicShop.czBěhano
Gabriel Pavel M1973KrasliceBěhano
Gabrielová Gabriela F1975ChebBěhano
Gašková Zuzana F1980Karlovy VaryBěhne
Giertl Ilona F1989OstrovBěhano
Giertl Jan M1984OstrovBěhano
Gontkovičová Lucie F1987Běhano
Griessl Rudolf M2001B & G SokolovBěhano
Grobheiser Petr M1966Kynšperk nad OhříBěhano
Hanzálková Markéta F1979Nová RoleBěhano
Haueisen Martin M1983ChebBěhano
Havlíčková Jana F1976ChebBěhano
Havlíčková Michaela F1973Kynšperk nad OhříBěhano
Havranová Monika F1993PřimdaBěhano
Heiserová Hana F1974ChodovBěhano
Heiserová Hana F2001ChodovBěhano
Hejnicová Eva F1981Aces team KVBěhano
Helcl Martin M1970ChebBěhano
Hepová Karolína F1995ChebKolone
HLADÍKOVÁ Regina F1971Horní SlavkovBěhano
Holoubek Lukáš M1980Hradec KrálovéBěhano
Holoubek Richard M2010Hradec KrálovéBěhano
Homolka Jaroslav M1973Karlovy VaryBěhne
Honomichlová Jana F1978ChebBěhano
Hovorková Barbora F1992USK Akademik z.s.Běhano
Hurdich Petr M1964SokolovBěhano
Hurdich ml. Petr M1988Kynšperk nad OhříBěhano
Hurt Frantisek M1997Chebští fofřiBěhano
Chlad Miroslav M1975ChebBěhano
Jaburkova Jana F1956Běhano
Jalovec Antonín M1972ChebKoloano
Janda Víťa M1997ChebBěhano
Januška Jindřich M1967Františkovy LázněBěhano
Janušková Sára F1997Dukla PrahaBěhano
Jebousková Denisa F1999Hradec KrálovéBěhano
Jebousková Lenka F1972Hradec KrálovéBěhano
Ježek Jaroslav M1950ChebKolone
JEŽKOVÁ ELŽBIETA F1955ChebBěhne
JEŽKOVÁ ELŽBIETA F1955ChebBěhne
Jirkal Tomáš M1987Běhano
Jónová Alena F1975ChebBěhano
Kapr Tomáš M1991Františkovy LázněBěhano
Kastl Filip M1978ChebBěhano
Klečková Adéla F1992TachovBěhne
KOČKOVÁ Hana F1985Běhano
Kohoutková Zdenka F1965Horní SlavkovBěhano
Kompas Martin M1981Baník KrásnoBěhano
Kompit Luboš M1973ChebBěhano
Kompit Luboš M1999ChebBěhano
Korellus Petr M1979KolovaBěhano
Korellusova Marketa F1984Triatlet Karlovy VaryBěhano
Košťál David M1972Velká HleďsebeBěhano
Král Lukáš M1983DamnovBěhne
Král Lukáš M1983DAMNOVBěhne
Král Lukáš M1983DamnovBěhano
Krejčí Tomáš M1973ChebBěhano
Kristenová Nela F1987OtoviceBěhne
Krycner Jan M1976Kynšperk nad OhříBěhano
Kučera Tomáš M1979Běhano
Kučová Adéla F1994Koloběžkane
Kudrna Michal M1997PrahaBěhano
Kulmon Petr M1965Karlovy VaryBěhne
Kunc Miroslav M1972NejdekBěhano
Kunciter Lukáš M1999Seal's runBěhano
Kunciter Martin M1977Koloano
Kunciterová Alena F1987Seal's runBěhano
Kupská Vlasta F1966HroznětínBěhano
Kusova Lenka F1977TriatletBěhano
Lakomý Pavel M1985CHEBBěhano
Lampert Jozef M1965Františkovy LázněBěhano
Lang Tomáš M1973OstrovBěhne
Leinweber Slavomír M1963TJ Eska Cheb,Plzeň.Koloano
Licková Gabriela F1967ChebBěhano
Lofflerova Marta F1979Velka HledsebeBěhne
Macek Jiří M1988ChebBěhne
Mačuda Milan M1977Karlovy VaryBěhano
Mähner Robert M1974Běhano
Maier Thomas M1968KynšperkBěhano
Maier Zdenka F1970KynšperkBěhano
Makovičková Marge F1999Husky club TěšoviceBěhne
Mandzák Tomáš M2001Libavské ÚdolíBěhano
Mandzáková Monika F1974Libavské ÚdolíBěhano
Marek Aleš M1978ChebBěhano
Marks Irena F1974Běhne
Marsik Pavel M1964Frantiskovy LazneBěhano
Martínek Roman M1971SokolovBěhano
Mašek František M1978ChebBěhano
Matička Jan Sebastian M1988PrahaKolone
Matoušek Petr M1976ChebBěhano
Medalová Zuzana F1985Lázně KynžvartBěhano
Mochan Martin M1989Usk akademik ChebBěhano
Molcarová Václava F1969KaceřovBěhano
Molnár Roman M1973LipováKoloběžkaano
Molnárová Jana F1990Baník KrásnoBěhano
Molnárová Jana F1990Baník KrásnoBěhne
Mrhálková Lucie F1980OstrovBěhano
Naughton Marcela F1977ChebBěhano
Naughton Samuel M2006ChebBěhano
Navrátil Petr M1975ChebBěhano
Neč Petr M1986LomniceBěhano
Norek Jaroslav M1991LubyBěhne
Norek Jaroslav M1991LubyBěhano
Novák Marek M2001Profisport ChebBěhano
Novotná Kateřina F1991ChebKoloano
Novotný Jiří M1984SokolovBěhano
Novotný Přemysl M1985SokolovBěhano
Ondrišík Jaroslav M1969Profi Sport ChebKoloano
Ouhleda Zdenek M1983ChebBěhano
Ouřada Jaroslav M1964ChebKoloano
Ouřada Michal M1990ChebBěhano
Ouřadová Lucie F1990ChebBěhano
Ouřadová Marie F1965ChebKoloano
Palas Oldřich M1984OstrovBěhano
Palubjak Robert M1981ChodovBěhano
Parýzek Jan M1967Františkovy LázněBěhne
Pecháč Patrik M1978ChebKoloano
Pelikánová Hana F1971HazlovBěhne
Peteříková Lucie F1975Karlovy VaryBěhano
Píbilová Lenka F1977ChebBěhne
Pleskotova Gabriela F1980CHEBBěhano
Pluhařová Jana F1988Běhano
Podzimek Jan M1961Běhano
Polcarová Marcela F1972Štěstí a radostBěhne
Polcarová Marcela F1972Štěstí a Radost NejdekBěhano
Pöplová Romana F1968ChodovBěhano
Pravcová Věra F1974OstrovBěhano
Prenek Ladislav M1980ChebBěhne
Průša Aleš M1975USK AkademikBěhano
Pýchová Iveta Julita F1984Běhano
Raclavský David M1980ChebBěhano
Rada Milan M1976HabartovKoloběžkaano
Roden Karel M1981Koloběžkane
Roth Vaclav M1992USK Akademik ChebBěhano
Rybárová Tamara F1984Dolní RychnovBěhano
Rýdl Vladimír M1968Já a OnaBěhano
Rytířová Karolína F1991Běhano
santo pavel M1962chebBěhano
Skalický Jiří M1971SokolovBěhano
Sklenář Lukáš M1987Seal's runBěhano
Sládeček Lukáš M2000Běhne
Slaninová Radka F1976ChebBěhano
Slavíček Radek M1975ChebBěhano
Slavíčková Petra F1978Běhano
Slavík Aleš M1973ChebBěhano
Slavíková Miroslava F1977ChebBěhano
Soukupová Nikol F1987SokolovBěhano
Srogoňová Alena F2003PROFI SPORT CHEBBěhne
Staňková Marie F1988SokolovBěhano
Strnad David M1977Tri SekeryBěhano
Studničková Bára F1970ChebBěhano
Stuskova Hana F1970AccesBěhano
Suchá Iveta F1966Běhne
Svatoň Jaroslav M1966ChebKoloano
Svěráková Barbora F1989SokolovBěhano
Svojtková Martina F1964ChebBěhano
Sýkora Pavel M1979ChebBěhano
Šalátová Renata F1972ChebBěhano
Šimek Milan M1974Běhano
Šinka Ladislav M1997Chebští fofřiBěhano
Šlingrová Soňa F1974SvatavaBěhano
Šmídová Petra F1977ChebBěhano
Šperl Pavel M1975ChebBěhne
Šperlova Štěpánka F1976ChebBěhne
Špondr Michal M1983KobylniceBěhne
Šrámková Renata F1974ChebBěhano
Štefančík Robert M1981ChebBěhano
Štych Ondřej M1983DJK NeustadtBěhano
Šumpíková Veronika F1990SokolovBěhano
Šverdík Miloslav M1962Sportovní gymnastika ChebBěhano
Šverdíková Marie F1965Sportovní gymnastika ChebKoloběžkaano
Tříska Stanislav M1975CiticeBěhne
Třísková Jana F1977CiticeBěhne
Vajnarová Petra F1976Karlovy VaryBěhano
Valečka Jan M1983SkalnáBěhano
Válek Pavel M1949ChebBěhano
Valentová Marie F1965LipováKoloběžkaano
Valha Michal M1977ChebBěhano
Valhová Šárka F1976ChebBěhano
Váňa David M1975ChebBěhano
Vaněk Pavel M1973HazlovBěhano
Vaněk Roman M1980StodBěhano
Vaňková Klára F1998HazlovBěhano
Vaňková Silvie F1972StodBěhano
Vašíček Jakub M1990ChebKoloano
Velková Veronika F1984Mariánské LázněBěhano
Veselá Petra F1990TachovBěhano
Vítková Markéta F1995Hranice u AšeBěhne
Vltavsky Marcel M1965AccesBěhano
Vojtová Drahoslava F1958ChebBěhano
Volny Jindřich M1982Karlovy VaryBěhne
Vondráček Martin M1972ChebBěhano
Vondráčková Jana F1998ChebBěhano
Voráčová Lenka F1973HazlovBěhne
Vyskocilova Lenka F1980Karlovy varyBěhne
Weingartlová Daniela F1992RotavaBěhano
Zeidlerova Petra F1979Karlovy VaryBěhne
Zenefelsova Anna F1977HazlovBěhne
Želinová Andrea F1995RotavaBěhano
Žemlička Ota M1989ChebBěhne
Žemličková Barbora F1992ChebBěhne
Žemličková Olinka F1993ChebBěhne