Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 197

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Míková Viktorie F2013HýskovžáciD
Alfery Matouš M2014VinaricežáciD
Pixa Martin M2015žáciD
Kafka Michal M2011TK Zdicežácižáci 6 - 7 let
Alfery Kryštof M2012Vinaricežácižáci 6 - 7 let
Knoblochová Lucie F2009Litenžácižákyně 8 - 9 let
Pazderová Anna F2010Hatěžácižákyně 8 - 9 let
Valuchová Julie F2009ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 8 - 9 let
Pixová Natálie F2010SK Vlčáci Mníšek pod Brdyžácižákyně 8 - 9 let
Votava Lukáš M2009TJ Sokol Králův Dvůržácižáci 8 - 9 let
Huml Filip M2010Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Kafka Lukáš M2009TK Zdicežácižáci 8 - 9 let
Jandal Petr M2009farma Bělečžácižáci 8 - 9 let
Jandal Pavel M2009farma Bělečžácižáci 8 - 9 let
Krtková Michaela F2004TJ LOKOMOTIVA Berounžácižákyně 14 – 15 let
Smetana Michal M2003AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 let
Smetanová Aneta F2005TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
Švarcová Terezka F2006Střela žebrákžácižákyně 12 – 13 let
Huml Jan M2006Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 let
Míková Barbora F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Humlová Eliška F2008Střela Žebrákžácižákyně 10 – 11 let
Pazderová Kristýna F2007Hatěžácižákyně 10 – 11 let
Valuchová Veronika F2008ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 10 – 11 let
Pokorná Tereza F2007Hlásná Třebaňžácižákyně 10 – 11 let
Krtek Ondřej M2007TJ LOKOMOTIVA Berounžácižáci 10 – 11 let
Mališová Karla F1960SabzohlavníZ55plus
Svobodová Dana F1952Pivovar ZlosynhlavníZ55plus
Smetanová Monika F1973BerounhlavníZ45-54
Řechková Svatava F1967PříbramhlavníZ45-54
Sirůčková Jana F1980PříbramhlavníZ35-44
Kafková Lucie F1982ZdicehlavníZ35-44
Petráčková Jana F1986DobřichovicehlavníZ18-34
Uxová Anett F2000URT BerounhlavníZ18-34
Kroupova Petra F1984PribramhlavníZ18-34
Svoboda Jan M1943Pivovar ZlosynhlavníM70plus
Filip Karel M1955Nové StrašecíhlavníM60-69
Ungr Antonín M1952KozojedyhlavníM60-69
Minchev Ivan M1957PrahahlavníM60-69
Dítě Martin M1968ŠtěchovicehlavníM50-59
Basel Miroslav M1967Kralupy nad VltavouhlavníM50-59
Turek Jiří M1962ChaloupkyhlavníM50-59
Uxa Tomáš M1965URT BerounhlavníM50-59
Škarda Milan M1963AC Falcon RokycanyhlavníM50-59
Pavlišen Alexandr M1969Drtič BezděkovhlavníM40-49
Votava Martin M1971Králův DvůrhlavníM40-49
Sládeček Jakub M1974hlavníM40-49
Batulka Martin M1975PunkTrailhlavníM40-49
Kupidlovský Daniel M1976StodůlkyhlavníM40-49
Vykysalý Petr M1972Lokomotiva BerounhlavníM40-49
Král Václav M1983Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Kupka Libor M1982Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Bělohlávek Karel M1981PodluhyhlavníM18-39
Sirůček Kamil M1979PříbramhlavníM18-39
Štěrba Pavel M1991hlavníM18-39
Čanda Jan M1985SK TochovicehlavníM18-39
Sedláček Miroslav M1999Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Ryvola Vojtěch M1999KarlštejnhlavníM18-39
Kolařík Lukáš M1995KarlštejnhlavníM18-39
Matějka Dušan M1978Sparta PodluhyhlavníM40-49
Třísková Katarína F1971Praha 6hlavníZ45-54
Somrová Tereza F1982běh pro zdraví
Brož Lubomír M1980NarysovhlavníM18-39
Burianová Andrea F1989Rybářské potřeby BurianhlavníZ18-34
Černá Tereza F2013Bios FitžáciD
Černý Martin M2011SK Spartak Příbramžácižáci 6 - 7 let
Doležal Jaromír M1957Praha 8 - Bohniceběh pro zdraví
Fencl Radek M1965SK VlaškahlavníM50-59
Flachs Michal M1987PRAHA ZLICINhlavníM18-39
Franěk Ondřej M1990PrahahlavníM18-39
Hájková Tereza F1976Loko BerounhlavníZ35-44
Hodač Vladimír M1976Králův DvůrhlavníM40-49
Hodačová Dominika F2012Králův Dvůržácižákyně 6 - 7 let
Hodačová Natálie F2009LOKO Berounžácižákyně 8 - 9 let
Hofman Jiří M1986SK HalounyhlavníM18-39
Janový Petr M1945AC- TRIAL PLZEŇhlavníM70plus
Karlík Tomáš M1983SK HalounyhlavníM18-39
Klementová Anna F2010Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
Klementová Olivie F2012Loko Berounžácižákyně 6 - 7 let
Kovář Jenda M2008Diana Sport Teamžácižáci 10 – 11 let
Kovář Toník M2011Sparta Prahažácižáci 6 - 7 let
Lucie Tereza Valachová F2006TJ Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 let
Mach Tomáš M1992Ztělesněné ZlohlavníM18-39
Medová Ivana F1977ZbečnohlavníZ35-44
Pejša Jan M1975smí být prázdnéhlavníM40-49
Povalová Eva F1984PrahahlavníZ18-34
Rosol Jiří M1974Loko BerounhlavníM40-49
Skalický Jan M1981TJ JincehlavníM18-39
Sojka Karel M1977ZbečnohlavníM40-49
Sojková Anežka F2008Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Sojková Dorota F2010Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
Stříbrná Veronika F2008Rebels O.K.žácižákyně 10 – 11 let
Stříbrná Zuzana F1978ČSOB Na zdravíhlavníZ35-44
Širanec Peter M1981KoněprusyhlavníM18-39
Škrlant Martin M1979ŽebrákhlavníM18-39
Šneberger Jan M1985RokycanyhlavníM18-39
Šnebergerová Lucie F1983RokycanyhlavníZ35-44
Urban Kryštof M2009Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Urban Matyáš M2005Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 let
Vlček Jiří M1968Mníšek pod BrdyhlavníM50-59
Vlk Pavel M1991PříbramhlavníM18-39
Vykysalá Anna F2008Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Vykysalá Barbora F2010Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Bartošová Milada F1953PříbramhlavníZ55plus
Jámborová Daša F1978Dukla PrahahlavníZ35-44
Jámborová Ema F2010Adrien Elixir Elite Teamžácižákyně 8 - 9 let
Pešice Šimon M2009Futsal Dobřichovicežácižáci 8 - 9 let
Sehnal Adrien M1953Dukla PrahahlavníM60-69
Vávra Pavel M1968VorvanihlavníM50-59
Rada Vojtěch M2010Bikeclinic junior teamžácižáci 8 - 9 let
Radová Eliška F2013Bikeclinic junior teamžáciD
Seidl Filip M2007Berounžácižáci 10 – 11 let
Bubníková Šárka F2011Střela Žebrákžácižákyně 6 - 7 let
Bubník Lukáš M2008Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
Kučera Sebastian M2009Lokomotiva Berounžácižáci 8 - 9 let
Sůra Martin M2007Hostomicežácižáci 10 – 11 let
Ptáčková Anna F2009Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Palivcová Terka F2006Hostomicežácižákyně 12 – 13 let
Budil Petr M2006Hostomicežácižáci 12 – 13 let
Sůrová Monika F2009Hostomicežácižákyně 8 - 9 let
Pešek Dominik M2008Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
Synek Vojta M2009BK Berounžácižáci 8 - 9 let
Nesvačil Tomáš M1968PříbramhlavníM50-59
Arnošt Mikuláš M2009Berounžácižáci 8 - 9 let
Arnoštová Simona F2007Berounžácižákyně 10 – 11 let
Konopáč Vojtěch M2005Lokomotiva Berounžácižáci 12 – 13 let
Konopáč Matěj M2010žácižáci 8 - 9 let
Pečenka Vojtěch M2012Pečenka Adventure Teamžácižáci 6 - 7 let
Konopáčová Magdalena F2008žácižákyně 10 – 11 let
Hradečná Nela F2012Lokomotiva Berounžácižákyně 6 - 7 let
Hradečná Sofia F2010Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Štěňo Filip M2011Liteňžácižáci 6 - 7 let
Krtková Eliška F2007Tetínžácižákyně 10 – 11 let
Jandová Sofie Anna F2008Tetínžácižákyně 10 – 11 let
Jandalová Hana F1977Bělečběh pro zdraví
Batulková Eliška F2009Dobřichovicežácižákyně 8 - 9 let
Maryšková Terezka F2010Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Malčeková Sofie F2010Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Nejedlá Lucie F2007Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Jeníková Martina F2007SK Sporting Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Szabo David M1970SK Nové ZámkyhlavníM40-49
Špírková Karolína F2007Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Fraňková Michaela F1970Franěk Team VysokáhlavníZ45-54
Fraňková Natálie F2004žácižákyně 14 – 15 let
Franěk Tomáš M2008Franěk Teamžácižáci 10 – 11 let
Skála Adam M2009Svinařežácižáci 8 - 9 let
Pešicová Sára F2007Dobřichovicežácižákyně 10 – 11 let
Svoboda Filip M2011Střela Žebrákžácižáci 6 - 7 let
Svoboda Josef M2009Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Krtková Michaela F2004běh pro zdraví
Duchoslav Jakub M2011SK Sporting Příbramžácižáci 6 - 7 let
Krob Vojta M2012SK Halounyžácižáci 6 - 7 let
Čanda Vojtěch M2012žácižáci 6 - 7 let
Čepek Martin M2007Dukla Prahažácižáci 10 – 11 let
Šamanová Markéta F2007Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Vinšová Kristýna F2009Hodyněžácižákyně 8 - 9 let
Schusová Marie F2011Řevnicežácižákyně 6 - 7 let
Marešová Linda F2009Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Mareš Štěpán M2012Berounžácižáci 6 - 7 let
Geist Patrik M2008žácižáci 10 – 11 let
Bramborová Anna F2006Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 let
Horník Marek M2007Lokomotiva Berounžácižáci 10 – 11 let
Šamanová Simona F2000Lokomotiva BerounhlavníZ18-34
Hošek Ondřej M2005SK Sporting Příbramžácižáci 12 – 13 let
Pavlišenová Markéta F2003SK Sporting Příbramžácižákyně 14 – 15 let
Pavlišenová Kateřina F2006SK Sporting Příbramžácižákyně 12 – 13 let
Bonk Roman M1993Tri Klub PříbramhlavníM18-39
Zdeňovcová Aneta F2007Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Brož Vojtěch M2010žácižáci 8 - 9 let
Pejša Jan M2006Sedlčanyžácižáci 12 – 13 let
Horník Martin M1967hlavníM50-59
Schütz Petr M1962OrlováhlavníM50-59
Ryvola Martin M2006žácižáci 12 – 13 let
Krob Jiří M1969SK Halounyběh pro zdraví
Krob Vojtěch M2012SK Halounyběh pro zdraví
Krobová Jitka F1973SK Halounyběh pro zdraví
Bauer Martin M1977ChlustinahlavníM40-49
Valuchová Veronika F2008ZŠ Bratří Venclíkůběh pro zdraví
Valuchová Julie F2009ZŠ Bratří Venclíkůběh pro zdraví
Gregorová Daniela F1974KomárovhlavníZ35-44
Gregor Martin M1971KomárovhlavníM40-49
Smetana Ondřej M1983Vyběhej se hlavníM18-39
Jung Roman M1979Karlštejnběh pro zdraví
Řápek Václav M1942Praha AVChlavníM70plus
Hubička Filip M1975hlavníM40-49
Smetana Michal M2003běh pro zdraví
Pazdera Lukáš M1986TT PříbramhlavníM18-39
Vacarda Vladimír M1959Eleven Run TeamhlavníM50-59
Vykysalá Hana F1979Lokomotiva Berounběh pro zdraví
Konopáčová Kateřina F1981HO Mimalběh pro zdraví
Mareš Martin M1963Zruč - SenechlavníM50-59
Hofmanová Markéta F1984SK HalounyhlavníZ18-34
Masák Lukáš M1977Praví KokotihlavníM40-49
Tuháček Milan M1965SK PrdlavkyhlavníM50-59
Humlová Eliška F2008Střela Žebrákběh pro zdraví
Dražan Michal M1981Žárovka VranovicehlavníM18-39
Riegerová Michaela F1977Vyběhej se PříbramhlavníZ35-44
Marsa Martin M1974hlavníM40-49