Startovní listina Janovský trhák

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 198

st. č.PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2PlatbaStart Čas
1 Buchmannová Marie M2015DěčínDětské závodynejmladší 13:20:03
1 Kopecká Ivana F1978MK - Cyklo DěčínJednotlivciženy I.ano 10:01:00
2 Ledašilová Natálie M2014DěčínDětské závodyNaděje I. 13:37:38
2 Nosek Daniel M1978MK - Cyklo DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:02:00
3 Jeřábková Elenka M2015DěčínDětské závodynejmladší 13:20:03
3 Řezníček Petr M1983Děčín BikersJednotlivciVeteráni I.ano 10:03:00
4 Hasman Jiří M1982Děčín BikersJednotlivciVeteráni I.ano 10:04:00
4 Procházka Tomáš M2012DěčínDětské závodyNaděje I. 13:37:38
5 Košíková Barbora M2011Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
5 Krnáč Marcel M1983DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:05:00
6 Kopecka Jana F1974JANOVJednotlivciženy I.Z domácíano 10:06:00
6 Krnáčová Terezka M2010DěčínDětské závodyNaděje II. 13:53:52
7 Buchmannova Emma M2010DecinDětské závodyNaděje II. 13:53:52
7 Suja David M1971KrupkaJednotlivciVeteráni II.M domácíano 10:07:00
8 Kopecky Milan M1977JANOVJednotlivciVeteráni II.M domácíano 10:08:00
8 Laskošová Sofie M2010JanovDětské závodyNaděje II. 13:53:52
9 Buchmann Jan M1980DecinJednotlivciVeteráni I.ano 10:09:00
9 Procházková Tereza M2010DěčínDětské závodyNaděje II.ne 13:53:52
10 Gebhard Petr M2006Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
10 Zounek Petr M1982KamenecJednotlivciVeteráni I.ano 10:10:00
11 Procházka Tomáš M1981DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:11:00
12 Daněk Jiří M1982DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:12:00
13 Ekrtová Lada F1979Eleven Mercedes-Benz MitasHandicap 10:13:00
13 Karim Mical M2013DěčínDětské závodyNaděje I. 13:37:38
14 Juřička Petr M1975JednotlivciVeteráni II.ano 10:14:00
14 Nehasil Daniel M2011JanovDětské závodyNaděje II. 13:57:18
15 Jeřábková Irena F1983DěčínJednotlivcijuniorkyano 10:15:00
15 Pros Sebastian M2012Dětské závodyNaděje I. 13:37:38
16 Pros Tobias M2016DěčínDětské závodynejmladší 13:20:03
16 Zelinka Tomáš M1972DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:16:00
17 Poláková Lucie M2015Dětské závodynejmladší 13:20:03
17 Vacek Martin M1946JanovJednotlivciM60+M domácíano 10:17:00
18 Polák Tomáš M2012Dětské závodyNaděje I. 13:37:38
18 Vacková Jaroslava F1951JanovJednotlivciženy II.Z domácíano 10:18:00
19 Hlaváčková Jaroslava F1962KámenJednotlivciženy II.ano 10:19:00
19 Vohradlíková Karolína M2015Dětské závodynejmladší 13:20:03
20 Macán Karel M1965Ústí nad LabemJednotlivciVeteráni III.ano 10:20:00
20 Vohradník Ondra M2011Dětské závodyNaděje II. 13:57:18
21 Hrdlička Lukáš M2012Dětské závodyNaděje I. 13:37:38
21 Vacek Radim M1991Skoro Janovskej /DěčínJednotlivciM+Jano 10:21:00
22 Dej Matěj M2007ArnolticeDětské závodyMladší chlapci 14:07:15
22 Ticháček Jiří M1991DěčínJednotlivciM+Jano 10:22:00
23 Bříšková Kája M2011Benešov nad PloučnicíDětské závodyNaděje II. 13:53:52
23 Kopecký Miloslav M1949LibouchecJednotlivciM60+ano 10:22:00
24 Friš Ladislav M2014Dětské závodyNaděje I. 13:39:26
24 Holub Jiří M1942DěčínJednotlivciM60+ano 10:23:00
25 Blažek Jiří M1977Ústí nad LabemJednotlivciVeteráni II.ano 10:24:00
25 Doležal Matyáš M2008Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
26 Doležal Miroslav M2011Dětské závodyNaděje II. 13:57:18
26 Kučera Jan M1982DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:26:00
27 Muchna Vladimír M1974JednotlivciVeteráni II.ano 10:27:00
27 Prokop Vít M2015Děčín JanovDětské závodynejmladší 13:20:03
28 Ječmínek Ondřej M2012PrahaDětské závodyNaděje I. 13:39:26
28 Uhlíř František M1974JanovJednotlivciVeteráni II.M domácíano 10:28:00
29 Ječmínek Tobiáš M2014PrahaDětské závodyNaděje I. 13:39:26
29 Krejčí Jakub M1998DěčínJednotlivciM+Jano 10:29:00
30 Abtrachimov Matyáš M2005ArnolticeDětské závodyMladší chlapci 14:07:15
30 Gut Vilém M1970DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:30:00
31 Gut Vilém M2003DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 10:31:00
31 Vágner Jakub M2013DěčínDětské závodyNaděje I. 13:39:26
32 Rostislav Gut M2008Jednotlivcist. chlapci a kadetiano 10:32:00
33 Bulák Jan M1977CANYON TOPEAK TEAM DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:33:14
33 Šťastný Radim M2013Dětské závodyNaděje I. 13:39:26
34 Bozsenik David M2008DěčínDětské závodyMladší chlapci 14:07:15
34 Michal Rosulek M1968KursportJednotlivciVeteráni III.ano 10:34:00
35 Hajek Jan M1988VarnsdorfJednotlivciVeteráni I.ano 10:35:00
35 Zelenka Jan M2008Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
36 Krejčí Ondřej M2003DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 10:36:00
36 Strnad Miroslav M2008Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
37 Nováková Elena M2015Dětské závodynejmladší 13:20:03
37 Pátek Marcel M1958DěčínJednotlivciM60+ano 10:37:00
38 Soukupová Lucie M2009Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
38 Šiller Jan M1972Benešov nad PloučnicíJednotlivciVeteráni II.ano 10:39:00
39 Hájek Jiří M1971CK 1967 Česká Kamenice, z.s.JednotlivciVeteráni II.ano 10:39:00
40 Šlechta Petr M1972JednotlivciVeteráni II.ano 10:40:00
41 Šlechta Tomáš M1984JednotlivciVeteráni I.ano 10:41:00
42 Friš Ladislav M1947JanovJednotlivciM60+ano 10:42:00
43 Kadlec David M1983ŽandovJednotlivciVeteráni I.ano 10:43:00
44 Kadlec Vítězslav M1977Horní HabarticeJednotlivciVeteráni II.ano 12:27:00
45 Skobla Jiří M2000SCOTT OFBIKE teamJednotlivciM+Jano 10:45:00
46 Meisner Pavel M1960Skalice u České LípyJednotlivciVeteráni III.ano 10:46:10
47 Koloc Jakub M2000LudvíkoviceJednotlivciM+Jano 10:47:03
48 Bozsenik David M1976DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:48:00
49 Otřísal Václav M1963Nový BorJednotlivciVeteráni III.ano 10:49:00
50 Bárta Luboš M1993KL sport MostJednotlivciM+Jano 10:50:00
51 Vrtílková Jarmila F1958RumburkJednotlivciženy II.ano 10:51:00
52 Abtrachimov Zdenek M1973ArnolticeJednotlivciVeteráni II.ano 10:52:00
53 Labo Miroslav M1954TRKAČIJednotlivciM60+ano 10:53:00
54 Matoušek Zdeněk M1959JednotlivciVeteráni III.M domácíano 10:54:00
55 Chládek Ondřej M1985RD Velké BřeznoJednotlivciVeteráni I.ano 10:55:00
56 Hrouzek Karel M1985Horní HabarticeJednotlivciVeteráni I.ano 10:56:00
57 Jírová Šárka F1980RadejčínJednotlivciženy I.ano 10:57:00
58 Jíra Petr M1981RadejčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:58:00
59 Budíčková Eliška M2010Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
59 Jana Ockova F1978JanovJednotlivciženy I.Z domácíano 10:59:00
60 Erbanová Jolana F1969Staré KřečanyJednotlivciženy I.ano 11:00:00
61 Parlesák Ota M1974Bohemia Cargo BikeJednotlivciVeteráni II.ano 11:01:00
62 Křivan Miloš M1969DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:02:00
63 Strnad Miroslav M2008PK DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 11:03:00
64 Strnad Miroslav M1973DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:04:00
65 Tonder Oliver M2001OfbikeJednotlivciM+Jano 11:05:15
66 Gebhardtová Anna F2006Dětské závodyMladší dívky 14:03:37
66 Wiedermann Jaroslav M1974DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:06:00
67 Felczán Tomáš M1976DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:07:00
68 Růžička Aleš M1968Kolbenka bike teamJednotlivciVeteráni III.ano 11:08:00
69 Filípek Pavel M1984Koloshop TeamJednotlivciVeteráni I.ano 11:09:00
70 Sak Miroslav M1975ArnolticeJednotlivciVeteráni II.ano 11:10:00
71 Němec Tomáš M1991Pepermint teamJednotlivciM+Jano 11:11:00
72 Bříško Antonín M1946JanovJednotlivciM60+M domácíano 11:12:00
73 Košík Jan M1975JanovJednotlivciVeteráni II.M domácíano 11:13:10
74 Trnka Martin M1962DěčínJednotlivciVeteráni III.ano 11:14:00
75 Král Jaroslav M1974BDSM&FETISH race teamJednotlivciVeteráni II.ne 11:15:00
76 Očí Vír M1975BDSM&FETISH race teamJednotlivciVeteráni II.ne 11:16:00
77 Pampalini Paolo M1975BDSM&FETISH race teamJednotlivciVeteráni II.ne 11:17:00
78 Peroutka Vojtěch M2005HřenskoJednotlivcist. chlapci a kadetine 11:18:00
79 Peroutková Helena F2000HřenskoJednotlivcijuniorkyne 11:19:00
80 Zrůstová Ivana F1967LudvíkoviceJednotlivciženy II.ne 11:20:00
81 Zrůst Miroslav M1963LudvíkoviceJednotlivciVeteráni III.ne 11:21:00
82 Pajer Ivan M2005DěčínJednotlivcist. chlapci a kadeti 11:22:00
83 Rulf Jakub M1992DěčínJednotlivciM+J 11:23:00
84 Čílová Lenka M2010Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
85 Pajer Jan M1971DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:24:31
86 Číla Radek M2003Jednotlivcist. chlapci a kadeti 11:26:00
87 Košíková Anna F2005JanovJednotlivcist. dívky a kadetkyZ domácí 11:25:40
88 Fišer Milan M1966Děčín-AFSJednotlivciVeteráni III. 11:28:15
89 Malík Leoš M1961Růžová 234JednotlivciVeteráni III. 11:29:00
90 Pros Jaroslav M1977DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:30:10
91 Polák David M1974JednotlivciVeteráni II. 11:31:00
92 Bureš Lukáš M1981CK KolokrámJednotlivciVeteráni I. 11:32:00
93 Matejicek Jaromír M1974MTB Biolit - RůžováJednotlivciVeteráni II. 11:33:00
94 Sieler Miroslav M1976MTB Biolit DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:34:00
95 Vokůrka Pavel M1975MTB Biolit - RůžováJednotlivciVeteráni II. 11:35:00
96 Seilek Václav M1970MTB Biolit DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:36:00
97 Fisek Roman M1990MTB Biolit - RůžováJednotlivciM+J 11:38:00
98 Sebek Jaroslav M1976MTB Biolit DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:37:00
99 Svoboda Jakub M1976CK KolokrámJednotlivciVeteráni II. 11:39:00
100 Valeš Jan M1970Česká LípaJednotlivciVeteráni II. 11:40:00
101 Toráň Petr M1982CK KolokrámJednotlivciVeteráni I. 11:41:10
102 Nádvorník Jan M1979CK KolokrámJednotlivciVeteráni I. 11:42:00
103 Hrdličková Vendula F1974Sršáni SklepaJednotlivciženy I. 11:43:00
104 Hrdlička Pavel M1957Sršáni SklepaJednotlivciM60+ 11:44:00
105 Hrdličková Barbora F2005Sršáň SklepDětské závodyMladší dívky 14:03:37
106 Schmidt Karsten M1964RSV54 VenusbergJednotlivciVeteráni III. 11:46:00
107 Dej Daniel M2003ArnolticeJednotlivcist. chlapci a kadeti 11:47:10
108 Vlček Tomáš M1974DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:48:10
109 Struková Dana F1962DěčínJednotlivciženy II. 11:49:00
110 Hrouda Matěj M1998TJ Lokomotiva NymburkJednotlivciM+J 11:50:00
111 Haraskova Simona F1993MK Cyklo DecinJednotlivcijuniorkyZ domácíne 11:51:00
112 Knicky Milan M1979MK Cyklo DecinJednotlivciVeteráni I.M domácíne 11:52:00
113 Prášek Jiří M1968Ofbike Scott TeamJednotlivciVeteráni III. 11:53:00
114 Trnka Ondra M2005Reality - ŠirokýJednotlivcist. chlapci a kadeti 11:54:00
115 Hula Martin M1992CK Vinohradské ŠlapkyJednotlivciM+J 11:55:15
116 Závodnice Bejvalá F1974PolipsyJednotlivciženy I. 11:56:15
117 Vopice Nachmelená M1975ČurandaJednotlivciVeteráni II. 11:57:20
118 Seifert Jan M1987DěčínJednotlivciVeteráni I. 11:58:00
119 Mikl Jindřich M1986DěčínJednotlivciVeteráni I. 11:59:00
120 Rothe Matěj M1999Bohemian Coffee HouseJednotlivciM+J 12:00:03
121 Pöche Mario M1975Petz RacingJednotlivciVeteráni II.ne 12:01:00
122 Schinköthe Ralt M1978Petz RacingJednotlivciVeteráni II. 12:02:00
123 Burgi Arno M1963JednotlivciVeteráni III. 12:03:00
124 Linack Alexander M1982Petz RacingJednotlivciVeteráni I. 12:04:00
125 Porstmann Vincenz M1993Petz Racing-Team DresdenJednotlivciM+J 12:05:00
126 Šťastný Václav M2000JednotlivciM+J 12:06:10
127 Ječmínek Tomáš M1979PrahaJednotlivciVeteráni I. 12:07:13
128 Ječmínková Klára F1984PrahaJednotlivcijuniorky 12:08:00
129 Bouška Karel M1962Magic VeteransJednotlivciVeteráni III. 12:09:00
130 Boušková Eliška F1999Jednotlivcijuniorky 12:10:00
131 Privara Vít M1988JednotlivciVeteráni I. 12:11:10
132 Metela Ondřej M1984DěčínJednotlivciVeteráni I. 12:12:00
133 Ehrlich Václav M1976JednotlivciVeteráni II. 12:13:00
134 Slaměná Ivana F1984Jednotlivcijuniorky 12:14:00
135 Temeschinková Petra F1987DěčínJednotlivcijuniorky 12:15:00
136 Slavíček Jan M1984Forbidden TeamJednotlivciVeteráni I. 12:16:00
137 Ondečko Jiří M1976JednotlivciVeteráni II. 12:17:00
138 Vokoun Petr M1966KC Sport DěčínJednotlivciVeteráni III. 12:18:00
139 Hanuš Miroslav M1951SK MS Auto Česká LípaJednotlivciM60+ 12:19:00
140 Musil David M2000Bitters Superior Cycling TemJednotlivciM+J 12:20:00
141 Gruhl Holger M1978Petz RacingJednotlivciVeteráni II. 12:21:00
142 Petzold Robert M1989Petz RacingJednotlivciM+J 12:22:00
143 Beil Henriette F1990Picardellics Velo TeamJednotlivcijuniorky 12:23:05
144 Racek, Ekrtová Tomáš, Lada M1979Eleven Mercedes-Benz MitasTandem 12:24:05
145 Vála Miroslav M1976RůžováJednotlivciVeteráni II. 12:25:00
146 Zounková Pavlína F2008Dětské závodyMladší dívky 14:03:37
147 Cortina Zetek Matias M2013San Juan ArgentinaDětské závodyNaděje I. 13:39:26
148 Zounková Eliška M2011Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
149 Cortina Zetek Samuel M2010San Juan ArgentinaDětské závodyNaděje II. 13:57:18
150 Haluskovi Curo A Mario M1971Sts Chvojkovice BrodTandemano 10:00:00
160 Kopecka Adelka M2009JANOVDětské závodyNaděje II. 13:53:52
161 Buláková Nikola F2008DěčínDětské závodyMladší dívky 14:03:37
162 Zrustova Anna F2007JanovDětské závodyMladší dívky 14:03:37
182 Ondečková Klára F2001Jednotlivcijuniorky 12:26:00
0 Hubka Dušan M1977DěčínJednotlivciVeteráni II.ne
0 Koloc František M1946DěčínJednotlivciM60+ne
0 Koloc Vladimír M1974LudvíkoviceJednotlivciVeteráni II.ne
0 Krausová Jaroslava F1975DěčínJednotlivciženy I.ne
0 Pacovský Josef M1981SoukromníkJednotlivciVeteráni I.ne
0 Täubrich Rajko M1971Petz RacingJednotlivciVeteráni II.ne
0 Vlček Karel M1979Eleven Mercedes Mitas teamJednotlivciVeteráni I.ne