Startovní listina Běh pro Paměť národa Hradec Králové

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 53

st. č.PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
1 Bednář Jan M19825 kmM39ano
2 Doubravska Kateřina F19775 kmZ35plusano
3 Elisová Kateřina F19735 kmZ35plusano
4 Hladíková Lucie F19905 kmZ34ano
5 Horák Zdeněk M19915 kmM39ano
6 Hušková Terezie F19825 kmZ35plusano
7 Chiron Jerome M19815 kmM39ano
8 Kahl Václav M19855 kmM39ano
11 Machač Pavel M19815 kmM39ano
12 Nádvorník Josef M19825 kmM39ano
13 Osladil Martin M19885 kmM39ano
14 Schejbalová Karolína F19855 kmZ34ano
15 Spilka Kryštof M19825 kmM39ano
16 Stehnova Kateřina F19805 kmZ35plusano
17 Syrovátková Jana F19895 kmZ34ano
19 Šulcová Jarmila F19695 kmZ35plusano
20 Tůma Daniel M19755 kmM40plusano
21 Vích Miloš M19755 kmM40plusano
22 Víchová Magdaléna F20015 kmZ34ano
23 Víchová Šárka F19765 kmZ35plusano
24 Vlachynská Kristýna F1978Neznám bolest5 kmZ35plus
25 Voříšek Roman M19765 kmM40plusano
26 Zdechovský Tomáš M19795 kmM39ano
27 Mezera Filip M1982Sezemice5 kmM39
28 Vích Ondřej M2008Dobříkov5 kmM39
29 Víchová Sára F2004Dobříkov5 kmZ34
30 Slavíková Alžběta F1985Hradec Králové5 kmZ34
31 Dobrovolný David M1989Hradec Králové5 kmM39
202 Beránková Eva F197110 kmZ35plusano
203 Bryksí Barbora F1979BKL Machov10 kmZ35plusano
204 Hajská Gabriela F1974Šlemrgang10 kmZ35plusano
205 Holmanova Olga F198010 kmZ35plusano
206 Jirásek Jiří M1967K.O. Poděbrady10 kmM40plusano
207 Jirásková Justýna F2000K.O. Poděbrady10 kmZ34ano
208 Krejčí Jan M198510 kmM39ano
209 Kuba Jiří M1980Smrkáči10 kmM39
210 Kvasnička Tomáš M198210 kmM39ano
211 Lášticová Martina F197810 kmZ35plusano
212 Linhartová Jitka F1966Po pravé cestě10 kmZ35plusano
213 Losman Miroslav M1951důchodci10 kmM40plusano
214 Novotný Jakub M198610 kmM39ano
216 Píšová Věra F197110 kmZ35plusano
217 Ruse Helmut M1964STS Chvojkovice - Brod10 kmM40plusano
218 Svoboda Milos M198110 kmM39
220 Švorcová Lenka F198210 kmZ35plusano
221 Tomášek Jiří M1968Po pravé cestě10 kmM40plusano
222 Tomášková Soňa F1966Po pravé cestě10 kmZ35plusano
223 Tůmová Kateřina F198210 kmZ35plusano
224 Špryňan Pavel M1980Hradec Králové10 kmM39
225 Rejsková Jana F1978Hradec Králové10 kmZ35plus
226 Šiklová Dagmar F1974Chrudim10 kmZ35plus
227 Balák Jiří M197810 kmM40plus
228 Trávníček Richard M1990Klimkovice10 kmM39