Startovní listina MTB Maraton Chýnov 2017

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 366

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Rybařík Ivan M1981GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Cesnaková Milena F1985Cyklo Team Weber47 kmZ1
Ryjáček Filip M1975APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmC1
Křížová Vlaďka F1988Cykloklub Chýnov47 kmZ1
Capouch David M1995APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmA1
Eybert Daniel M1973Cykloklub Chýnov47 kmC1
Kabeš Zdeněk M1968Cykloklub Chýnov47 kmC1
Mráček Jan M1972Cykloklub Chýnov47 kmC1
Skůček Petr M1978LivingroomWorkout.eu47 kmB1
Babáček Martin M1975Cykloklub Chýnov47 kmC1
Eliášek Martin M1979Biketime Bulls Písek47 kmB1
Novák Václav M1974GW Jihotrans47 kmC1
Švec Jan M1970G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč47 kmC1
Codl Lukáš M1984Cykloklub Chýnov47 kmB1
Tomek Daniel M1980cykloextra47 kmB1
Janů Ladislav M1981cyklo klub chynov47 kmB1
Hric Pavel M1977Velosport Valenta Scott Team47 kmC1
Hynšt František M1979GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Vácha Pavel M1976Cykloklub Chýnov47 kmC1
Vokatý David M1976Biketime Bulls Písek47 kmC1
Novák Vladimír M1972GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Nováková Nikola F1998GS cyklo team Jistebnice47 kmZ1
Macková Pavlína F2000Cykloklub Chýnov z.s.47 kmZ1
Grym Martin M1974GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Fosumova Michaela F1971CBC Team47 kmH1
Průcha Josef M1971Cbc team47 kmC1
Maťhová Tereza F1979Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmH1
Novák Martin M1969Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmC1
Hanták Vladimír M1973Apex-Bike team47 kmC1
Tancer Daniel M1981JH CYCLING47 kmB1
Krejčí Jiří M1968Apex Bike Club Tábor47 kmC1
Dvořák Zdeněk M1969Apex Bike Club47 kmC1
Ebertová Linda F1975APEX-BIKE Klub Tábor47 kmH1
Zaplatil Květoslav M1975Brno47 kmC1
Podzimek Michal M1975GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Dvořák Vojtěch M1995CBC Team47 kmA1
Vysoužil Pavel M1984Brno47 kmB1
Miňha Petr M1976GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Marhoun Zdeněk M1970České Budějovice47 kmC1
Hořejší Jiří M1973Cyklo ATOM cycling team47 kmC1
Filip Vojtěch M1988Cyklo ATOM cycling team47 kmA1
Kejzlar Stanislav M197703 Probike47 kmC1
Štědrý Adam M1974Parkany47 kmC1
Vítů Šimon M1997UNIQA Jihlava47 kmA1
Kořínek Petr M1982EUROFOAM SPORT TEAM47 kmB1
Kovanda Lukáš M1990Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmA1
Kraus Luděk M1965APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmD1
Kraus Ondřej M1996APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmA1
Kocář Michal M1978Apex Bike47 kmB1
Janura Jan M1989Tábor47 kmA1
Jakeš Tomáš M1975PRODOLI Racing team47 kmC1
Šimeček Václav M197247 kmC1
Vaněk Alan M1966Cyklo ATOM cycling team47 kmD1
Štolcpartová Marta F1968Cyklo ATOM cycling team47 kmH1
Malík Martin M1980CBC TEAM47 kmB1
Šitner Jaroslav M1999GS cyklo team Jistebnice47 kmA1
Klusák Petr M1963Měšice47 kmD1
Rohel Lukáš M1989Měšice47 kmA1
Novák Radek M1997GS47 kmA1
Němeček Aleš M1991PROMPT 2 go! team47 kmA1
Babidorič Vladimír M1964Dům Barev Český Krumlov47 kmD1
Švácha Michal M1995Malíkov Smiling Bikers47 kmA1
Hrdlička Jakub M1980Skupina TP APNEJCH BAJLERE47 kmB1
Holubová Jitka F1977Praha 847 kmH1
Holub Martin M1977Praha 847 kmC1
Šeliga Jaroslav M1984JH CYCLING47 kmB1
Prágr Michal M1967Cykloklub Chýnov47 kmD1
Bartáček Jarda M1981Cykloklub Chýnov47 kmB1
Tichý Daniel M1995Cykloklub Chýnov47 kmA1
Zlámalík Martin M1982Za taťku a mamku47 kmB1
Viktora Jan M1978SB Cyklo Olympia47 kmB1
Hadáček František M1975GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Tuháček Vladimír M1963Bikesport Skála47 kmD1
Mrkvicová Jitka F1980APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmH1
Beran Tomáš M1985Dobrovice47 kmB1
Příplata Zdeněk M1976APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmC1
Koryťák Michal M1987American Chance Casinos team47 kmB1
Laňka Karel M1968Písek47 kmC1
Stádník Marek M1976Dexter Cycling47 kmC1
Rada Milan M1995CK Chýnov47 kmA1
Jiřička Miroslav M1972Cyklo Jiřička České Budějovice47 kmC1
Grünn Jan M1988RBB Invest J. Hradec47 kmA1
Štrosmajer Radek M1979Velosport Valenta Scott team47 kmB1
Stropnický Ondra M1987PRODOLI Racing team47 kmB1
Novák Václav M1961PROMPT2 go! team47 kmD1
Nováková Veronika F1994PROMPT2 go! team47 kmZ1
Benda Tomáš M1986Cyklo ATOM cycling team47 kmB1
Beránek Jiří M1980CATVS TEAM Havl. Brod47 kmB1
Procházka Jindra M1983AZ tým Světla nad Sázavou47 kmB1
Malina Pavel M1975AZ tým Světlá nad Sázavou47 kmC1
Dejmal Radek M1974AZ Tým47 kmC1
Klepal Jan M1989alltraining.cz47 kmA1
Šmejkal Jiří M1976Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmC1
Finger Robin M1984A2 tým Světlá nad Sázavou47 kmB1
Benda Jan M1976SK Fit Tabor47 kmC1
Kara-Ivanský Tomáš M1977boki-TZ47 kmC1
Bílková Andrea F1980Codeq Team Tábor47 kmH1
Hrubý Tomáš M1982Codeq Team Tábor47 kmB1
Kratochvíl Martin M1974Cykloklub Chýnov47 kmC1
Lukš David M1998Cyklo ATOM cycling team47 kmA1
Němec Marek M1975Birel Advertising47 kmC1
Němeček Blahoslav M1975GS Cyklo Team Jistebnice47 kmC1
Karella Michal M1969Galaxy Cyklo Švec47 kmC1
Frantisek Salaquarda M197503 probike SANTA CRUZ47 kmC1
Lintner Pavel M1968G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmC1
Pícha Josef M1973G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmC1
Grošek Libor M1971PK Sport47 kmC1
Grošek Filip M1994PK Sport47 kmA1
Petrů Michal M1969Kothov Tábor47 kmC1
Raba Tomáš M1965PRODOLI Racing team47 kmD1
Pouchlý Adam M1973Týn nad Vltavou47 kmC1
Aujezdecký Pepa M1973Stehýnka47 kmC1
Prouza Petr M198547 kmB1
Rodová Libuše F1994Jarošov nad Nežárkou47 kmZ1
Novotný Petr M1978CBC Team47 kmB1
Skoták Miroslav M1960Cyklo Hobby Kynárec47 kmD1
Drtina Martin M1984Radimovice u Želče47 kmB1
Zeman Zdeněk M1973SK Fit Tábor47 kmC1
Bajer Emanuel M1970J+K+L+E Příbram47 kmC1
Doubek Petr M1972Kotnov Tábor47 kmC1
Vítek Petr M1977Sokol Ratibořské Hory47 kmC1
Macek Ondřej M2000Cykloklub Chýnov47 kmA1
Ramdia Matvih M1964Řevnice47 kmD1
Zavadil Libor M1975VELO DVOŘÁK47 kmC1
Prokop Pavel M1996Veloservis Team47 kmA1
Bambula Stanislav M1983ČEZ Cyklo Team Tábor47 kmB1
Hrušková Eliška F1987PRODOLI Racing team47 kmZ1
Smola Lukáš M1992Galaxy Cyklosvec Stevens47 kmA1
Bambula Ondřej M1987ČEZ Cyklo Team Tábor47 kmB1
Weber Tomáš M1977KOLA BSP47 kmC1
Koubík Stanislav M1970Pacov47 kmC1
Moláček Tomáš M1984BSP Planá nad Lužnicí47 kmB1
Šitler Pavel M1966KOLA BSP47 kmD1
Kubálek Filip M1979Táborský Spitfire47 kmB1
Smitka Libor M1979Cykloklub Chýnov47 kmB1
Havránek Martin M1971Čistý sport47 kmC1
Šoula Roman M1970Rally-Cross-Lukavec47 kmC1
Weber Jiří M1958Hangover47 kmD1
Weber Pavel M1956Hangover47 kmD1
Mareš Vojtěch M1978Bikeclinic Cannondale47 kmB1
Pohan Jan M1988Spitfire tábor47 kmA1
Fišer Ondřej M1987Cykloklub Chynov47 kmB1
Skalka Pavel M1970CBC Team47 kmC1
Macek Tomáš M1971Tábor47 kmC1
Kudlák Tomáš M1993Galaxy CykloŠvec Stevens47 kmA1
Král Martin M1993Riders Tábor47 kmA1
Recman Dan M1979Táborský Spitfire47 kmB1
Rolník Emil M1981CBC Team47 kmB1
Kobes Jan M1979CBC Team47 kmB1
Princ Jan M1990Riders Tábor47 kmA1
Caha Miloš M1986Mimoňi47 kmB1
Kníže David M1982PRODOLI Racing team47 kmB1
Plechata Radek M1977Velo club Tábor47 kmC1
Hála Ondřej M1987Mlýny47 kmB1
Chval Petr M1964Kotnov47 kmD1
Kubec Jiří M1972Šebířov47 kmC1
Tomeček Zdeněk M1979GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Děd Petr M1987SPSVD Jistebnice Čistý sport47 kmB1
Souček Jiří M1970Cyklo ATOM cycling team47 kmC1
Nádvorníková Kateřina F1985GS cyklo team Jistebnice47 kmZ1
Linhart Jiří M1979Bikespace.cz47 kmB1
Budín Jan M1977BIKESPACE47 kmC1
Michal Petr M1989Domanín47 kmA1
Hernych Quido M1973Apex Bike Club Tábor47 kmC1
Šustr Pavel M1966G.Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmD1
Jehně Václav M1971Cykloklub Chýnov47 kmC1
Staněk Pavel M1982APEX BIKE KLUB TÁBOR47 kmB1
Kordina Zdeněk M1987PIVO TEAM Ústrašice47 kmB1
Míka Oldřich M1968Galaxy CykloŠvec Stevens47 kmC1
Petráková Kamila F1977APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmH1
Novák Jakub M1991APEX-BIKE Klub Tábor25 km elektroJunioři
Eybertová Iva F1975CK Chýnov25 kmH2
Eybert Tadeáš M2004CK Chýnov25 kmM3
Macháček Tomáš M2000Cykloklub Chýnov25 kmM3
Žamboch Milan M1952APEX-BIKE KLUB25 kmE2
Pospíchalová Martina F1976Apex-Bike na baterky25 km elektroJuniorky
Krešáková Pavla F1976Cykloklub Chýnov25 kmH2
Mráčková Lenka F1973Cykloklub Chýnov25 kmH2
Roubek Oldřich M1979Chýnov25 kmB2
Zavadil Petr M1974Bechyně25 kmC2
Hrdina Pavel M1980G. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč25 kmB2
Hrdinová Linhartová Ludmila F1974G. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč25 kmH2
Šach Honza M1987Benešov25 kmB2
Mrázek Radovan M1969Planá nad Lužnicí25 kmC2
Moráček Josef M197825 kmB2
Fau Vlastimil M1979Praha25 kmB2
Škácha Přemek M197825 kmB2
Glézl Jaroslav M196625 kmD2
Glézlová Šárka F198925 kmZ2
Bajcsi Miroslav M1968Káraný25 kmC2
Lepič Martin M1968PRODOLI Racing team25 kmC2
Slaba Miroslav M197925 kmB2
Bárta Matěj M1991Chýnov - Kloužovice25 kmA2
Másílko Martin M1967Chýnov25 kmD2
Smrčka Jan M1981Eurofoam Sport Team25 kmB2
Beran Oldřich M2001Bike klub Kunžak25 kmM3
Nováková Kristýna F1998GS cyklo team Jistebnice25 kmZ2
Grym Tadeáš M2001GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Procházková Ivana F1994Strmilov25 kmZ2
Bušek Lukáš M1989CBC Team25 kmA2
Tomišová Alena F1979Č. Krumlov - Dům Barev25 kmH2
Klamflová Gábina F2001Dům barev Český Krumlov25 kmZ3
Macháček Michal M2002Cykloklub Chýnov25 kmM3
Šafařík Petr M1973GS cyklo team Jistebnice25 kmC2
Šafaříková Klára F2002GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Janů Václav M1978Radenín25 kmB2
Mareček Tomáš M1983Chýnov25 km elektroJunioři
Khek Roman M1967Kraken Team Dobříš25 kmD2
Šalát Martin M198625 kmB2
Rataj Petr M1984FitnessBikersTeam Nuzbely25 kmB2
Hemza Michael M2001Sezimovo Ústí25 kmM3
Hemza Miroslav M1974Sezimovo Ústí25 kmC2
Demuthová Vladimíra F1980Apex25 kmH2
Václavík Jan M1978HINTON CB25 kmB2
Smetana Lukáš M1979Chotoviny25 kmB2
Kříž Pavel M1970Chotoviny25 kmC2
Kamenický Radim M1975Pacov25 kmC2
Pokorný Zdeněk M1952Salačova Lhota25 kmE2
Kopecká Lenka F1976GS cyklo team Jistebnice25 kmH2
Chmelař Petr M1956Prodoli25 kmE2
Moravec Jan M1989Praha25 kmA2
Šašek Jindřich M1981Kamenice nad Lipou25 kmB2
Žatecký Martin M1999Fitness Bikers Team25 kmM3
Osadčí Pavel M1956Galaxy CykloŠvec Stevens25 kmE2
Hyšpler Robin M1986PRODOLI Racing team25 kmB2
Marek Jan M1999EUROFOAM SPORT TEAM25 kmM3
Marek Josef M1995Velosport Valenta Scott Team25 kmA2
Žáková Trpáková Lenka F1985Fitness Bikers Team Nuzbely25 kmZ2
Filip Tomáš M1975Cykling Academy Tábor25 kmC2
Kovařík Luboš M1972Cycling Academy Tábor25 kmC2
Šaroun Libor M1973PREMIUM hotel**** team Znojmo25 kmC2
Svěráková Ilona F1968MTB 95025 kmH2
Bašta Vít M1983MTB 95025 kmB2
Sviták Ondřej M2002Fitness Bikers Team25 kmM3
Hroníček Bohdan M1977BOGI325 kmC2
Maxa Jiří M1976J.Hradec25 kmC2
Kevelš František M2001Praha25 kmM3
Vácha Vojtěch M2002Chýnov25 kmM3
Malá Petra F1975Praha 425 kmH2
Malý Daniel M1973Praha 425 kmC2
Vrbka Tomáš M1965Cyklo ATOM cycling team25 kmD2
Rožeň Jaroslav M1974Dolní Cerekev25 kmC2
Bártová Růžena F1968Šrouby a Matice, Bártová Prachatice25 kmH2
Barták Vladimír M1946Šrouby a matice, Bártová, Prachatice25 kmE2
Heřmánek Jan M1996JH Cycling25 kmA2
Syrovátka Matěj M1999Cycling Academy Tábor25 kmM3
Macháček Marek M1977Cykloklub Chýnov25 kmC2
Graf Jiří M1976PSK Znojmo25 kmC2
Kubů Pavlína F2000GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Rozev Filip M1977G. Benedikt Švec cykloteam želeč25 kmC2
Bartůněk David M1971Tábor25 kmC2
Kelner Miroslav M1967Dům Barev Český Krumlov25 kmD2
Zíka Marek M1999GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Dušek Martin M2000GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Pechová Tereza F1996Cyclo Jankov25 kmZ2
Zeman Jakub M1991Cyclo Jankov25 kmA2
Florián Antonín M1949Tábor25 kmE2
Macháčková Martina F1978Cykloklub Chýnov25 kmH2
Florián Antonín M1972SK FIT Tábor z.s.25 kmC2
Florián Petr M1973SK FIT Tábor25 kmC2
Ošmera Jan M1954RoNaKol Pravíkov25 kmE2
Rybařík Pavel M1957GS cyklo team Jistebnice25 kmE2
Procházka Jiří M1983Planá nad Lužnicí25 kmB2
Moravec Tomáš M1977Oblajovice25 kmC2
Tuháčková Kateřina F1987Blatná25 kmZ2
Zámostný Vladimír M1957Sedlčany25 kmE2
Polanský Ondřej M1997Bike Team Vodňany25 kmA2
Kozáková Lucie F1989Galaxy CykloŠvec Stevens25 kmZ2
Trnka Filip M1995Z Bike Team Třeboň25 kmA2
Horký Miroslav M1974Žďár25 kmC2
Bajer Tomáš M2001Z Bike Team Třeboň25 kmM3
Činčura Václav M2000Z Bike Team Třeboň25 kmM3
Boháč Zdeněk M1959APEX BIKE KLUB TÁBOR25 kmD2
Pech Roman M1962šrouby a matice Bártová25 kmD2
Kukla Dominik M2007Praha 825 kmM3
Kuklová Nikola F1974Praha 825 kmH2
Marek Lukáš M1996Tábor25 kmA2
Havránek Jan M1998Čistý Sport25 kmA2
Petr Jan M2000GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Fous Jan M1953H. Cerekev25 kmE2
Koktavý Jiří M2002Z BIKE TEAM TŘEBOŇ25 kmM3
Talmanová Petra F1974Cyklo ATOM25 kmH2
Švejdová Jitka F1974SKK Kladno25 kmH2
Vacek Vojtěch M1995E-ON TT25 kmA2
Stuchlík Jiří M2001E-ON TT25 kmM3
Slabý Karel M1975Biketime Bulls Písek25 kmC2
Lolacher Tomáš M2003CBC Team25 kmM3
Lenc Jiří M1954MTB Šumava Riders25 kmE2
Zeman Ladislav M1987Tábor25 kmB2
Macháčková Barbora F2002GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Procházka Jindřich M1957AZ Tým Světlá nad Sázavou25 kmE2
Kadlec Pavel M1965AZ Tým Světlá nad Sázavou25 kmD2
Peták Jakub M1994Bike Team Vodňany25 kmA2
Karellová Michaela F1999Galaxy Cyklošvec25 kmZ3
Petáková Veronika F1999Bike Team Vodňany25 kmZ3
Mach Vojtěch M1996Bike Team Vodňany25 kmA2
Lintner Tomáš M199125 kmA2
Fric František M1959PRODOLI Racing team25 kmD2
Gottwald Jaroslav M1973PRODOLI Racing team25 kmC2
Dolejší Radek M1972Prodoli Racing Team25 kmC2
Legát Martin M1974Tábor25 kmC2
Legát David M1971K. Vary25 kmC2
Vacík Petr M1989CYCLING ACADEMY Tábor25 kmA2
Kukla Josef M1998Velosport Valenta Scott Team25 kmA2
Bartoň Jan M1998Kola Bakus25 kmA2
Vachta Petr M1978Lopaty Chýnov25 kmB2
Vachta Jiří M197025 kmC2
Beták Rudolf M1966Lopaty Chýnov25 kmD2
Pospíchal Pavel M1994Lopaty Chýnov25 kmA2
Vachta Ondřej M1994Lopaty Chýnov25 kmA2
Brož Michal M198525 kmB2
Tomíková Dagmar F1973Řevnice25 kmH2
Homolka Libor M1973RBB Invest J. Hradec25 kmC2
Vrána Milan M1970Kovomat - Kamenice nad Lipou25 kmC2
Hruška Kryštof M2004SPLAŠENÝ HRUŠKY25 kmM3
Hruška Pavel M1977SPLAŠENÝ HRUŠKY25 kmC2
Dvořáková Jana F1989Malíkovští hadi25 kmZ2
Jinek Pavel M1982Malíkovští hadi25 kmB2
Koubík Daniel M1995Pacov25 kmA2
Koubík Vít M2001Pacov25 kmM3
Stehlík Mikuláš M2001JH Cycling25 kmM3
Votápek Josef M1976Rally-Cross Lukavec25 kmC2
Mišoň Pavel M1971Rally-Cross Lukavec25 kmC2
Hušek David M1986Veselí nad Lužnicí25 kmB2
Havránek Martin M2002Čistý sport25 kmM3
Sedláček Ondřej M1975Hangover team25 kmC2
Dvořáček Milan M1992Křeč25 kmA2
Linhart Milan M1971Galaxy CykloŠvec Stevens25 kmC2
Mráčková Denisa F2003Cykloklub Chýnov25 kmZ3
Heřmánek Miroslav M1956Měšice25 kmE2
Procházková Pavla F1980Apex Bike Club25 kmH2
Skipala Karel Kájín M1980Rejsing team Kájín a Bakulín K.Rečice...25 kmB2
Kolář Jiří M1976Pacov25 kmC2
Růžička Pavel M1989Turovec25 kmA2
Pražma Jiří M1957Sezimovo Ústí25 kmE2
Bronov Pavol M1976Sokol Chýnov25 kmC2
Šíp David M1987G. Benedikt Švec cykloteam Želeč25 kmB2
Slezáček Tomáš M1997Fitness Bikers Team25 kmA2
Slezáček David M1996Fitness Bikers Team25 kmA2
Babáček Martin M2005Cykloklub Chýnovdětské závodyMM1
Babáčková Michaela F2003Cykloklub Chýnovdětské závodyZZ2
Bartošová Kateřina F2008Junior cycling project teamdětské závodyU9W
Hemza Marek M2009Sezimovo Ústídětské závodyU9M
Hemza Martin M2003Sezimovo Ústídětské závodyMM2
Hrbek Jiří M2009Biketime Bulls Písekdětské závodyU9M
Hrbková Tereza F2012Biketime Bullsdětské závodyU6W
Huska Miroslav M1972Astana-Chlastana25 km elektroJunioři
Kejzlarová Pavlína F2013Neumětelydětské závodyU6W
KOBLICOVÁ Terezie F2013JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM PÍSEKdětské závodyU6W
Kraus Tomáš M2006Cycling Academy Tábordětské závodyMM1
Krešák Kryštof M2005Cycling Academy Tábordětské závodyMM1
Kubík Adam M2003Cykloklub Chýnovdětské závodyMM2
Maxera Filip M2009G. Benedikt Švec cyklo team Želečdětské závodyU9M
Poleščuk Robert M2004Zajíčkovdětské závodyMM2
Poleščuková Anna F2005Zajíčkovdětské závodyZZ1
Skůček Kristian M2006LivingroomWorkout.eudětské závodyMM1
Skůčková Klaudie F2009LivingroomWorkout.eudětské závodyU9W
Šimeček David M2005Cycling Academy Tábordětské závodyMM1
Švec Libor M2004Galaxy CykloŠvec Stevensdětské závodyMM2
Tomek JAKUB M2007cykloextradětské závodyMM1
Turnovský Štěpán M2003Cykloklub Chýnovdětské závodyMM2
Vaverka Matyáš M2009Junior cycling project teamdětské závodyU9M
Vejslík Tobiáš M2011Pelhřimovdětské závodyU6M
Žáček Cyril M2011Vinohradydětské závodyU6M
Žák Marek M2015Fitness Bikers Team Nuzbelydětské závodyU6M
Žák Martin M2010Fitness Bikers Team Nuzbelydětské závodyU9M