Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 114

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Acosta José Oscar M1980BerounhlavníM18-39
Batulka Martin M1975PunkTrailhlavníM40-49
Bejček Matěj M2007SK BEJKOVOžácižáci 10 – 11 let
Bejček Michal M1977SK BEJKOVOhlavníM40-49
Bejček Michal M2002SK BEJKOVOžácižáci 14 – 15 let
Bejčková Zlatuše F1974SK BEJKOVOhlavníZ35-44
Bělohlávek Karel M1981TJ Sparta PodluhyhlavníM18-39
Čanda Jan M1985SK TochovicehlavníM18-39
Dušek Rostislav M1971DataLinehlavníM40-49
Flachs Michal M1987ZličínhlavníM18-39
Franěk Jan M1998Triklub PříbramhlavníM18-39
Fraňková Michaela F1970Franěk team VysokáhlavníZ45-54
Fraňková Natálie F2004Franěk team Vysokážácižákyně 12 – 13 let
Hájková Tereza F1976Loko BerounhlavníZ35-44
Hejl Libor M1982HostomicehlavníM18-39
Hlas Jakub M1989KerteamhlavníM18-39
Hodač Vladimír M1976Králův DvůrhlavníM40-49
Hradecká Kateřina F1982Triatlon Team PříbramhlavníZ35-44
Hradecký Jan M1983Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Kafková Lucie F1982ZdicehlavníZ35-44
Karas tomáš M1967bohutínhlavníM50-59
Karasová Anna F2006Bohutínžácižákyně 10 – 11 let
Karasová Daniela F2003Bohutínžácižákyně 14 – 15 let
Karasová věra F1972bohutínhlavníZ45-54
Kareš Martin M1973VižinahlavníM40-49
Krahulec Marek M1988ABK LochovicehlavníM18-39
Krejčí Jitka F1985TJ Krejčí.czhlavníZ18-34
Krtek Ondřej M2007LOKO Berounžácižáci 10 – 11 let
Kříž Vladimír M1943Sporting PříbramhlavníM70plus
Kubát Vlastimil M1978Srub Team HořovicehlavníM18-39
Machuta Matěj M1997SK Sporting PříbramhlavníM18-39
Matejovský Pavel M1965AVC MK KladnohlavníM50-59
Mejzr Dušan M1974VeverkyhlavníM40-49
Míková Barbora F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Nový Matěj M2000Střela ŽebrákdorostDOROSTENCI
Nový Mikoláš M2005TK Zdicežácižáci 12 – 13 let
Pejša Jan M1975smí být prázdnéhlavníM40-49
Procházka Jiří M1970BTK EURO BIKE PrahahlavníM40-49
Riegerová Michaela F1977Vyběhej se, PříbramhlavníZ35-44
Rock Jan M1954Sokol UhnošťhlavníM60-69
Rosol Jiří M1974loko berounhlavníM40-49
Řeháček Michael M1973BEFIT PříbramhlavníM40-49
Řechková Svatava F1967Oxygen PříbramhlavníZ45-54
Skalička Jan M2000Triklub PříbramdorostDOROSTENCI
Skalička Jiří M1974PříbramhlavníM40-49
Skaličková Vladimíra F1975PříbramhlavníZ35-44
Sládeček Jakub M1974SenešnicehlavníM40-49
Smetana Michal M2003AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 let
Smetanová Aneta F2005TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
Svoboda Jan M1943PříbramhlavníM70plus
Svobodová Dana F1952PříbramhlavníZ55plus
Širanec Peter M1981KoněprusyhlavníM18-39
Škrlant Martin M1979ŽebrákhlavníM18-39
Šolc Jan M1974Šolc TeamhlavníM40-49
Šolc Matěj M2004Šolc Teamžácižáci 12 – 13 let
Šolcová Tereza F2000Šolc TeamdorostDOROSTENKY
Šolcová Veronika F1976Šolc TeamhlavníZ35-44
Tuháček Milan M1965SK PrdlavkyhlavníM50-59
Turek Jiří M1962ChaloupkyhlavníM50-59
Ungr Antonín M1952hlavníM60-69
Uxa Lukáš M2003URT Berounžácižáci 14 – 15 let
Uxa Tomáš M1965URT BerounhlavníM50-59
Uxová Anett F2000URT BeroundorostDOROSTENKY
Vávra Pavel M1968VorvanihlavníM40-49
Večerková Marcela F1981VeverkyhlavníZ35-44
Werner Petr M1951Liga 100 PrahahlavníM60-69
Jerie Marek M1983SK MUPhlavníM18-39
Koutný Michal M1990hlavníM18-39
Král Václav M1983PlzeňhlavníM18-39
Kraus Daniel M1990CheznovicehlavníM18-39
Mareš Martin M1963Zruč-SenechlavníM50-59
Řápek Václav M1942AVC PRAHAhlavníM70plus
Sehnal Adrien M1953Dukla PrahahlavníM60-69
Szappanos Pavel M1964Svatý Jan pod SkalouhlavníM50-59
Váňa Miloslav M1963BOHUTÍNhlavníM50-59
Bramborová Anna F2006Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Vinklárek Ivo M1992MFF UKhlavníM18-39
Holeček Ondřej M2006Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Holeček Daniel M2006Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Nejedlá Lucie F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Krtek Filip M2006Loko Berounžácižáci 10 – 11 let
Čepek Martin M2007Dukla Prahažácižáci 10 – 11 let
Špírková Karolína F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Valachová Lucie Tereza F2006Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Jeníková Martina F2007SK Sporting Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Černohorský Tomáš M1997Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Tuháček Michal M2006SK Čísovicežácižáci 10 – 11 let
Burger Martin M1984Koubatrans, ZdicehlavníM18-39
Černý Matěj M2004Příbramžácižáci 12 – 13 let
Kupidlovský Daniel M1976StodůlkyhlavníM40-49
Stýblová Bára F1999Loko BerounhlavníZ18-34
Svozilová Ludmila F1983VeverkyhlavníZ18-34
Matějka Dušan M1978Sparta PodluhyhlavníM18-39
Hřídel Radek M1974PříbramhlavníM40-49
Scheu Harald M1968LMBhlavníM40-49
Větrovský Aleš M1982Triklub PříbramhlavníM18-39
Fraňková Natálie F2004Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Franěk Tomáš M2008Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Krtek Martin M1981Tetínběh pro zdraví
Jandal Petr M1974Prahaběh pro zdraví
Novák Luboš M1979Nohejbal Klub Měňanyběh pro zdraví
Karasová Anna F2006Bohutínběh pro zdraví
Matula Michal M2000Hisport TeamdorostDOROSTENCI
Cipl František M1951Bonbon Prahaběh pro zdraví
Stýblová Klára F2000Loko BeroundorostDOROSTENKY
Dušek Matyáš Leon M2005Vrážběh pro zdraví
Mařík Michal M1975Prahaběh pro zdraví
Šeniglová Kateřina F1975Liteňběh pro zdraví
Říha Václav M1978Měňanyběh pro zdraví
Benešová Martina F1972Liteňběh pro zdraví
Černohorský Tomáš M1997Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Mařík Michal M1975PrahahlavníM40-49
Povalová Eva F1984-hlavníZ18-34
Rosolová Ivana F1974RTA ZdicehlavníZ35-44