Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 114

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Acosta José Oscar M1980BerounhlavníM18-39
Batulka Martin M1975PunkTrailhlavníM40-49
Bejček Matěj M2007SK BEJKOVOžácižáci 10 – 11 let
Bejček Michal M2002SK BEJKOVOžácižáci 14 – 15 let
Bejček Michal M1977SK BEJKOVOhlavníM40-49
Bejčková Zlatuše F1974SK BEJKOVOhlavníZ35-44
Bělohlávek Karel M1981TJ Sparta PodluhyhlavníM18-39
Benešová Martina F1972Liteňběh pro zdraví
Bramborová Anna F2006Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Burger Martin M1984Koubatrans, ZdicehlavníM18-39
Cipl František M1951Bonbon Prahaběh pro zdraví
Čanda Jan M1985SK TochovicehlavníM18-39
Čepek Martin M2007Dukla Prahažácižáci 10 – 11 let
Černohorský Tomáš M1997Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Černohorský Tomáš M1997Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Černý Matěj M2004Příbramžácižáci 12 – 13 let
Dušek Matyáš Leon M2005Vrážběh pro zdraví
Dušek Rostislav M1971DataLinehlavníM40-49
Flachs Michal M1987ZličínhlavníM18-39
Franěk Jan M1998Triklub PříbramhlavníM18-39
Franěk Tomáš M2008Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Fraňková Michaela F1970Franěk team VysokáhlavníZ45-54
Fraňková Natálie F2004Franěk team Vysokážácižákyně 12 – 13 let
Fraňková Natálie F2004Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Hájková Tereza F1976Loko BerounhlavníZ35-44
Hejl Libor M1982HostomicehlavníM18-39
Hlas Jakub M1989KerteamhlavníM18-39
Hodač Vladimír M1976Králův DvůrhlavníM40-49
Holeček Daniel M2006Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Holeček Ondřej M2006Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Hradecká Kateřina F1982Triatlon Team PříbramhlavníZ35-44
Hradecký Jan M1983Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Hřídel Radek M1974PříbramhlavníM40-49
Jandal Petr M1974Prahaběh pro zdraví
Jeníková Martina F2007SK Sporting Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Jerie Marek M1983SK MUPhlavníM18-39
Kafková Lucie F1982ZdicehlavníZ35-44
Karas tomáš M1967bohutínhlavníM50-59
Karasová Anna F2006Bohutínžácižákyně 10 – 11 let
Karasová Anna F2006Bohutínběh pro zdraví
Karasová Daniela F2003Bohutínžácižákyně 14 – 15 let
Karasová věra F1972bohutínhlavníZ45-54
Kareš Martin M1973VižinahlavníM40-49
Koutný Michal M1990hlavníM18-39
Krahulec Marek M1988ABK LochovicehlavníM18-39
Král Václav M1983PlzeňhlavníM18-39
Kraus Daniel M1990CheznovicehlavníM18-39
Krejčí Jitka F1985TJ Krejčí.czhlavníZ18-34
Krtek Filip M2006Loko Berounžácižáci 10 – 11 let
Krtek Martin M1981Tetínběh pro zdraví
Krtek Ondřej M2007LOKO Berounžácižáci 10 – 11 let
Kříž Vladimír M1943Sporting PříbramhlavníM70plus
Kubát Vlastimil M1978Srub Team HořovicehlavníM18-39
Kupidlovský Daniel M1976StodůlkyhlavníM40-49
Machuta Matěj M1997SK Sporting PříbramhlavníM18-39
Mareš Martin M1963Zruč-SenechlavníM50-59
Mařík Michal M1975PrahahlavníM40-49
Mařík Michal M1975Prahaběh pro zdraví
Matějka Dušan M1978Sparta PodluhyhlavníM18-39
Matejovský Pavel M1965AVC MK KladnohlavníM50-59
Matula Michal M2000Hisport TeamdorostDOROSTENCI
Mejzr Dušan M1974VeverkyhlavníM40-49
Míková Barbora F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Nejedlá Lucie F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Novák Luboš M1979Nohejbal Klub Měňanyběh pro zdraví
Nový Matěj M2000Střela ŽebrákdorostDOROSTENCI
Nový Mikoláš M2005TK Zdicežácižáci 12 – 13 let
Pejša Jan M1975smí být prázdnéhlavníM40-49
Povalová Eva F1984-hlavníZ18-34
Procházka Jiří M1970BTK EURO BIKE PrahahlavníM40-49
Riegerová Michaela F1977Vyběhej se, PříbramhlavníZ35-44
Rock Jan M1954Sokol UhnošťhlavníM60-69
Rosol Jiří M1974loko berounhlavníM40-49
Rosolová Ivana F1974RTA ZdicehlavníZ35-44
Řápek Václav M1942AVC PRAHAhlavníM70plus
Řeháček Michael M1973BEFIT PříbramhlavníM40-49
Řechková Svatava F1967Oxygen PříbramhlavníZ45-54
Říha Václav M1978Měňanyběh pro zdraví
Sehnal Adrien M1953Dukla PrahahlavníM60-69
Scheu Harald M1968LMBhlavníM40-49
Skalička Jan M2000Triklub PříbramdorostDOROSTENCI
Skalička Jiří M1974PříbramhlavníM40-49
Skaličková Vladimíra F1975PříbramhlavníZ35-44
Sládeček Jakub M1974SenešnicehlavníM40-49
Smetana Michal M2003AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 let
Smetanová Aneta F2005TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
Stýblová Bára F1999Loko BerounhlavníZ18-34
Stýblová Klára F2000Loko BeroundorostDOROSTENKY
Svoboda Jan M1943PříbramhlavníM70plus
Svobodová Dana F1952PříbramhlavníZ55plus
Svozilová Ludmila F1983VeverkyhlavníZ18-34
Szappanos Pavel M1964Svatý Jan pod SkalouhlavníM50-59
Šeniglová Kateřina F1975Liteňběh pro zdraví
Širanec Peter M1981KoněprusyhlavníM18-39
Škrlant Martin M1979ŽebrákhlavníM18-39
Šolc Jan M1974Šolc TeamhlavníM40-49
Šolc Matěj M2004Šolc Teamžácižáci 12 – 13 let
Šolcová Tereza F2000Šolc TeamdorostDOROSTENKY
Šolcová Veronika F1976Šolc TeamhlavníZ35-44
Špírková Karolína F2007Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Tuháček Michal M2006SK Čísovicežácižáci 10 – 11 let
Tuháček Milan M1965SK PrdlavkyhlavníM50-59
Turek Jiří M1962ChaloupkyhlavníM50-59
Ungr Antonín M1952hlavníM60-69
Uxa Lukáš M2003URT Berounžácižáci 14 – 15 let
Uxa Tomáš M1965URT BerounhlavníM50-59
Uxová Anett F2000URT BeroundorostDOROSTENKY
Valachová Lucie Tereza F2006Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Váňa Miloslav M1963BOHUTÍNhlavníM50-59
Vávra Pavel M1968VorvanihlavníM40-49
Večerková Marcela F1981VeverkyhlavníZ35-44
Větrovský Aleš M1982Triklub PříbramhlavníM18-39
Vinklárek Ivo M1992MFF UKhlavníM18-39
Werner Petr M1951Liga 100 PrahahlavníM60-69