Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

hlavní

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 73

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Acosta José Oscar M1980BerounM18-39
Batulka Martin M1975PunkTrailM40-49
Bejček Michal M1977SK BEJKOVOM40-49
Bejčková Zlatuše F1974SK BEJKOVOZ35-44
Bělohlávek Karel M1981TJ Sparta PodluhyM18-39
Čanda Jan M1985SK TochoviceM18-39
Dušek Rostislav M1971DataLineM40-49
Flachs Michal M1987ZličínM18-39
Franěk Jan M1998Triklub PříbramM18-39
Fraňková Michaela F1970Franěk team VysokáZ45-54
Hájková Tereza F1976Loko BerounZ35-44
Hejl Libor M1982HostomiceM18-39
Hlas Jakub M1989KerteamM18-39
Hodač Vladimír M1976Králův DvůrM40-49
Hradecká Kateřina F1982Triatlon Team PříbramZ35-44
Hradecký Jan M1983Triatlon Team PříbramM18-39
Kafková Lucie F1982ZdiceZ35-44
Karas tomáš M1967bohutínM50-59
Karasová věra F1972bohutínZ45-54
Kareš Martin M1973VižinaM40-49
Krahulec Marek M1988ABK LochoviceM18-39
Krejčí Jitka F1985TJ Krejčí.czZ18-34
Kříž Vladimír M1943Sporting PříbramM70plus
Kubát Vlastimil M1978Srub Team HořoviceM18-39
Machuta Matěj M1997SK Sporting PříbramM18-39
Matejovský Pavel M1965AVC MK KladnoM50-59
Mejzr Dušan M1974VeverkyM40-49
Pejša Jan M1975smí být prázdnéM40-49
Procházka Jiří M1970BTK EURO BIKE PrahaM40-49
Riegerová Michaela F1977Vyběhej se, PříbramZ35-44
Rock Jan M1954Sokol UhnošťM60-69
Rosol Jiří M1974loko berounM40-49
Řeháček Michael M1973BEFIT PříbramM40-49
Řechková Svatava F1967Oxygen PříbramZ45-54
Skalička Jiří M1974PříbramM40-49
Skaličková Vladimíra F1975PříbramZ35-44
Sládeček Jakub M1974SenešniceM40-49
Svoboda Jan M1943PříbramM70plus
Svobodová Dana F1952PříbramZ55plus
Širanec Peter M1981KoněprusyM18-39
Škrlant Martin M1979ŽebrákM18-39
Šolc Jan M1974Šolc TeamM40-49
Šolcová Veronika F1976Šolc TeamZ35-44
Tuháček Milan M1965SK PrdlavkyM50-59
Turek Jiří M1962ChaloupkyM50-59
Ungr Antonín M1952M60-69
Uxa Tomáš M1965URT BerounM50-59
Vávra Pavel M1968VorvaniM40-49
Večerková Marcela F1981VeverkyZ35-44
Werner Petr M1951Liga 100 PrahaM60-69
Jerie Marek M1983SK MUPM18-39
Koutný Michal M1990M18-39
Král Václav M1983PlzeňM18-39
Kraus Daniel M1990CheznoviceM18-39
Mareš Martin M1963Zruč-SenecM50-59
Řápek Václav M1942AVC PRAHAM70plus
Sehnal Adrien M1953Dukla PrahaM60-69
Szappanos Pavel M1964Svatý Jan pod SkalouM50-59
Váňa Miloslav M1963BOHUTÍNM50-59
Vinklárek Ivo M1992MFF UKM18-39
Černohorský Tomáš M1997Triatlon Team PříbramM18-39
Burger Martin M1984Koubatrans, ZdiceM18-39
Kupidlovský Daniel M1976StodůlkyM40-49
Stýblová Bára F1999Loko BerounZ18-34
Svozilová Ludmila F1983VeverkyZ18-34
Matějka Dušan M1978Sparta PodluhyM18-39
Hřídel Radek M1974PříbramM40-49
Scheu Harald M1968LMBM40-49
Větrovský Aleš M1982Triklub PříbramM18-39
Černohorský Tomáš M1997Triatlon Team PříbramM18-39
Mařík Michal M1975PrahaM40-49
Povalová Eva F1984-Z18-34
Rosolová Ivana F1974RTA ZdiceZ35-44