Startovní listina SAFARIBĚH ČSOB v ZOO Dvůr Králové

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 172

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub / oddílZávodPlatba
Balcar Jaroslav M1975Náchod10 kmne
Barátová Alena F1976Rudnik10 kmne
Barátová Barbora F1998Rudník u Vrchlabí10 kmne
Bártková Kamila F1991Olomouc5 kmne
Baškovská Kateřina F199410 kmano
Baškovská Romana F19745 kmano
Beinová Jana F2000Praha 55 kmano
Bělská Lenka F1986Malé Výkleky5 kmano
Blahutová Barbora F1991Rozběháme Hradec Králové a okolí5 kmne
Bönsch Kristián M1999Praha 65 kmano
Bönsch Martin M1977DKnL10 kmano
Bryknerová Ilona F1969Sovolušťandy10 kmano
Bucháček Lukáš M1991Úpice5 kmne
Bulisová Eva F198410 kmne
Coufalová Michaela F1986Vídeň10 kmano
Coufalová Michaela F1986Vídeň10 kmne
Čáslavský jakub M1995Trutnov10 kmano
Čípelová Šárka F1982Trutnov5 kmne
Doleželová Petra F1992SRTG Olomouc10 kmano
Drbohlavová Vladimíra F1973Tým snů5 kmne
Druckerová Monika F2007Bernartice2 km dětský závod do 15 letne
Druckerová Tereza F2006Bernartice2 km dětský závod do 15 letne
Dušková Pavla F1992Trutnov5 kmano
Etrich Pavel M19891.HK Dvůr Králové10 kmne
Feixová Monika F19925 kmano
Fenďová Zuzana F1988Pecka10 kmano
Fiala Milan M1985Hradec Králové10 kmne
Fléglová Lucie F2002Kuks2 km dětský závod do 15 letne
Friebelová Eva Friebelová F1962TJ Maratonstav Úpice10 kmano
Godárová Andrea F1992Dvůr Králové nad Labem5 kmne
Habr Martin M1996TJ Sokol Olešnice10 kmne
Hach Lukáš M1984Praha10 kmne
Hajná Vladimíra F1990Úpice10 kmano
Hajnyš Tomáš M1969ZOO Dvůr Králové10 kmano
Hak Tomáš M1978Vítězná10 kmano
Hellerová Hana F1961Hradec Králové10 kmne
Herzig Radek M19884FUN10 kmne
Hodková Zuzana F1985Hradec Králové10 kmano
Holeček Mirek M1974Nové Město nad Metují10 kmne
Horák Radim M2008Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letne
Hovorka Martin M1980Lhota pod Libčany10 kmne
Hrdinka Jirka M1982Run4fun10 kmne
Hrneček Jan M1996PMS10 kmano
Hrneček Pavel M1971PMS10 kmano
Hyjánek Jaroslav M1978ZOO Dvůr Králové10 kmne
Chrisstoffels Eric M1966Sokol Dvůr Kralove10 kmano
Chrisstoffels Floortje F2007Sokol Dvůr Kralove2 km dětský závod do 15 letne
Chrisstoffels Rob M2005Sokol Dvůr Kralove2 km dětský závod do 15 letne
Imlauf Jaroslav M1983TJ Sokol Dvůr Králove10 kmano
Imlaufova Adriána F1991BK Lysá (SVK)5 kmano
Ivanka Adam M1990Klášterec nad Ohří10 kmne
Ivanka Richard M1988Klášterec nad Ohří10 kmne
Jarolím Jan M19745 kmano
Jarolím ml. Jan M20055 kmano
Jedličková Věra F1977Trutnov10 kmne
Jedličková Věra F1977Kruháč Věra Trutnov5 kmne
Jelínek Jiří M1979Kopasport.cz10 kmne
Jelínek Jiří M1979Kopasport.cz10 kmne
Ježek Josef M197810 kmne
Ježková Jana F19795 kmne
Jiroušová Andrea F1988ZOO Dvůr Králové10 kmne
Judová Petra F1975Kruháč Věrka10 kmano
Kavka Petr M2009Praha2 km dětský závod do 15 letne
Kavková Kristýna F2007Praha2 km dětský závod do 15 letne
Kdoulová Mirka F1986Sovětice10 kmne
Kellnerová Tereza F199710 kmano
Klaus Tomáš M1979Hradec Králové10 kmne
Klaus Tomáš M1979Hradec Králové5 kmne
Klausová Lenka F1980Hradec Králové5 kmne
Koniariková Sandra F1988Kruháč Věrka Trutnov10 kmne
Korotvičková Denisa F2000Trutnov5 kmne
Koutník Lumír M1967Vrchlabí10 kmano
Kovalančíková Tina F1992Brezno10 kmano
Kovařík Radovan M1985Hradec Králové10 kmano
Kozáková Denisa F1979Hvězda Pardubice10 kmne
Krbec Jaroslav M1991Zubří10 kmne
Kreiselová Slávka F1970Trutnov5 kmne
Krejčová Lucie F1985Sobčice10 kmne
Krejzlová Jana F19875 kmano
Lahtinen Michal M1979runing Golden Gate CZ10 kmne
Lejčko Jan M199210 kmne
Lejčková Tereza F199910 kmne
Lenhartová Adéla F1990AC GoMango Högner10 kmano
Lešák Jiří M1984Kalimero10 kmano
Lukeš Martin M1979Tým snů5 kmne
Lukešová Kateřina F2005Tým snů5 kmne
Lukešová Zdeňka F1979Tým snů5 kmne
Mach Čeněk M1992Úpice10 kmano
machová Kristýna F19875 kmne
Majorová Kateřina F1987Mattoni Free Run Pardubice5 kmano
Mannová Zuzana F1985Kalimero10 kmano
MARCZI Tomáš M1974Rozhanovce10 kmano
Matys Vladimír M1984Hradec Králové10 kmne
Matýsková Zuzana F1988Přelouč5 kmano
Melichar Oldrich M1982STC10 kmano
Metelková Táňa F1972TJ Sokol Hradec Králové10 kmne
Mezlík Martin M1981Vídeň10 kmano
Mikołajczyk Mirosław M1967Kamienna Góra5 kmne
Míšková Tereza F1993SRTG Olomouc10 kmano
Moučková Markéta F1999Vrchlabí5 kmano
Neček Vojtěch M1988Hradec Králové5 kmne
Němcová Adriana F2009Praha2 km dětský závod do 15 letne
Nevečeřalová Efi F19845 kmano
Nogolová Kateřina F19835 kmne
Novotný Luděk M1974Dvůr Králové nad Labem10 kmne
Nožičková Barbora F1988Nová Paka10 kmano
Oralová Petra F1984Kalimero10 kmano
Otradovská Pavla F1985Dvůr Králové nad Labem10 kmne
Otradovský Tomáš M1979Krkonošský deník10 kmne
Oumrtová Lenka F1988Mlada Boleslav10 kmano
Pavel Jiří M1977Sovětice10 kmne
Pavelka Jan M1978GASTRO-ZOO10 kmne
Pavelková Anna F1998Dvůr Králové nad Labem10 kmano
Pavelková Lucie F1985GASTRO-ZOO10 kmne
Pechanová Sandra F1992Trutnov5 kmano
Pospíšil Jaroslav M1978Bike&Run Team Stará Paka10 kmano
Pospíšilová Lucie F19925 kmne
Procházková Michaela F1989Dvůr Králové nad Labem5 kmano
Raim Ladislav M2009Nový Hradec2 km dětský závod do 15 letne
Rolečková Karolína F1995Jasenná5 kmano
Rolečková Nikola F1992Jasenná5 kmano
Rudelová Petra F1977Úpice10 kmano
Rudolová Marie F19904FUN5 kmne
Ruffer Jan M1991Švestky na třešních10 kmano
Selingerová Aneta F19995 kmne
Selingerová Aneta F19995 kmano
Shejbalová Anna F1992Jaroměř10 kmano
Smola Josef M1980Sněžka v.d.10 kmano
Smoldasova Jana F198210 kmano
Smrček Martin M1971ZOO Dvůr Králové10 kmne
Stehlík Tomáš M1979Kladno5 kmne
Stehlíková Zdenka F1980Kladno5 kmano
Stehno Karel M1991DAMAREZ-Steel s.r.o.10 kmne
Stejskalová Markéta F1997Žacléř5 kmano
Stránský Zdeněk M1984TJ Jiskra Kocbeře10 kmne
Svobodová Tereza F1998Trutnov5 kmano
Šafařík Daniel M1991DAMAREZ Steel s.r.o.10 kmano
Šedivá Radka F1989Nemojov5 kmano
Šípková Jana F1968Pardubice5 kmne
Šmídová Kateřina F1975Dvůr Králové nad Labem5 kmano
Špringr Zdeněk M1957Rtyně v Podkrkonoší5 kmne
Špringrová Ivona F1992Rtyně v Podkrkonoší5 kmne
Špundová Veronika F198410 kmne
Šťastná Lenka F19835 kmne
Štěpánek Daniel M19725 kmne
Šternerová Hana F1963Hradec Králové10 kmne
Šusrová Sylva F1976Sovolušťandy, Přelouč10 kmano
švanda Karel M1990Opočno5 kmne
švanda Karel M1990Opočno5 kmne
Švandová Lenka F1985Opočno5 kmano
Tichý Jakub M1991Zlín10 kmano
Trousil David M1989AC GoMango Högner10 kmano
Tuček Jonáš M1996Trutnov5 kmano
Tylsova Jana F19705 kmano
Uherková Lucie F1990Nemojov5 kmano
Ulč Vratislav M196410 kmne
Ulčová Karolína F1998Skuhrov nad Bělou10 kmne
urban michal M1964červený kostelec10 kmne
Urbanová Petra F1995Dobruška10 kmano
Vašíček Martin M1971TJ Maratonstav Úpice10 kmne
Včeliš Daniel M1992Trutnov10 kmne
Včeliš Daniel M1992Kruháč Věra Trutnov5 kmne
Viková Lada F1989Trutnov5 kmano
VÍTOVÁ Lenka F1985Dvůr Králové10 kmano
Vlček Jakub M2009tRUtNov2 km dětský závod do 15 letne
Vrabec Jan M1985Brezno10 kmano
Vrabeľ Ondřej M1991Libáň10 kmano
Zetek Miroslav M1981ČSOB5 kmne
Zierisová Radka F19675 kmano
Zorád Jan M1990Dvůr Králové Nad Labem5 kmne
Žilková Jaroslava F1970Trutnov10 kmano
Záruba Martin M1976MěÚ Dvůr Králové10 kmano