Startovní listina MTB XII. Memoriál Fanyho Stelzera 2017

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 238

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Skála Jakub M1973Cyklotrenink.comA - 76 kmM2A
Bárta Luboš M1993KL sport MostB - 46 kmM1B
Bartoš Jan M1974Lamači skalA - 76 kmM2A
Bartoš Ladislav M1972Lamači skalA - 76 kmM2A
Bednár Jan M1979SweepB - 46 kmM1B
Běhounek Aleš M1990DubíA - 76 kmM1A
Blaschke Karel M1985SKIALP NAD HROBEMB - 46 kmM1B
Bradáč Jan M1969HrobA - 76 kmM2A
Ciprián Martin M1977Fun bike team Ústí nad LabemA - 76 kmM2A
Cvejn Jan M1970HZS UL-DCB - 46 kmM2B
Čapek Zdeněk M1997Cyklo city LovosiceB - 46 kmM1B
Černý Liboslav M1968LitoměřiceB - 46 kmM2B
Čintalan Martin M2007C - 34 kmM
Čintalanová Lucie F1981C - 34 kmŽ
Douša Roman M1990Bikesport Usti nad LabemC - 34 kmM
Dvořák Jaroslav M1979MostC - 34 kmM
Dvořák Stanislav M1971Regal Bike TepliceB - 46 kmM2B
Ehrlich Václav M1976SkipauderaB - 46 kmM2B
Ekl Martin M1957Biketeam KralupyA - 76 kmM3A
Erler Aleš M1980HPM Sport TepliceA - 76 kmM1A
Feix Ivo M1974TepliceA - 76 kmM2A
Filip Martin M1977LaDegu Sefs teamB - 46 kmM2B
Habrová Martina F1968KT TryskomyšB - 46 kmZ2B
Hanzlíček Jaroslav M1987TepliceC - 34 kmM
Henzl Pavel M1969Cyklo City - LovosiceB - 46 kmM2B
Hoffman Ladislav M1962TepliceB - 46 kmM3B
Horák Lukáš M1995B - 46 kmM1B
Hrdlička Milan M1975C - 34 kmM
Hron Zdeněk M1953Regal Bike TepliceA - 76 kmM3A
Hrubý Jaroslav M1955KL sport MostA - 76 kmM3A
Hůla Luboš M1960MTB RakovníkB - 46 kmM3B
Chalupecký Lukáš M1970Koloshop teamA - 76 kmM2A
Janáček Jan M1999Rozběháme TepliceC - 34 kmM
Janáček Petr M1979TepliceC - 34 kmM
Janovský Jan M2000MostB - 46 kmM1B
Jarolímek Jan M1971B - 46 kmM2B
Jerie Marek M1983SK MUPC - 34 kmM
Jeřábek Vojtěch M1998TJ Lokomotiva TepliceA - 76 kmM1A
Ježek Petr M1992Hnízdil TeamA - 76 kmM1A
Ježková Hana F1990GT Opportunity BrnoA - 76 kmZ1A
Jindra Jindřich M1954Praha 6C - 34 kmM
Jonas Petr M1975TepliceB - 46 kmM2B
Junek Petr. M1965KL MostB - 46 kmM3B
Jungvirt Aleš M1973TepliceB - 46 kmM2B
Kaiser Jan M1977KaiserteamA - 76 kmM2A
Kaliba Jiří M1978Bicykl Servis Kříž Ústí nad LabemB - 46 kmM1B
Kalina Richard M1976Ráj kol KladnoB - 46 kmM2B
Hron Jirka M1991Regal Bike TepliceA - 76 kmM1A
Kanis Jan M1970DuchcovB - 46 kmM2B
Karlovský Michal M1972TepliceB - 46 kmM2B
Karvay Drahomír M1974TepliceB - 46 kmM2B
Kindl Lukáš M1990Kellys BikeRanch TeamB - 46 kmM1B
Koubek Michal M1979SKP Sever TepliceB - 46 kmM1B
Kovarikova Tereza F1986C - 34 kmŽ
Kriz Jiri M1958KL Sport MostA - 76 kmM3A
Krizova Eliska F1966KL Sport MostB - 46 kmZ3B
Kruliš Jan M2007LounyC - 34 kmM
Kruliš Jan M1975LounyC - 34 kmM
Kříž Petr M1979LannuttiA - 76 kmM1A
Kuba Michal M1977TepliceB - 46 kmM2B
Kubík Petr M1972StřelnáB - 46 kmM2B
Kubínek Petr M1974TOP TEN TepliceB - 46 kmM2B
Kubrichtová Michaela F1985MyšáciC - 34 kmŽ
Kučerová Ester F1993Koloshop teamC - 34 kmŽ
Kučerova Tamara F1973Koloshop teamC - 34 kmŽ
Kuncl Matyáš M2001BTK LitoměřiceC - 34 kmM
Löw Miroslav M1979DuchcovB - 46 kmM1B
Madi Jaromír M1969OsekB - 46 kmM2B
Martinec Pavel M1970Ski klub PřezleticeC - 34 kmM
Mařík Jan M1986Bicykl Kříž Team / ÚnLB - 46 kmM1B
Maříková Barbora F1990Bicykl Kříž Team / Ústí nad LabemC - 34 kmŽ
Matúš Marian M1971TJ Baník OsekA - 76 kmM2A
Matúšová Tereza F2003TJ Baník OsekC - 34 kmŽ
Milichovský Jan M1988C - 34 kmM
Moltaš Ivan M1963JENOPTIKB - 46 kmM3B
Moltaš Vojta M1999JENOPTIKB - 46 kmM1B
Musil Jan M1996BílinaC - 34 kmM
Vala Jiří M1994B - 46 kmM1B
Nestler Josef M1963KL Sport MostA - 76 kmM3A
Nestlerová Klára F1992Koloshop TeamB - 46 kmZ1B
Nigrin Ondřej M2001LomB - 46 kmM1B
Novák Aleš M1976Czech TallboysA - 76 kmM2A
Novák Jindřich M1960originalky.czA - 76 kmM3A
Nováková Helena F1984TepliceB - 46 kmZ1B
Obešlo Martin M1976KoštanyC - 34 kmM
Patocs David M1988Koloshop TeamB - 46 kmM1B
Pavel Miroslav M1959LitvínovB - 46 kmM3B
Pavel Mokriš M1969C - 34 kmM
Pelčík Roman M1974Kl sport MostA - 76 kmM2A
Pešek Matěj M1999MP21B - 46 kmM1B
Petr Pokorný M1961A - 76 kmM3A
Pikart František M1976STOPRO Bike TeamB - 46 kmM2B
Píša Milan M1983PíšaRacingTeamB - 46 kmM1B
Píšová Veronika F1988Ústí nad LabemB - 46 kmZ1B
Plch Marek M1969Ústí nad LabemA - 76 kmM2A
Podzimková Kamila F1993MeziboříC - 34 kmŽ
Polák Karel M1974BílinaB - 46 kmM2B
Polcar Petr M1968originalky.czA - 76 kmM2A
Přibyl Jarda M1970NEVIX Team KadaňA - 76 kmM2A
Pulchart František M1965NovosedliceB - 46 kmM3B
Rejcha Filip M1965TepliceB - 46 kmM3B
Rezek Ivan M1983Athletic Club BludišťákA - 76 kmM1A
Růžička Zbyněk M1991Ski Paudera Staré SplavyC - 34 kmM
Říha Jan M1957Nové Město v Krušných horáchC - 34 kmM
Schwab David M1981B - 46 kmM1B
Sluka Milan M1962TepliceA - 76 kmM3A
Sluková Tereza F1998MP21C - 34 kmŽ
Smělík Václav M1988Usti nad LabemB - 46 kmM1B
Stádník Marek M1976Dexter CyclingB - 46 kmM2B
Stádníková Petra F1977Kralupy nad VltavouB - 46 kmZ2B
Stárek Tomáš M1973Regal Bike TepliceB - 46 kmM2B
Stoklas Michal M1982MostC - 34 kmM
Strolený Petr M1988KL sport MostB - 46 kmM1B
Suchý Pavel M1963TepliceB - 46 kmM3B
Svoboda Zdenek M1965TepliceB - 46 kmM3B
Sýkora Libor M1973TepliceA - 76 kmM2A
Šindelář Jiří M1980MTB HELLFISH AMINOSTARA - 76 kmM1A
Škramlík Ladislav M1988KL Sport MostA - 76 kmM1A
Šlajchrt Filip M1982Koloshop teamB - 46 kmM1B
Šlégel Josef M1973KL sport MostB - 46 kmM2B
Šloser Stanislav M1961Vetas KralupyB - 46 kmM3B
Šťastný Jan M1985Praha 4A - 76 kmM1A
Šulc David M1973Dexter CyclingB - 46 kmM2B
Šulc Jiří M1978OsekB - 46 kmM1B
Švestka Vladislav M1947Praha 6C - 34 kmM
Tatíček Petr M1985RAJEC AllivictusA - 76 kmM1A
Trojan Tomáš M1973TepliceB - 46 kmM2B
Turynová Hana F1990KELLYS BIKE RANCH TEAMC - 34 kmŽ
Tušinská Klára F1979BílinaB - 46 kmZ1B
Tušinský Petr M1976BílinaB - 46 kmM2B
Udatný David M1979C - 34 kmM
Ulbrich Jiří M1965B - 46 kmM3B
Urban Jan M1981B - 46 kmM1B
Urban Vladislav M1963prodeco.TušimiceB - 46 kmM3B
Vacek Pavel M1983TepliceC - 34 kmM
Vacenovský Vít M1968KT TryskomyšA - 76 kmM2A
Vacková Pavla F1990Koloshop TeamC - 34 kmŽ
Vápeníková Jana F1964Chironax Dental ServisB - 46 kmZ3B
Vebr Vladimír M1961Rock Machine CyklomaxC - 34 kmM
Veselý Miroslav M1968Kl sport MostA - 76 kmM2A
Vilikus Jan M1970DěčínA - 76 kmM2A
Vobořil Luboš M1983Koloshop CZA - 76 kmM1A
Volmuth Vladimír M1977HZSA - 76 kmM2A
Vondriska Václav M1971kola-onixB - 46 kmM2B
Vosičkova Dana F1982Koloshop teamB - 46 kmZ1B
Voska Jiří M1967A - 76 kmM3A
Wolf Jan M1989Regal BikeA - 76 kmM1A
Zeman Petr M1969DubíA - 76 kmM2A
Zlesakova Ivana F1975BikeSport Usti nad LabemB - 46 kmZ2B
Zuna Aleš M1977TisáB - 46 kmM2B
Jirásek Pavel M1982C - 34 kmM
Haupfogel Jiří M1979A - 76 kmM1A
Bublová Naďa F1976Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ2B
Bublová Petra F2000Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ1B
Schaferová Pavlína F1997B - 46 kmZ1B
Vaja Jiří M2002C - 34 kmM
Bula Ondřej M1980B - 46 kmM1B
Onderka Tomáš M1960C - 34 kmM
Kosinsky Martin M2002C - 34 kmM
Vít Jakub M2001B - 46 kmM1B
Vít Jiří M1972B - 46 kmM2B
Lang Jaroslav M1972B - 46 kmM2B
Maršíček Jakub M1989B - 46 kmM1B
Hromas Vladimír M1980C - 34 kmM
Vojtek Petr M1963A - 76 kmM3A
Vyskočil Pavel M1975B - 46 kmM2B
Vyskočil Jaroslav M1968B - 46 kmM2B
Štork Radek M1974A - 76 kmM2A
Ryč Václav M1955A - 76 kmM3A
Kovaříková Iva F2006C - 34 kmŽ
Marešová Martina F1995Bicykl Kříž Team Ústí nad LabemA - 76 kmZ1A
Rygl Vojta M2007C - 34 kmM
Třesňák Jaroslav M1977B - 46 kmM2B
Pavlová Kateřina F1997C - 34 kmŽ
Lacina Petr M1966B - 46 kmM3B
Mestler Lukáš M1987B - 46 kmM1B
Pleva Jan M1969C - 34 kmM
Vojáček Marek M1975A - 76 kmM2A
Vojáček Miroslav M1949A - 76 kmM3A
Zauper Werner M1954A - 76 kmM3A
Moravec Josef M1966A - 76 kmM3A
Naisar Marek M1973A - 76 kmM2A
Duchek Jiří M1973A - 76 kmM2A
Keller Tomáš M1988B - 46 kmM1B
Radič Tomáš M1983B - 46 kmM1B
Prauda Ioan M1964A - 76 kmM3A
Punčochářová Lucie F1980B - 46 kmZ1B
Novák Richard M1978A - 76 kmM1A
Jakeš Marek M1992C - 34 kmM
Hubáček Libor M1962A - 76 kmM3A
Javůrek Tomáš M1971A - 76 kmM2A
Wenzel Jan M1977TSV BarensteinB - 46 kmM2B
Neprášek Pavel M1957MTB Nevix KadaňA - 76 kmM3A
Nový Pavel M1993A - 76 kmM1A
Weineck Sven M1971B - 46 kmM2B
Dolczek Ralph M1970B - 46 kmM2B
Stieber Zdeněk M1972B - 46 kmM2B
Kopecký Petr M1975A - 76 kmM2A
Mullerová Lucie F1983B - 46 kmZ1B
Keimling Thomas M1973B - 46 kmM2B
Rus Jan M1985B - 46 kmM1B
Horáček Petr M1961B - 46 kmM3B
Stránský Jiří M1963B - 46 kmM3B
Hofman Petr M1965A - 76 kmM3A
Linet Pavel M1982B - 46 kmM1B
Leibscher Michael M1979B - 46 kmM1B
Dolejš Petr M1971A - 76 kmM2A
Šesták Jan M1979A - 76 kmM1A
Kozák Stanislav M1972Hasiči LitoměřiceB - 46 kmM2B
Šestal Radim M1972B - 46 kmM2B
Tintěra Radek M1971B - 46 kmM2B
Fabijovský Ladislav M1981A - 76 kmM1A
Bubla Jan M1975KoloshopteamB - 46 kmM2B
Bublová Naďa F1976Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ2B
Bublová Petra F2000Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ1B
Bublová Petra F2000Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ1B
Dolecek Mario M1969EBM Team SeifenA - 76 kmM2A
Faltýnek Jan M1974Cyklo FaltýnekC - 34 kmM
Fridrichovská Alena F1973Cyklo FaltýnekC - 34 kmŽ
Havlík Pavel M1967KT TryskomyšA - 76 kmM3A
Jan Wenzel M1977TSV BärensteinB - 46 kmM2B
Keimling Thomas M1973SC RugiswaldeA - 76 kmM2A
Keimling Thomas M1973SC RugiswaldeB - 46 kmM2B
Kozák Stanislav M1972Hasiči LitoměřiceB - 46 kmM2B
Kozák Stanislav M1972Bike Point Roudnice nad labemB - 46 kmM2B
Lacina Petr M1966TepliceB - 46 kmM3B
Liebscher Michael M1979SG HolzhauB - 46 kmM1B
Marešová Martina F1995Bicykl Kříž Team Ústí nad LabemA - 76 kmZ1A
Meschkank Manuel M1979Brigade BaerenfelsB - 46 kmM1B
Neprášek Pavel M1957MTB Nevix KadaňA - 76 kmM3A
Onderka Tomáš M1960DuchcovC - 34 kmM
Petr Kopecký M1975Nevix team KadaňA - 76 kmM2A
Polan Miloslav M1963SKP MostA - 76 kmM3A
Richter Stefan M1981BodiBike TeamB - 46 kmM1B
Rusy Jakub M1987FofrParta LitomericeA - 76 kmM1A
Šestal Radim M1972TepliceB - 46 kmM2B
Tintěra Radek M1971Hospul ULB - 46 kmM2B
Zrzavý Jakub M1995B - 46 kmM1B