Startovní listina Karlštejnská 9

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 170

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Achberger Kateŕina F1977Horymír Neumětelyhlavní 9 kmZ35-44
Aron Michal M1985Prahahlavní 9 kmM18-39
Babinčáková Veronika F1987SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Bares Michal M1971Letyhlavní 9 kmM40-49
Bartošová Milada F1953Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Bauer Martin M1977Chlustinahlavní 9 kmM40-49
Bejčková Zlatuše F1974SK Bejkovo Příbramhlavní 9 kmZ35-44
Beránek Lukáš M1985Loko Berounhlavní 9 kmM18-39
Beránková Jaroslava F1962Žebrákhlavní 9 kmZ55plus
Borovskoy Alexander M1979Hostivicehlavní 9 kmM18-39
Bramborová Anna F2006TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Budín David M2009Loko Beroundětské závodypřípravka chlapci
Budín Jakub M2006Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Bukovini Eduard M1980Kraluv Dvurhlavní 9 kmM18-39
Burianová Andrea F1989Prahahlavní 9 kmZ18-34
Cikán Jaroslav M1955Příbramhlavní 9 kmM60-69
Deif Jusef M2010ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Deif Karim M2008ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Deif Samer M2010ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Dítě Martin M1968Štěchovicehlavní 9 kmM40-49
Dohnal Frantisek M1987Lovosicehlavní 9 kmM18-39
Dohnalová Milada F1974hlavní 9 kmZ35-44
Dolejš Albert M2009Vodní stavby Prahadětské závodypřípravka chlapci
Dolejš Marek M2004Atletika Jižní Městodětské závodyžáci 12 – 13 let
Dolejšová Sára F2007Dukla Prahadětské závodyžačky 10 – 11 let
Dragounová Eliška F2006Sporting Příbramdětské závodyžačky 10 – 11 let
Dražan Jaroslav M1981Triatlon Team Příbramhlavní 9 kmM18-39
Eyberger Milan M1978Praha 7hlavní 9 kmM18-39
Fílová Justýna F2007SC RADOTÍN PRAHAdětské závodyžačky 10 – 11 let
Fílová Lenka F1973Mníšek pod Brdyhlavní 9 kmZ35-44
Flachs Michal M1987Zličínhlavní 9 kmM18-39
Flor David M2010ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Florová Monika F2004ŠSK Újezd nad Lesydětské závodyžačky 12 – 13 let
Franěk Jan M1998Tri klub Příbramhlavní 9 kmM18-39
Franěk Ondřej M1990Praha 6hlavní 9 kmM18-39
Franěk Tomáš M2008Franěk Team Vysokádětské závodypřípravka chlapci
Fraňková Michaela F1970Franěk Team Vysokáhlavní 9 kmZ45-54
Fraňková Natálie F2004Franěk Team Vysokádětské závodyžačky 12 – 13 let
Franta Vojta M2013Loko Beroundětské závodypřípravka kluci
Frantová Andrea F1985Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34
Gabriel Jaroslav M2004Karlštejndětské závodyžáci 12 – 13 let
Gabriel Petr M2006Karlštejndětské závodyžáci 10 – 11 let
Halounek Jan M1970Dobřichovicehlavní 9 kmM40-49
Havelka David M2011AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapci
Havelka Petr M1972Eleven Run Teamhlavní 9 kmM40-49
Havelkova Kristina F2008AC Praha 1890dětské závodypřípravka děvčata
Havlín Antonín M1955AC Obora Hvězda Prahahlavní 9 kmM60-69
Havlová Kateřina F1994Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34
Hofmanová Markéta F1984Halouny - Svinařehlavní 9 kmZ18-34
Hochmut Milan M1987Spartak Rožmitálhlavní 9 kmM18-39
Holeček Michal M1974Karlštejnhlavní 9 kmM40-49
Holečková Nicol F2004Karlštejndětské závodyžačky 12 – 13 let
Holina Jindřich M2005STŘELA Žebrák z.s.dětské závodyžáci 12 – 13 let
Hořejšová Hana F1960Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Houžvička Matěj M20111.FK Příbramdětské závodypřípravka chlapci
Houžvičková Jindřiška F2009Sportink Pbdětské závodypřípravka děvčata
Houžvičková Kateřina F1984Příbramhlavní 9 kmZ18-34
Hrubý Richard M1986FbC Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39
Hřídel Radek M1974Příbramhlavní 9 kmM40-49
Huml Filip M2010Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Huml Jakub M2015Cerhovicedětské závodypřípravka kluci
Huml Jan M2006Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 let
Humlová Eliška F2008Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata
Jámborová Daša F1978Dukla Prahahlavní 9 kmZ35-44
Jelinek Jaromir M1971Berounhlavní 9 kmM40-49
Kadlecová Zuzana F1990Vyběhej sehlavní 9 kmZ18-34
Kolařík Lukáš M1995Karlštejnhlavní 9 kmM18-39
Korytář Jiří M1984Valachiarun.czhlavní 9 kmM18-39
Korytář Milan M1999Tchičína-Runhlavní 9 kmM18-39
Korytář Radim M1973VSK-Vsetínhlavní 9 kmM40-49
Kovalovský Michal M1998Běchovičtí běžcihlavní 9 kmM18-39
Krátký Martin M1977Nelahozeveshlavní 9 kmM40-49
Krejčí Gabrielová Jana F1972Karlštejnhlavní 9 kmZ45-54
Kroc Miloslav M1968Brandýsekhlavní 9 kmM40-49
Krtek Ondřej M2007LOKO BEROUNdětské závodyžáci 10 – 11 let
Kubešová Radana F1975No Asphalt!hlavní 9 kmZ35-44
Kukučová Anna F1987SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Levý Vojtěch M2013Prahadětské závodypřípravka kluci
Lípa Václav M1952Dobřichovicehlavní 9 kmM60-69
Lisner Jakub M1985Rozběháme Rokycanyhlavní 9 kmM18-39
Lošťáková Ela F2009Hřivicedětské závodypřípravka děvčata
Ludrovský Martin M1977Koh-I-Noor Machineryhlavní 9 kmM40-49
Mach Tomáš M1992DHL ITShlavní 9 kmM18-39
Malinová Lenka F1995hlavní 9 kmZ18-34
Mališová Karla F1960USK Prahahlavní 9 kmZ55plus
Malleková Dana F1977Berounhlavní 9 kmZ35-44
Matějka Dušan M1978Sparta Podluhyhlavní 9 kmM18-39
Mejzr Dušan M1974Veverkyhlavní 9 kmM40-49
Míková Barbora F2007Loko Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Míková Viktorie F2013Hýskovdětské závodypřípravka děvčata
Minchev Ivan M1957JUST, Prahahlavní 9 kmM60-69
Mitterwald Martin M1972Letyhlavní 9 kmM40-49
Mračnová Karolína F2000Triklub Příbramdětské závodyDOROST dívky
Nesvačil Tomáš M1968Příbramhlavní 9 kmM40-49
Nový Matěj M2000Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapci
Ondřejka Čeněk M2012MEF Istanbuldětské závodypřípravka kluci
Ondřejka Kryštof M2005Gymnázium Beroundětské závodyžáci 12 – 13 let
Ondřejka Prokop M2007ZŠ Nučicedětské závodyžáci 10 – 11 let
Othman Mohamad M1990Actum Flayershlavní 9 kmM18-39
Pavlišen Alexandr M1969Atletics Club Bezděkovhlavní 9 kmM40-49
Pejša Jan M1975smí být prázdnéhlavní 9 kmM40-49
Pergl Lukáš M2011Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Pergl Vojtěch M2008Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Plavec Hynek M1978D. Dušníkyhlavní 9 kmM18-39
Pondělíček Michal M1995Hořovicehlavní 9 kmM18-39
Prokopová Petra F1974Šneci v běhuhlavní 9 kmZ35-44
Průša Josef M1952Slavoj Obecnicehlavní 9 kmM60-69
Raboch Ivan M1966Střela Žebrákhlavní 9 kmM50-59
Rataj Pavel M1969Rokycanyhlavní 9 kmM40-49
Redr Daniel M2000Hořovicedětské závodyDOROST chlapci
Rosol Jiří M1974lokomotiva berounhlavní 9 kmM40-49
Ryvola Vojtěch M1999Karlštejnhlavní 9 kmM18-39
Řápek Václav M1942AVC Prahahlavní 9 kmM70plus
Řechková Svatava F1967Příbramhlavní 9 kmZ45-54
Říhová Andrea F1994ATOM teamhlavní 9 kmZ18-34
Sedláček Miroslav M1999Hořovicehlavní 9 kmM18-39
Sehnal Adrien M1953Dukla prahahlavní 9 kmM60-69
Semerád Marek M2012SRAM MITAS TREK teamdětské závodypřípravka kluci
Shhade Modar M1992Prahahlavní 9 kmM18-39
Sitta Tomáš M1995ATOM TEAMhlavní 9 kmM18-39
Skalička Jiří M1974Příbramhlavní 9 kmM40-49
Skaličková Vladimíra F1975Příbramhlavní 9 kmZ35-44
Sladecek Jakub M1974senesnicehlavní 9 kmM40-49
Smělý Jaroslav M1962Berounhlavní 9 kmM50-59
Staněk Valdemar M1978prahahlavní 9 kmM18-39
Strnad Jared M1989Prahahlavní 9 kmM18-39
Svátek Lubomír M1958Prahahlavní 9 kmM50-59
Svoboda Jan M1943Příbramhlavní 9 kmM70plus
Svobodová Dana F1952Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Svobodová Marcela F1985hlavní 9 kmZ18-34
Šanda Ladislav M1982Chlumec nad Cidlinouhlavní 9 kmM18-39
Šilhánek Martin M1999Jincehlavní 9 kmM18-39
Širanec Peter M1981Koněprusyhlavní 9 kmM18-39
Šolc Matěj M2004Šolc Teamdětské závodyžáci 12 – 13 let
Šolcová Karolina F2013Šolc Teamdětské závodypřípravka děvčata
Šolcová Tereza F2000Šolc Teamdětské závodyDOROST dívky
Šolcová Veronika F1976Šolc Teamhlavní 9 kmZ35-44
Šrajn Adam M2010Sport 2010dětské závodypřípravka chlapci
Štěpánová Aneta F2001ASK Slavia Prahadětské závodyDOROST dívky
Štěpánová Hana F1974Zadní Třebaňhlavní 9 kmZ35-44
Tuháček Milan M1965SK Prdlavkyhlavní 9 kmM50-59
Tuháčková Petra F1965SK Čisovicehlavní 9 kmZ45-54
Turek Jiří M1962Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59
Tyl Jan M1980Praha 5hlavní 9 kmM18-39
Tylová Barbora F2013Praha 5dětské závodypřípravka děvčata
Tylová Magdaléna F2011Praha 5dětské závodypřípravka děvčata
Valachová Lucie Tereza F2006TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Valuchová Julie F2009ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčata
Valuchová Veronika F2008ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčata
Vašina Samuel M2003PSK Olymp Prahadětské závodyžáci 14 – 15 let
Vašina Timotej M2009Craft Author Bike Teamdětské závodypřípravka chlapci
Vávra Pavel M1990Vorvanihlavní 9 kmM18-39
Vávra Pavel M1968Vorvanihlavní 9 kmM40-49
Vávra Petr M1994Vorvanihlavní 9 kmM18-39
Velehradský Petr M1959Nučicehlavní 9 kmM50-59
Vernerova Radka F1973Pilulka.czhlavní 9 kmZ35-44
Vitásek Tomáš M2001Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapci
Vlachová Anna F1984SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Vlčková Kristýna F2008Sokol Říčanydětské závodypřípravka děvčata
Vokrouhlík Michal M1983hlavní 9 kmM18-39
Vosmek Lukáš M1983Vyběhej se, Halexhlavní 9 kmM18-39
Vostrá Mošovská Lucie F1974Báječné ženy v běhuhlavní 9 kmZ35-44
Votava Lukáš M2009TJ Sokol Králův Dvůrdětské závodypřípravka chlapci
Votava Martin M1971Králův Dvůrhlavní 9 kmM40-49
Weissová Kateřina F1978hlavní 9 kmZ35-44
Wozniak Petr M1970hlavní 9 kmM40-49
Zděnovcová Adéla F2014Školka 28. říjnadětské závodypřípravka děvčata
Zděnovcová Aneta F2007Škola 28.říjnadětské závodyžačky 10 – 11 let
Zoulek Aleš M1982hlavní 9 kmM18-39
Žihla Petr M1983Sokol Karlštejnhlavní 9 kmM18-39

Notice: Undefined variable: begin_button in /home/www/irontime.cz/www/vysledky.irontime.cz/public/startlistweb.php on line 226