Startovní listina Karlštejnská 9

hlavní 9 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 113

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Achberger Kateŕina F1977Horymír NeumětelyZ35-44
Aron Michal M1985PrahaM18-39
Babinčáková Veronika F1987SRTG StrupčiceZ18-34
Bartošová Milada F1953PříbramZ55plus
Bejčková Zlatuše F1974SK Bejkovo PříbramZ35-44
Beránek Lukáš M1985Loko BerounM18-39
Beránková Jaroslava F1962ŽebrákZ55plus
Borovskoy Alexander M1979HostiviceM18-39
Bukovini Eduard M1980Kraluv DvurM18-39
Cikán Jaroslav M1955PříbramM60-69
Dohnal Frantisek M1987LovosiceM18-39
Dohnalová Milada F1974Z35-44
Dražan Jaroslav M1981Triatlon Team PříbramM18-39
Fílová Lenka F1973Mníšek pod BrdyZ35-44
Flachs Michal M1987ZličínM18-39
Franěk Jan M1998Tri klub PříbramM18-39
Fraňková Michaela F1970Franěk Team VysokáZ45-54
Frantová Andrea F1985Loko BerounZ18-34
Širanec Peter M1981KoněprusyM18-39
Havelka Petr M1972Eleven Run TeamM40-49
Havlín Antonín M1955AC Obora Hvězda PrahaM60-69
Havlová Kateřina F1994Loko BerounZ18-34
Holeček Michal M1974KarlštejnM40-49
Hořejšová Hana F1960PříbramZ55plus
Houžvičková Kateřina F1984PříbramZ18-34
Hrubý Richard M1986FbC Spartak ŽebrákM18-39
Jámborová Daša F1978Dukla PrahaZ35-44
Jelinek Jaromir M1971BerounM40-49
Kadlecová Zuzana F1990Vyběhej seZ18-34
Kolařík Lukáš M1995KarlštejnM18-39
Korytář Jiří M1984Valachiarun.czM18-39
Korytář Radim M1973VSK-VsetínM40-49
Kovalovský Michal M1998Běchovičtí běžciM18-39
Krátký Martin M1977NelahozevesM40-49
Kubešová Radana F1975No Asphalt!Z35-44
Kukučová Anna F1987SRTG StrupčiceZ18-34
Lípa Václav M1952DobřichoviceM60-69
Ludrovský Martin M1977Koh-I-Noor MachineryM40-49
Mejzr Dušan M1974VeverkyM40-49
Minchev Ivan M1957JUST, PrahaM60-69
Korytář Milan M1999Tchičína-RunM18-39
Othman Mohamad M1990Actum FlayersM18-39
Pejša Jan M1975smí být prázdnéM40-49
Prokopová Petra F1974Šneci v běhuZ35-44
Průša Josef M1952Slavoj ObecniceM60-69
Rataj Pavel M1969RokycanyM40-49
Rosol Jiří M1974lokomotiva berounM40-49
Ryvola Vojtěch M1999KarlštejnM18-39
Řechková Svatava F1967PříbramZ45-54
Říhová Andrea F1994ATOM teamZ18-34
Sedláček Miroslav M1999HořoviceM18-39
Sehnal Adrien M1953Dukla prahaM60-69
Sitta Tomáš M1995ATOM TEAMM18-39
Skalička Jiří M1974PříbramM40-49
Skaličková Vladimíra F1975PříbramZ35-44
Sladecek Jakub M1974senesniceM40-49
Smělý Jaroslav M1962BerounM50-59
Staněk Valdemar M1978prahaM18-39
Svoboda Jan M1943PříbramM70plus
Svobodová Dana F1952PříbramZ55plus
Šanda Ladislav M1982Chlumec nad CidlinouM18-39
Šolcová Veronika F1976Šolc TeamZ35-44
Štěpánová Hana F1974Zadní TřebaňZ35-44
Tuháček Milan M1965SK PrdlavkyM50-59
Tuháčková Petra F1965SK ČisoviceZ45-54
Turek Jiří M1962ChaloupkyM50-59
Vávra Pavel M1990VorvaniM18-39
Vávra Pavel M1968VorvaniM40-49
Vávra Petr M1994VorvaniM18-39
Vlachová Anna F1984SRTG StrupčiceZ18-34
Vokrouhlík Michal M1983M18-39
Vosmek Lukáš M1983Vyběhej se, HalexM18-39
Vostrá Mošovská Lucie F1974Báječné ženy v běhuZ35-44
Votava Martin M1971Králův DvůrM40-49
Weissová Kateřina F1978Z35-44
Svobodová Marcela F1985Z18-34
Tyl Jan M1980Praha 5M18-39
Nesvačil Tomáš M1968PříbramM40-49
Mitterwald Martin M1972LetyM40-49
Malinová Lenka F1995Z18-34
Kroc Miloslav M1968BrandýsekM40-49
Eyberger Milan M1978Praha 7M18-39
Hofmanová Markéta F1984Halouny - SvinařeZ18-34
Halounek Jan M1970DobřichoviceM40-49
Franěk Ondřej M1990Praha 6M18-39
Burianová Andrea F1989PrahaZ18-34
Bares Michal M1971LetyM40-49
Matějka Dušan M1978Sparta PodluhyM18-39
Žihla Petr M1983Sokol KarlštejnM18-39
Vernerova Radka F1973Pilulka.czZ35-44
Velehradský Petr M1959NučiceM50-59
Krejčí Gabrielová Jana F1972KarlštejnZ45-54
Mališová Karla F1960USK PrahaZ55plus
Shhade Modar M1992PrahaM18-39
Strnad Jared M1989PrahaM18-39
Bauer Martin M1977ChlustinaM40-49
Šilhánek Martin M1999JinceM18-39
Raboch Ivan M1966Střela ŽebrákM50-59
Hřídel Radek M1974PříbramM40-49
Pavlišen Alexandr M1969Atletics Club BezděkovM40-49
Svátek Lubomír M1958PrahaM50-59
Zoulek Aleš M1982M18-39
Hochmut Milan M1987Spartak RožmitálM18-39
Wozniak Petr M1970M40-49
Mach Tomáš M1992DHL ITSM18-39
Malleková Dana F1977BerounZ35-44
Řápek Václav M1942AVC PrahaM70plus
Pondělíček Michal M1995HořoviceM18-39
Lisner Jakub M1985Rozběháme RokycanyM18-39
Dítě Martin M1968ŠtěchoviceM40-49
Plavec Hynek M1978D. DušníkyM18-39
Rosol Jiří M1974LOKO BerounM40-49
Rosol Jiří M1974LOKO BerounM40-49