Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
13. 8. 2017

25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. SAJI AbdelkabirAtletica Casone#155MORB1.01:23:43Detail
2. GERYCH DavidCK Kupkolo#129CZEB2.01:27:20+00:03:37Detail
3. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují#7CZEA1.01:29:23+00:05:40Detail
4. SCHOŘ JakubTJ Sokol Unhošť#75CZEA2.01:30:09+00:06:26Detail
5. MINAŘÍK PetrBennon Team#53CZEB3.01:32:31+00:08:48Detail
6. SMRČKA MilošBK Říčany#79CZED1.01:32:50+00:09:07Detail
7. ŠŤASTNÝ TomášPSK Olymp Praha - KERTEAM#86CZEA3.01:34:44+00:11:01Detail
8. HOSTIČKA JanPříbram#17CZEA4.01:35:07+00:11:24Detail
9. CHRAMOSTA JaroslavJaboja Team#116CZEC1.01:35:13+00:11:30Detail
10. ROOKHUYZEN ShayneAV Veluwe #103NEDB4.01:37:09+00:13:26Detail
11. ČADA RadimRunNRoll#157CZEB5.01:37:36+00:13:53Detail
12. KAFKA LeošČakovice#23CZEA5.01:37:42+00:13:59Detail
13. KREJČÍ FilipPsáry, Dolní Jirčany#34CZEA6.01:38:06+00:14:23Detail
14. HERDA JanSKP Nymburk#12CZEA7.01:38:40+00:14:57Detail
15. PASTOROVÁ PetraMK Seitl Ostrava#1032CZEG1.01:39:27+00:15:44Detail
16. ĎURDIAKOVÁ TerezaAK Olymp Brno#1006CZEF1.01:39:35+00:15:52Detail
17. IDRIS BESHIR ErvinSK Zdice#22CZEC2.01:39:47+00:16:04Detail
18. HAVEL JanMaraton Tým Pavla Nováka#109CZEB6.MDom251.01:39:50+00:16:07Detail
19. ŠNEBERGER JanAC Falcon Rokycany#153CZEA8.01:40:40+00:16:57Detail
20. GAJDORUSOVÁ MarkétaSK Chotěboř#1037CZEF2.01:41:01+00:17:18Detail
21. GERYCHOVÁ MichaelaCK Kupkolo Dvůr Králové#1035CZEF3.01:41:32+00:17:49Detail
22. KOZÁK JanHostomice#156CZEB7.01:41:44+00:18:01Detail
23. GOJ RadimTJ Loko Beroun#130CZEA9.01:42:20+00:18:37Detail
24. WOLF TomášLiberec 30#96CZEA10.01:42:39+00:18:56Detail
25. RYASHKO BorisPraha 4#142CZEB8.01:42:55+00:19:12Detail
26. KORYTÁR JÁNAC FALCON Rokycany#31CZED2.01:46:37+00:22:54Detail
27. HOLÍČEK StanislavLochovice#144CZEA11.01:46:48+00:23:05Detail
28. ŠTÍBAL MartinMK Kladno#88CZEA12.01:47:20+00:23:37Detail
29. VIPLER PavelPeksport Specialized#93CZEB9.01:47:30+00:23:47Detail
30. KOČVARA LubošVivobarefoot České Budějovice#28CZEA13.01:47:34+00:23:51Detail
31. BURDA LadislavTouškov#134CZEC3.01:47:49+00:24:06Detail
32. PEŠL JosefZebrak#64A14.MDom252.01:48:12+00:24:29Detail
33. KENDÍK Tomášwww.beerunner.cz#27CZEB10.01:48:32+00:24:49Detail
34. KLIMEŠOVÁ JanaUSK Praha#1013CZEG2.01:49:52+00:26:09Detail
35. SLADKÝ RomanPro Sport Activities#78CZEB11.01:49:57+00:26:14Detail
36. KROEZEN KrijnLelystad#104NEDB12.01:50:53+00:27:10Detail
37. ŠIBRAVOVA Lenkakerteam#1024CZEF4.01:51:32+00:27:49Detail
38. HUBÁČEK PavelValcha#20CZEA15.01:51:37+00:27:54Detail
39. RUMPÍK ViktorLokomotiva Beroun#72CZEA16.MDom253.01:51:49+00:28:06Detail
40. HOUFKOVÁ KateřinaForrest Gump Team#1010CZEF5.01:52:03+00:28:20Detail
41. RABASOVÁ HanaZbiroh#1033CZEF6.01:52:12+00:28:29Detail
42. VONDRÁČEK GustavŽelvička Team#95CZEB13.01:52:25+00:28:42Detail
43. MAŠEK JiříAK Škoda Plzeň#49CZEC4.01:53:32+00:29:49Detail
44. RATAJ PavelRokycany#137CZEB14.01:53:36+00:29:53Detail
45. PAVLIŠ JiříPraha 5#61CZEA17.01:53:50+00:30:07Detail
46. ŘÍHÁNEK PavelPlzeň#123CZEB15.01:54:07+00:30:24Detail
47. KŮSTKA JosefSKP ŠPS Domažlice#40CZEB16.01:54:24+00:30:41Detail
48. KOŠŤÁL LubošRudá hvězda Třenice#33CZEB17.01:54:30+00:30:47Detail
49. HORA HonzaAktuář Hořovice#16CZEB18.01:54:43+00:31:00Detail
50. ČVANČARA PavelPlzeňští tempomakers#8CZEB19.01:54:47+00:31:04Detail
51. ROŠTÍK PatrikPyšely#71CZEA18.01:54:57+00:31:14Detail
52. PUR VáclavŠumperk#68CZED3.01:56:04+00:32:21Detail
53. BEEB DetlefLC Wiltstock#107NEDC5.01:56:20+00:32:37Detail
54. EICHLER IvoUSK Praha#111CZEC6.01:56:57+00:33:14Detail
55. CIBULKA RadimIron Stars Beroun#118CZEA19.01:57:04+00:33:21Detail
56. KUSY ViktorSk ElfaSports#41CZEB20.01:57:15+00:33:32Detail
57. BRADÁČOVÁ MartinaMK Kladno#1003CZEG3.01:57:26+00:33:43Detail
58. HOLÍKOVÁ DanaAC - Falcon Rokycany#1008CZEF7.01:57:55+00:34:12Detail
59. VONDRÁK Martin#143CZEA20.01:58:01+00:34:18Detail
60. DOLEJŠ RudolfSušice#10CZEC7.01:58:13+00:34:30Detail
61. VLADYKA JanAC Praha 1890#94CZEC8.01:58:15+00:34:32Detail
62. CHALUPA PetrMK Kladno#119CZEA21.01:59:02+00:35:19Detail
63. BUBLA DanielPIM BK Divoká Šárka#3CZEC9.01:59:17+00:35:34Detail
64. BABKA TomášTos Žebrák#1CZEB21.01:59:30+00:35:47Detail
65. ODNOHA DavidKosmorunners#57CZEB22.01:59:48+00:36:05Detail
66. ŽIVNÝ MichalStromovka#101CZEC10.01:59:50+00:36:07Detail
67. VIMER HonzaKladno#92CZEA22.01:59:55+00:36:12Detail
68. GOJ TomášTJ Loko Beroun#131CZEA23.02:00:06+00:36:23Detail
69. ŠNEBERGEROVÁ LucieAC Falcon Rokycany#1038CZEA24.02:00:21+00:36:38Detail
70. SPITZEROVÁ Markéta#1022CZEF8.02:00:23+00:36:40Detail
71. TLUSTÝ TomášMK Kladno#135CZEA25.02:00:30+00:36:47Detail
72. OULEHLA MichalBeroun#58CZEA26.02:00:33+00:36:50Detail
73. PROUZA MartinLobob-Divný Holky#110CZEC11.02:00:42+00:36:59Detail
74. SEIFERT PetrPraha#74CZEB23.02:01:02+00:37:19Detail
75. PECH JindřichŽleby#62CZEA27.02:01:04+00:37:21Detail
76. KREJBICH PetrKrálův Dvůr#126CZEA28.02:01:10+00:37:27Detail
77. HONS PavelMaratón klub Kladno#15CZEB24.02:01:11+00:37:28Detail
78. ZÁRYBNICKÝ MartinZŠ Březnice#99CZEA29.02:01:39+00:37:56Detail
79. KUNÍK Tomᚎebrák#38CZEB25.MDom254.02:01:40+00:37:57Detail
80. HLINOVSKÝ VáclavKamenný Újezd u Rokycan#146CZEA30.02:01:52+00:38:09Detail
81. KRÁL StanislavRun The World#105CZEB26.02:01:55+00:38:12Detail
82. MAREK VáclavSherpa#47CZED4.02:01:59+00:38:16Detail
83. SKALINOVÁ KamilaKostelec n.Č.lesy#1021CZEG4.02:01:59+00:38:16Detail
84. ZÁZVORKOVÁ VěraAC Boulogne - Billancourt#1027CZEG5.02:02:22+00:38:39Detail
85. KADLEC JiříPraha 6#113CZEA31.02:02:30+00:38:47Detail
86. MILER JaroslavPraha#52CZEA32.02:02:57+00:39:14Detail
87. MACHÁČEK Pavel#45CZEC12.02:02:57+00:39:14Detail
88. ZÁRYBNICKÝ JanBřeznice#98CZEA33.02:03:02+00:39:19Detail
89. RÁBIK JanNoufýr#69CZEA34.02:03:13+00:39:30Detail
90. ŠTĚPÁNEK PetrLO Vrsovice#87CZEB27.02:03:42+00:39:59Detail
91. ŠTĚPÁNEK JanLO Sokol Vršovice#141CZEB28.02:03:55+00:40:12Detail
92. NOVAKOVA Kamila#1019CZEF9.02:03:58+00:40:15Detail
93. BERÁNEK JosefMK Kladno#2CZEC13.02:04:19+00:40:36Detail
94. ZADRAŽIL MichalNoufýr#97CZEA35.02:04:25+00:40:42Detail
95. SVATEK LubomirPraha#80CZEC14.02:04:29+00:40:46Detail
96. KEIL JaroslavBěžec Vysočiny Kácov#26CZED5.02:04:35+00:40:52Detail
97. BÍLÝ BohumilBK Lhota#127CZEA36.02:04:43+00:41:00Detail
98. NĚMEC Jindřich#56CZEA37.02:04:47+00:41:04Detail
99. HRUBÝ RichardFbc Spartak Žebrák#19CZEA38.02:04:57+00:41:14Detail
100. CHARVÁT JanTJ Zaječov#21CZEA39.02:05:07+00:41:24Detail
101. FRANČÍK LukášPraha 7#115CZEA40.02:05:07+00:41:24Detail
102. TŮMA PavelBeroun#150CZEA41.02:05:25+00:41:42Detail
103. MATTHIES GabiLC Wittstock#1030NEDG6.02:05:38+00:41:55Detail
104. BAYEROVÁ LenkaTJ Sokol Unhošť#1002CZEG7.02:05:44+00:42:01Detail
105. HRDINA VILÉMBOHNICE#18CZED6.02:06:34+00:42:51Detail
106. SAMEK Kamil#73CZEA42.02:07:03+00:43:20Detail
107. ČERVENÝ MichalBeroun#6CZEB29.02:07:09+00:43:26Detail
108. KOŠŤÁL JanHopman Team Žatec#32CZEB30.02:07:36+00:43:53Detail
109. LORENZOVÁ MarkétaKiel#1029CZEF10.02:07:44+00:44:01Detail
110. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#30CZEB31.02:07:52+00:44:09Detail
111. MOULISOVÁ Helena#1017CZEG8.02:08:07+00:44:24Detail
112. PARKOS MarekZaječov#60CZEA43.02:08:07+00:44:24Detail
113. PLECITY PetrSokol Jince#65CZEB32.02:08:54+00:45:11Detail
114. HONZÁKOVÁ JiřinaBřevnov#1009CZEH1.02:09:02+00:45:19Detail
115. LANDA JanSpartak Žebrák#112CZEB33.MDom255.MSpartakŽ1.02:09:16+00:45:33Detail
116. RUDOLFOVÁ LucieZdice#1041CZEF11.02:10:34+00:46:51Detail
117. KUBÍK JiříMorfeovy Tenisky#149CZEB34.02:10:38+00:46:55Detail
118. ŠÍREK JanLány#84CZEA44.02:11:31+00:47:48Detail
119. ŽÁKOVEC PavelSokol Kolinec#100CZEC15.02:11:44+00:48:01Detail
120. ŠEVČÍK Adam1.LF#81CZEA45.02:12:23+00:48:40Detail
121. FINGERHUT JiříMK Kladno#145CZED7.02:12:24+00:48:41Detail
122. VYDRA KarelTJ Sokol Žebrák#121CZEB35.MDom256.02:12:49+00:49:06Detail
123. STÁRKOVÁ AlenaSK Babice#1023CZEG9.02:13:07+00:49:24Detail
124. PALAN MatyášSpartak Žebrák#59CZEA46.MSpartakŽ2.02:13:24+00:49:41Detail
125. ŠTÍBALOVÁ KateřinaMK Kladno#1025CZEF12.02:13:27+00:49:44Detail
126. MINČIČ MilošKarpatský vlci#54CZEB36.02:13:30+00:49:47Detail
127. REJZEK JiříTJ Sokol Medový Újezd#140CZEB37.02:13:39+00:49:56Detail
128. VOKURKA RadekTop Run Club#122CZEA47.02:13:41+00:49:58Detail
129. ŠIDLÍK MichalKarlos gym#83CZEA48.MDom257.02:14:01+00:50:18Detail
130. DIVIŠOVÁ BarboraAC Falcon Rokycany#1036CZEG10.02:14:41+00:50:58Detail
131. MATOUS Vitezslav#51CZEB38.02:14:44+00:51:01Detail
132. PÁRALOVÁ MarkétaPRAHA 5#1020CZEG11.02:14:44+00:51:01Detail
133. KEHER KarolRoztoky#25CZEA49.02:15:04+00:51:21Detail
134. ŠEVČÍK MartinHopman Team Žatec#82CZEB39.02:15:26+00:51:43Detail
135. ŠIMÁČEK MartinEtriatlon Praha#128CZEB40.02:15:43+00:52:00Detail
136. ŠTRUNC Marek#89CZEA50.02:16:07+00:52:24Detail
137. POKORNÝ JanKladno#124CZEC16.02:16:26+00:52:43Detail
138. MATĚJKA DušanSparta Podluhy#50CZEA51.02:16:36+00:52:53Detail
139. MOULISOVÁ MarkétaFit&Funny#1018CZEF13.02:16:44+00:53:01Detail
140. SITTE DavidMT Spartak Žebrák#77CZEA52.02:17:12+00:53:29Detail
141. JAROLÍM PetrBŠMŠ#158CZEB41.02:17:29+00:53:46Detail
142. BĚLOHLÁVEK KarelSpartak Podluní#106CZEA53.MDom258.02:18:23+00:54:40Detail
143. KEBRLE JaroslavRpety - BigBulls#24CZEA54.02:18:30+00:54:47Detail
144. KOHOUTKOVÁ ŠárkaEtriatlon Praha#1034CZEH2.02:18:41+00:54:58Detail
145. LUKÁŠOVÁ KateřinaToBi Tri Team#1016CZEG12.02:19:05+00:55:22Detail
146. KUNÍK JosefŽebrák#37CZEC17.MDom259.02:19:38+00:55:55Detail
147. ŠIŠKA JiříZdice#85CZEB42.02:19:50+00:56:07Detail
148. HLOCH TomášPlzeň#13CZEA55.02:19:59+00:56:16Detail
149. KROUPOVA PetraPribram#1014CZEF14.02:20:09+00:56:26Detail
150. KYSELÝ PetrTJ Zduchovice#42CZEC18.02:20:09+00:56:26Detail
151. LEVICKÝ JanPraha#44CZEA56.02:21:13+00:57:30Detail
152. BREBURDOVÁ HanaMK Kladno#1004CZEH3.02:21:19+00:57:36Detail
153. NOORMAN ErwinLelystad#102NEDB43.02:22:25+00:58:42Detail
154. ŠŮCHA VáclavSK Stříbro#148CZEE1.02:23:08+00:59:25Detail
155. ŽEŽULKOVÁ LenkaŽebrák#1028CZEF15.ZDom251.02:23:26+00:59:43Detail
156. ČERNÝ JiříAtletika Človíček#4CZEA57.02:23:54+01:00:11Detail
157. PELOUSEK JiriJZD Krasna Hora#63CZEA58.02:24:19+01:00:36Detail
158. ŘEZÁČ LiborMyslinka#120CZEB44.02:25:04+01:01:21Detail
159. BARŠOVÁ MartinaUnhošť#1001CZEG13.02:25:08+01:01:25Detail
160. KUNC PetrSokol Žebrák#36CZEB45.MDom2510.02:25:15+01:01:32Detail
161. KOHOUT MilanStřela Žebrák#133CZEB46.02:25:31+01:01:48Detail
162. MAREŠ MartinZruč-Senec#48CZEC19.02:25:31+01:01:48Detail
163. HONZÁKOVÁ KateřinaPraha 6#1039CZEA59.02:25:49+01:02:06Detail
164. ERBEN OndřejBohemians#151CZEA60.02:26:29+01:02:46Detail
165. KOLESÁR RichardPraha 7#152CZEA61.02:26:47+01:03:04Detail
166. GREGOROVÁ JitkaŽleby#1007CZEF16.02:27:08+01:03:25Detail
167. RAŠNER TomášKVS Olomouc#70CZEB47.02:28:02+01:04:19Detail
168. TESAŘ PavelOSA Nusle#90CZEB48.02:30:07+01:06:24Detail
169. BLÄTTERBAUEROVÁ LucieBraškov#1040CZEG14.02:31:06+01:07:23Detail
170. DRÓZD JanušVelké Přílepy#132CZEC20.02:32:03+01:08:20Detail
171. RÁBA KristiánŽatec#136CZEB49.02:35:40+01:11:57Detail
172. KROFTA JiříTJ Liga 100 Praha#35CZED8.02:36:46+01:13:03Detail
173. SÝKORA FrantišekBěžec Slaný#139CZEA62.02:37:42+01:13:59Detail
174. HOLECEK OndrejPraha 5#14CZEA63.02:38:37+01:14:54Detail
175. JABLONSKÁ EvaPraha 7#1031CZEF17.02:39:12+01:15:29Detail
176. GE EvženMaratonské vrány#108CZED9.02:39:40+01:15:57Detail
177. ČERNÝ KarelPraha#5CZED10.02:42:16+01:18:33Detail
178. KOSTKA JosefVTŽ Chomutov#154CZEE2.02:45:31+01:21:48Detail
179. LÉDLOVÁ NaděždaTeplice#1015CZEI1.02:54:31+01:30:48Detail
180. DOUBEK JanPlzeň#138CZEB50.02:56:33+01:32:50Detail
181. KOHOUT PavelSK Modřany#114CZEE3.03:03:52+01:40:09Detail
182. MÍŠEK JanBonbon#147CZEC21.03:05:49+01:42:06Detail
183. HORNÁK AntonínDobřany#117CZEE4.03:28:53+02:05:10Detail
DNF MULLER ZdenekRozběháme Rokycany#55CZEADNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz