Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
5. 8. 2017

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. PROCHÁZKA JosefDěčín#202Veteráni A1.01:18:57Detail
2. SOKOL JanAK Sokolov#322Muži 1.01:20:55+00:01:5801:20:54.06Detail
3. TVRDÍK TomášSWEEP OCRA-CZ Elite team#260Muži 2.01:21:37+00:02:4001:21:35.09Detail
4. PROCHÁZKA MarekTJ Šumperk#203Veteráni A2.01:22:24+00:03:2701:22:22.32Detail
5. OUZKÝ StanislavJirkov#180Veteráni A3.01:24:57+00:06:0001:24:54.87Detail
6. STEJSKAL JakubKadaň#235Muži 3.01:25:28+00:06:3101:25:26.81Detail
7. BÉM RobertIKEM#320Veteráni A4.01:26:26+00:07:2901:26:24.97Detail
8. RYZÁK PavelVTŽ Chomutov#213Veteráni A5.01:26:55+00:07:5801:26:54.25Detail
9. OPLT MichalNew Roll Runners#177Muži 4.01:27:23+00:08:2601:27:20.80Detail
10. UNGER JosefLitvínov Světlo pro svět#315Muži 5.01:28:12+00:09:1501:28:07.32Detail
11. JAVORNICKÝ TomášDBK Kadaň#88Veteráni A6.01:28:34+00:09:3701:28:28.36Detail
12. RUSÍNOVÁ ZuzanaÚstí nad Labem#212Ženy1.01:28:35+00:09:3801:28:32.79Detail
13. KUJÍČEK TomášBežecky klub Spořice#137Veteráni A7.01:29:19+00:10:2201:29:18.15Detail
14. SAJNER DavidTeam ZOOT Tri Europe#216Muži 6.01:31:22+00:12:25Detail
15. WATZKE PetrVitaSport.cz / Teplice#289Veteráni B1.01:31:25+00:12:2801:31:23.21Detail
16. MARTÌNKOVÀ VeronikaMadeja sport Ostrava#157Ženy2.01:31:26+00:12:2901:31:22.87Detail
17. ŠARŠE JiříDlouhá Míle#324Muži 7.01:31:38+00:12:4101:31:35.65Detail
18. ŘEZNÍČEK VítVysoká Pec#215Muži 8.01:31:57+00:13:0001:31:50.46Detail
19. KUJÍČEK MichalBěžecký klub Spořice#136Muži 9.01:32:03+00:13:0601:32:00.37Detail
20. SMRŽ SpídyBěžci Chomutov#227Muži 10.01:32:39+00:13:4201:32:37.42Detail
21. URBAN MiroslavHopman team Žatec#262Veteráni A8.01:32:59+00:14:0201:32:50.49Detail
22. IŠLER LukášChomutov#84Muži 11.01:33:12+00:14:15Detail
23. HOUFKOVÁ KateřinaForrest Gump Team#76Ženy3.01:33:19+00:14:2201:33:16.71Detail
24. KONVALINA MatějMost#113Muži 12.01:33:23+00:14:26Detail
25. PATERA MiroslavBK Louny#185Veteráni B2.01:36:05+00:17:0801:35:55.15Detail
26. BAŠUS LubomírKolová#11Muži 13.01:36:34+00:17:3701:36:18.31Detail
27. VÁVRŮ IvanaTJ VTŽ Chomutov#269Ženy4.01:36:42+00:17:4501:36:39.82Detail
28. KUČERA JiříChomutov#133Veteráni A9.01:36:48+00:17:5101:36:46.00Detail
29. RÉZ LudvíkTJ DNT Cykloteam Chomutov#207Veteráni A10.01:36:52+00:17:5501:36:48.74Detail
30. KUNCL MiroslavChomutov#138Muži 14.01:38:31+00:19:3401:38:22.73Detail
31. UNGER MiroslavMost#261Muži 15.01:38:32+00:19:3501:38:21.83Detail
32. VORLÍČEK JanSTRG Most#321Muži 16.01:38:57+00:20:0001:38:46.27Detail
33. KIRSCH Petr KirschAK Most#105Veteráni C1.01:38:57+00:20:0001:38:46.37Detail
34. ŠŤASTNÝ JaroslavMaraton Klub kladno#250Veteráni C2.01:39:04+00:20:07Detail
35. BARTL MilanKrušnoborci#8Veteráni B3.01:39:05+00:20:0801:39:03.70Detail
36. KORBÁŠOVÁ GabrielaASK Elna Počerady#115Veteránky A1.01:39:09+00:20:1201:39:06.62Detail
37. FÍLOVÁ JanaBK Běkodo#48Veteránky A2.01:39:16+00:20:1901:39:13.96Detail
38. DOSTÁL MiroslavHošnice#33Veteráni A11.01:39:25+00:20:2801:39:11.28Detail
39. MAHER ChrisChomutov#314Veteráni B4.01:39:25+00:20:2801:39:18.75Detail
40. DRAHÝ PetrChomutov#34Veteráni B5.01:39:29+00:20:3201:39:25.64Detail
41. KELBICH PetrSquadra Di Alto Forno#313Veteráni B6.01:39:43+00:20:4601:39:29.51Detail
42. JAHODA ZdeněkEddie Edwards Team#86Veteráni A12.01:40:01+00:21:0401:39:56.45Detail
43. MAŠEK JiříTEMPO MAKERS#158Veteráni B7.01:40:05+00:21:0801:39:58.91Detail
44. HRDÝ JanBK ŽATEC#78Veteráni A13.01:40:05+00:21:0801:39:56.81Detail
45. PILÍK StanislavPanský Mlýn Rakovník#195Veteráni C3.01:40:17+00:21:20Detail
46. OSVALD RadekChomutov#305Muži 17.01:40:27+00:21:3001:40:04.31Detail
47. FIŠER LukášRozběhej Litvínov#50Muži 18.01:40:48+00:21:5101:40:41.01Detail
48. MAREŠ JanMost#154Muži 19.01:40:54+00:21:5701:40:50.62Detail
49. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#95Veteránky A3.01:41:22+00:22:2501:41:17.93Detail
50. THUMSOVÁ MarieTragéd team Liberec#257Veteránky B1.01:41:34+00:22:3701:41:32.34Detail
51. VODIČKA PavelMost#276Veteráni B8.01:41:35+00:22:3801:41:27.33Detail
52. ČEŠKA TomášChomutov#28Muži 20.01:41:43+00:22:4601:41:33.63Detail
53. VALIŠ KarelMost#266Veteráni A14.01:41:46+00:22:4901:41:27.74Detail
54. KANTOVÁ OlgaSPONA Teplice#100Ženy5.01:42:04+00:23:0701:42:01.94Detail
55. VOŠAHLÍK MartinAtletika Radějovice#283Muži 21.01:42:06+00:23:0901:42:01.22Detail
56. MAŇÁK LubošLom#152Muži 22.01:42:06+00:23:0901:41:56.12Detail
57. VODIČKA FrantišekLitoměřice#275Veteráni B9.01:42:11+00:23:14Detail
58. SIKORA Hansa TomRSSB Ultra Team#219Veteráni A15.01:42:12+00:23:1501:42:00.35Detail
59. KOTRLA Petr#300Muži 23.01:42:13+00:23:1601:42:01.10Detail
60. ZAPLETAL PetrZlaté Hory#294Veteráni B10.01:42:13+00:23:1601:41:57.78Detail
61. KŘAPEK Milan#131Muži 24.01:42:33+00:23:3601:42:14.49Detail
62. PANITZ ErichSRTG Litvínov#316Muži 25.01:42:45+00:23:4801:42:41.10Detail
63. BRYNDA JosefGEOSAN GROUP RUN Kadaň#22Veteráni A16.01:43:00+00:24:0301:42:56.56Detail
64. BELEJ TomášSRTG Chomutov#306Muži 26.01:43:02+00:24:0501:42:57.47Detail
65. HOLÝ VáclavDobrovolný běžecký kroužek Kadaň#73Muži 27.01:43:18+00:24:2101:43:12.92Detail
66. ŘEHOŘ ZdeněkSRTG Strupčice#214Muži 28.01:43:30+00:24:3301:43:25.75Detail
67. HAVLÍČEK ZdeněkJirkov#65Veteráni B11.01:43:35+00:24:3801:43:29.25Detail
68. PÁTEK TomášJIP Most#184Veteráni A17.01:43:45+00:24:4801:43:42.51Detail
69. PETRUŽÁLEK MiroslavLitvínov#194Muži 29.01:43:58+00:25:0101:43:38.49Detail
70. WALTER JáchymTeplice#288Muži 30.01:44:01+00:25:0401:43:39.88Detail
71. ĎURICA PavelTJ VTŽ Chomutov#302Muži 31.01:44:08+00:25:1101:44:06.70Detail
72. SAPOUŠEK MiroslavMost#217Veteráni A18.01:44:36+00:25:3901:44:28.08Detail
73. MALINA JiříBěžci Chomutov#148Veteráni A19.01:44:38+00:25:4101:44:37.43Detail
74. MALY VojtechSRTG Strupčice/PANB#150Veteráni A20.01:44:40+00:25:4301:44:36.55Detail
75. HUBÁK JiříBílina#328Veteráni C4.01:44:56+00:25:5901:44:52.97Detail
76. MOLNAROVA KATERINAKADAN#163Veteránky A4.01:45:06+00:26:0901:45:03.70Detail
77. HULEŠ JosefLovosice#81Muži 32.01:45:09+00:26:1201:45:06.14Detail
78. KUČERA JiříTEMPO MAKERS#134Veteráni B12.01:45:17+00:26:2001:45:05.67Detail
79. PILLEROVÁ RadkaBřezová#196Veteránky A5.01:46:26+00:27:2901:46:18.61Detail
80. HANUS MiroslavMartin#63Veteráni A21.01:47:03+00:28:0601:46:32.98Detail
81. HIML MarekBrandys nad labem#67Muži 33.01:47:12+00:28:1501:46:58.72Detail
82. ŠIFALDA RomanChomutov#327Muži 34.01:47:39+00:28:4201:47:10.47Detail
83. KREUZER JanChomutov#128Muži 35.01:47:44+00:28:4701:47:39.58Detail
84. HOJDAR JosefSrtgMost#69Muži 36.01:47:53+00:28:5601:47:40.09Detail
85. HOLEČEK JiříBěžci Chomutov#71Muži 37.01:48:19+00:29:2201:48:15.90Detail
86. KOLDINSKÝ PetrVarský Bulhaři#323Veteráni A22.01:48:21+00:29:2401:48:09.76Detail
87. KOLLÁR FilipSRTG Strupčice#111Veteráni A23.01:48:24+00:29:2701:48:19.40Detail
88. KUTÍLKOVÁ KateřinaSRTG Litvínov#139Ženy6.01:49:25+00:30:2801:49:21.78Detail
89. GRASL KarelPostoloprty#58Veteráni A24.01:49:26+00:30:2901:49:00.24Detail
90. SZÁSZ PetrUltrasport Sokolov#240Veteráni C5.01:49:43+00:30:4601:49:32.90Detail
91. TAPŠÍK ZdeněkChotějovice#255Veteráni A25.01:49:51+00:30:5401:49:39.54Detail
92. VOKROUHLÍK TomášSenkov#278Veteráni A26.01:49:56+00:30:5901:49:29.74Detail
93. KODR KarelTEMPO MAKERS#110Veteráni A27.01:50:06+00:31:0901:49:46.55Detail
94. TARAŠKA Vilém#256Muži 38.01:50:25+00:31:2801:50:08.26Detail
95. VACLÍKOVÁ HanaJirkov#264Ženy7.01:50:35+00:31:3801:50:09.29Detail
96. DVOŘÁK PetrMost#41Muži 39.01:50:39+00:31:4201:50:08.21Detail
97. KAMENSKÝ PeterMost#99Veteráni A28.01:51:05+00:32:0801:50:58.49Detail
98. GROSSMANOVÁ GabrielaRozběháme Teplice a okolí#59Ženy8.01:51:14+00:32:1701:51:07.79Detail
99. VÍTKOVÁ ZuzanaMost#271Veteránky B2.01:51:19+00:32:2201:51:06.73Detail
100. RADA OldřichÚstí nad Labem#206Veteráni A29.01:51:27+00:32:3001:51:16.51Detail
101. TRUČKOVÁ LenkaNovosedlice#258Ženy9.01:51:29+00:32:3201:51:01.27Detail
102. MOJDL ViktorKadaň#162Muži 40.01:51:30+00:32:3301:50:57.73Detail
103. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov#277Veteráni A30.01:51:51+00:32:5401:51:31.59Detail
104. MOTEJZÍK VáclavBrandýsek#165Muži 41.01:51:56+00:32:5901:51:48.35Detail
105. ŠMEJKAL VladislavVysoká Pec#248Muži 42.01:52:00+00:33:0301:51:40.44Detail
106. SLÁDEK VladimírSRTG Strupčice#222Muži 43.01:52:50+00:33:5301:52:46.89Detail
107. VILDOVÁ JanaNevix Kadaň#270Ženy10.01:53:02+00:34:0501:52:54.65Detail
108. ĎÁSKOVÁ MartinaMyrnyx Tyrnyx#32Veteránky A6.01:53:09+00:34:1201:53:03.80Detail
109. KRISTENOVÁ NelaTriatlet KV#129Ženy11.01:53:12+00:34:1501:52:58.55Detail
110. BRABEC PetrChomutov#18Veteráni A31.01:53:20+00:34:2301:52:54.90Detail
111. ROLA JanLevharti chomutov#210Muži 44.01:53:21+00:34:2401:53:10.62Detail
112. HANÁK VladimírChomutov#318Muži 45.01:53:22+00:34:2501:52:49.78Detail
113. ŠOLTA MarcelSRTG Strupčice#249Veteráni A32.01:53:23+00:34:2601:53:17.52Detail
114. DAIC RomanSchwabach#30Veteráni A33.01:53:24+00:34:2701:53:12.65Detail
115. NOBST PavelChomutov#170Veteráni A34.01:53:36+00:34:3901:53:29.60Detail
116. OUZKÝ TomášOtvice#304Veteráni A35.01:53:56+00:34:5901:53:37.72Detail
117. ŠKOTA JanSpořice#246Muži 46.01:54:00+00:35:0301:53:47.50Detail
118. PRCHLÍKOVÁ BarboraBenešov#201Veteránky A7.01:54:04+00:35:0701:53:52.51Detail
119. LADÁNYI MartinTeplička#141Veteráni A36.01:54:20+00:35:2301:54:01.52Detail
120. LADÁNYI PetraTeplička#142Ženy12.01:54:20+00:35:2301:54:02.13Detail
121. SMÍTKOVÁ KarolínaChomutov#226Ženy13.01:54:43+00:35:4601:54:36.18Detail
122. PETRÁSEK LiborŠtěpíme kilometry#192Veteráni A37.01:54:46+00:35:4901:54:35.06Detail
123. HUŠEK DanielLevharti Chomutov#82Muži 47.01:54:47+00:35:50Detail
124. PETREK JanChomutov#193Muži 48.01:54:47+00:35:5001:54:36.68Detail
125. OUZKÁ PetraJirkov#179Ženy14.01:54:50+00:35:5301:54:29.94Detail
126. VITOVSKY Petrcukrar#272Veteráni B13.01:54:52+00:35:5501:54:39.86Detail
127. TRŽICKÝ LukášBěžci Chomutov#259Muži 49.01:55:07+00:36:1001:54:51.62Detail
128. DREXLER ZdeněkParta maraton#36Muži 50.01:55:23+00:36:2601:54:53.31Detail
129. ZAPLETAL PavelZlate Hory#293Muži 51.01:55:30+00:36:3301:55:14.20Detail
130. BECK Pavelběžci chomutov#12Veteráni A38.01:55:39+00:36:4201:55:37.04Detail
131. DVOŘÁK IvanChomutov#309Veteráni A39.01:55:59+00:37:0201:55:39.81Detail
132. SLINGROVA SONACARS FOLIE DANIEL SALDA#225Veteránky A8.01:56:27+00:37:3001:56:06.69Detail
133. LUXA MichalBěžci Chomutov#147Muži 52.01:56:33+00:37:3601:56:31.49Detail
134. DUFEK JanJirkov#38Muži 53.01:56:56+00:37:5901:56:31.99Detail
135. STUMPF MichalMost#236Muži 54.01:57:47+00:38:5001:57:16.29Detail
136. POSPISIL FrantisekChomutov#200Muži 55.01:57:47+00:38:5001:57:39.59Detail
137. BODLÁK JanChomutov#15Muži 56.01:57:48+00:38:5101:57:15.78Detail
138. LONGAUEROVÁ Lenkarozběhej Litvínov#146Veteránky A9.01:57:50+00:38:5301:57:28.54Detail
139. MAŠÁT MartinPraha#311Veteráni A40.01:57:56+00:38:5901:57:26.40Detail
140. LIEBIG VilémChomutov#145Veteráni B14.01:58:00+00:39:0301:57:40.90Detail
141. PÁSZTOR JanJirkov#183Muži 57.01:58:05+00:39:0801:57:47.64Detail
142. MIHALINEC JiříChomutov#160Veteráni B15.01:58:15+00:39:1801:57:49.67Detail
143. FRANC JaroslavDrmaly#52Muži 58.01:58:20+00:39:2301:58:11.24Detail
144. VOPAT MartinLubenec#280Muži 59.01:58:21+00:39:2401:58:06.86Detail
145. VADLEJCH JiříKadaň#265Veteráni A41.01:58:43+00:39:4601:58:10.95Detail
146. SÝKORA PavelChomutov#329Muži 60.01:58:58+00:40:0101:58:29.63Detail
147. NEČAS ArnoštBystřice#168Veteráni B16.01:59:03+00:40:0601:58:40.98Detail
148. VLACH MichalChomutov#273Veteráni A42.01:59:14+00:40:1701:59:08.69Detail
149. BARTOŠ MiroslavBK Louny#9Veteráni C6.01:59:19+00:40:2201:59:08.28Detail
150. PABIŠTA PetrSKP Most#181Veteráni A43.01:59:30+00:40:3301:59:18.19Detail
151. CIVÍN JiříMost#26Veteráni A44.01:59:38+00:40:4101:59:26.72Detail
152. PAVLÍK MiroslavKOB Litvínov#187Veteráni C7.01:59:50+00:40:5301:59:32.06Detail
153. NOVÁK Michal#172Muži 61.02:00:04+00:41:0701:59:36.39Detail
154. ŠVARC JiříKrakov#253Muži 62.02:00:06+00:41:0901:59:52.15Detail
155. MENICH PetrMilovice#159Muži 63.02:00:14+00:41:1701:59:48.96Detail
156. ŠTĚCH MartinAK Bílina#317Veteráni A45.02:00:24+00:41:2702:00:05.08Detail
157. KRATOCHVÍLOVÁ PavlaTEMPO MAKERS#125Ženy15.02:00:38+00:41:4102:00:16.27Detail
158. ADAM JanChomutov#1Muži 64.02:00:51+00:41:5402:00:28.33Detail
159. IVANKA RichardKlášterec nad Ohří#85Muži 65.02:00:53+00:41:5602:00:39.86Detail
160. FIRBACH PetrPraha#49Veteráni A46.02:01:03+00:42:0602:00:51.87Detail
161. DRDEL MilanJirkov#35Muži 66.02:01:23+00:42:2602:01:03.92Detail
162. VLČEK MartinBěžci Chomutov#274Muži 67.02:01:48+00:42:5102:01:19.67Detail
163. SLAVIK PetrJirkov#223Veteráni A47.02:03:01+00:44:0402:02:52.65Detail
164. KOŽENÝ TadeášChomutov#122Muži 68.02:03:20+00:44:2302:03:06.82Detail
165. VOLF MiroslavBěžci Chomutov#279Veteráni A48.02:03:29+00:44:32Detail
166. JENÍKOVSKÝ LukášSRTG Strupčice#91Muži 69.02:03:44+00:44:4702:03:26.38Detail
167. SKOKANOVÁ AgnesaChomutov#220Ženy16.02:03:47+00:44:5002:03:34.10Detail
168. PETR JiříBeroun#190Muži 70.02:03:57+00:45:0002:03:50.92Detail
169. PELCOVÁ DenisaTransformers 42#188Ženy17.02:04:41+00:45:4402:04:28.26Detail
170. SKOŘEPA MartinŽatec#221Veteráni B17.02:05:17+00:46:2002:05:03.34Detail
171. EVANS GregoryChomutov#43Muži 71.02:05:18+00:46:2102:05:05.21Detail
172. ŠIMÍK PavelBěžci Chomutov#244Veteráni A49.02:06:04+00:47:0702:05:49.72Detail
173. GÄNSLER MichalJirkov#56Muži 72.02:06:10+00:47:1302:06:08.76Detail
174. HUBÍNEK LukášKadaň#80Muži 73.02:06:18+00:47:2102:05:46.30Detail
175. PROCHÁZKA ViktorBěžci Chomutov#204Muži 74.02:06:40+00:47:43Detail
176. ĎURČO FilipKadaň#39Veteráni A50.02:07:07+00:48:1002:06:48.47Detail
177. PROCHÁZKA MartinŽatec#308Muži 75.02:07:20+00:48:2302:07:13.21Detail
178. VOPAT StandaLubenec#281Muži 76.02:07:26+00:48:2902:07:12.14Detail
179. HLADKÝ PetrChomutov#68Veteráni B18.02:07:28+00:48:3102:07:08.80Detail
180. ROŽÁNEK AntonínChomutov#211Muži 77.02:08:00+00:49:0302:07:57.84Detail
181. SEIFERT JakubLevharti Chomutov#218Muži 78.02:08:19+00:49:2202:08:09.25Detail
182. BABINČÁKOVÁ VeronikaSRTG Strupčice#5Ženy18.02:08:32+00:49:3502:08:28.08Detail
183. MARŠAL Jan#156Muži 79.02:09:03+00:50:0602:08:41.69Detail
184. MALÝ VojtěchSRTG Strupčice#151Muži 80.02:09:17+00:50:2002:09:12.28Detail
185. PODOLOVÁ NikolElite Atletic Club Kopčany#198Ženy19.02:09:32+00:50:3502:08:59.30Detail
186. HRDINOVÁ JanaBěžci Chomutov#77Ženy20.02:09:48+00:50:5102:09:32.39Detail
187. SVOBODA MiroslavChodov#239Veteráni A51.02:09:55+00:50:5802:09:28.32Detail
188. NOCIAR MartinSolargie#171Veteráni A52.02:10:07+00:51:1002:09:52.96Detail
189. MRÁZ Jaroslav#167Muži 81.02:10:11+00:51:1402:09:55.66Detail
190. BRAUN MarekBoleboř#20Veteráni A53.02:10:30+00:51:3302:10:24.54Detail
191. NUC JanChomutov#174Muži 82.02:10:31+00:51:3402:10:09.32Detail
192. FIAN MartinKadaň#45Muži 83.02:11:00+00:52:0302:10:47.27Detail
193. WALTER AntoninTeplice#287Veteráni A54.02:11:17+00:52:2002:10:56.16Detail
194. VRBICKÁ Pavla#285Ženy21.02:11:18+00:52:2102:10:55.06Detail
195. ČORŇÁK MichalPraha / Mauritius Run Club#307Veteráni B19.02:11:40+00:52:4302:11:25.42Detail
196. SELINGER MarekChomutov#325Muži 84.02:11:41+00:52:4402:11:24.66Detail
197. ŠEBESTOVÁ JaroslavaChomutov#242Ženy22.02:11:52+00:52:5502:11:29.01Detail
198. HAVLŮJOVÁ MarcelaMostecké běhny#66Veteránky A10.02:11:53+00:52:5602:11:31.64Detail
199. FUČÍKOVÁ ZuzanaVysoká Pec#54Ženy23.02:12:05+00:53:0802:11:53.86Detail
200. JECH DaliborSKP Hvězda Jirkov#89Muži 85.02:12:12+00:53:1502:12:02.11Detail
201. ANDRESOVÁ LenkaSRTG Chomutov#4Veteránky B3.02:12:27+00:53:3002:12:22.00Detail
202. FILIP OndrejChomutov#46Muži 86.02:12:49+00:53:5202:12:42.31Detail
203. FILIPOVA BarboraSRTG CHOMUTOV#47Ženy24.02:12:50+00:53:5302:12:43.50Detail
204. KLIMEŠ StanislavChomutov#107Muži 87.02:12:59+00:54:0202:12:45.42Detail
205. KOŘÍNEK Tomislav#326Muži 88.02:13:20+00:54:2302:09:46.96Detail
206. MALÝ LubomírKarlovy Vary#149Veteráni B20.02:13:24+00:54:2702:13:02.71Detail
207. KRATOCHVÍLOVÁ PavlínaTiger relax club Chomutov#126Veteránky A11.02:13:58+00:55:0102:13:45.79Detail
208. BRUNA TomášLitvínov#21Muži 89.02:14:20+00:55:2302:13:51.34Detail
209. STEINEROVÁ GabrielaBežci Chomutov#234Veteránky A12.02:14:22+00:55:25Detail
210. DVOŘÁKOVÁ JanaTJ Klášterec nad Ohří#42Veteránky A13.02:14:39+00:55:4202:14:25.20Detail
211. KYLÍŠEK JosefDroužkovice#140Veteráni A55.02:14:46+00:55:4902:14:19.28Detail
212. PATROCH PavelBěžci Chomutov#186Veteráni A56.02:15:02+00:56:05Detail
213. ŠESTÁK PetrChomutov#243Muži 90.02:15:04+00:56:0702:14:56.26Detail
214. BEČVÁŘ PavelChomutov#13Muži 91.02:15:05+00:56:0802:14:42.66Detail
215. ADAM Milan#2Muži 92.02:15:20+00:56:2302:14:57.72Detail
216. DVOŘÁK Petr#40Veteráni A57.02:15:24+00:56:2702:14:58.67Detail
217. HRŮZA MichalTeplice#79Veteráni B21.02:15:33+00:56:3602:15:21.76Detail
218. KOSNAROVÁ PetraChomutov#116Ženy25.02:15:49+00:56:5202:15:37.27Detail
219. ŠTIKA Petr#252Muži 93.02:15:59+00:57:0202:15:43.52Detail
220. ZAHRÁDKA JaroslavBK Gymnázium Chomutov#291Veteráni B22.02:16:06+00:57:0902:15:50.00Detail
221. KUDLÁČEK PetrTEMPO MAKERS#135Veteráni A58.02:16:16+00:57:1902:15:53.82Detail
222. GÁL Pavel#55Muži 94.02:16:16+00:57:1902:15:46.86Detail
223. PANOCHA Tomáš#182Muži 95.02:16:43+00:57:4602:16:16.43Detail
224. BAJER JosefChomutov#6Muži 96.02:17:23+00:58:2602:17:05.95Detail
225. JIRÁČEK PetrMP Chomutov#93Veteráni C8.02:17:29+00:58:3202:16:56.32Detail
226. NUCOVÁ MagdalenaChomutov#175Ženy26.02:17:41+00:58:4402:17:17.67Detail
227. KRÁLOVÁ Kateřina#123Ženy27.02:17:42+00:58:4502:17:13.60Detail
228. KOPECKÝ AlešŽatec#114Muži 97.02:17:49+00:58:5202:17:25.66Detail
229. STANEČKOVÁ MichaelaChomutov#232Ženy28.02:18:27+00:59:3002:18:00.27Detail
230. HANZLÍK PavelChomutov#64Muži 98.02:18:30+00:59:3302:18:01.78Detail
231. URBANOVÁ IvaHopman team Žatec#263Veteránky A14.02:18:34+00:59:3702:18:06.12Detail
232. MOTL MartinLoko Teplice#166Veteráni A59.02:18:38+00:59:4102:18:22.02Detail
233. KELLER Petr#103Muži 99.02:19:07+01:00:1002:18:41.93Detail
234. KREJZA TomášSpořice#127Veteráni A60.02:19:17+01:00:2002:19:00.52Detail
235. VANÍČEK JiříChomutov#268Veteráni D1.02:19:19+01:00:2202:18:46.32Detail
236. STEHLÍKOVÁ RadkaChomutov#233Veteránky A15.02:19:36+01:00:3902:19:04.15Detail
237. LÉDLOVÁ NaděždaTeplice#144Veteránky C1.02:19:40+01:00:4302:19:18.27Detail
238. VRBOVÁ PetraBěžci Chomutov#286Ženy29.02:19:40+01:00:4302:19:31.38Detail
239. KOSTKA JosefVTŽ Chomutov#117Veteráni D2.02:19:51+01:00:5402:19:17.99Detail
240. ŠTĚRBA RomanStráž pod Ralskem#251Muži 100.02:20:09+01:01:1202:19:43.69Detail
241. ONDRÁŠEK TomášMost#176Veteráni C9.02:20:10+01:01:1302:19:57.24Detail
242. NĚMEC MarekJirkov#169Veteráni A61.02:20:13+01:01:1602:19:48.71Detail
243. KOTĚŠOVEC VáclavLouny#120Veteráni B23.02:20:29+01:01:3202:20:12.36Detail
244. FORMANOVÁ NikolaGymnázium Chomutov#51Ženy30.02:20:32+01:01:3502:20:08.39Detail
245. ŠEBEK TomášSK Leon Most#241Muži 101.02:21:05+01:02:0802:20:38.81Detail
246. BUREŠ Petrrozběháme Kalovy Vary#24Veteráni A62.02:21:09+01:02:1202:20:54.59Detail
247. PROKEŠOVÁ RenataBěžci Chomutov#205Veteránky A16.02:21:10+01:02:1302:21:06.56Detail
248. POPLOVÁ RomanaChodov/Slimáci#199Veteránky A17.02:21:39+01:02:4202:21:16.57Detail
249. FAIGLOVÁ LenkaChomutov#44Veteránky A18.02:21:47+01:02:5002:21:27.13Detail
250. JUREC Jakub#98Muži 102.02:22:34+01:03:3702:22:11.11Detail
251. WEIGLOVÁ Martina#290Ženy31.02:22:34+01:03:3702:22:10.27Detail
252. LASLÖFI AlešBe Active#299Muži 103.02:23:30+01:04:3302:23:00.28Detail
253. BOHUŇOVSKÝ LukášFlorbal Chomutov#17Muži 104.02:24:02+01:05:0502:23:45.20Detail
254. KARBULKA PetrChomutov#101Muži 105.02:24:38+01:05:4102:24:12.39Detail
255. CÍFKA VladimírMDV Family Cycling Team - Kadaň#25Veteráni A63.02:25:45+01:06:4802:25:25.51Detail
256. CHYTRÁ MartinaNew Roll Runners#83Ženy32.02:25:46+01:06:4902:25:14.51Detail
257. KUBOVIČ DanielDukla Spořice#132Muži 106.02:25:47+01:06:5002:25:25.01Detail
258. KINDLOVÁ LucieChomutov#104Ženy33.02:26:07+01:07:1002:25:51.84Detail
259. STELLNEROVÁ MiroslavaTeplice#301Veteránky B4.02:26:08+01:07:1102:25:36.48Detail
260. HOLCMANOVÁ MiroslavaBK jeleni#70Veteránky A19.02:26:10+01:07:1302:25:47.07Detail
261. HAMPEJSOVÁ MartinaKarlovy Vary#62Ženy34.02:26:11+01:07:1402:25:52.47Detail
262. SUCHÁ ŽanetaRozběhej Litvinov#237Ženy35.02:26:17+01:07:2002:25:55.40Detail
263. KROTKÝ JiříKrálův Dvůr#130Muži 107.02:26:22+01:07:2502:25:51.96Detail
264. JELÍNEK TomášSokol Údlice#90Muži 108.02:26:25+01:07:2802:25:51.83Detail
265. VRBA Jakub#284Muži 109.02:27:48+01:08:5102:27:39.72Detail
266. RUDOLF DavidChomutov#333Muži 110.02:28:28+01:09:31Detail
267. GARGOŠ OndřejJirkov#57Muži 111.02:28:42+01:09:4502:28:26.56Detail
268. HOSSNEROVÁ DenisaKadaň#75Ženy36.02:28:42+01:09:4502:28:25.80Detail
269. FRÍAS VALTROVÁ NatašaKladno#53Veteránky B5.02:29:38+01:10:4102:29:07.10Detail
270. ŠKALOUDOVÁ PetraBěžci Chomutov#245Veteránky A20.02:30:24+01:11:2702:29:56.09Detail
271. HOLÝ JanChomutov#72Veteráni A64.02:31:20+01:12:2302:30:54.15Detail
272. SLINGR PATRIKTRIBUNA SEVER SLAVIE PRAHA#224Veteráni A65.02:31:27+01:12:3002:31:06.05Detail
273. PERGLOVA AlenaChomutov#189Veteránky B6.02:32:13+01:13:1602:31:52.50Detail
274. BLAŽKOVÁ DanielaJirkov#14Ženy37.02:32:20+01:13:2302:31:55.73Detail
275. JANÍK LukášJirkov#87Muži 112.02:32:31+01:13:3402:32:06.49Detail
276. DANIHEL ImrichChomutov#31Veteráni B24.02:34:31+01:15:3402:34:29.03Detail
277. BAŘINKOVÁ Soňa#10Ženy38.02:35:09+01:16:1202:34:45.15Detail
278. JÍLKOVÁ EvaKlášterec nad Ohří#92Ženy39.02:35:14+01:16:1702:35:04.74Detail
279. ŠKRÍPAL KarelChomutov#247Veteráni A66.02:36:18+01:17:2102:36:09.32Detail
280. GRUBER RadekBěžci Chomutov#60Muži 113.02:36:48+01:17:5102:36:41.15Detail
281. ŠVÁTORA JanŽatec#254Muži 114.02:37:09+01:18:1202:36:39.94Detail
282. VALTR Adam#267Muži 115.02:37:13+01:18:1602:36:41.49Detail
283. VEIT MichalChomutov#312Muži 116.02:38:02+01:19:0502:37:41.52Detail
284. SOMBOTA JiříTrutnov#231Veteráni B25.02:38:16+01:19:1902:37:48.31Detail
285. MATOUŠEK MarekChomutov#310Muži 117.02:38:18+01:19:2102:38:02.24Detail
286. ČURDOVÁ PavlínaTeplice#29Ženy40.02:39:19+01:20:2202:38:48.87Detail
287. PIWOWARSKI FrantišekSRTG Strupčice#197Veteráni A67.02:40:25+01:21:2802:40:00.51Detail
288. JONEKOVÁ NikolaSRTG Strupčice#97Ženy41.02:40:25+01:21:2802:40:01.88Detail
289. MANERTOVÁ RadkaRozběhej Litvínov#153Veteránky A21.02:41:12+01:22:1502:40:49.95Detail
290. MARHOULOVÁ IvanaTriatlet Karlovy vary#155Veteránky A22.02:42:30+01:23:3302:42:07.69Detail
291. ZEMANOVÁ LenkaPardubice#296Ženy42.02:45:50+01:26:5302:45:33.11Detail
292. SUCHOMEL DanielJirkov#238Muži 118.02:49:13+01:30:1602:48:48.68Detail
293. ČERVENKA KarelHora Svaté Kateřiny#27Veteráni D3.02:53:44+01:34:4702:53:18.67Detail
294. FOUKALOVÁ LucieSRTG Strupčice#319Ženy43.02:55:22+01:36:2502:55:17.35Detail
295. BAUHOF RudaÚdlice#173Muži 119.02:55:26+01:36:2902:55:19.96Detail
296. KAZÍK JosefNelahozeves#102Muži 120.02:58:10+01:39:1302:57:39.78Detail
KRÁSENSKÁ Ilona#124Veteránky A00:00:00Detail
KŇÁVA TomášBěžci Chomutov#108Muži 00:00:00Detail
HAHN HanaBěžci Chomutov#61Ženy00:00:00Detail
HORVÁTH MilanMost#74Muži 00:00:00Detail
KŇÁVOVÁ PetraBěžci Chomutov#109Ženy00:00:00Detail
JIŘÍK VladimírChomutov#96Muži 00:00:00Detail
BUREŠ JaroslavÚdlice#23Veteráni A00:00:00Detail
ZICH RomanJirkov#297Veteráni B00:00:00Detail
BOROVIČKA DanielAdmiral Chomutov#330Muži 00:00:00Detail
DNF TRANŽÍK PetrChomutov#331Muži DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz