Oficiální Výsledková listina ADRA běh
8. 10. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. HUDEC Tomášwww.runthebeauty.com#72muži1.00:34:3500:17:02.9600:17:31.77Detail
2. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské VInohrady#1muži2.00:36:50+00:02:1500:18:19.7000:18:29.77Detail
3. REŽNÝ Matej#39muži3.00:38:44+00:04:0900:18:58.9400:19:44.51Detail
4. ICHMAN Robert#53muži4.00:38:58+00:04:2300:19:18.3900:19:39.35Detail
5. VOMASTEK PetrTVANADEJE.CZ#97muži5.00:39:42+00:05:0700:19:23.9700:20:17.23Detail
6. KOSTELNÍČEK DanielH.Cerekev#64muži6.00:40:41+00:06:0600:19:45.0400:20:55.85Detail
7. FOLTÝN Jakub#49muži7.00:40:52+00:06:1700:20:17.8100:20:33.92Detail
8. VILIKUS Ondřej#3muži8.00:41:51+00:07:1600:20:22.5200:21:28.17Detail
9. BROŽ MilanAdidas Runners Praha#111muži9.00:42:01+00:07:2600:20:39.3300:21:21.04Detail
10. MRKVIČKA VítPraha 9#5muži10.00:42:13+00:07:3800:20:53.2900:21:19.21Detail
11. BRADÁČ JiříSABZO#70muži11.00:42:58+00:08:2300:20:55.0600:22:01.96Detail
12. ŠKARA Vojtěch#17muži12.00:45:01+00:10:2600:22:11.1900:22:49.03Detail
13. KÖNIGOVÁ Jana#82ženy1.00:45:46+00:11:1100:22:49.1100:22:56.63Detail
14. HRČKA DanielSquire Patton Boggs#104muži13.00:46:04+00:11:2900:23:03.4200:23:00.24Detail
15. ŠTĚPÁNOVÁ ZdeňkaPraha#90ženy2.00:46:05+00:11:3000:23:08.5600:22:55.85Detail
16. HEJDOVÁ KatarinaSquire Patton Boggs#102ženy3.00:46:30+00:11:5500:23:14.1700:23:15.25Detail
17. BENDA PetrCheb#73muži14.00:46:48+00:12:1300:22:59.7200:23:47.43Detail
18. SABUKA DavidSABUKA#55muži15.00:47:55+00:13:2000:24:07.9000:23:47.03Detail
19. VYSOKÝ JanKuchař#23muži16.00:48:03+00:13:2800:24:05.0800:23:57.05Detail
20. NOSAL MilanBlatne Remety#98muži17.00:48:10+00:13:3500:23:25.0400:24:44.65Detail
21. CORREIA SóniaRibeira da Lage#2ženy4.00:48:28+00:13:5300:24:08.2400:24:19.70Detail
22. TRINH Hai AnSquire Patton Boggs#103muži18.00:48:38+00:14:0300:25:14.9100:23:22.29Detail
23. FERNANDE JonathanBearing Point#61muži19.00:49:14+00:14:3900:24:17.4600:24:55.72Detail
24. DEMUTH PavelPraha#45muži20.00:49:39+00:15:0400:24:07.0500:25:31.51Detail
25. VAJNAR TomášÚstí nad Labem#78muži21.00:50:13+00:15:3800:25:14.3600:24:57.69Detail
26. ZOBAL OndřejPísek#89muži22.00:50:50+00:16:1500:24:20.7200:26:28.47Detail
27. EXNAR PetrFreebody bosoboty leguano#22muži23.00:52:44+00:18:0900:25:53.4000:26:49.93Detail
28. ILLETŠKO JakubKlatovy#7muži24.00:53:17+00:18:4200:24:47.3400:28:28.76Detail
29. VAJNAR MiloslavÚstí nad Labem#77muži25.00:53:33+00:18:5800:25:56.6500:27:35.73Detail
30. ŠKALOUD JakubGrupaVrdy#13muži26.00:54:00+00:19:2500:26:49.6500:27:09.90Detail
31. ERBEN VáclavKarlovy Vary#18muži27.00:54:01+00:19:2600:26:57.2000:27:03.09Detail
32. PŮLPÁNOVA KamilaChoťovice#40ženy5.00:54:36+00:20:0100:27:00.1500:27:35.45Detail
33. SNIZEK PetrPraha#41muži28.00:54:38+00:20:0300:26:59.9900:27:37.08Detail
34. MACH Marek#96muži29.00:54:39+00:20:0400:19:22.9100:35:15.46Detail
35. VRBA Michal#8muži30.00:54:45+00:20:1000:26:49.4900:27:54.82Detail
36. ČERNÝ LiborPraha 5#83muži31.00:54:56+00:20:2100:27:37.8400:27:17.17Detail
37. KARNÍKOVÁ KarolinaSquire Patton Boggs#99ženy6.00:54:57+00:20:2200:27:38.5600:27:18.12Detail
38. KYSELOVÁ SylvaPraha#19ženy7.00:55:03+00:20:2800:27:41.3000:27:20.76Detail
39. JANDÍKOVÁ BarboraPraha#107ženy8.00:56:08+00:21:3300:27:40.2700:28:27.15Detail
40. KABELÁČOVÁ Helena#65ženy9.00:56:20+00:21:4500:26:36.4200:29:43.17Detail
41. HLAVA MilanPraha 4#4muži32.00:56:33+00:21:5800:27:36.9000:28:55.46Detail
42. NOVÁK Ondřej#50muži33.00:56:36+00:22:0100:31:48.7700:24:47.09Detail
43. ŠPINKA RadomírADRA Praha#105muži34.00:56:55+00:22:2000:26:49.6700:30:04.44Detail
44. PEDEPRAT RomainKemcore#851.00:57:11+00:22:3600:28:05.2900:29:05.12Detail
45. PECNÍKOVÁ JanaHolubice#87ženy10.00:57:32+00:22:5700:27:42.1800:29:49.30Detail
46. DAŘINA MilanAKACIA#33muži35.00:58:51+00:24:1600:28:04.2200:30:45.90Detail
47. ŠIMR PetrPraha#34muži36.01:00:24+00:25:4900:30:08.2700:30:15.04Detail
48. ŠTĚPÁNEK Zdeněkpraha#31muži37.01:00:54+00:26:1900:30:03.4700:30:49.62Detail
49. KOLOC PavelAC Total Zero#15muži38.01:01:45+00:27:1000:31:17.7700:30:27.05Detail
50. MUIJDERMAN VilmaPraha#6ženy11.01:01:55+00:27:2000:30:15.0100:31:39.67Detail
51. VOBOŘILOVÁ JitkaPraha#42ženy12.01:02:02+00:27:2700:30:52.1100:31:09.44Detail
52. PETRUŽÁLKOVÁ EvaHalouny#14ženy13.01:04:17+00:29:4200:30:52.3700:33:24.15Detail
53. KYLAROVÁ IvanaHalouny#27ženy14.01:04:25+00:29:5000:31:37.0800:32:47.52Detail
54. VONDRÁČKOVÁ Lucie#25ženy15.01:04:26+00:29:5100:31:37.8100:32:47.81Detail
55. KOŠŤÁLOVÁ PavlínaPraha#35ženy16.01:07:07+00:32:3200:33:00.8900:34:06.00Detail
56. CIGOŠ BohumilVracov#52muži39.01:12:12+00:37:3700:35:12.9500:36:58.15Detail
57. CIGOŠOVÁ AnnaVracov#51ženy17.01:12:12+00:37:3700:35:14.1100:36:57.16Detail
MELESHKEVICH IljaPraha#59muži00:00:0000:30:12.59Detail
DEDIC TomasPraha#16muži00:00:00Detail
RICHTER OndřejČesko-německá obchodní a průmyslová komora...#43muži00:00:00Detail
HARUN RenéČesko-německá obchodní a průmyslová komora...#44muži00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz