Oficiální Výsledková listina Pocta Pacovské vrchovině
11. 6. 2017

muži Kategorie C

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. JIŘIČKA MiroslavCyklo Jiřička#407197201:37:45.33Detail
2. KŘÍŽ MartinVelo club Tábor#426197301:39:00.93+00:01:15.60Detail
3. HORKÝ DavidGalaxy Cyklo Švec Stevens#412197301:39:01.60+00:01:16.27Detail
4. PLECHATA RadekVelo club Tábor#406197701:39:07.52+00:01:22.19Detail
5. MÍKA OldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens#420196801:40:54.16+00:03:08.83Detail
6. ZAVADIL LiborVelo Dvořák#73197501:41:00.00+00:03:14.67Detail
7. JURÁŇ KarelDiablo sport Český Krumlov#400197401:41:06.78+00:03:21.45Detail
8. WEBER TomášHangover Team#61197701:47:04.75+00:09:19.42Detail
9. PLONER RobertBike team Vodňany#430197701:47:05.54+00:09:20.21Detail
10. BAŤKA MichaelDiablo sport Český Krumlov#411197101:47:07.60+00:09:22.27Detail
11. ŠVADLENA PetrVelo club Tábor#405197201:49:54.30+00:12:08.97Detail
12. JEHNĚ VáclavKola BSP Planá nad Luž.#417197101:51:06.76+00:13:21.43Detail
13. STRNAD AlešSki Team Monínec#67197401:51:12.07+00:13:26.74Detail
14. STRNAD RadekSki Team Monínec#68197101:51:12.44+00:13:27.11Detail
15. GRYM MartinGS cyklo team Jistebnice#428197401:51:14.67+00:13:29.34Detail
16. ZOBAL PetrAC Křešice#404197201:51:15.59+00:13:30.26Detail
17. PIVEC VratislavBS Jonia Jindřichův Hradec#42197101:51:16.88+00:13:31.55Detail
18. KRÁTKÝ VladanCyklo Jiřička#408197301:52:19.62+00:14:34.29Detail
19. SUŠER RadekBechyně - Top Orchestra Bechyně#6197301:58:59.93+00:21:14.60Detail
20. KOUKAL PavelKladno#41196902:02:44.82+00:24:59.49Detail
21. NOVÁK VladimírGS cyklo team Jistebnice#429197202:07:51.45+00:30:06.12Detail
22. DVOŘÁK SvatoplukPelhřimov#60197002:09:37.77+00:31:52.44Detail
23. HOLOUBEK PetrBystřice u Ben.#39196902:09:51.40+00:32:06.07Detail
24. LENEMAYER Patrick#7197102:16:50.00+00:39:04.67Detail
25. ŠTUDLAR JaroslavPrachatice#54197502:22:18.20+00:44:32.87Detail
DNS PRŮCHA BedřichCykloservex-Medila#3151973DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz