Oficiální Výsledková listina Olešnický Everest
10. 9. 2017

13+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. ŠUTERA JosefAtletika Polička#3200:56:09.64Detail
2. BENEŠ MilanAtletika Polička#3100:57:32.42+00:01:22.78Detail
3. KOZÁNEK PetrEXTRA Brno#300:59:42.47+00:03:32.83Detail
4. MARŠOUN MartinVelenov#1701:03:50.28+00:07:40.64Detail
5. NAVRÁTIL PetrRožná#3401:04:44.93+00:08:35.29Detail
6. NAVRÁTIL MarekRožná#3301:06:09.66+00:10:00.02Detail
7. PITŘÍK JaroslavBrno#2801:06:28.63+00:10:18.99Detail
8. SINKULE PavelBystřice nad Pernštejnem#1501:06:29.88+00:10:20.24Detail
9. STÖGER KarelfKlidu#2101:06:59.42+00:10:49.78Detail
10. SNÁŠIL OndřejUherské Hradiště#701:07:35.11+00:11:25.47Detail
11. KOMÁRKOVÁ ZdeňkaKometky Olešnice#4101:07:51.03+00:11:41.39Detail
12. KOMÁREK MichalBystřice nad Pernštejnem#1601:08:08.71+00:11:59.07Detail
13. SENKYR JiriOlesnice#4301:08:29.48+00:12:19.84Detail
14. SIKORA AlešAK Kuřim#2201:09:45.00+00:13:35.36Detail
15. KLINECKÁ JanaMK Hlinsko#2701:10:15.24+00:14:05.60Detail
16. DVOŘÁČEK JosefKoroužné#4201:13:49.10+00:17:39.46Detail
17. CIBULKA Radek#3001:13:52.49+00:17:42.85Detail
18. NEPUSTILOVÁ Monika#1901:14:18.74+00:18:09.10Detail
19. KAZDA TomášLysice#2501:14:40.01+00:18:30.37Detail
20. VOJTEK OndřejEXTRA Brno#401:15:10.86+00:19:01.22Detail
21. BUTOROVÁ LenkaEXTRA Brno#101:15:13.93+00:19:04.29Detail
22. CHRIST MarekBrno#2601:15:33.95+00:19:24.31Detail
23. MÍČKOVÁ MartinaBrno#2001:19:09.04+00:22:59.40Detail
24. STANĚK LukášKřetín#2901:19:09.39+00:22:59.75Detail
25. VALÍČKOVÁ MartinaBrno#4001:20:38.64+00:24:29.00Detail
26. BOSÁK DanielBrno#1401:20:56.31+00:24:46.67Detail
27. JALOVÁ MargitaELITE SPORT BOSKOVICE#2301:23:08.65+00:26:59.01Detail
28. SÁDLÍK MiroslavSRTG VYŠKOV#601:23:41.44+00:27:31.80Detail
29. BAČOVSKÝ MartinLysice#2401:24:31.70+00:28:22.06Detail
30. KARBANOVA MarketaLelekovice#901:24:42.11+00:28:32.47Detail
31. UBROVÁ VeronikaBrno#801:25:05.38+00:28:55.74Detail
32. DVOŘÁK PetrBrno#1301:25:09.00+00:28:59.36Detail
33. MATĚJKOVÁ TerezaBrno#1201:25:09.26+00:28:59.62Detail
34. MOTYČKOVÁ IvanaKocanda#1101:27:17.12+00:31:07.48Detail
35. MOTYČKA LiborKocanda#1001:27:18.58+00:31:08.94Detail
36. ONDRUŠ LukášEXTRA Brno#201:28:29.55+00:32:19.91Detail
37. HAVELKOVÁ LenkaOslavany#3901:28:43.05+00:32:33.41Detail
38. VRBOVÁ MagdalenaBrno#3801:28:44.72+00:32:35.08Detail
39. VRBAS JosefOlešnice#3501:28:47.19+00:32:37.55Detail
40. KUNČAROVÁ AlenaBrno#1801:30:24.22+00:34:14.58Detail
41. SÁDLÍKOVÁ MarkétaSRTG VYŠKOV#501:40:42.99+00:44:33.35Detail
42. VAŠINA MichalBrno#3601:49:55.67+00:53:46.03Detail
43. SÝKOROVÁ KamilaBoleradice#3701:49:59.48+00:53:49.84Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz