Oficiální Výsledková listina Noční běh vlašimským parkem
7. 10. 2017

noční běh

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. JÁNOŠÍK RudolfVlašim#1muži1.00:29:0000:28:57.15Detail
2. DOUBRAVSKÝ PetrVlašim#154muži2.00:29:28+00:00:2800:29:25.97Detail
3. ALBRECHT LubošBarbora Heřmánková#174muži3.00:29:39+00:00:3900:29:35.67Detail
4. SOUKUP KarelAtletika Vlašim#99muži4.00:29:40+00:00:4000:29:38.03Detail
5. KOHOUT OndřejWatchOut#145muži5.00:30:42+00:01:4200:30:38.71Detail
6. GOJ TomášTriloko Beroun#153muži6.00:30:45+00:01:4500:30:43.07Detail
7. HERGESELL JiříVračkovice#45muži7.00:31:36+00:02:3600:31:32.50Detail
8. CAMRDA LuděkPlaná nad Lužnicí#25muži8.00:31:56+00:02:5600:31:51.45Detail
9. PIKORA JanSKP Judo Benešov#148muži9.00:32:36+00:03:3600:32:32.67Detail
10. FIALKA MartinVlasim#38muži10.00:32:42+00:03:4200:32:37.12Detail
11. KREJDL MichalLouny#67muži11.00:32:45+00:03:4500:32:37.77Detail
12. LEJNAR MartinSDH Zruč nad Sázavou#3muži12.00:32:53+00:03:5300:32:48.33Detail
13. KLADIVA RadekVlašim#57muži13.00:33:18+00:04:1800:33:13.85Detail
14. ZIMA LukášZalužany#137muži14.00:33:23+00:04:2300:33:13.70Detail
15. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#4muži15.00:33:28+00:04:2800:33:24.46Detail
16. SOUKUP PetrTábor#100muži16.00:33:58+00:04:5800:33:54.35Detail
17. MÜCK VladimirVlasim#80muži17.00:34:11+00:05:1100:34:00.93Detail
18. LEDECKÝ Ondřej#74muži18.00:34:34+00:05:3400:34:26.14Detail
19. ADAMCOVÁ AndreaAtletika Vlašim#10Ženy1.00:34:38+00:05:38Detail
20. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#7Ženy2.00:34:44+00:05:44Detail
21. KUZMIAK MichalAdidas Runners#170muži19.00:34:50+00:05:5000:34:46.02Detail
22. HERÁŇ JiříVlašim#43muži20.00:35:02+00:06:0200:34:58.76Detail
23. PETRÁSKOVÁ Nikol#9Ženy3.00:35:05+00:06:05Detail
24. RATAJOVÁ LucieBenešov#92Ženy4.00:35:19+00:06:1900:35:04.22Detail
25. BROŽÍK FrantišekVlašim#23muži21.00:35:44+00:06:4400:35:40.24Detail
26. VOSÁTKA JosefVlašim#157muži22.00:35:44+00:06:44Detail
27. LUKEŠ JiříJ a J Vlašim#76muži23.00:35:44+00:06:44Detail
28. DUBJÁKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#159Ženy5.00:35:45+00:06:4500:35:38.95Detail
29. FILIP JiříVlašim#15muži24.00:36:11+00:07:11Detail
30. STOZICKY Petr#104muži25.00:36:16+00:07:1600:36:10.76Detail
31. KALISTA MichaelLokomotiva Beroun Orienteering#54muži26.00:36:19+00:07:1900:36:13.26Detail
32. DANEŠ VladimírSázava#30muži27.00:36:22+00:07:2200:36:16.00Detail
33. ŠKVOR JanBenešov#109muži28.00:36:23+00:07:2300:36:15.98Detail
34. LEBEDA JaroslavBenešov#158muži29.00:36:32+00:07:3200:36:28.73Detail
35. VÁCHA Petr#122muži30.00:36:56+00:07:5600:36:51.81Detail
36. KLUSÁK LukášJESENICE#55muži31.00:36:59+00:07:5900:36:43.29Detail
37. DUMSKÝ OndřejBenešov#34muži32.00:37:11+00:08:1100:37:07.15Detail
38. ČESKÝ OndřejVlašim#29muži33.00:37:25+00:08:2500:37:18.50Detail
39. ZORVAN TomášArmáda ČR#169muži34.00:37:37+00:08:3700:37:29.31Detail
40. TOUPALOVÁ BlankaZnosim#11Ženy6.00:37:42+00:08:4200:37:36.93Detail
41. TOUPAL VáclavZnosim#5muži35.00:37:44+00:08:4400:37:38.28Detail
42. ŠKOPEK PavelVlašim#107muži36.00:37:51+00:08:5100:37:47.24Detail
43. DVOŘÁKOVÁ RenátaZnosim#8Ženy7.00:37:52+00:08:52Detail
44. BRUŠTÍK MichalHO Štand-Art#24muži37.00:37:52+00:08:5200:37:41.42Detail
45. HÁJEK JosefZruč nad Sázavou#41muži38.00:37:58+00:08:5800:37:46.55Detail
46. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#98muži39.00:38:13+00:09:1300:38:06.67Detail
47. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#14muži40.00:38:15+00:09:1500:38:03.97Detail
48. NOHEJL Antonín#155muži41.00:38:18+00:09:1800:38:09.67Detail
49. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice#133muži42.00:38:21+00:09:2100:38:08.48Detail
50. RIVOLLA FilipHasiči SDH Vlašim#93muži43.00:38:28+00:09:2800:38:21.29Detail
51. KREJČA TomášJankov#65muži44.00:38:38+00:09:3800:38:26.16Detail
52. BROŽEK MiroslavVlašim#22muži45.00:38:48+00:09:4800:38:34.68Detail
53. ŠVARC MichalBenešov#113muži46.00:38:55+00:09:5500:38:45.39Detail
54. RAKOUSKÝ KryštofTJ Slavoj Banes Pacov#91muži47.00:38:56+00:09:56Detail
55. DANEŠOVÁ MartinaSázava#31Ženy8.00:39:20+00:10:2000:39:14.45Detail
56. TŮMA JonášDubovsko#116muži48.00:39:24+00:10:2400:39:10.39Detail
57. ŠVARCOVÁ VeronikaBenešov#114Ženy9.00:39:34+00:10:3400:39:26.71Detail
58. HÁJEK LukášZruč nad Sázavou#42muži49.00:39:37+00:10:3700:39:29.91Detail
59. VANDROVCOVÁ MiroslavaKLDR#123Ženy10.00:39:47+00:10:4700:39:31.05Detail
60. KUBELKOVÁ EvaRungo Pro Ženy#163Ženy11.00:40:04+00:11:0400:39:52.34Detail
61. HLAVÁČEK FilipSokol Kondrac#46muži50.00:40:17+00:11:1700:40:07.97Detail
62. KORN DavidTrhový Štěpánov#61muži51.00:40:29+00:11:2900:40:20.30Detail
63. BOČKOVÁ LucieSlapy u Tábora#18Ženy12.00:40:35+00:11:3500:40:23.78Detail
64. ČERVENKOVÁ KateřinaVlašim#167Ženy13.00:40:41+00:11:4100:40:30.65Detail
65. POTANČOK MartinxPORT#89muži52.00:40:42+00:11:42Detail
66. KONÍČEK Lukáš#164muži53.00:40:45+00:11:4500:40:39.55Detail
67. BROŽ ZdeněkBěžci Trhový Štěpánov#21muži54.00:40:48+00:11:4800:40:39.40Detail
68. BLEHOVÁ AnetaVlašim#161Ženy14.00:40:50+00:11:5000:40:39.91Detail
69. BEDI TomášVlašim#162muži55.00:40:50+00:11:5000:40:41.35Detail
70. FOLLEROVÁ KateřinaChmelná#176Ženy15.00:40:51+00:11:5100:40:39.84Detail
71. ČERNOCKÝ ŠtěpánChlum#175muži56.00:40:53+00:11:5300:40:42.22Detail
72. ŠŤASTNÁ EliškaVlašim#173Ženy16.00:41:04+00:12:0400:40:57.90Detail
73. VONDRÁK ZdeněkRokycany#151muži57.00:41:20+00:12:2000:41:09.29Detail
74. DOLEŽAL ZdeněkJarkovice/Bystřice#32muži58.00:41:28+00:12:2800:41:17.14Detail
75. KREJČOVÁ AlenaJankov#68Ženy17.00:41:41+00:12:4100:41:28.95Detail
76. ŠULC JiříZruč nad sázavou#112muži59.00:41:47+00:12:4700:41:38.76Detail
77. OTAVA MilošZruč nad Sázavou#82muži60.00:41:50+00:12:5000:41:44.24Detail
78. KOLÁŘ OttoZdice#59muži61.00:42:00+00:13:0000:41:53.69Detail
79. KREJČÍ TomášHumpolec#66muži62.00:42:14+00:13:1400:42:01.74Detail
80. DVOŘÁK LukášPelhřimov#35muži63.00:42:28+00:13:2800:42:20.37Detail
81. CHVÁTALOVÁ MartinaPelhrimov#140Ženy18.00:42:28+00:13:2800:42:20.28Detail
82. FANTIŠ PetrVlašim#156muži64.00:42:34+00:13:3400:42:21.30Detail
83. BÁRTA JanRadošovice#16muži65.00:42:43+00:13:4300:42:35.24Detail
84. SMÍTKA RadekBolina#172muži66.00:42:49+00:13:4900:42:36.07Detail
85. ŠMALCLOVÁ AdrianaVlašim#110Ženy19.00:42:50+00:13:5000:42:39.00Detail
86. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#87muži67.00:43:06+00:14:0600:42:51.11Detail
87. VYNŠOVÁ MonikaBenešov#132Ženy20.00:43:06+00:14:0600:42:52.82Detail
88. TŮMOVÁ LeontýnaDubovsko#118Ženy21.00:43:20+00:14:2000:43:06.67Detail
89. TŮMA LadislavDubovsko#117muži68.00:43:21+00:14:2100:43:07.85Detail
90. PLACHÝ Lukáš#88muži69.00:43:29+00:14:2900:43:12.81Detail
91. BOUŠEK BohumilBěžci Trhový Štěpánov#19muži70.00:43:39+00:14:3900:43:29.52Detail
92. KOZLOVÁ MarieLukavec#64Ženy22.00:43:49+00:14:4900:43:35.37Detail
93. SKŘIVANOVÁ VlaďkaPsáry#95Ženy23.00:44:04+00:15:0400:43:57.83Detail
94. LIŠKA JanHasiči SDH Vlašim#75muži71.00:44:29+00:15:2900:44:23.87Detail
95. HRADIL OndřejVlašim#48muži72.00:45:10+00:16:1000:45:05.24Detail
96. SLABÁ MonikaVlašim#96Ženy24.00:45:30+00:16:3000:45:24.45Detail
97. STOZICKA Alena#101Ženy25.00:45:34+00:16:3400:45:28.60Detail
98. JENIŠTA MiroslavWatchOut#144muži73.00:45:35+00:16:3500:45:23.58Detail
99. CACÁK MilanWatchOut#143muži74.00:45:36+00:16:3600:45:24.16Detail
100. KLÁPOVÁ LenkaVlašim#58Ženy26.00:46:25+00:17:2500:46:16.20Detail
101. LUKEŠOVÁ JanaJ a J Vlašim#77Ženy27.00:46:40+00:17:4000:46:33.24Detail
102. KARÁSKOVA DarinaBáječné ženy v běhu#56Ženy28.00:47:07+00:18:0700:47:00.84Detail
103. PAVELKOVÁ PavlínaVlašim#85Ženy29.00:47:14+00:18:1400:47:02.62Detail
104. KŘENKOVÁ SimonaBenešov#69Ženy30.00:47:18+00:18:1800:47:04.70Detail
105. PASTORKOVÁ MajkaVlašim#84Ženy31.00:47:26+00:18:2600:47:11.29Detail
106. DUDOVÁ Kateřina#178Ženy32.00:47:41+00:18:4100:47:27.01Detail
107. BARTOŠ Vít#177muži75.00:47:43+00:18:4300:47:28.55Detail
108. KRUMPHOLCOVÁ VendulaPraha#171Ženy33.00:47:59+00:18:5900:47:52.18Detail
109. ZÁVORKOVÁ VendulaSDH Chaběřice#134Ženy34.00:49:04+00:20:0400:48:56.61Detail
110. KOREC PavelTýnec nad Sázavou#165muži76.00:49:17+00:20:1700:49:07.78Detail
111. DVOŘÁKOVÁ JanaSDH Vlašim#166Ženy35.00:49:17+00:20:1700:49:07.54Detail
112. EGIDOVÁ NikolaHusinec#37Ženy36.00:49:19+00:20:1900:49:01.93Detail
113. KORDULOVÁ VendulaVlašim#150Ženy37.00:49:27+00:20:2700:49:11.46Detail
114. VYCPÁLKOVÁ MartinaSázava#131Ženy38.00:49:48+00:20:4800:49:40.79Detail
115. BEJŠOVCOVÁ JanaRPŽ#17Ženy39.00:49:50+00:20:5000:49:36.72Detail
116. KOSTÍNEK PetrHasiči SDH Vlašim#62muži77.00:49:59+00:20:5900:49:52.08Detail
117. PASTOREK DavidZdislavice#83muži78.00:50:27+00:21:2700:50:11.90Detail
118. GRANÁTOVÁ AndreaBořeňovice#168Ženy40.00:50:29+00:21:2900:50:20.87Detail
119. VOCHOC Petr#128muži79.00:50:29+00:21:2900:50:23.65Detail
120. VOSPÁLKOVÁ Kateřina#142Ženy41.00:50:44+00:21:4400:50:30.92Detail
121. MÁLKOVÁ MonikaZruč nad Sázavou#141Ženy42.00:52:04+00:23:0400:51:54.09Detail
122. MRÁČKOVÁ ŠtěpánkaMníšek pod Brdy#152Ženy43.00:52:04+00:23:0400:51:52.71Detail
123. KLUSÁKOVÁ LucieLu&Lu Jesenice#179Ženy44.00:52:53+00:23:5300:52:37.02Detail
124. DOŠKÁŘOVÁ VěraVlašim#33Ženy45.00:52:53+00:23:5300:52:43.99Detail
125. TICHÁ LenkaSDH Louňovice#160Ženy46.00:52:57+00:23:5700:52:46.09Detail
126. TICHÁ VendulaSDH Louňovice#115Ženy47.00:52:58+00:23:5800:52:47.29Detail
127. VÁGNEROVÁ IvetaSDH Louňovice#121Ženy48.00:53:07+00:24:0700:52:54.55Detail
128. ŠAŇKOVÁ AdélaHasiči SDH Vlašim#105Ženy49.00:53:53+00:24:5300:53:41.62Detail
129. ČERVOVÁ ZuzanaMSF Vlašim#28Ženy50.00:54:00+00:25:0000:53:57.87Detail
130. VÖGLEROVÁ MonikaBenešov#127Ženy51.00:54:10+00:25:1000:53:54.32Detail
131. BRONOVÁ PavlínaNetvořice#20Ženy52.00:55:24+00:26:2400:55:10.88Detail
132. PIKOROVÁ RadmilaBenešov#149Ženy53.00:55:26+00:26:2600:55:09.58Detail
133. ZELINGROVÁ MarcelaZdislavice#135Ženy54.00:55:53+00:26:5300:55:47.25Detail
134. VOSPÁLKOVÁ LucieBenešov#130Ženy55.00:58:07+00:29:0700:57:54.63Detail
135. SLAVATOVÁ TerezaSDH Louňovice#97Ženy56.00:58:19+00:29:1900:58:07.87Detail
136. KADLECOVÁ AndreaSDH LOUŇOVICE#53Ženy57.00:58:19+00:29:1900:58:10.40Detail
137. KOVÁČOVÁ LubicaWatchOut#146Ženy58.01:04:08+00:35:0801:03:53.94Detail
138. KOVÁČOVÁ MarkétaWatchOut#147Ženy59.01:04:09+00:35:0901:03:54.66Detail
139. MERAŠICKÁ DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#79Ženy60.01:05:03+00:36:0301:04:52.40Detail
140. KOLMAN JanHasiči SDH Vlašim#60muži80.01:05:11+00:36:1101:05:03.96Detail
141. VOLFOVÁ MarkétaHasiči SDH Vlašim#129Ženy61.01:08:42+00:39:4201:08:35.00Detail
142. NERADOVÁ RenataHasiči SDH Vlašim#81Ženy62.01:08:42+00:39:4201:08:34.93Detail
DNF LAHODA MartinHasiči SDH Vlašim#73mužiDNF Detail
DNF NĚMEC JiříAtletika Vlašim#6mužiDNF Detail
DNS FOLLER MiroslavEFA Vlasim#40mužiDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz