Oficiální Výsledková listina Noční běh vlašimským parkem
7. 10. 2017

noční běh

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. JÁNOŠÍK RudolfVlašim#11971muži1.00:29:0000:28:57.15Detail
2. DOUBRAVSKÝ PetrVlašim#1541984muži2.00:29:28+00:00:27.8300:29:25.97Detail
3. ALBRECHT LubošBarbora Heřmánková#1741995muži3.00:29:39+00:00:38.7500:29:35.67Detail
4. SOUKUP KarelAtletika Vlašim#991978muži4.00:29:40+00:00:39.7000:29:38.03Detail
5. KOHOUT OndřejWatchOut#1452000muži5.00:30:42+00:01:42.5900:30:38.71Detail
6. GOJ TomášTriloko Beroun#1531997muži6.00:30:45+00:01:45.3400:30:43.07Detail
7. HERGESELL JiříVračkovice#451971muži7.00:31:36+00:02:35.8600:31:32.50Detail
8. CAMRDA LuděkPlaná nad Lužnicí#251976muži8.00:31:56+00:02:55.7400:31:51.45Detail
9. PIKORA JanSKP Judo Benešov#1481997muži9.00:32:36+00:03:36.5700:32:32.67Detail
10. FIALKA MartinVlasim#381979muži10.00:32:42+00:03:41.8600:32:37.12Detail
11. KREJDL MichalLouny#671985muži11.00:32:45+00:03:44.9800:32:37.77Detail
12. LEJNAR MartinSDH Zruč nad Sázavou#31972muži12.00:32:53+00:03:52.9100:32:48.33Detail
13. KLADIVA RadekVlašim#571984muži13.00:33:18+00:04:18.4100:33:13.85Detail
14. ZIMA LukášZalužany#1371987muži14.00:33:23+00:04:23.3300:33:13.70Detail
15. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#41963muži15.00:33:28+00:04:28.0900:33:24.46Detail
16. SOUKUP PetrTábor#1001975muži16.00:33:58+00:04:58.2000:33:54.35Detail
17. MÜCK VladimirVlasim#801979muži17.00:34:11+00:05:10.9100:34:00.93Detail
18. LEDECKÝ Ondřej#741989muži18.00:34:34+00:05:34.2400:34:26.14Detail
19. ADAMCOVÁ AndreaAtletika Vlašim#101973Ženy1.00:34:38+00:05:38.18Detail
20. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#71972Ženy2.00:34:44+00:05:43.87Detail
21. KUZMIAK MichalAdidas Runners#1701988muži19.00:34:50+00:05:49.8000:34:46.02Detail
22. HERÁŇ JiříVlašim#431981muži20.00:35:02+00:06:01.7000:34:58.76Detail
23. PETRÁSKOVÁ Nikol#91998Ženy3.00:35:05+00:06:04.76Detail
24. RATAJOVÁ LucieBenešov#921979Ženy4.00:35:19+00:06:19.5900:35:04.22Detail
25. BROŽÍK FrantišekVlašim#231967muži21.00:35:44+00:06:44.0100:35:40.24Detail
26. VOSÁTKA JosefVlašim#1571971muži22.00:35:44+00:06:44.10Detail
27. LUKEŠ JiříJ a J Vlašim#761965muži23.00:35:44+00:06:44.54Detail
28. DUBJÁKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1591999Ženy5.00:35:45+00:06:44.7300:35:38.95Detail
29. FILIP JiříVlašim#151983muži24.00:36:11+00:07:11.31Detail
30. STOZICKY Petr#1041975muži25.00:36:16+00:07:16.2400:36:10.76Detail
31. KALISTA MichaelLokomotiva Beroun Orienteering#541997muži26.00:36:19+00:07:19.3900:36:13.26Detail
32. DANEŠ VladimírSázava#301989muži27.00:36:22+00:07:21.6300:36:16.00Detail
33. ŠKVOR JanBenešov#1091991muži28.00:36:23+00:07:23.4600:36:15.98Detail
34. LEBEDA JaroslavBenešov#1581970muži29.00:36:32+00:07:32.3800:36:28.73Detail
35. VÁCHA Petr#1222001muži30.00:36:56+00:07:56.2800:36:51.81Detail
36. KLUSÁK LukášJESENICE#551983muži31.00:36:59+00:07:59.3700:36:43.29Detail
37. DUMSKÝ OndřejBenešov#341980muži32.00:37:11+00:08:11.6100:37:07.15Detail
38. ČESKÝ OndřejVlašim#291984muži33.00:37:25+00:08:24.6900:37:18.50Detail
39. ZORVAN TomášArmáda ČR#1691992muži34.00:37:37+00:08:37.3700:37:29.31Detail
40. TOUPALOVÁ BlankaZnosim#111976Ženy6.00:37:42+00:08:41.6900:37:36.93Detail
41. TOUPAL VáclavZnosim#51974muži35.00:37:44+00:08:43.6700:37:38.28Detail
42. ŠKOPEK PavelVlašim#1071964muži36.00:37:51+00:08:50.7300:37:47.24Detail
43. DVOŘÁKOVÁ RenátaZnosim#81971Ženy7.00:37:52+00:08:51.99Detail
44. BRUŠTÍK MichalHO Štand-Art#241979muži37.00:37:52+00:08:52.0300:37:41.42Detail
45. HÁJEK JosefZruč nad Sázavou#411965muži38.00:37:58+00:08:58.2100:37:46.55Detail
46. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#981951muži39.00:38:13+00:09:13.3700:38:06.67Detail
47. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#141987muži40.00:38:15+00:09:15.6100:38:03.97Detail
48. NOHEJL Antonín#1551994muži41.00:38:18+00:09:18.1300:38:09.67Detail
49. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice#1331994muži42.00:38:21+00:09:20.7000:38:08.48Detail
50. RIVOLLA FilipHasiči SDH Vlašim#931997muži43.00:38:28+00:09:27.8300:38:21.29Detail
51. KREJČA TomášJankov#651980muži44.00:38:38+00:09:38.5600:38:26.16Detail
52. BROŽEK MiroslavVlašim#221971muži45.00:38:48+00:09:48.4200:38:34.68Detail
53. ŠVARC MichalBenešov#1131975muži46.00:38:55+00:09:54.8600:38:45.39Detail
54. RAKOUSKÝ KryštofTJ Slavoj Banes Pacov#911998muži47.00:38:56+00:09:55.81Detail
55. DANEŠOVÁ MartinaSázava#311987Ženy8.00:39:20+00:10:20.4200:39:14.45Detail
56. TŮMA JonášDubovsko#1162007muži48.00:39:24+00:10:23.8400:39:10.39Detail
57. ŠVARCOVÁ VeronikaBenešov#1141975Ženy9.00:39:34+00:10:34.4800:39:26.71Detail
58. HÁJEK LukášZruč nad Sázavou#421991muži49.00:39:37+00:10:36.6400:39:29.91Detail
59. VANDROVCOVÁ MiroslavaKLDR#1231977Ženy10.00:39:47+00:10:47.5900:39:31.05Detail
60. KUBELKOVÁ EvaRungo Pro Ženy#1631978Ženy11.00:40:04+00:11:04.5000:39:52.34Detail
61. HLAVÁČEK FilipSokol Kondrac#461998muži50.00:40:17+00:11:17.0600:40:07.97Detail
62. KORN DavidTrhový Štěpánov#611984muži51.00:40:29+00:11:28.8100:40:20.30Detail
63. BOČKOVÁ LucieSlapy u Tábora#181982Ženy12.00:40:35+00:11:34.7600:40:23.78Detail
64. ČERVENKOVÁ KateřinaVlašim#1671975Ženy13.00:40:41+00:11:41.1200:40:30.65Detail
65. POTANČOK MartinxPORT#891987muži52.00:40:42+00:11:42.55Detail
66. KONÍČEK Lukáš#1641980muži53.00:40:45+00:11:44.6400:40:39.55Detail
67. BROŽ ZdeněkBěžci Trhový Štěpánov#211972muži54.00:40:48+00:11:48.4200:40:39.40Detail
68. BLEHOVÁ AnetaVlašim#1611995Ženy14.00:40:50+00:11:49.9600:40:39.91Detail
69. BEDI TomášVlašim#1621990muži55.00:40:50+00:11:50.5200:40:41.35Detail
70. FOLLEROVÁ KateřinaChmelná#1761999Ženy15.00:40:51+00:11:50.7200:40:39.84Detail
71. ČERNOCKÝ ŠtěpánChlum#1751999muži56.00:40:53+00:11:53.0700:40:42.22Detail
72. ŠŤASTNÁ EliškaVlašim#1731989Ženy16.00:41:04+00:12:04.2000:40:57.90Detail
73. VONDRÁK ZdeněkRokycany#1511979muži57.00:41:20+00:12:19.8800:41:09.29Detail
74. DOLEŽAL ZdeněkJarkovice/Bystřice#321980muži58.00:41:28+00:12:28.3000:41:17.14Detail
75. KREJČOVÁ AlenaJankov#681985Ženy17.00:41:41+00:12:41.2100:41:28.95Detail
76. ŠULC JiříZruč nad sázavou#1121973muži59.00:41:47+00:12:46.8400:41:38.76Detail
77. OTAVA MilošZruč nad Sázavou#821957muži60.00:41:50+00:12:50.3400:41:44.24Detail
78. KOLÁŘ OttoZdice#591997muži61.00:42:00+00:13:00.2500:41:53.69Detail
79. KREJČÍ TomášHumpolec#661982muži62.00:42:14+00:13:14.3800:42:01.74Detail
80. DVOŘÁK LukášPelhřimov#351988muži63.00:42:28+00:13:28.0100:42:20.37Detail
81. CHVÁTALOVÁ MartinaPelhrimov#1401976Ženy18.00:42:28+00:13:28.6000:42:20.28Detail
82. FANTIŠ PetrVlašim#1561968muži64.00:42:34+00:13:34.4000:42:21.30Detail
83. BÁRTA JanRadošovice#161974muži65.00:42:43+00:13:42.6300:42:35.24Detail
84. SMÍTKA RadekBolina#1721986muži66.00:42:49+00:13:48.6800:42:36.07Detail
85. ŠMALCLOVÁ AdrianaVlašim#1101998Ženy19.00:42:50+00:13:49.7300:42:39.00Detail
86. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#871977muži67.00:43:06+00:14:06.4600:42:51.11Detail
87. VYNŠOVÁ MonikaBenešov#1321979Ženy20.00:43:06+00:14:06.5300:42:52.82Detail
88. TŮMOVÁ LeontýnaDubovsko#1182004Ženy21.00:43:20+00:14:19.7800:43:06.67Detail
89. TŮMA LadislavDubovsko#1171966muži68.00:43:21+00:14:21.0700:43:07.85Detail
90. PLACHÝ Lukáš#881981muži69.00:43:29+00:14:28.8100:43:12.81Detail
91. BOUŠEK BohumilBěžci Trhový Štěpánov#191971muži70.00:43:39+00:14:39.1300:43:29.52Detail
92. KOZLOVÁ MarieLukavec#641982Ženy22.00:43:49+00:14:48.7600:43:35.37Detail
93. SKŘIVANOVÁ VlaďkaPsáry#951971Ženy23.00:44:04+00:15:04.1500:43:57.83Detail
94. LIŠKA JanHasiči SDH Vlašim#752002muži71.00:44:29+00:15:29.4200:44:23.87Detail
95. HRADIL OndřejVlašim#481983muži72.00:45:10+00:16:09.6500:45:05.24Detail
96. SLABÁ MonikaVlašim#961987Ženy24.00:45:30+00:16:30.3600:45:24.45Detail
97. STOZICKA Alena#1011974Ženy25.00:45:34+00:16:34.2600:45:28.60Detail
98. JENIŠTA MiroslavWatchOut#1442000muži73.00:45:35+00:16:35.1900:45:23.58Detail
99. CACÁK MilanWatchOut#1432000muži74.00:45:36+00:16:36.3300:45:24.16Detail
100. KLÁPOVÁ LenkaVlašim#581986Ženy26.00:46:25+00:17:25.3800:46:16.20Detail
101. LUKEŠOVÁ JanaJ a J Vlašim#771968Ženy27.00:46:40+00:17:40.4700:46:33.24Detail
102. KARÁSKOVA DarinaBáječné ženy v běhu#561959Ženy28.00:47:07+00:18:07.5900:47:00.84Detail
103. PAVELKOVÁ PavlínaVlašim#851984Ženy29.00:47:14+00:18:14.0700:47:02.62Detail
104. KŘENKOVÁ SimonaBenešov#691996Ženy30.00:47:18+00:18:18.3200:47:04.70Detail
105. PASTORKOVÁ MajkaVlašim#841975Ženy31.00:47:26+00:18:26.2200:47:11.29Detail
106. DUDOVÁ Kateřina#1781991Ženy32.00:47:41+00:18:41.2800:47:27.01Detail
107. BARTOŠ Vít#1771984muži75.00:47:43+00:18:43.4100:47:28.55Detail
108. KRUMPHOLCOVÁ VendulaPraha#1711985Ženy33.00:47:59+00:18:58.9900:47:52.18Detail
109. ZÁVORKOVÁ VendulaSDH Chaběřice#1341996Ženy34.00:49:04+00:20:04.2300:48:56.61Detail
110. KOREC PavelTýnec nad Sázavou#1651975muži76.00:49:17+00:20:16.7800:49:07.78Detail
111. DVOŘÁKOVÁ JanaSDH Vlašim#1661977Ženy35.00:49:17+00:20:17.1300:49:07.54Detail
112. EGIDOVÁ NikolaHusinec#371982Ženy36.00:49:19+00:20:18.8800:49:01.93Detail
113. KORDULOVÁ VendulaVlašim#1501984Ženy37.00:49:27+00:20:27.2600:49:11.46Detail
114. VYCPÁLKOVÁ MartinaSázava#1311993Ženy38.00:49:48+00:20:47.7900:49:40.79Detail
115. BEJŠOVCOVÁ JanaRPŽ#171984Ženy39.00:49:50+00:20:50.0100:49:36.72Detail
116. KOSTÍNEK PetrHasiči SDH Vlašim#621974muži77.00:49:59+00:20:59.5100:49:52.08Detail
117. PASTOREK DavidZdislavice#832002muži78.00:50:27+00:21:26.8000:50:11.90Detail
118. GRANÁTOVÁ AndreaBořeňovice#1681995Ženy40.00:50:29+00:21:28.9000:50:20.87Detail
119. VOCHOC Petr#1281979muži79.00:50:29+00:21:29.1900:50:23.65Detail
120. VOSPÁLKOVÁ Kateřina#1421990Ženy41.00:50:44+00:21:43.8200:50:30.92Detail
121. MÁLKOVÁ MonikaZruč nad Sázavou#1411979Ženy42.00:52:04+00:23:03.7200:51:54.09Detail
122. MRÁČKOVÁ ŠtěpánkaMníšek pod Brdy#1521980Ženy43.00:52:04+00:23:04.3900:51:52.71Detail
123. KLUSÁKOVÁ LucieLu&Lu Jesenice#1791981Ženy44.00:52:53+00:23:53.2200:52:37.02Detail
124. DOŠKÁŘOVÁ VěraVlašim#331990Ženy45.00:52:53+00:23:53.2400:52:43.99Detail
125. TICHÁ LenkaSDH Louňovice#1601988Ženy46.00:52:57+00:23:57.3400:52:46.09Detail
126. TICHÁ VendulaSDH Louňovice#1151994Ženy47.00:52:58+00:23:58.2900:52:47.29Detail
127. VÁGNEROVÁ IvetaSDH Louňovice#1211988Ženy48.00:53:07+00:24:06.8900:52:54.55Detail
128. ŠAŇKOVÁ AdélaHasiči SDH Vlašim#1052000Ženy49.00:53:53+00:24:53.2300:53:41.62Detail
129. ČERVOVÁ ZuzanaMSF Vlašim#281960Ženy50.00:54:00+00:24:59.8300:53:57.87Detail
130. VÖGLEROVÁ MonikaBenešov#1271970Ženy51.00:54:10+00:25:10.3800:53:54.32Detail
131. BRONOVÁ PavlínaNetvořice#201996Ženy52.00:55:24+00:26:24.5300:55:10.88Detail
132. PIKOROVÁ RadmilaBenešov#1491970Ženy53.00:55:26+00:26:26.5500:55:09.58Detail
133. ZELINGROVÁ MarcelaZdislavice#1351972Ženy54.00:55:53+00:26:53.2000:55:47.25Detail
134. VOSPÁLKOVÁ LucieBenešov#1301997Ženy55.00:58:07+00:29:07.1300:57:54.63Detail
135. SLAVATOVÁ TerezaSDH Louňovice#971998Ženy56.00:58:19+00:29:18.8300:58:07.87Detail
136. KADLECOVÁ AndreaSDH LOUŇOVICE#531991Ženy57.00:58:19+00:29:19.5500:58:10.40Detail
137. KOVÁČOVÁ LubicaWatchOut#1462000Ženy58.01:04:08+00:35:08.2301:03:53.94Detail
138. KOVÁČOVÁ MarkétaWatchOut#1472000Ženy59.01:04:09+00:35:08.9701:03:54.66Detail
139. MERAŠICKÁ DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#791959Ženy60.01:05:03+00:36:02.9601:04:52.40Detail
140. KOLMAN JanHasiči SDH Vlašim#601985muži80.01:05:11+00:36:11.4101:05:03.96Detail
141. VOLFOVÁ MarkétaHasiči SDH Vlašim#1291992Ženy61.01:08:42+00:39:41.7601:08:35.00Detail
142. NERADOVÁ RenataHasiči SDH Vlašim#811976Ženy62.01:08:42+00:39:42.0501:08:34.93Detail
DNF NĚMEC JiříAtletika Vlašim#61948mužiDNF Detail
DNF LAHODA MartinHasiči SDH Vlašim#731969mužiDNF Detail
DNS FOLLER MiroslavEFA Vlasim#401973mužiDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz