Neoficiální Výsledková listina Svatojánský kopeček
23. 9. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SOUKUP JosefZliv#123M341.00:39:10Detail
2. KLIMEŠ PetrJihočeský klub maratonců#147M35-441.00:40:35+00:01:25Detail
3. VONDRÁŠEK MartinTJ Jiskra Třeboň#114M35-442.00:41:25+00:02:15Detail
4. LAVIČKA MichalSilhouette#42M35-443.00:43:59+00:04:49Detail
5. TOMEK Tomek_Danielcyklo extra#33M35-444.00:45:06+00:05:56Detail
6. PECH RomanSki Vimperk#179M45plus1.00:47:12+00:08:02Detail
7. HARTL TomášSokol Římov#61M35-445.00:47:36+00:08:26Detail
8. FERENZI Miloš#82M35-446.00:47:50+00:08:40Detail
9. HENDRYCH JiriFrymburk#85M342.00:48:05+00:08:55Detail
10. CÍRAL FrantišekDvory nad Lužnicí#111M45plus2.00:48:33+00:09:23Detail
11. KOCOUREK JanSayerlack Prachatice#121M45plus3.00:48:47+00:09:37Detail
12. ŠPACHMAN PavelČeský Krumlov#156M35-447.00:48:55+00:09:45Detail
13. HONIG VáclavČ. Budějovice#69M35-448.00:49:15+00:10:05Detail
14. SŮSA PetrSvatý Jan nad Malší#142M343.00:49:59+00:10:49Detail
15. SMRŽ KubaBěžímpro.cz Centrum BAZALKA#96M344.00:51:46+00:12:36Detail
16. MIKSL Rostislav#79M45plus4.00:51:46+00:12:36Detail
17. SOCHACKÝ AdamŘímov#162M35-449.00:52:52+00:13:42Detail
18. VACEK Jaroslav#120M35-4410.00:53:13+00:14:03Detail
19. POMIJE LukášCrossgym Velešín#149M35-4411.00:53:24+00:14:14Detail
20. SMETANA JiříČiko Č. Krumlov#122M45plus5.00:54:11+00:15:01Detail
21. ČADA FilipSedlo#99M35-4412.00:54:12+00:15:02Detail
22. BRETT JanOriginal Afrika#157M35-4413.00:54:16+00:15:06Detail
23. TEPLÁ NelaPraha#102Z341.00:54:27+00:15:17Detail
24. SÝKORA TomášRC Partizan Beograd#126M35-4414.00:54:31+00:15:21Detail
25. DVOŘÁK Jiří#148M35-4415.00:55:42+00:16:32Detail
26. PELÍŠEK DanielBěžímPro.cz Centrum Bazalka#24M35-4416.00:55:42+00:16:32Detail
27. ŠTĚTINA ZdendaBezimpro.cz Vlašim#167M45plus6.00:56:30+00:17:20Detail
28. KUBATA LuděkBavorovice#112M45plus7.00:56:47+00:17:37Detail
29. MATUŠKA Michael#86M345.00:58:18+00:19:08Detail
30. HALAMA StanislavČeské Budějovice#151M35-4417.00:58:25+00:19:15Detail
31. TVAROH PavelSvatý Jan nad Malší - Běžímpro.cz#77M35-4418.00:58:27+00:19:17Detail
32. HOLÁ MichaelaChlum u Třeboně#29Z35-441.00:59:11+00:20:01Detail
33. TEPLÝ Jan#103M35-4419.00:59:26+00:20:16Detail
34. ORTMAN PavelČeské Budějovice#5M35-4420.01:00:14+00:21:04Detail
35. VAŠEK Radim#26M45plus8.01:01:08+00:21:58Detail
36. HEGROVÁ EvaČ. Budějovice#139Z342.01:01:13+00:22:03Detail
37. VORLOVÁ Hana#70Z35-442.01:01:21+00:22:11Detail
38. VAŘÁKOVÁ PavlaBezvaÚČI Zliv#138Z45plus1.01:01:29+00:22:19Detail
39. GAZDA MartinJihočeský klub maratonců#7M45plus9.01:01:29+00:22:19Detail
40. ŠITROVÁ LucieViscorun#163Z343.01:01:47+00:22:37Detail
41. SLÍPKOVÁ LucieVelešín#165Z344.01:02:10+00:23:00Detail
42. NĚMEČKOVÁ JanaLibníč#2Z345.01:04:41+00:25:31Detail
43. PEKNIKOVÁ Jaroslava#83Z45plus2.01:05:24+00:26:14Detail
44. URBANOVÁ MarieKamenný ujezd#154Z35-443.01:06:59+00:27:49Detail
45. VAŽIL Josef#170M35-4421.01:10:59+00:31:49Detail
46. KROUŽILOVÁ Daniela#169Z45plus3.01:12:32+00:33:22Detail
47. DOLEŽALOVÁ Jana#117Z45plus4.01:19:11+00:40:01Detail
48. PODHRADSKÝ PavelSilhouette#11M35-4422.01:29:18+00:50:08Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz