Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
27. 8. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. FLEGL VlastimilSpartak Vrchlabí#128Mdo401.muži1.00:34:07Detail
2. KUPIDLOVSKÝ DanielPraha#120M40plus1.muži2.00:34:43+00:00:36Detail
3. MICHÁLEK MichalMlazice#87M40plus2.muži3.00:36:09+00:02:02Detail
4. TALL PavelPivovar Monta#130M40plus3.muži4.00:36:15+00:02:08Detail
5. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#105Mdo402.muži5.00:36:56+00:02:49Detail
6. DZIAN PatienceTišice#23M40plus4.muži6.00:37:00+00:02:53Detail
7. KVARTA SlavomírPostřižín#137Mdo403.muži7.00:37:25+00:03:18Detail
8. ZÁMORSKÝ MichalPřívory#139Mdo404.muži8.00:39:07+00:05:00Detail
9. FALTYS LukášFalty Gym Mnichovice#82Mdo405.muži9.00:39:27+00:05:20Detail
10. KOCIÁNOVÁ TerezaNeratovice#132Zdo301.ženy1.00:40:01+00:05:54Detail
11. TROP JakubPraha#51Mdo406.muži10.00:40:02+00:05:55Detail
12. OLIVA AlbertRunporg#123Mdo407.muži11.00:40:15+00:06:08Detail
13. KOROTVIČKA OndřejSpořilov#1Mdo408.muži12.00:40:24+00:06:17Detail
14. KOSTINEK TomášPraha#67Mdo409.muži13.00:40:30+00:06:23Detail
15. HALÁSZ PavolNová Ves#124M40plus5.muži14.00:40:54+00:06:47Detail
16. KRÁTKÝ TomášPraha#126M40plus6.muži15.00:41:09+00:07:02Detail
17. VĚCHET LadislavČeská Lípa#116M40plus7.muži16.00:41:16+00:07:09Detail
18. PŘIBYL AlešNeratovice#93Mdo4010.muži17.00:42:05+00:07:58Detail
19. HRADEČNÝ ViktorNeratovice#2Mdo4011.muži18.00:42:20+00:08:13Detail
20. MRAČEK JanTechnika Praha#79M40plus8.muži19.00:42:28+00:08:21Detail
21. NOVÁK AntonínRemy Team#119M40plus9.muži20.00:42:34+00:08:27Detail
22. VOJNA MichalNeratovice#134M40plus10.muži21.00:42:48+00:08:41Detail
23. ČESÁKOVÁ KristinaHastrmanteam#135Z30plus1.ženy2.00:43:00+00:08:53Detail
24. PAVLŮ Michal#106M40plus11.muži22.00:43:26+00:09:19Detail
25. LÁNSKÝ MichalPříkrý#84Mdo4012.muži23.00:43:59+00:09:52Detail
26. TŘÍSKOVÁ KatařinaPraha 6#127Z30plus2.ženy3.00:44:01+00:09:54Detail
27. SRB JiříNeratovice#48Mdo4013.muži24.00:44:08+00:10:01Detail
28. KAČER CtiborRun the World#29Mdo4014.muži25.00:44:31+00:10:24Detail
29. ŠEVČÍK ZdeněkBrandýs nad Labem#10Mdo4015.muži26.00:44:44+00:10:37Detail
30. BĚLOCH OndřejNeratovice#94Mdo4016.muži27.00:44:54+00:10:47Detail
31. MIKEŠ JanFalty Gym / Říčany#81Mdo4017.muži28.00:45:05+00:10:58Detail
32. PAJMA MartinNeratovice#110Mdo4018.muži29.00:45:06+00:10:59Detail
33. BIŠICKÝ VendaSukorady#73Mdo4019.muži30.00:45:13+00:11:06Detail
34. KELIN Petr#129Mdo4020.muži31.00:45:20+00:11:13Detail
35. MAŠTERA JanPraha 9#28Mdo4021.muži32.00:45:31+00:11:24Detail
36. KOTĚŠOVCOVÁ PavlaSK Jesenice#121Zdo302.ženy4.00:45:34+00:11:27Detail
37. ŘIHOUT RomanBrandýs#125Mdo4022.muži33.00:45:43+00:11:36Detail
38. BUKOVSKÝ MatějNeratovice#77Mdo4023.muži34.00:46:17+00:12:10Detail
39. ŠTĚPNIČKA JanPřívory#111Mdo4024.muži35.00:46:18+00:12:11Detail
40. ZAPLETAL PavelZlaté Hory#76Mdo4025.muži36.00:46:20+00:12:13Detail
41. HOSPES VítězslavNeratovice#27Mdo4026.muži37.00:46:25+00:12:18Detail
42. TROCHTA PavelKlub Na hřišti Velký Vorek#97M40plus12.muži38.00:46:29+00:12:22Detail
43. KREJČÍ RobertMP Neratovice#16M40plus13.muži39.00:46:33+00:12:26Detail
44. HEINRICH Richard#122M40plus14.muži40.00:46:37+00:12:30Detail
45. PELIKÁN Albert LubošMělník#7Mdo4027.muži41.00:47:17+00:13:10Detail
46. POLÁK JanMělník#26Mdo4028.muži42.00:47:38+00:13:31Detail
47. ŠEBESTOVÁ KateřinaLobkovice#140Zdo303.ženy5.00:47:59+00:13:52Detail
48. HORÁK PetrS-Team/Neratovice#42Mdo4029.muži43.00:47:59+00:13:52Detail
49. BALDA PetrMladá Boleslav#44Mdo4030.muži44.00:48:18+00:14:11Detail
50. PÁVKOVÁ LucieNeratovice#143Z30plus3.ženy6.00:48:29+00:14:22Detail
51. ŠMÍD JáchymNeratovice#75Mdo4031.muži45.00:48:34+00:14:27Detail
52. NOVOTNÁ VeronikaNeratovice#83Z30plus4.ženy7.00:48:40+00:14:33Detail
53. RYBA RomanNeratovice#118M40plus15.muži46.00:48:53+00:14:46Detail
54. HOLEC MichalNeratovice#103Mdo4032.muži47.00:48:53+00:14:46Detail
55. ZÁHORSKÝ PavelSK Dolní Stakory#117Mdo4033.muži48.00:48:54+00:14:47Detail
56. NOVÁK PavelMělník#9Mdo4034.muži49.00:49:26+00:15:19Detail
57. BARÁNEK JanNeratovice#47M40plus16.muži50.00:49:36+00:15:29Detail
58. ŠUŤÁK JakubPraha#64Mdo4035.muži51.00:49:42+00:15:35Detail
59. NESVADBOVÁ EliškaŽatec#4Zdo304.ženy8.00:49:50+00:15:43Detail
60. ZELENKA MartinRun the World#11M40plus17.muži52.00:49:54+00:15:47Detail
61. STUCHLÍKOVÁ LenkaKamenice#54Z30plus5.ženy9.00:49:59+00:15:52Detail
62. ČEJKA MartinNeratovice#138M40plus18.muži53.00:50:09+00:16:02Detail
63. LARYŠOVÁ RadkaNeratovice#74Z30plus6.ženy10.00:50:24+00:16:17Detail
64. DOBEŠOVÁ JanaNeratovice#96Z30plus7.ženy11.00:50:24+00:16:17Detail
65. BLECHA AntonínKojetice u Prahy#24Mdo4036.muži54.00:50:30+00:16:23Detail
66. VOREL JiříKojetice u Prahy#45Mdo4037.muži55.00:50:30+00:16:23Detail
67. VOŽDOVÁ AlenaNeratovice#52Z30plus8.ženy12.00:50:32+00:16:25Detail
68. FOGL MilanLibiš#25M40plus19.muži56.00:52:02+00:17:55Detail
69. FOREJTKOVÁ Iva Neratovice#108Z30plus9.ženy13.00:52:14+00:18:07Detail
70. ČEMUS MatějKostelec nad Labem#112Mdo4038.muži57.00:52:33+00:18:26Detail
71. BAREŠ JindřichMlékojedy#60Mdo4039.muži58.00:52:58+00:18:51Detail
72. LOJDA MartinPraha 4#5Mdo4040.muži59.00:52:59+00:18:52Detail
73. KULATKA TomášStará Boleslav#142Mdo4041.muži60.00:53:05+00:18:58Detail
74. SLOUP PetrObříství#55Mdo4042.muži61.00:53:52+00:19:45Detail
75. DVOŘÁK JiříNeratovice#22Mdo4043.muži62.00:54:03+00:19:56Detail
76. FIALA JanČelákovice#99Mdo4044.muži63.00:54:07+00:20:00Detail
77. MOSTEK PetrPraha#53M40plus20.muži64.00:54:19+00:20:12Detail
78. MOUDRÝ IvanLiberec#39Mdo4045.muži65.00:54:38+00:20:31Detail
79. ŠIMONEK JosefMělník#102M40plus21.muži66.00:54:43+00:20:36Detail
80. RŮŽIČKA JosefLibiš#71M40plus22.muži67.00:54:46+00:20:39Detail
81. JANOUŠKOVÁ ŽofiePSK Olymp Praha#68Zdo305.ženy14.00:55:11+00:21:04Detail
82. KUNST Tomáš#50Mdo4046.muži68.00:55:25+00:21:18Detail
83. KOPEJSKA TomášNeratovice#43Mdo4047.muži69.00:55:26+00:21:19Detail
84. HANUŠ JiříLiberec#65Mdo4048.muži70.00:55:34+00:21:27Detail
85. KOPRNICKÝ JanNeratovice#69Mdo4049.muži71.00:55:39+00:21:32Detail
86. KOČÍ PavelNeratovice#109Mdo4050.muži72.00:56:02+00:21:55Detail
87. TROCHTOVÁ DenisaKlub Na hřišti Velký Vorek#98Z30plus10.ženy15.00:56:02+00:21:55Detail
88. HARTMAN JanNeratovice#35Mdo4051.muži73.00:56:07+00:22:00Detail
89. DRAGON MiroslavSemčice#12Mdo4052.muži74.00:56:08+00:22:01Detail
90. ŠEBESTA JakubLobkovice#141Mdo4053.muži75.00:56:11+00:22:04Detail
91. HARIS MarekBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#17Mdo4054.muži76.00:56:12+00:22:05Detail
92. DUCHOSLAV MarekNeratovice#114Mdo4055.muži77.00:56:36+00:22:29Detail
93. DUCHOSLAVOVÁ Kateřina Neratovice#115Zdo306.ženy16.00:56:37+00:22:30Detail
94. SOUMAROVÁ MagdalenaKosmonosy#13Zdo307.ženy17.00:56:41+00:22:34Detail
95. MRAČKOVÁ HanaNeratovice#78Z30plus11.ženy18.00:56:44+00:22:37Detail
96. KUČEROVÁ PavlaNupaky#61Z30plus12.ženy19.00:57:05+00:22:58Detail
97. KONEČNÝ František#133Mdo4056.muži78.00:57:07+00:23:00Detail
98. HROUDOVÁ KarolínaLiberec#38Zdo308.ženy20.00:57:07+00:23:00Detail
99. GONDEK MartinNeratovice#144Mdo4057.muži79.00:57:15+00:23:08Detail
100. MRÁZOVÁ Pavla#49Zdo309.ženy21.00:57:24+00:23:17Detail
101. ŘEZNÍČKOVÁ LenkaLibochovice#95Z30plus13.ženy22.00:57:31+00:23:24Detail
102. JANOUŠEK VáclavPraha#136Mdo4058.muži80.00:57:54+00:23:47Detail
103. NĚMEČKOVÁ EliškaMnichovo Hradiště#36Zdo3010.ženy23.00:58:12+00:24:05Detail
104. TRHOŇOVÁ LenkaSHM Klub Neratovice#31Z30plus14.ženy24.00:58:27+00:24:20Detail
105. RYBA MichalNeratovice#20Mdo4059.muži81.00:58:35+00:24:28Detail
106. VÁŇKOVÁ IvanaMělník#19Zdo3011.ženy25.00:58:35+00:24:28Detail
107. DANIEL JakubPraha#56Mdo4060.muži82.00:58:48+00:24:41Detail
108. KOBRLE DanielMělník#8Mdo4061.muži83.00:58:49+00:24:42Detail
109. ŠINDELÁŘOVÁ MichaelaFalty Gym Mnichovice#80Zdo3012.ženy26.00:59:06+00:24:59Detail
110. SIMANDL PavelMladá Boleslav#34M40plus23.muži84.00:59:09+00:25:02Detail
111. GONDOVÁ AndreaLiptovský Hrádok#30Zdo3013.ženy27.01:00:25+00:26:18Detail
112. KING Elizabeth #131Z30plus15.ženy28.01:00:30+00:26:23Detail
113. JANDA AlešKralupy nad Vltavou#62Mdo4062.muži85.01:00:46+00:26:39Detail
114. LANGROVÁ ZuzanaNeratovice#14Zdo3014.ženy29.01:01:31+00:27:24Detail
115. ŠIMONOVÁ JitkaNeratovice#72Z30plus16.ženy30.01:01:34+00:27:27Detail
116. NIESNEROVÁ AnnaMorgan Team#21Zdo3015.ženy31.01:02:32+00:28:25Detail
117. HŮLKOVÁ LucieKosmonosy#32Zdo3016.ženy32.01:02:38+00:28:31Detail
118. NĚMEČEK MatějMnichovo Hradiště#37Mdo4063.muži86.01:02:38+00:28:31Detail
119. HAVRÁNEK ŠtěpánSemily/Praha#85Mdo4064.muži87.01:03:28+00:29:21Detail
120. SIMANDLOVÁ HedvikaMladá Boleslav#33Zdo3017.ženy33.01:03:30+00:29:23Detail
121. HOJNÝ TomášLiberec#41Mdo4065.muži88.01:04:26+00:30:19Detail
122. KOLÁŘ VojtěchNeratovice#3Mdo4066.muži89.01:04:55+00:30:48Detail
123. SIGUT JakubPraha#113Mdo4067.muži90.01:07:29+00:33:22Detail
124. SOUKUPOVÁ HanaNeratovice#57Z30plus17.ženy34.01:11:17+00:37:10Detail
125. LENCOVÁ IvetaNeratovice#58Z30plus18.ženy35.01:11:17+00:37:10Detail
126. JANDA JanNeratovice#63Mdo4068.muži91.01:11:17+00:37:10Detail
127. DLASKOVÁ JitkaNeratovice#101Z30plus19.ženy36.01:14:34+00:40:27Detail
128. ČERNÝ LukášNeratovice#91Mdo4069.muži92.01:14:38+00:40:31Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz