Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta12
1. BOHÁČEK ŠtěpánRuhsport Team#190M491.muži1.00:38:2500:18:51.7600:19:32.51Detail
2. ČEPEK RobertPSK Olymp Praha#184M492.muži2.00:38:27+00:00:0200:18:35.5900:19:50.70Detail
3. PREIBISCH JanAC Mariánské Lázně, o.s.#86M391.muži3.00:38:32+00:00:0700:18:56.7900:19:34.61Detail
4. KAŠPAR RomanSokolov#75M392.muži4.00:38:57+00:00:3200:18:56.7600:19:59.64Detail
5. FIŠER RadovanTeam Bike Březová#216M393.muži5.00:38:58+00:00:3300:19:14.9000:19:42.59Detail
6. ŠEMOTL RobinMariánské Lázně#87M394.muži6.00:39:08+00:00:4300:18:55.0900:20:12.82Detail
7. KOČÁREK JindřichMariánské Lázně#185M493.muži7.00:39:34+00:01:0900:18:58.3200:20:34.75Detail
8. KOŽÁK JanAC Start Karlovy Vary#152M395.muži8.00:39:52+00:01:2700:19:58.9500:19:52.12Detail
9. OPLT MichalNew Roll Runners#80M396.muži9.00:40:09+00:01:4400:19:20.8400:20:47.58Detail
10. OMRAI JanTJ Slavoj Bečov n/Teplou#204M494.muži10.00:40:13+00:01:4800:19:32.2900:20:39.99Detail
11. ŠINKA LadislavChebští fofři#93M397.muži11.00:40:41+00:02:1600:18:50.9100:21:50.00Detail
12. KOVÁŘ KamilSpokato Sokolov#201M591.muži12.00:40:53+00:02:2800:19:51.0500:21:01.34Detail
13. BAŠUS LubomírKolová#33M398.muži13.00:41:05+00:02:4000:20:20.7800:20:43.74Detail
14. JANÍK TomášHabartov#69M399.muži14.00:41:05+00:02:4000:20:21.0100:20:43.54Detail
15. MARŠÍK PavelSalming Running Team#77M592.muži15.00:41:24+00:02:5900:20:13.2900:21:10.16Detail
16. HORVÁTH MartinŠAK Chodov#142M3910.muži16.00:41:28+00:03:0300:19:48.2100:21:39.43Detail
17. KOŽÁK MilanAC Start Karlovy Vary#151M593.muži17.00:41:51+00:03:2600:20:42.5800:21:08.04Detail
18. JÜPTNER ZdeněkUSK Akademik Cheb#127M495.muži18.00:42:05+00:03:4000:20:53.3000:21:11.65Detail
19. NOVOTNÝ LubomírUSK Akademik Cheb#128M3911.muži19.00:42:21+00:03:5600:20:53.7200:21:27.03Detail
20. HURDICH PetrKynšperk n. Ohří#28M3912.muži20.00:42:51+00:04:2600:20:57.3800:21:53.53Detail
21. LANG TomášKarlovy Vary#4M496.muži21.00:43:11+00:04:4600:21:20.7400:21:49.62Detail
22. PLESKAČ MarekKarlovy Vary#176M3913.muži22.00:43:28+00:05:0300:21:28.2800:21:59.47Detail
23. WILD WolfgangDJK Weiden#113M497.muži23.00:43:39+00:05:1400:21:30.7100:22:07.37Detail
24. KUČERA JiříSAPE Toužim#2M594.muži24.00:43:56+00:05:3100:21:41.4000:22:14.38Detail
25. STUCHL JindřichRun Team Ostrov#137M498.muži25.00:44:11+00:05:4600:21:21.8600:22:48.81Detail
26. NOVÁKOVÁ Daniela#214Z391.ženy1.00:44:16+00:05:5100:21:40.3400:22:34.87Detail
27. GLAZER MiroslavCheb#187M3914.muži26.00:44:35+00:06:1000:21:19.2800:23:14.92Detail
28. KRYCNER JanKynšperk nad Ohří#95M499.muži27.00:44:37+00:06:1200:21:35.0200:23:01.06Detail
29. TRÁVNÍČEK JiříStříbro#40M4910.muži28.00:44:45+00:06:2000:20:57.9200:23:47.01Detail
30. RABADA FrantišekSV Stříbro#63M4911.muži29.00:44:50+00:06:2500:21:35.6900:23:13.64Detail
31. MACHÁČEK MarekTriatlon Karlovy Vary#179M4912.muži30.00:44:51+00:06:2600:21:39.3600:23:11.42Detail
32. BEZYK SerhiyMariánské Lázně#177M3915.muži31.00:45:31+00:07:0600:22:13.8500:23:16.54Detail
33. GROSSER TomášKarlovarský vegetarián#59M4913.muži32.00:45:51+00:07:2600:22:14.5800:23:35.66Detail
34. SZYSZKOWSKI RafalGdansk#192M4914.muži33.00:45:59+00:07:3400:22:26.9400:23:31.60Detail
35. SLANINOVÁ RadkaUSK Akademik Cheb#104Z491.ženy2.00:46:05+00:07:4000:22:01.5100:24:02.91Detail
36. FALTUS DanielCheb#106M4915.muži34.00:46:13+00:07:4800:21:56.7200:24:15.44Detail
37. PETRUŽÁLEK Antonín#181M3916.muži35.00:46:13+00:07:4800:22:36.0500:23:36.70Detail
38. BROŽ Milan#175M3917.muži36.00:46:25+00:08:0000:22:36.2300:23:48.30Detail
39. GABRIEL PavelKraslice#183M4916.muži37.00:46:29+00:08:0400:23:35.0900:22:53.21Detail
40. PAŠEK OndřejPlesná#154M3918.muži38.00:47:01+00:08:3600:22:40.9600:24:19.48Detail
41. VAŇKOVÁ KláraHazlov#65Z392.ženy3.00:47:14+00:08:4900:22:57.5300:24:15.55Detail
42. HURT FrantišekChebští fofři#171M3919.muži39.00:47:28+00:09:0300:23:47.1200:23:40.78Detail
43. VANĚK PavelHazlov#66M4917.muži40.00:47:35+00:09:1000:23:03.3500:24:31.48Detail
44. PECHOČ MichalCheb#43M3920.muži41.00:47:44+00:09:1900:23:02.0500:24:41.56Detail
45. KRISTENOVÁ NelaTriatlet Karlovy Vary#32Z393.ženy4.00:48:04+00:09:3900:23:40.3600:24:22.92Detail
46. MANZAL PetrCheb#202M4918.muži42.00:48:16+00:09:5100:23:16.7600:24:59.07Detail
47. DICA VladimírTJ Slavoj Bečov n/Teplou#205M595.muži43.00:48:23+00:09:5800:23:14.4900:25:07.62Detail
48. KOZEL DušanKroměříž#130M596.muži44.00:48:30+00:10:0500:23:39.1600:24:50.45Detail
49. JONÁŠ MartinEdelstahl Poldi#153M3921.muži45.00:48:31+00:10:0600:24:02.0200:24:28.72Detail
50. PILLEROVÁ RadkaBřezová#1Z492.ženy5.00:48:47+00:10:2200:22:57.1000:25:49.83Detail
51. ŠIMÁČEK VáclavCheb#166M3922.muži46.00:48:52+00:10:2700:24:00.9400:24:50.18Detail
52. STRNAD DavidTři Sekery#120M4919.muži47.00:48:53+00:10:2800:23:37.0100:25:15.61Detail
53. KABILOVÁ MartinaACES team Karlovy Vary#61Z493.ženy6.00:49:04+00:10:3900:24:03.9200:24:59.77Detail
54. KOLÁŘ KarelCitice#115M4920.muži48.00:49:06+00:10:4100:24:00.0900:25:05.71Detail
55. TVARŮŽEK MartinRotava#197M4921.muži49.00:49:16+00:10:5100:22:58.6700:26:17.27Detail
56. KUBÁLEK PetrKorejský Sršni KV#207M4922.muži50.00:49:28+00:11:0300:23:26.5500:26:00.92Detail
57. MÄHNER Robert#180M4923.muži51.00:49:29+00:11:0400:24:02.3900:25:25.64Detail
58. DANČOVÁ ŠtěpánkaUJEP#36Z494.ženy7.00:49:33+00:11:0800:23:33.1900:25:59.03Detail
59. BENDA KarelSokolov#76M3923.muži52.00:50:06+00:11:4100:24:03.1600:26:02.70Detail
60. ŠMÍDOVÁ PetraBobši#136Z495.ženy8.00:50:11+00:11:4600:24:23.8400:25:46.37Detail
61. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov#35M4924.muži53.00:50:33+00:12:0800:24:42.9900:25:49.71Detail
62. TVARŮŽEK JakubBK Sokolov#198M3924.muži54.00:51:01+00:12:3600:24:01.4400:26:58.94Detail
63. LEVORA TomášSeals Run#209M3925.muži55.00:51:30+00:13:0500:25:08.5500:26:21.26Detail
64. MOLCAROVÁ VáclavaJK Salome Kaceřov#53Z496.ženy9.00:51:30+00:13:0500:24:31.9300:26:57.97Detail
65. KŮSOVÁ LenkaNová Role#148Z497.ženy10.00:51:37+00:13:1200:25:16.9100:26:19.57Detail
66. PROCHÁZKA MilanTeplá#157M597.muži56.00:51:42+00:13:1700:24:04.4300:27:36.72Detail
67. MALZER JohannesBayern#110M3926.muži57.00:51:44+00:13:1900:24:41.3900:27:01.64Detail
68. BOBENIČ JosefCvočci Sokolov#105M4925.muži58.00:52:08+00:13:4300:24:30.5500:27:37.28Detail
69. CHYTRÁ MartinaHorní Slavkov#9Z394.ženy11.00:52:20+00:13:5500:25:15.2600:27:04.00Detail
70. ŽALUD ZdeněkCheb#89M4926.muži59.00:52:34+00:14:0900:25:05.3600:27:28.36Detail
71. JACOB AnjaSportgrupe Ravensburg läuft für Toleranz#27Z498.ženy12.00:52:50+00:14:2500:26:17.0500:26:32.93Detail
72. BARTOŠOVÁ MartinaMírová#98Z499.ženy13.00:52:53+00:14:2800:26:23.7300:26:28.57Detail
73. ŠMEJKAL OndřejKarlovy Vary#149M3927.muži60.00:52:53+00:14:2800:24:46.4000:28:06.44Detail
74. GÁLOVÁ DanaHolýšov#163Z395.ženy14.00:52:56+00:14:3100:26:20.6100:26:34.78Detail
75. STUŠKOVÁ HanaACES Karlovy Vary#145Z4910.ženy15.00:53:03+00:14:3800:25:44.4100:27:18.27Detail
76. HRABEC MichalRunning2.cz#49M4927.muži61.00:53:05+00:14:4000:26:03.9800:27:00.15Detail
77. ROUSEK JanKarlovy Vary#194M3928.muži62.00:53:07+00:14:4200:26:21.8300:26:44.86Detail
78. HAVLÍNOVÁ MichaelaKarlovy Vary#174Z396.ženy16.00:53:07+00:14:4200:26:22.0600:26:44.72Detail
79. KESLOVÁ SvětlanaUSK Akademik Cheb#90Z4911.ženy17.00:53:08+00:14:4300:26:05.6800:27:01.55Detail
80. KOŠŤÁL DavidVelká Hleďsebe#189M4928.muži63.00:53:20+00:14:5500:26:34.6300:26:45.33Detail
81. HEINDL ThomasImmenreuth#199M4929.muži64.00:53:27+00:15:0200:26:19.0000:27:07.14Detail
82. HNILIČKA Jan-#46M3929.muži65.00:53:28+00:15:0300:26:58.4700:26:29.19Detail
83. DAVID MartinaKarlovy Vary#22Z397.ženy18.00:53:33+00:15:0800:26:32.1800:27:00.47Detail
84. MUSIL MarekPredator Workout Mariánské Lázně#118M4930.muži66.00:53:40+00:15:1500:25:38.0400:28:01.38Detail
85. BALLOVÁ Marie#186Z398.ženy19.00:53:40+00:15:1500:25:57.7500:27:42.11Detail
86. JÁGLOVÁ KarlaLibá#215Z60plus1.ženy20.00:53:58+00:15:3300:26:57.1200:27:00.73Detail
87. BARTOŠ MartinMírová#99M3930.muži67.00:54:00+00:15:3500:26:24.1200:27:35.55Detail
88. NAUGHTON MarcelaCheb#13Z4912.ženy21.00:54:03+00:15:3800:25:38.4900:28:24.49Detail
89. ŠLINGROVÁ SoňaCars folie#26Z4913.ženy22.00:54:07+00:15:4200:26:49.2500:27:17.74Detail
90. ZÁVORA IvanBáječní muži v Běhu#54M598.muži68.00:54:08+00:15:4300:25:30.4200:28:36.67Detail
91. KOTULKOVÁ SoňaRunning2.cz#48Z4914.ženy23.00:54:09+00:15:4400:26:47.8700:27:20.53Detail
92. MAREŠOVÁ JanaPredator workout Mariánské Lázně#161Z399.ženy24.00:54:13+00:15:4800:26:32.4800:27:39.61Detail
93. PECHOČIAKOVÁ MartinaCheb#91Z3910.ženy25.00:54:17+00:15:5200:26:37.5000:27:39.33Detail
94. ZAVADIL MartinPSK Přerov - Marťan z Chomýže#158M3931.muži69.00:54:17+00:15:5200:26:51.3900:27:25.54Detail
95. VALAŠÍK PeterKarlovy Vary#126M599.muži70.00:54:29+00:16:0400:26:04.9300:28:23.41Detail
96. HAVLÍČEK MichalACES#3M4931.muži71.00:54:35+00:16:1000:26:25.7700:28:08.54Detail
97. MALÝ LubomírKarlovy Vary#60M5910.muži72.00:54:48+00:16:2300:27:27.9100:27:19.65Detail
98. MOTLÍK PavelSOHV Abertamy#165M60plus1.muži73.00:54:51+00:16:2600:27:11.5400:27:38.56Detail
99. ČERNÁ KláraCheb#133Z3911.ženy26.00:54:51+00:16:2600:26:09.0200:28:41.39Detail
100. FOŘT LukášÚherce#173M3932.muži74.00:54:52+00:16:2700:27:55.7600:26:55.95Detail
101. VONDRÁČEK MartinCheb#85M4932.muži75.00:55:23+00:16:5800:28:52.6300:26:29.91Detail
102. ČEKAN MiroslavOstrov#84M5911.muži76.00:55:28+00:17:0300:27:17.0800:28:09.99Detail
103. BENDOVÁ SoňaSokolov#78Z4915.ženy27.00:55:48+00:17:2300:26:50.7400:28:56.76Detail
104. KLESNIL JaroslavHorní Pochlovice#58M3933.muži77.00:55:54+00:17:2900:26:31.0400:29:22.35Detail
105. VOLFOVÁ LucieSokolov#114Z3912.ženy28.00:56:04+00:17:3900:27:25.5500:28:37.88Detail
106. SCHLEDL MichaelAthletic Friends e.V.#206M3934.muži78.00:56:15+00:17:5000:26:42.3200:29:31.89Detail
107. KAMARYTOVÁ MartinaNejdek#132Z591.ženy29.00:56:24+00:17:5900:27:09.7500:29:13.44Detail
108. OWCZARZY RobertKarlovy Vary#200M4933.muži79.00:56:35+00:18:1000:26:35.3700:29:58.76Detail
109. STREJČEK JiříPraha 10#188M3935.muži80.00:56:39+00:18:1400:27:58.4500:28:40.12Detail
110. SKLENÁŘ LukášSeals Run#208M3936.muži81.00:56:45+00:18:2000:27:34.2800:29:10.23Detail
111. PARÝZEK JanFrantiškovy Lázně#74M5912.muži82.00:56:52+00:18:2700:28:52.8900:27:58.96Detail
112. BEČVÁŘOVÁ MarcelaCheb#125Z4916.ženy30.00:56:58+00:18:3300:28:09.1200:28:48.60Detail
113. ŽLŮVA RadekK.Vary#42M3937.muži83.00:57:24+00:18:5900:27:26.4200:29:56.84Detail
114. ZAPLETAL ZdeněkKarlovy Vary#191M3938.muži84.00:57:24+00:18:5900:27:23.7700:29:59.50Detail
115. SÝKORA JakubHabartov#196M3939.muži85.00:57:29+00:19:0400:27:20.4500:30:08.45Detail
116. ERBEN VáclavKarlovy Vary#147M4934.muži86.00:57:36+00:19:1100:28:29.3600:29:05.82Detail
117. KRATOCHVÍLOVÁ ZuzanaFrantiškovy Lázně#139Z3913.ženy31.00:57:46+00:19:2100:27:19.1100:30:26.59Detail
118. ŠRÁMKOVÁ RenataCheb#14Z4917.ženy32.00:57:52+00:19:2700:27:58.4700:29:53.11Detail
119. VLASÁKOVÁ LenkaPredator Workout Mariánské Lázně#119Z3914.ženy33.00:57:56+00:19:3100:27:48.6000:30:06.59Detail
120. HANZÁLKOVÁ MarkétaNová Role#47Z3915.ženy34.00:58:02+00:19:3700:28:21.6900:29:39.99Detail
121. BARTŮŇKOVÁ MiluškaKarlovy Vary#141Z3916.ženy35.00:58:02+00:19:3700:28:22.1100:29:39.85Detail
122. RACLAVSKÝ DavidAD4NET#81M3940.muži87.00:58:05+00:19:4000:27:59.4200:30:04.64Detail
123. ŘEPA VilémRozběhnito.cz#107M5913.muži88.00:58:12+00:19:4700:27:19.5900:30:51.95Detail
124. CHLAD Miroslav-#55M4935.muži89.00:58:13+00:19:4800:27:19.9000:30:52.30Detail
125. VAŇKOVÁ BarboraAC Malá Hleďsebe#164Z3917.ženy36.00:58:13+00:19:4800:28:42.5900:29:29.91Detail
126. ZVOLÁNKOVÁ PetraKarlovy Vary#108Z3918.ženy37.00:58:13+00:19:4800:28:33.2200:29:39.40Detail
127. SIRŮČKOVÁ PetraBěžím pro radost#129Z4918.ženy38.00:58:26+00:20:0100:28:46.3300:29:39.42Detail
128. ČUDAN MichalDolní Rychnov, ACES KV#203M4936.muži90.00:58:29+00:20:0400:26:52.9300:31:35.24Detail
129. ČAPKOVÁ AlenaKarlovy Vary#170Z3919.ženy39.00:58:33+00:20:0800:28:29.2300:30:03.19Detail
130. MEDALOVÁ ZuzanaLázně Kynžvart#121Z3920.ženy40.00:58:33+00:20:0800:28:24.3500:30:08.38Detail
131. JÓNOVÁ AlenaCheb#70Z4919.ženy41.00:58:34+00:20:0900:27:55.8600:30:37.15Detail
132. VELKOVÁ VeronikaMariánské Lázně#122Z3921.ženy42.00:58:34+00:20:0900:28:25.0300:30:07.99Detail
133. MIKA EmilKarlovy Vary#109M60plus2.muži91.00:58:56+00:20:3100:29:21.2600:29:34.70Detail
134. KRÁL MilanAPK Sokolov#156M3941.muži92.00:59:05+00:20:4000:27:54.7800:31:09.98Detail
135. MOJTKOVÁ BlankaOstrov#138Z4920.ženy43.00:59:25+00:21:0000:29:23.2600:30:01.71Detail
136. STAŇKOVÁ MarieSokolov#52Z3922.ženy44.00:59:27+00:21:0200:27:52.3200:31:34.00Detail
137. HABART PetrKraslice#101M5914.muži93.00:59:34+00:21:0900:28:57.6200:30:35.39Detail
138. JEŘÁBKOVÁ Lucie#178Z3923.ženy45.00:59:34+00:21:0900:28:32.3400:31:00.77Detail
139. FENZL WernerTUS Mitterteich Bayern#111M5915.muži94.00:59:35+00:21:1000:29:22.3000:30:11.86Detail
140. BUREŠ PetrRozběháme Vary#213M4937.muži95.00:59:55+00:21:3000:28:54.7200:30:59.70Detail
141. REJLOVÁ JohanaPredator workout Mariánské Lázně#160Z3924.ženy46.01:00:13+00:21:4800:29:00.8800:31:11.18Detail
142. REITMEIEROVÁ MiroslavaSokolov#144Z3925.ženy47.01:00:32+00:22:0700:29:04.2000:31:26.94Detail
143. BECHYNSKÁ NelaCheb#100Z3926.ženy48.01:00:38+00:22:1300:28:41.3700:31:56.33Detail
144. PÖPLOVÁ RomanaSlimáci#19Z4921.ženy49.01:00:41+00:22:1600:29:49.6900:30:51.25Detail
145. ŠATAVOVÁ Soňa#193Z4922.ženy50.01:00:44+00:22:1900:29:36.9100:31:07.03Detail
146. HAMPEJSOVÁ MartinaKarlovy Vary#62Z3927.ženy51.01:01:17+00:22:5200:29:41.7600:31:34.94Detail
147. ŠAUŠOVÁ EvaCheb#92Z3928.ženy52.01:01:36+00:23:1100:29:34.6500:32:01.03Detail
148. HYNKOVÁ OlgaCheb#10Z4923.ženy53.01:01:51+00:23:2600:29:33.7700:32:16.67Detail
149. HYNEK PetrCheb#82M4938.muži96.01:01:51+00:23:2600:29:32.7300:32:18.19Detail
150. LASLOPOVÁ IvanaSokolov#79Z3929.ženy54.01:02:01+00:23:3600:29:24.6700:32:36.14Detail
151. MANDZÁKOVÁ StaničkaKynšperk nad Ohří#96Z3930.ženy55.01:02:02+00:23:3700:29:41.0000:32:20.88Detail
152. OTÝS DanielKarlovy Vary#195M5916.muži97.01:02:08+00:23:4300:29:47.5700:32:20.24Detail
153. BENKÁR ZbyněkCheb#5M4939.muži98.01:02:16+00:23:5100:28:03.8100:34:11.95Detail
154. VAŇKOVÁ SilvieVaRun#15Z4924.ženy56.01:02:18+00:23:5300:29:46.4500:32:31.13Detail
155. VANĚK RomanVaRun#17M3942.muži99.01:02:18+00:23:5300:29:45.1500:32:32.56Detail
156. GONTKOVIČOVÁ Lucie#135Z3931.ženy57.01:02:29+00:24:0400:30:00.8800:32:27.13Detail
157. HOLEČEK FrantišekTriatlet Karlovy Vary#34M5917.muži100.01:02:35+00:24:1000:30:36.6400:31:58.24Detail
158. MAUCHER BlankaChodov#25Z4925.ženy58.01:03:28+00:25:0300:30:40.2100:32:47.03Detail
159. KARAS JakubPlaymobil Cheb#73M4940.muži101.01:03:40+00:25:1500:28:55.2000:34:44.05Detail
160. ŠTOLFOVÁ DitaPlaymobil Cheb#72Z4926.ženy59.01:03:40+00:25:1500:30:04.8800:33:34.59Detail
161. SEDLÁČKOVÁ VeronikaPlaymobil Cheb#64Z4927.ženy60.01:03:41+00:25:1600:30:05.5000:33:34.62Detail
162. PETEŘÍKOVÁ LucieKarlovy Vary#83Z4928.ženy61.01:03:46+00:25:2100:30:05.2300:33:40.47Detail
163. HAVLÍČKOVÁ MichaelaTriatlet Karlovy Vary#143M4941.muži102.01:03:55+00:25:3000:30:38.4900:33:15.67Detail
164. ČTVRTEČKOVÁ TerezaKRASO Sokolov#102Z3932.ženy62.01:05:51+00:27:2600:30:33.4100:35:17.22Detail
165. BRŮHOVÁ VeronikaMusher Club Český Ráj#29Z3933.ženy63.01:05:51+00:27:2600:32:17.4600:33:33.43Detail
166. BRŮHA MartinChomutov#172M3943.muži103.01:05:52+00:27:2700:32:17.5900:33:34.27Detail
167. HRABÁK KarelSokolov#94M5918.muži104.01:07:03+00:28:3800:32:18.1800:34:44.19Detail
168. ČABRADOVÁ Jana#212Z3934.ženy64.01:09:00+00:30:3500:33:17.9600:35:41.24Detail
169. BIGASOVÁ DorisPlesná#24Z3935.ženy65.01:09:00+00:30:3500:33:17.9800:35:41.77Detail
170. KUNCITER Lukáš#169M3944.muži105.01:09:01+00:30:3600:30:06.2600:38:54.32Detail
171. KOPECKÁ HanaPomezí n/Ohří#211Z4929.ženy66.01:11:04+00:32:3900:34:41.7800:36:21.56Detail
172. KOPECKÁ LenkaHraničná#210Z4930.ženy67.01:11:04+00:32:3900:34:41.5600:36:21.88Detail
173. DRTINOVÁ VíťaGazely 2013#23Z60plus2.ženy68.01:11:04+00:32:3900:34:29.8900:36:33.72Detail
174. KOPECKÝ PavelPomezí n/Ohří#88M5919.muži106.01:11:04+00:32:3900:34:41.6700:36:22.04Detail
175. JIŘIKOVSKÝ JiříTřebíz#51M3945.muži107.01:11:58+00:33:3300:38:11.9300:33:45.59Detail
176. SCHWIENTEK ThorstenWaldsassen (DE)#112M3946.muži108.01:14:08+00:35:4300:32:40.5400:41:27.29Detail
177. VENTRUBOVÁ KateřinaChodov#50Z3936.ženy69.01:19:56+00:41:3100:38:11.8000:41:43.91Detail
178. HAMOUZ VladimírKynšperk n. Ohří#37M60plus3.muži109.01:19:56+00:41:3100:38:12.5000:41:43.34Detail
179. PAJTAŠOVÁ JitkaSokolov#39Z3937.ženy70.01:19:57+00:41:3200:37:29.2900:42:26.89Detail
BÖHM HelmutFacebook Runtastic Laufgruppe#162M60plusmuži00:00:0000:36:14.12Detail
DNF JIRKAL Tomáš#6M39mužiDNF Detail
DNF KREIDL OndřejŠtefko Running team#7M49mužiDNF Detail
DNF ŠVAJCR RadekRozběháme Česko#8M49mužiDNF Detail
DNF PELIKÁNOVÁ HanaHazlov#11Z49ženyDNF Detail
DNF NOVÁKOVÁ MartinaMatonni FreeRun#12Z39ženyDNF Detail
DNF FOREJTOVÁ IrenaSlimáci#18Z49ženyDNF Detail
DNF ŠRÁMKOVÁ LindaCheb#41Z39ženyDNF Detail
DNF MIKEŠ VáclavSport Josefov#71M60plusmužiDNF Detail
DNF HERZOGOVÁ VladimíraPlzeň#123Z39DNF Detail
DNF ŠPATNÁ PetraNew Roll Runners#124Z39ženyDNF Detail
DNF HLAVÁČEK ZdeněkHranice u Aše#140M39mužiDNF Detail
DNF ŽIVNÁ BarboraBoskovice#155Z39ženyDNF Detail
DNS DOLEŽALOVÁ DominikaKarlovy Vary#31Z39ženyDNS Detail
DNS HAMOUZOVÁ ŽanetaKynšperk n. Ohří#38Z39ženyDNS Detail
DNS ŠTRBOVÁ GábinaSokolov#57Z49ženyDNS Detail
DNS CINTL TomášAC Malá Hleďsebe#150M49mužiDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz