Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice#3511983muži A1.00:29:1200:14:34.87Detail
2. POLÁŠEK Ferdinand JanMFF UK#4061988muži A2.00:30:20+00:01:08.2800:15:03.67Detail
3. SEMERÁD AntonínOOB Kotlářka Praha#4071998muži A3.00:30:44+00:01:31.8200:15:03.49Detail
4. SKALKA Jakub#4081991muži A4.00:31:26+00:02:13.4300:15:49.51Detail
5. HAUSENBLAS ŠimonOK Kamenice#3401998muži A5.00:31:32+00:02:19.7500:15:44.28Detail
6. EREMKA LiborTJ Jiskra Humpolec#2821988muži A6.00:31:38+00:02:25.4800:15:48.50Detail
7. SCHEJBAL OndřejLBS Sport#3781991muži A7.00:31:53+00:02:41.1800:15:57.66Detail
8. PEŘINKA FilipTTT#2661988muži A8.00:32:00+00:02:48.2500:15:50.38Detail
9. REKTOR AntonínPraha 4#2531975muži B1.00:32:26+00:03:14.3800:16:12.50Detail
10. SMRČKA MilošBK Říčany#2311954muži D1.00:32:54+00:03:41.8600:16:26.13Detail
11. ŘEHÁK VítCYKLOHELIOS#2691994muži A9.00:33:07+00:03:55.3800:16:20.89Detail
12. VESELÝ Michal LustigLUSTIG HEROES#2121980muži B2.00:33:13+00:04:01.0600:16:37.05Detail
13. KONVALINKA MatějKanoistika Sedlčany#4251999dorostenci starší1.00:33:17+00:04:05.0700:16:34.48Detail
14. MATĚJŮ MichalSILD team#2771977muži B3.00:33:24+00:04:11.9000:16:20.78Detail
15. SOBÍŠEK TomášKanoistika Sparta#2482001dorostenci starší2.00:33:24+00:04:12.2400:16:46.62Detail
16. SOBÍŠEK MartinKanoistika Sparta#2441998muži A10.00:33:31+00:04:19.0300:16:39.44Detail
17. PÁVEK MartinCZU Praha#2861987muži A11.00:33:33+00:04:21.0700:16:46.27Detail
18. BALCAR AlešHradec Králové#3601986muži A12.00:33:37+00:04:25.2700:16:57.45Detail
19. LESSE PetrVeslaři Bohemians#4211974muži B4.00:33:39+00:04:26.5600:16:50.31Detail
20. KNYTTL JanKBELY Cycling Team#3471978muži B5.00:33:43+00:04:31.2000:16:47.44Detail
21. JAKUBÍČEK HonzaKerberos#3161982muži A13.00:34:11+00:04:58.4100:17:13.64Detail
22. HERDA JanSKP Nymburk#2651983muži A14.00:34:11+00:04:58.8300:17:17.19Detail
23. LIBRE KubaSK Lajdáček#4241974muži B6.00:34:30+00:05:18.0500:16:59.21Detail
24. ŠIMEK PavelPraha 3#3881971muži B7.00:34:32+00:05:20.2600:17:15.85Detail
25. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#4161973muži B8.00:34:35+00:05:22.6500:17:31.23Detail
26. KLVAŇ NorbertSKC Pečky#2621972muži B9.00:34:37+00:05:24.7800:17:19.08Detail
27. MOULÍK JiříKanoistika Sedlčany#3031995muži A15.00:34:49+00:05:36.6700:17:07.44Detail
28. HOFMAN JiříMistři a Markéta#3681986muži A16.00:34:53+00:05:40.8200:17:15.56Detail
29. JAHODA VítBenešovský běžecký klub#3241983muži A17.00:34:55+00:05:43.2600:17:20.94Detail
30. SEMENCHUKOV MaximRunning Chef#4141985muži A18.00:34:56+00:05:43.4500:17:21.10Detail
31. HILGERT LubošPraha#3991986muži A19.00:34:56+00:05:44.3500:17:50.32Detail
32. ĎOUBAL MiroslavKolovraty#3281974muži B10.00:34:58+00:05:45.9600:17:18.73Detail
33. ANDRLÍK JanKanoistika Sparta#2411977muži B11.00:35:07+00:05:54.5300:17:42.81Detail
34. LINHART Martin#2631977muži B12.00:35:16+00:06:03.9200:17:29.87Detail
35. FRONÍK JanVK Smíchov#4031985muži A20.00:35:28+00:06:16.0200:17:27.27Detail
36. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#2061975muži B13.00:35:28+00:06:16.3200:17:37.50Detail
37. WERNER LukášZelená liška#3531985muži A21.00:35:29+00:06:17.0200:17:51.14Detail
38. DUCHOŇ DavidPraha Újezd#3271971muži B14.00:35:31+00:06:18.6500:17:46.51Detail
39. VESELÝ TomášKanoistika Sparta#2421996muži A22.00:35:32+00:06:19.5700:17:32.43Detail
40. TŮMA JiříVlašim#2961988muži A23.00:35:38+00:06:26.2500:17:58.56Detail
41. NEUMANN JosefSSK Spartak Čtyřkoly#3301974muži B15.00:35:46+00:06:33.7700:17:23.65Detail
42. SMRČKA PetrBK Říčany#2611969muži B16.00:35:49+00:06:37.3000:17:27.56Detail
43. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#3181980muži B17.00:35:51+00:06:38.7700:17:56.16Detail
44. VACARDA VladimírELEVEN RUN TEAM#2011959muži C1.00:35:52+00:06:39.5300:18:04.50Detail
45. SUNKA JanMoravan Lounovice#2841976muži B18.00:35:53+00:06:40.4500:18:04.81Detail
46. NOHEJL TomášSK DNF/Salming#3951967muži C2.00:35:53+00:06:41.1900:17:55.36Detail
47. DUBJÁK PetrJiskra Zruč n. S.#2541970muži B19.00:35:56+00:06:44.2200:17:35.33Detail
48. TUPÝ MarekČesyk#4171977muži B20.00:35:59+00:06:46.6300:17:32.82Detail
49. MAŠEK OndřejKanoistika Sparta#2472000dorostenci starší3.00:36:01+00:06:49.1900:17:57.21Detail
50. NĚMEC JanKolín#3581973muži B21.00:36:05+00:06:52.5500:17:57.54Detail
51. PLÁŠIL MatějSKI Senohraby#3341999dorostenci starší4.domácí muži 8 km1.00:36:05+00:06:53.2600:17:26.52Detail
52. STRÁNĚL JiříSK Rover#2171972muži B22.00:36:10+00:06:58.0900:18:09.37Detail
53. HRNČÍŘ HonzaDGP#3811979muži B23.00:36:19+00:07:06.5300:17:51.68Detail
54. KOTLÍK KamilHegesh#3691977muži B24.00:36:23+00:07:11.2800:18:03.36Detail
55. PODRASKÝ PatrikKanoistika Sparta#2502002dorostenci starší5.00:36:29+00:07:17.1800:18:20.44Detail
56. SŮSA Jakubkokoteam.cz#3121988muži A24.00:36:33+00:07:20.9200:17:59.92Detail
57. POČTA JanKanoistika Sparta#2461999dorostenci starší6.00:36:35+00:07:22.6900:17:56.45Detail
58. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby#3311974muži B25.domácí muži 8 km2.00:36:35+00:07:22.8300:18:20.77Detail
59. NEUMANN MartinDGP#3831996muži A25.00:36:37+00:07:24.6200:18:33.75Detail
60. KARBAN ZdeněkSporticus#4201977muži B26.00:36:49+00:07:36.6500:18:01.91Detail
61. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#2891986muži A26.00:36:51+00:07:38.6200:18:37.27Detail
62. JABORNÍK KarelSK Babice#3631980muži B27.00:36:55+00:07:42.6200:18:18.33Detail
63. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany#3111970muži B28.00:37:00+00:07:47.7400:18:28.57Detail
64. RÜCK DanielSK Babice#3651977muži B29.00:37:02+00:07:49.9000:18:18.92Detail
65. RIEGER JanVlkovec#2331976muži B30.00:37:05+00:07:53.0000:18:41.07Detail
66. KUTMAN PavelStruhařov#4151964muži C3.00:37:05+00:07:53.0200:18:22.24Detail
67. HRDINA AntonínTJ ČZU Praha - Rolníci#2831986muži A27.00:37:08+00:07:56.2100:18:31.94Detail
68. BRABEC JakubKanoistika Sparta#2492001dorostenci starší7.00:37:09+00:07:56.4800:18:33.24Detail
69. PIRK Tomáš#3011973muži B31.00:37:13+00:08:00.7400:18:18.90Detail
70. BÍNA JiříHrusice#2261976muži B32.00:37:15+00:08:03.2200:18:17.23Detail
71. PEJŠA Jansmí být prázdné#2181975muži B33.00:37:25+00:08:13.0200:18:39.28Detail
72. ZACH PetrDGP#2731971muži B34.00:37:26+00:08:13.9700:18:33.93Detail
73. NOSEK JiříKbely cycling team#3231970muži B35.00:37:32+00:08:19.4500:18:58.64Detail
74. KREJČÍK JanNová Ves#3561982muži A28.00:37:39+00:08:26.4400:18:38.42Detail
75. CHVÁTAL LubošVŠSK MFF UK#4191976muži B36.00:37:41+00:08:28.6200:18:36.35Detail
76. PELISEK MichaelJRCP#3541980muži B37.00:37:49+00:08:37.1400:19:06.35Detail
77. HAKL MartinSK Babice#3621987muži A29.00:37:53+00:08:40.8900:19:02.13Detail
78. OBERLÄNDER JanTJ Sokol Senohraby#3591975muži B38.domácí muži 8 km3.00:38:00+00:08:47.4200:18:53.93Detail
79. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub#2571979muži B39.00:38:01+00:08:49.3200:18:45.12Detail
80. FIŠER JiříVŠSK MFF UK#3361985muži A30.00:38:04+00:08:52.0400:19:04.63Detail
81. VÁGNER AlešRorace Team Pyšely#4091977muži B40.00:38:13+00:09:01.1800:18:41.13Detail
82. LEJNAR MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2681972muži B41.00:38:16+00:09:04.2500:19:05.10Detail
83. MICHALIK SlavomirHlubočinka#3351968muži B42.00:38:19+00:09:06.5800:18:42.96Detail
84. ŠŤOVÍČEK MartinSK Babice#2981974muži B43.00:38:23+00:09:10.8300:18:49.49Detail
85. SEMÍK LubošOK Kamenice#3381962muži C4.00:38:23+00:09:11.1000:19:30.47Detail
86. MATĚJŮ LubošSILD team#2781976muži B44.00:38:28+00:09:15.5700:18:21.36Detail
87. ZADRAŽIL LukášKanoistika Sparta#2451999dorostenci starší8.00:38:30+00:09:17.9800:18:38.00Detail
88. MRÁZ AntonínDGP#2761972muži B45.00:38:34+00:09:21.6200:19:09.03Detail
89. PROUZA MilanSC Radotín#4011990muži A31.00:38:36+00:09:23.6800:19:26.02Detail
90. MINCHEV IvanPraha#1891957muži D2.00:38:40+00:09:27.4700:19:17.13Detail
91. GAZDA VítězslavDivišov#3841977muži B46.00:38:44+00:09:32.0100:19:17.87Detail
92. NOVÁK IvoOK 24 Praha#3291962muži C5.00:38:47+00:09:34.9300:19:02.61Detail
93. VIZINA PetrSK Babice#3641967muži C6.00:38:52+00:09:39.9300:19:24.50Detail
94. NĚMEČEK JanUSK Praha#3391962muži C7.00:38:53+00:09:40.5800:19:17.64Detail
95. KALENDA MichalSokol Senohraby#2701978muži B47.domácí muži 8 km4.00:38:54+00:09:42.2600:19:17.56Detail
96. PŘIBÍK MartinVnitřnosť#2641974muži B48.00:38:55+00:09:42.9900:19:32.58Detail
97. ZAHOREC AdamSOSE#3332004dorostenci starší9.domácí muži 8 km5.00:38:57+00:09:44.8600:19:08.60Detail
98. JELÍNEK AlešPraha 6#2931995muži A32.00:38:57+00:09:45.2200:19:18.76Detail
99. STRÁNĚL ML JiříKASPER-SWIX Team#2161993muži A33.00:38:59+00:09:46.5200:19:35.16Detail
100. ŠMÍD OndřejKbely Cycling Team#4021990muži A34.00:39:03+00:09:50.5900:19:31.96Detail
101. FIŠER PavelTJ Stodůlky Praha#3461966muži C8.00:39:27+00:10:14.9600:19:12.24Detail
102. KOŠAŘ MichalRunsasan#2231976muži B49.00:39:29+00:10:16.7400:19:53.30Detail
103. VÁVRA RadomírKEARTEAM#3221963muži C9.00:39:32+00:10:19.8300:19:43.26Detail
104. CHALOUPKA PřemyslOK Kamenice#2091971muži B50.00:39:36+00:10:24.3800:19:46.68Detail
105. NOVOTNY LukašKanoistika Sedlčany#3102002dorostenci starší10.00:39:37+00:10:24.8600:19:44.72Detail
106. BARTOŇ VojtěchDGP#3801988muži A35.00:39:38+00:10:25.4800:19:37.15Detail
107. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting#2281971muži B51.00:39:47+00:10:35.3800:19:45.06Detail
108. PENC MiroslavDukla Praha#4041971muži B52.00:39:51+00:10:39.2300:19:29.28Detail
109. KRCHŇÁK RomanVlašim#3871965muži C10.00:39:52+00:10:39.4100:19:49.88Detail
110. HALÍK PavelSenohraby#2361974muži B53.domácí muži 8 km6.00:39:52+00:10:40.3300:19:49.70Detail
111. KOLANDA MartinDGP#3521977muži B54.00:39:54+00:10:41.6200:19:58.87Detail
112. RŮŽIČKA LubošSOSE#3321968muži B55.domácí muži 8 km7.00:39:58+00:10:45.9000:19:30.19Detail
113. ŠVEC DanielHC Sick of it All#2151979muži B56.00:40:00+00:10:48.2300:19:57.82Detail
114. CHMELÍK MartinQuattro Formaggi#2081965muži C11.00:40:03+00:10:50.7400:19:59.37Detail
115. FRANĚK EmilBOOT CAMP#2021958muži C12.00:40:04+00:10:51.8300:19:40.01Detail
116. PROCHÁZKA RomanTJ Tuchoraz#3371976muži B57.00:40:06+00:10:54.1200:19:54.38Detail
117. ČASTVAJ DanielMnichovice#2371974muži B58.00:40:07+00:10:54.9100:19:51.78Detail
118. PAUTOV SergeyNikteam#2791969muži B59.00:40:08+00:10:55.9000:19:59.42Detail
119. KLAŠKA PavelKotlářka#3481993muži A36.00:40:15+00:11:02.6400:19:50.86Detail
120. DUFEK PavelDGP#3861980muži B60.00:40:18+00:11:06.0800:19:53.51Detail
121. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#3171963muži C13.00:40:21+00:11:09.0000:20:09.41Detail
122. VAŠEK LiborRelativ Team#4121978muži B61.00:40:22+00:11:10.1200:19:59.38Detail
123. JENÍČEK MichalHO Přírodní Vědy Říčany#3961980muži B62.00:40:33+00:11:21.2300:20:13.27Detail
124. JANÁČEK JiříPraha 4#2201961muži C14.00:40:33+00:11:21.2700:20:24.65Detail
125. ANDRUŠÍK RadekKanoistika Sedlčany#3072002dorostenci starší11.00:40:39+00:11:26.4000:20:04.56Detail
126. BRADÁČ JiříSabzo#4051982muži A37.00:40:46+00:11:34.1100:20:39.84Detail
127. KŘÍŽ DušanBenesovsky běžecký klub#3451978muži B63.00:41:08+00:11:55.5800:20:04.67Detail
128. REJMAN TomášÓMON Praha#2111971muži B64.00:41:12+00:11:59.9200:20:16.76Detail
129. ŠÍTEK MichalCelné#3151979muži B65.00:41:26+00:12:13.8000:20:24.73Detail
130. LANČARIČ PetrZáběhlice#2881969muži B66.00:41:32+00:12:19.5800:19:49.08Detail
131. VESELÝ JanTJ Sokol Senohraby#2721965muži C15.domácí muži 8 km8.00:41:34+00:12:21.6800:20:39.36Detail
132. ŠOLTA JakubSvětice#2351975muži B67.00:41:35+00:12:22.6500:20:10.61Detail
133. GREGOR JaroslavAC OH Praha#1921951muži D3.00:41:39+00:12:26.5000:20:51.38Detail
134. GREGORIADES TomasTeam Herbalife#2671983muži A38.00:41:54+00:12:42.3200:20:40.72Detail
135. SKOŘEPA DavidPraha 4#2141980muži B68.00:42:06+00:12:53.8600:20:38.11Detail
136. MAŠEK PetrKanoistika Sedlčany#3082002dorostenci starší12.00:42:07+00:12:55.0900:21:04.94Detail
137. KŘÍŽEK MartinKona Runners#3201972muži B69.00:42:11+00:12:58.7000:20:59.67Detail
138. RADA MichalStráže#2741979muži B70.00:42:14+00:13:02.1500:20:42.29Detail
139. ŠANDA DobroslavChocerady#3731975muži B71.00:42:15+00:13:02.9400:21:01.31Detail
140. SAMEC DavidKanoistika Sedlčany#3062001dorostenci starší13.00:42:31+00:13:19.3200:21:34.03Detail
141. HRÁBEK NikolaKanoistika Sparta#2512003dorostenci starší14.00:42:35+00:13:22.8000:20:50.52Detail
142. HRČEK TomášPraha 9#2871968muži B72.00:42:35+00:13:22.9200:21:37.48Detail
143. URBANEC OndřejZaječice#2562002dorostenci starší15.00:42:46+00:13:33.5200:21:16.64Detail
144. LICHTENBERG MartinTJ Sokol Senohraby#2711973muži B73.domácí muži 8 km9.00:42:49+00:13:36.5000:20:57.26Detail
145. HRUŠKA TomášPraha#2601976muži B74.00:43:03+00:13:51.0200:21:15.34Detail
146. VATĚRA Václav#3751981muži B75.00:43:14+00:14:02.2900:21:58.33Detail
147. URBANEC JanZaječice#2551981muži B76.00:43:16+00:14:03.6200:21:15.69Detail
148. POLIVKA PetrSki Vitkovice#2341974muži B77.00:43:20+00:14:07.5500:21:35.96Detail
149. HANOUSEK JakubPraha#2991991muži A39.00:43:25+00:14:12.8300:21:45.46Detail
150. PLÁŠIL MartinChocerady Vepřovice#3721976muži B78.00:43:33+00:14:21.0600:21:40.48Detail
151. KOLÁŘ DavidSK Moravan Louňovice#2221977muži B79.00:43:35+00:14:23.3600:21:18.95Detail
152. PIPEK JanSK Babice#3611982muži A40.00:43:41+00:14:28.5200:20:27.81Detail
153. PÁN JanNová Ves#3771964muži C16.00:44:01+00:14:49.2900:21:57.39Detail
154. RÁDL PavelBOROVÁ LHOTA#1911956muži D4.00:44:11+00:14:59.2500:21:59.13Detail
155. STÝBLO AlešChocerady#3711976muži B80.00:44:35+00:15:22.5900:21:45.98Detail
156. HERYNEK PetrMnichovice#3261973muži B81.00:44:42+00:15:30.0100:21:46.76Detail
157. KOŽINA PetrSK Praga#3551960muži C17.00:44:43+00:15:31.1800:22:13.14Detail
158. PECHÁČEK LiborMnichovice#2301976muži B82.00:44:45+00:15:32.5900:21:27.65Detail
159. MAYER JanAtletika Benešov#1991954muži D5.00:44:47+00:15:35.0000:21:14.56Detail
160. SVAČINA ŠtěpánRumový Express#2591980muži B83.00:44:53+00:15:40.5000:22:19.04Detail
161. JELÍNEK PavelPraha 6#2941960muži C18.00:45:07+00:15:54.5400:22:07.39Detail
162. KOS PavelSenohraby#3411972muži B84.domácí muži 8 km10.00:45:07+00:15:54.9900:22:27.39Detail
163. POKORNÝ Miroslav#4181960muži C19.00:45:14+00:16:01.9300:22:58.77Detail
164. HAMOUZ JanÓMON Praha#2071986muži A41.00:45:15+00:16:02.4100:22:18.45Detail
165. MACHÁČ Jan OlínDGP#3931977muži B85.00:45:16+00:16:03.6100:22:19.00Detail
166. JOHN RobertPraha#3661973muži B86.00:45:17+00:16:05.3800:21:55.42Detail
167. LINHART FrantišekPrague Runners#2751982muži A42.00:45:28+00:16:15.7700:22:38.50Detail
168. JANČÁR FrantaTJ Sokol Senohraby#3791979muži B87.domácí muži 8 km11.00:45:31+00:16:18.7000:21:38.80Detail
169. PIRK JanLékařský triklub Praha#3001948muži D6.00:45:33+00:16:21.1200:22:22.04Detail
170. BRABEC MiroslavSparta#2401967muži C20.00:45:53+00:16:40.4700:18:28.73Detail
171. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#2291971muži B88.domácí muži 8 km12.00:46:01+00:16:48.8300:22:48.24Detail
172. SLAVÍK ViktorŘeporyjští Sršáni#3921963muži C21.00:46:01+00:16:49.3400:22:41.65Detail
173. KLAŠKA PavelKotlářka#3501965muži C22.00:46:06+00:16:53.8000:22:51.44Detail
174. BUDKA OndřejKanoistika Sedlčany#3042005dorostenci starší16.00:46:08+00:16:56.0400:22:46.39Detail
175. SVĚCHOTA MatyášTJ Dukla Praha#2912003dorostenci starší17.00:46:14+00:17:01.9700:22:21.93Detail
176. VANÍČEK PetrŘíčany#1971949muži D7.00:46:15+00:17:02.4600:22:54.97Detail
177. RŮŽIČKA JanPraha 17#2581986muži A43.00:46:20+00:17:08.3400:23:02.34Detail
178. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#1811951muži D8.00:46:22+00:17:09.7900:22:45.64Detail
179. ADAM PetrAC Obora Hvězda#1951950muži D9.00:46:32+00:17:20.1100:23:35.02Detail
180. VYTÁSEK JaroslavSenohraby#3701974muži B89.00:47:06+00:17:53.4400:22:49.79Detail
181. NAVRÁTIL ZdeněkPrague Runners#2211979muži B90.00:47:07+00:17:55.0400:23:35.76Detail
182. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská#1931945muži D10.00:47:15+00:18:02.8600:23:45.35Detail
183. MRÁZ PavelDGP#3251976muži B91.00:47:17+00:18:05.0200:23:27.02Detail
184. WERNER PetrLiga 100 Praha#1861951muži D11.00:47:28+00:18:16.1100:23:17.64Detail
185. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany#3051975muži B92.00:47:42+00:18:29.4000:23:32.26Detail
186. NAVRÁTIL JosefSK Stránčice#3941949muži D12.00:47:45+00:18:33.2300:24:07.67Detail
187. ŠOLTYS MarekEnergy Team#4221973muži B93.00:47:49+00:18:36.9500:23:38.97Detail
188. SLUNEČKO JindřichBBK Benešov#3851970muži B94.00:47:52+00:18:39.7000:23:55.03Detail
189. BENEŠ ŠtěpánOmon Praha#4131985muži A44.00:48:07+00:18:54.8100:23:41.09Detail
190. SKVOR PetrSenohraby#3191965muži C23.domácí muži 8 km13.00:48:08+00:18:55.7700:24:01.72Detail
191. HUŠÁK JiříÓMON Praha#2191982muži A45.00:48:10+00:18:58.3600:24:00.87Detail
192. CHVÁTAL VladimírÚvaly#3021967muži C24.00:48:26+00:19:13.5400:24:05.27Detail
193. BALCAR JaroslavSenohraby / HO Přírodní vědy#3981981muži B95.00:48:29+00:19:16.6100:23:46.16Detail
194. KOBĚRSKÝ PavelSvětice#2971979muži B96.00:48:33+00:19:20.4300:23:48.39Detail
195. HÁJEK MartinKVS#2811968muži B97.00:49:06+00:19:54.3700:24:57.87Detail
196. FIALA Matyaskanoistika sedlčany#3132003dorostenci starší18.00:49:07+00:19:54.8500:23:02.26Detail
197. NOVÝ BřetislavSabzo Praha#4231947muži D13.00:49:16+00:20:04.0600:24:34.56Detail
198. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#1831957muži D14.00:49:21+00:20:08.4500:24:17.72Detail
199. BÍNA ŠimonSKI Senohraby#2272007dorostenci starší19.00:49:29+00:20:17.1700:24:52.32Detail
200. TEŠOVIČ JanKanoistika Sparta#2522003dorostenci starší20.00:49:33+00:20:21.1900:24:05.84Detail
201. KNOŠKA MartinZbraslav#3571976muži B98.00:49:55+00:20:42.7800:24:20.19Detail
202. MICHALIČKA VladimírTK Radošovice#3441960muži C25.00:50:32+00:21:19.8200:23:53.24Detail
203. KARAS OndřejOmon Praha#4101985muži A46.00:50:38+00:21:25.8800:24:46.00Detail
204. HAVEL Filip#3421983muži A47.00:50:39+00:21:26.6600:24:49.31Detail
205. POZNER DanielZeleneč#2951973muži B99.00:50:46+00:21:34.0600:24:29.82Detail
206. ZLESÁK MartinSK Rover Praha#4001973muži B100.00:50:57+00:21:45.1700:25:05.74Detail
207. VATĚRA Václav#3761956muži D15.00:51:18+00:22:06.3300:25:15.61Detail
208. NEUMANN JaroslavDGP#3821962muži C26.00:52:25+00:23:12.4800:25:53.83Detail
209. CIPL FrantišekBONBON Praha#1821951muži D16.00:52:39+00:23:26.8800:26:02.14Detail
210. JANEČEK JaroslavSABZO Praha#1871940muži D17.00:52:48+00:23:35.7600:26:04.44Detail
211. JANOVSKÝ StanislavPraha 12#4111960muži C27.00:53:16+00:24:03.7700:26:58.55Detail
212. HOVORKA KarelTj Petřiny#1961951muži D18.00:53:43+00:24:31.1100:25:42.72Detail
213. PAULŮ Robert#3911973muži B101.00:54:09+00:24:56.4600:26:55.52Detail
214. PICKA JanChramiště#2031972muži B102.00:54:15+00:25:03.0500:27:07.75Detail
215. VOLNÝ PetrRelax medvědice#2001959muži C28.00:55:26+00:26:14.3800:27:19.49Detail
216. DVOŘÁK LiborDGP#3901957muži D19.00:56:00+00:26:48.1600:28:03.06Detail
217. ŠTROS OtaSuper Slow Motion#2041965muži C29.00:58:29+00:29:17.0800:28:43.04Detail
218. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota#1801953muži D20.00:59:12+00:29:59.8200:28:55.25Detail
219. NOVÁK JiříSK ROVER#1901945muži D21.01:00:24+00:31:12.3100:30:25.72Detail
220. FIALA Šimonkanoistika sedlčany#3142002dorostenci starší21.01:00:48+00:31:36.3000:24:37.19Detail
221. KREJSA VáclavBonbon Praha#1881952muži D22.02:02:57+01:33:44.6601:00:33.67Detail
DNS RÁKOSNÍK LubošJihočeský klub maratonců České Budějovice...#01974muži BDNS Detail
DNS FAFEJTA VáclavTJ LIGA 100 PRAHA#01973muži BDNS Detail
DNS ŘÍHA KarelSoběhrdy#01969muži BDNS Detail
DNS FROLÍK JanVK Smíchov#01985muži ADNS Detail
DNS MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol#01972muži BDNS Detail
DNS ŠURÁŇ JosefVelké Popovice#02003dorostenci staršíDNS Detail
DNS ŠURÁŇ FrantišekVelké Popovice#02001dorostenci staršíDNS Detail
DNS RADA PetrAC Obora Hvezda praha#01964muži CDNS Detail
DNS KOCOUREK LukášTJ Sokol Senohraby#01990muži ADNS Detail
DNS PANUŠČÍK PetrDGP#01981muži BDNS Detail
DNS NEUWIRTH JanSILVINI#01975muži BDNS Detail
DNS JECH PetrDGP - WC Pivson Praha#01990muži ADNS Detail
DNS VYTÁSEK JaroslavSenohraby#01974muži BDNS Detail
DNS RANDÁK OndřejTO Sprint#01967muži CDNS Detail
DNS ŠEDIVÝ ZdeněkAtletika Benešov#02000dorostenci staršíDNS Detail
DNS BULANDR Mára LeopardDGP#01962muži CDNS Detail
DNS TIBITANZL MichalSportikusTeam#01974muži BDNS Detail
DNS SKALKA Jakub#01991muži ADNS Detail
DNS KURIŠ RadekPraha#01971muži BDNS Detail
DNS VLČEK VladimírTeplice#01980muži BDNS Detail
DNS NĚMEC JiříAtletika Vlašim#1841948muži DDNS Detail
DNS PTÁČEK JanTým Kartografie#2851972muži BDNS Detail
DNS LIVORA VáclavPankrác#3211989muži ADNS Detail
DNS FREUDL OndřejKlínec#3431976muži BDNS Detail
DNS KLAŠKA MartinKotlářka#3492001dorostenci staršíDNS Detail
DNS STRUK JiříGATORADE Team#3671981muži BDNS Detail
DNS KUBA LIBRE Luboš#3740000muži BDNS Detail
DNS JULANEK Mára LeopoldDGP#3891962muži CDNS Detail
DNS BUKOVINSKÝ MichalHO PFF UK#3971984muži ADNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz