Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

4 km (pouze ženy a starší dorostenky)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. RANDÁKOVÁ HankaASK Slavia Praha#441986ženy A1.00:18:12Detail
2. SOBÍŠKOVÁ ŠtěpánkaKanoistika Sparta#252001dorostenky starší1.00:19:53+00:01:41.24Detail
3. KYNCLOVÁ ZuzanaVelké Popovice#621982ženy A2.00:20:08+00:01:55.68Detail
4. KOPECKÁ AlenaHrusice#581978ženy B1.00:20:18+00:02:05.58Detail
5. TŘÍSKOVÁ KatarínaPraha 6#301971ženy B2.00:20:38+00:02:26.22Detail
6. RADOVÁ Daniela#662005dorostenky starší2.00:20:50+00:02:38.03Detail
7. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#451972ženy B3.00:20:56+00:02:43.78Detail
8. BARTOŠOVÁ TerezaSK Jeseniova#141987ženy A3.00:21:01+00:02:49.16Detail
9. VÁVROVÁ MarkétaCYKLOHELIOS Rolníci ČZU#341985ženy A4.00:21:08+00:02:55.74Detail
10. ŠTEMBERKOVÁ ZuzanaKanoistika Sparta#231999dorostenky starší3.00:21:24+00:03:11.86Detail
11. SVĚCHOTOVÁ HanaSpartak Praha 4#391973ženy B4.00:21:35+00:03:22.51Detail
12. PROCHÁZKOVÁ AlenaBěžecký klub ČS#691982ženy A5.00:21:36+00:03:23.44Detail
13. TELSKÁ ViktorieKanoistika Sparta#221999dorostenky starší4.00:21:56+00:03:43.95Detail
14. MALIŠOVÁ KarlaUSK Praha#11960ženy C1.00:21:59+00:03:47.30Detail
15. JIRÁSKOVÁ KateřinaPraha 9#1431976ženy B5.00:22:08+00:03:56.10Detail
16. RUDIŠAROVÁ MartinaTJ Sokol Senohraby#461984ženy A6.domácí ženy 4 km1.00:22:10+00:03:57.38Detail
17. TRŽILOVÁ IvaTJ Maratonstav Úpice#601986ženy A7.00:22:15+00:04:02.74Detail
18. KADEŘÁBKOVÁ-BŘEZINOVÁ VandaOlymp Praha#671973ženy B6.00:22:34+00:04:21.83Detail
19. DVORSKÁ HankaBOOT CAMP#91960ženy C2.00:23:04+00:04:52.00Detail
20. SOUČKOVÁ NatálieKanoistika Sparta#242001dorostenky starší5.00:23:06+00:04:53.66Detail
21. JENÍKOVÁ PetraSpartak Praha 4#521996ženy A8.00:23:12+00:05:00.29Detail
22. NOSKOVÁ JaroslavaPraha 9#481976ženy B7.00:23:15+00:05:03.10Detail
23. MALKUSOVÁ NicoleSK Kometa Praha#401996ženy A9.00:23:29+00:05:17.12Detail
24. ŠKVOROVÁ PetraSenohraby#472001dorostenky starší6.domácí ženy 4 km2.00:23:37+00:05:24.87Detail
25. KUDRNÁČOVÁ LucieOB HCE#351988ženy A10.00:23:53+00:05:40.33Detail
26. VESELÁ IvaTJ Sokol Senohraby#101975ženy B8.domácí ženy 4 km3.00:24:16+00:06:04.04Detail
27. NOVÁKOVÁ MichaelaPraha 10, Strašnice#151968ženy B9.00:24:41+00:06:29.13Detail
28. ŠIMEČKOVÁ RadkaTJ Sokol Senohraby#381977ženy B10.domácí ženy 4 km4.00:24:44+00:06:32.23Detail
29. JENÍKOVÁ KarolínaBáječné ženy v běhu#511968ženy B11.00:25:08+00:06:55.71Detail
30. GOLOLOBOVOVÁ BlankaAVC Praha#571973ženy B12.00:25:19+00:07:06.99Detail
31. KUMSTOVÁ JanaTJ Sokol Senohraby#112001dorostenky starší7.domácí ženy 4 km5.00:25:26+00:07:14.16Detail
32. VATĚROVÁ Lucie#701985ženy A11.00:25:37+00:07:24.56Detail
33. ZADRAŽILOVÁ AnežkaKanoistika Sparta#272003dorostenky starší8.00:25:42+00:07:29.47Detail
34. HOLÁNKOVÁ ZuzanaBenešov#212002dorostenky starší9.00:25:50+00:07:37.91Detail
35. SPILKOVÁ EliškaSokol Senohraby#562000dorostenky starší10.domácí ženy 4 km6.00:25:58+00:07:46.25Detail
36. BLECHOVÁ LucieLBS Sport#612003dorostenky starší11.00:25:59+00:07:47.00Detail
37. BALCAROVÁ JanaHradec Králové#131987ženy A12.00:26:04+00:07:51.50Detail
38. POKORNÁ Věnceslavaatletika Hostivař#71948ženy C3.00:26:05+00:07:52.73Detail
39. BALUSKOVA Ida#541973ženy B13.00:26:54+00:08:42.09Detail
40. SALINGEROVÁ AnnaČZÚ#641977ženy B14.00:27:01+00:08:48.84Detail
41. HLÁVKOVÁ TerezaBody ID#331980ženy B15.00:27:01+00:08:49.13Detail
42. PLÁŠILOVÁ KateřinaTJ Sokol Senohraby#721976ženy B16.domácí ženy 4 km7.00:27:14+00:09:01.99Detail
43. HRDLIČKOVÁ AndreaSokol Senohraby#361978ženy B17.domácí ženy 4 km8.00:27:18+00:09:05.80Detail
44. KARASOVÁ KamilaOmon Kralupy#681989ženy A13.00:27:51+00:09:38.32Detail
45. JANÁČKOVÁ KateřinaPraha#51960ženy C4.00:28:00+00:09:47.45Detail
46. ANDRIKOVÁ BlankaTJ Sokol Senohraby#711981ženy B18.domácí ženy 4 km9.00:29:00+00:10:48.08Detail
47. VÁCLAVKOVÁ JolanaBáječné ženy v běhu#501969ženy B19.00:29:15+00:11:02.31Detail
48. VAŇÁČOVÁ EvaÓMON Praha#161983ženy A14.00:29:38+00:11:25.65Detail
49. MIŠEKOVÁ MartinaTJ Sokol Senohraby#371978ženy B20.domácí ženy 4 km10.00:29:39+00:11:26.66Detail
50. KNOŠKOVÁ JitkaZbraslav#591975ženy B21.00:29:44+00:11:32.21Detail
51. TŮMOVÁ JaroslavaObchodní akademie Vlašim#41962ženy C5.00:30:10+00:11:58.02Detail
52. SOLDÁTOVÁ KateřinaPraha#121976ženy B22.00:30:28+00:12:15.42Detail
53. ZACHOVÁ PetraPraha 2#311980ženy B23.00:30:43+00:12:31.16Detail
54. SMRČKOVÁ PavlínaBK Říčany#321970ženy B24.00:31:38+00:13:26.05Detail
55. BALCAROVÁ PetraSenohraby#651983ženy A15.00:31:40+00:13:28.03Detail
56. ŠOLCOVÁ VeronikaRunsasan#171979ženy B25.00:34:47+00:16:34.30Detail
57. ZEIDLEROVÁ JarmilaBBK Benešov#31951ženy C6.00:35:59+00:17:46.98Detail
58. POŽGAYOVÁ JanaBonbon Praha#21955ženy C7.00:37:43+00:19:30.83Detail
59. SKOŘEPA MichaelSokol Senohraby Host#6319431.00:46:45+00:28:32.52Detail
DNS FAFEJTOVÁ RadkaTJ LIGA 100 PRAHA#01979ženy BDNS Detail
DNS HOLUBOVÁ PetraÓmon Praha#01985ženy ADNS Detail
DNS HOUŠTECKÁ HannaBáječné ženy v běhu#01983ženy ADNS Detail
DNS ZBÚROVÁ AliceNeratovice#01995ženy ADNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz