Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži) Kategorie muži A

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice#351198300:29:1200:14:34.87Detail
2. POLÁŠEK Ferdinand JanMFF UK#406198800:30:20+00:01:08.2800:15:03.67Detail
3. SEMERÁD AntonínOOB Kotlářka Praha#407199800:30:44+00:01:31.8200:15:03.49Detail
4. SKALKA Jakub#408199100:31:26+00:02:13.4300:15:49.51Detail
5. HAUSENBLAS ŠimonOK Kamenice#340199800:31:32+00:02:19.7500:15:44.28Detail
6. EREMKA LiborTJ Jiskra Humpolec#282198800:31:38+00:02:25.4800:15:48.50Detail
7. SCHEJBAL OndřejLBS Sport#378199100:31:53+00:02:41.1800:15:57.66Detail
8. PEŘINKA FilipTTT#266198800:32:00+00:02:48.2500:15:50.38Detail
9. ŘEHÁK VítCYKLOHELIOS#269199400:33:07+00:03:55.3800:16:20.89Detail
10. SOBÍŠEK MartinKanoistika Sparta#244199800:33:31+00:04:19.0300:16:39.44Detail
11. PÁVEK MartinCZU Praha#286198700:33:33+00:04:21.0700:16:46.27Detail
12. BALCAR AlešHradec Králové#360198600:33:37+00:04:25.2700:16:57.45Detail
13. JAKUBÍČEK HonzaKerberos#316198200:34:11+00:04:58.4100:17:13.64Detail
14. HERDA JanSKP Nymburk#265198300:34:11+00:04:58.8300:17:17.19Detail
15. MOULÍK JiříKanoistika Sedlčany#303199500:34:49+00:05:36.6700:17:07.44Detail
16. HOFMAN JiříMistři a Markéta#368198600:34:53+00:05:40.8200:17:15.56Detail
17. JAHODA VítBenešovský běžecký klub#324198300:34:55+00:05:43.2600:17:20.94Detail
18. SEMENCHUKOV MaximRunning Chef#414198500:34:56+00:05:43.4500:17:21.10Detail
19. HILGERT LubošPraha#399198600:34:56+00:05:44.3500:17:50.32Detail
20. FRONÍK JanVK Smíchov#403198500:35:28+00:06:16.0200:17:27.27Detail
21. WERNER LukášZelená liška#353198500:35:29+00:06:17.0200:17:51.14Detail
22. VESELÝ TomášKanoistika Sparta#242199600:35:32+00:06:19.5700:17:32.43Detail
23. TŮMA JiříVlašim#296198800:35:38+00:06:26.2500:17:58.56Detail
24. SŮSA Jakubkokoteam.cz#312198800:36:33+00:07:20.9200:17:59.92Detail
25. NEUMANN MartinDGP#383199600:36:37+00:07:24.6200:18:33.75Detail
26. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#289198600:36:51+00:07:38.6200:18:37.27Detail
27. HRDINA AntonínTJ ČZU Praha - Rolníci#283198600:37:08+00:07:56.2100:18:31.94Detail
28. KREJČÍK JanNová Ves#356198200:37:39+00:08:26.4400:18:38.42Detail
29. HAKL MartinSK Babice#362198700:37:53+00:08:40.8900:19:02.13Detail
30. FIŠER JiříVŠSK MFF UK#336198500:38:04+00:08:52.0400:19:04.63Detail
31. PROUZA MilanSC Radotín#401199000:38:36+00:09:23.6800:19:26.02Detail
32. JELÍNEK AlešPraha 6#293199500:38:57+00:09:45.2200:19:18.76Detail
33. STRÁNĚL ML JiříKASPER-SWIX Team#216199300:38:59+00:09:46.5200:19:35.16Detail
34. ŠMÍD OndřejKbely Cycling Team#402199000:39:03+00:09:50.5900:19:31.96Detail
35. BARTOŇ VojtěchDGP#380198800:39:38+00:10:25.4800:19:37.15Detail
36. KLAŠKA PavelKotlářka#348199300:40:15+00:11:02.6400:19:50.86Detail
37. BRADÁČ JiříSabzo#405198200:40:46+00:11:34.1100:20:39.84Detail
38. GREGORIADES TomasTeam Herbalife#267198300:41:54+00:12:42.3200:20:40.72Detail
39. HANOUSEK JakubPraha#299199100:43:25+00:14:12.8300:21:45.46Detail
40. PIPEK JanSK Babice#361198200:43:41+00:14:28.5200:20:27.81Detail
41. HAMOUZ JanÓMON Praha#207198600:45:15+00:16:02.4100:22:18.45Detail
42. LINHART FrantišekPrague Runners#275198200:45:28+00:16:15.7700:22:38.50Detail
43. RŮŽIČKA JanPraha 17#258198600:46:20+00:17:08.3400:23:02.34Detail
44. BENEŠ ŠtěpánOmon Praha#413198500:48:07+00:18:54.8100:23:41.09Detail
45. HUŠÁK JiříÓMON Praha#219198200:48:10+00:18:58.3600:24:00.87Detail
46. KARAS OndřejOmon Praha#410198500:50:38+00:21:25.8800:24:46.00Detail
47. HAVEL Filip#342198300:50:39+00:21:26.6600:24:49.31Detail
DNS FROLÍK JanVK Smíchov#01985DNS Detail
DNS KOCOUREK LukášTJ Sokol Senohraby#01990DNS Detail
DNS JECH PetrDGP - WC Pivson Praha#01990DNS Detail
DNS SKALKA Jakub#01991DNS Detail
DNS LIVORA VáclavPankrác#3211989DNS Detail
DNS BUKOVINSKÝ MichalHO PFF UK#3971984DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz