Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
12. 5. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KUBÍN MichaelELEVEN MRCEDEZ-BENZ MITAS#303M19-291.01:38:01.19Detail
2. RŮŽIČKA ZbyněkSki Paudera Staré Splavy#4M19-292.01:38:14.96+00:00:13.77Detail
3. JINDRA PavelMultisport Team#193M40-491.01:38:17.01+00:00:15.82Detail
4. HOŘÁK RadekKolokrám#148Mdo191.01:39:39.61+00:01:38.42Detail
5. NOSEK PavelRohozec Amulet Team#230M30-391.01:39:47.99+00:01:46.80Detail
6. POLMAN Daniellidé&HORY#192M30-392.01:39:51.44+00:01:50.25Detail
7. SEDLÁČEK PavelRohozec Amulet Team#167M30-393.01:40:16.34+00:02:15.15Detail
8. HROUDA MilanMiltisport team#302M40-492.01:43:02.35+00:05:01.16Detail
9. KLUCH LubošKELLYS BIKE RANCH TEAM#328Mdo192.01:43:47.55+00:05:46.36Detail
10. KRAUS VáclavČistý sport#305M30-394.01:44:03.03+00:06:01.84Detail
11. ZVOLSKÝ RomanKELLYS BIKERANCH TEAM#17M50-541.01:44:20.23+00:06:19.04Detail
12. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#173M50-542.01:44:20.74+00:06:19.55Detail
13. MATHIAS Funke,Görlitz, Joliot-Curie-Straße 2#321M40-493.01:44:20.84+00:06:19.65Detail
14. KUČERA RadekBitters Superior Cyklofit team#127M40-494.01:44:22.11+00:06:20.92Detail
15. KNEJZLÍK MarekTri Club Haven Česká Lípa#172M40-495.01:44:26.39+00:06:25.20Detail
16. ŠČUČKA RadekSki Paudera#250M50-543.01:44:43.99+00:06:42.80Detail
17. PURM MichalKola Šír#222M19-293.01:44:53.98+00:06:52.79Detail
18. ZELENKA JaroslavKSM HRÁDEK#275M30-395.01:44:56.86+00:06:55.67Detail
19. OSWALD JanMimoň#309M40-496.01:45:12.85+00:07:11.66Detail
20. CHRUDIMSKY RadekČeská spořitelna#35M30-396.01:47:20.45+00:09:19.26Detail
21. BĚLECKÝ PetrBitters Superior Cyklofit team#160M30-397.01:47:23.37+00:09:22.18Detail
22. VOSYKA RichardEleven Mercedes Mitac#289M55plus1.01:47:23.60+00:09:22.41Detail
23. KUCHAŘ MartinKbely cycling team#245M40-497.01:47:24.59+00:09:23.40Detail
24. HÁJEK Miroslav#244M30-398.01:47:26.73+00:09:25.54Detail
25. KUŽEL JiříEnduro Český Ráj#199M30-399.01:47:26.94+00:09:25.75Detail
26. JIRÁK KarelKSB Liberec#53M40-498.01:47:27.34+00:09:26.15Detail
27. HLADÍK OndřejBikerespect#5M40-499.01:47:32.46+00:09:31.27Detail
28. JORDÁN DanielUD Hamr 1972#78M19-294.01:47:39.02+00:09:37.83Detail
29. SCHREIBER Guste#267M30-3910.01:47:39.87+00:09:38.68Detail
30. AMBRUŠ LuděkOne Cycling#184M40-4910.01:47:39.89+00:09:38.70Detail
31. ZEMAN Radek#315M40-4911.01:47:55.08+00:09:53.89Detail
32. DUŽÁR JiříBohemian Coffe House#198M55plus2.01:48:02.81+00:10:01.62Detail
33. SYTAŘ TomášKoloshop team#134M40-4912.01:48:08.61+00:10:07.42Detail
34. ŠINÁGL PetrHaven team#281M50-544.01:48:18.06+00:10:16.87Detail
35. BINTER DaliborHaven Team#178M50-545.01:48:20.60+00:10:19.41Detail
36. KUBELKA JiříHusky racing team#270M40-4913.01:48:20.92+00:10:19.73Detail
37. SEBASTIAN Klausch,MTB Team Bertsdorfer SV#284M30-3911.01:48:37.49+00:10:36.30Detail
38. STRNAD TomášMiltisport team#320M19-295.01:49:03.31+00:11:02.12Detail
39. PECH MartinMTBS.cz Racing Team#197M19-296.01:49:38.83+00:11:37.64Detail
40. WENDLER Martin#79M40-4914.01:49:51.75+00:11:50.56Detail
41. DOLECEK MarioEBM Team Seiffen#295M40-4915.01:50:08.45+00:12:07.26Detail
42. DOBŠOVIČ VojtěchKellys BikeRanch Team#181M19-297.01:50:52.97+00:12:51.78Detail
43. PEKÁREK PetrSK Blíževedly#183M40-4916.01:50:59.58+00:12:58.39Detail
44. MOSIG UweSebnitzer RV#292M50-546.01:51:03.48+00:13:02.29Detail
45. LEBDUŠKA JanKSM HRÁDEK#279M40-4917.01:51:15.72+00:13:14.53Detail
46. ŠEDIVÝ ŠtěpánKSM Hrádek#265M30-3912.01:51:16.72+00:13:15.53Detail
47. HOUDEK MarekSix Monkeys#258M50-547.01:51:18.93+00:13:17.74Detail
48. PROUZA Petr#145M30-3913.01:51:40.48+00:13:39.29Detail
49. KOHOUT ZdenekRETOS Varnsdorf#77M40-4918.01:51:42.75+00:13:41.56Detail
50. MACHÁČEK Martin#325M30-3914.01:51:54.28+00:13:53.09Detail
51. LUTZ Hamann,MTB Team Bertsdorfer SV#268M55plus3.01:52:11.21+00:14:10.02Detail
52. CVEJN JanHZS UL-DC#60M40-4919.01:53:02.01+00:15:00.82Detail
53. BERÁNEK Václav#271M40-4920.01:53:07.24+00:15:06.05Detail
54. SLAVÍK MartinVeslaři Děčín#319M19-298.01:53:29.66+00:15:28.47Detail
55. MACHÁČEK Martin#326M50-548.01:53:44.67+00:15:43.48Detail
56. PILNÁČEK RadekHSK cycling team#163M40-4921.01:54:26.30+00:16:25.11Detail
57. ŠPATNÝ PatrikVelosport Valenta Scott Team#9M19-299.01:54:35.31+00:16:34.12Detail
58. BĚLOHLÁVEK MilanBRCYKL ŘEVNICE#159M40-4922.01:54:35.54+00:16:34.35Detail
59. HENDRYCH JaroslavČeská Lípa#84M40-4923.01:54:35.95+00:16:34.76Detail
60. NOVOTNÝ LadislavKbely cycling team#248M55plus4.01:54:41.58+00:16:40.39Detail
61. PEROUTKA MartinKSM Hrádek#285M40-4924.01:54:44.62+00:16:43.43Detail
62. WOOD IanAC Sparta Praha Cycling Academy#246M40-4925.01:54:54.88+00:16:53.69Detail
63. SRŠEŇ JindřichMultisport team#300M40-4926.01:55:26.50+00:17:25.31Detail
64. KATOLICKÝ Vlastimil#243M30-3915.01:55:36.12+00:17:34.93Detail
65. OSWALD JanMimoň#308Mdo193.01:56:26.64+00:18:25.45Detail
66. ŠRAJER PetrKSM Hrádek#147M40-4927.01:56:34.57+00:18:33.38Detail
67. JELÍNEK LukášLysá nad Labem#104M30-3916.01:57:05.66+00:19:04.47Detail
68. KUDI AntonínDoksy#74M30-3917.01:57:07.08+00:19:05.89Detail
69. KRÁL MartinKolokrám#256M30-3918.01:57:29.79+00:19:28.60Detail
70. KUKLÍK RostislavMTB HANZ#6M40-4928.01:58:16.24+00:20:15.05Detail
71. NADĚJE Petr#179M40-4929.01:58:18.84+00:20:17.65Detail
72. ZÁBRANSKÝ OndřejCC Varnsdorf#80M40-4930.01:58:47.11+00:20:45.92Detail
73. ŠÍPEK MiroslavKSM-HRÁDEK#195M50-549.01:59:02.67+00:21:01.48Detail
74. BABOVÁK LukášNevix Team#136M30-3919.01:59:13.25+00:21:12.06Detail
75. CHARUZA JiříKCL Kooperativa-Svijany#16M40-4931.01:59:47.10+00:21:45.91Detail
76. HUŠEK JakubRadlo racing#312M30-3920.01:59:47.22+00:21:46.03Detail
77. FRIŠ JaroslavMácháč Bike team#41M55plus5.02:00:26.32+00:22:25.13Detail
78. KLÁSEK PavelHorňáci#311M30-3921.02:00:28.34+00:22:27.15Detail
79. MLYNÁŘ RadekCC Varnsdorf#57M40-4932.02:00:29.19+00:22:28.00Detail
80. ŠLEIS Pavel#252M30-3922.02:00:30.24+00:22:29.05Detail
81. HRUŠKA VojtěchNadšenci z Posázaví#264M40-4933.02:00:32.07+00:22:30.88Detail
82. NEVOLE Ondřej#27M19-2910.02:00:44.19+00:22:43.00Detail
83. BABICKÝ OndřejAktivit Nový Bor#254M19-2911.02:00:58.78+00:22:57.59Detail
84. HUDOS MartinOB Říčany#317M40-4934.02:01:14.33+00:23:13.14Detail
85. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou#76M40-4935.02:01:15.95+00:23:14.76Detail
86. ZÍTKA JosefSudety team#150M40-4936.02:01:22.09+00:23:20.90Detail
87. PRAŽÁK PetrSlévárna Suchomel#283M40-4937.02:01:33.54+00:23:32.35Detail
88. NEDVĚD Radek#263M40-4938.02:01:39.87+00:23:38.68Detail
89. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#239M40-4939.02:01:47.28+00:23:46.09Detail
90. PAVLÍČEK VáclavCyklosport Kerda#25M55plus6.02:01:54.41+00:23:53.22Detail
91. ZEMEK MartinNový Bor#314M40-4940.02:02:01.83+00:24:00.64Detail
92. VOSÁHLO Pavel#322M40-4941.02:02:02.88+00:24:01.69Detail
93. KŘÍŽ RadovanČistý sport#306M40-4942.02:02:04.51+00:24:03.32Detail
94. VITEK AlešA team#201M40-4943.02:02:08.90+00:24:07.71Detail
95. FADRHONS Petr#108M30-3923.02:02:09.87+00:24:08.68Detail
96. URBANEC DavidEleven Mercedes Mitas#168M40-4944.02:02:34.91+00:24:33.72Detail
97. NOVÁK Jindřichoriginalky.cz#191M55plus7.02:02:55.78+00:24:54.59Detail
98. STANĚK TomášBAKAKO Nová Paka#126M40-4945.02:02:56.13+00:24:54.94Detail
99. SEIDL RobertSLČR#260M50-5410.02:03:08.00+00:25:06.81Detail
100. SKRBEK JanEnduro Český Ráj#200M30-3924.02:03:12.40+00:25:11.21Detail
101. PRCHLÍK KryštofKC Kooperativa Jablonec nad Nisou#255Mdo194.02:03:22.91+00:25:21.72Detail
102. VACEK LukášKoloshop Team Teplice#38M30-3925.02:03:23.31+00:25:22.12Detail
103. KUNC PetrNymburk#82M40-4946.02:03:25.70+00:25:24.51Detail
104. NOVOTNÝ FrantišekSpinning HK#291M30-3926.02:03:26.33+00:25:25.14Detail
105. RAMEŠ Jiří#174M55plus8.02:03:27.20+00:25:26.01Detail
106. ŽALEK RomanSh@kro MTB#235M19-2912.02:03:40.55+00:25:39.36Detail
107. COUFAL MartinSALAEGRO MEDICAL RACING TEAM#44M30-3927.02:03:41.30+00:25:40.11Detail
108. ČERNOHORSKÝ LuděkSPORT TEAM HRÁDEK#287M40-4947.02:03:42.01+00:25:40.82Detail
109. MASAŘÍK JanCYKLOSPORT M#64M40-4948.02:04:02.88+00:26:01.69Detail
110. HENGERIČ Jan#327M40-4949.02:04:21.14+00:26:19.95Detail
111. DLOUHÝ JanHZS MOST#12M30-3928.02:04:27.16+00:26:25.97Detail
112. HANZEL RenéMTB Hanz#223M40-4950.02:04:35.63+00:26:34.44Detail
113. FÍRER David#154M30-3929.02:04:49.61+00:26:48.42Detail
114. KOLESA LuděkKbely Cycling team#278M55plus9.02:04:53.19+00:26:52.00Detail
115. POLCAR Petroriginalky.cz#294M50-5411.02:05:15.62+00:27:14.43Detail
116. ZEMANČÍK DanielDachsman team#236M40-4951.02:05:31.40+00:27:30.21Detail
117. PAVLINA Michal#90M30-3930.02:05:32.40+00:27:31.21Detail
118. SOMR Jaroslav#261M40-4952.02:05:35.11+00:27:33.92Detail
119. PROCHÁZKA MilošCC Varnsdorf#196M40-4953.02:05:53.96+00:27:52.77Detail
120. LOCHMAN JaromírCYKLOSPORT M#206M40-4954.02:06:01.99+00:28:00.80Detail
121. BEČVAŘÍK AlešSkalákovi#323M30-3931.02:06:09.71+00:28:08.52Detail
122. VÁLEK OndřejAktivit Nový Bor#253M30-3932.02:06:25.06+00:28:23.87Detail
123. GROENEVELD SwenBSK racing#249M30-3933.02:06:36.53+00:28:35.34Detail
124. HANČ VojtěchTJ Spatak Vrchlabí#299Mdo195.02:06:38.10+00:28:36.91Detail
125. KAHAN JosefKučis#227M30-3934.02:06:39.01+00:28:37.82Detail
126. VASZILY LumírSK Skivelo neslyšících Olomouc#316M30-3935.02:06:47.20+00:28:46.01Detail
127. RICHTRMOC PetrMTB HANZ#23M30-3936.02:06:50.01+00:28:48.82Detail
128. BOSKOVSKÝ MartinMácháč Bike team#43M40-4955.02:07:10.04+00:29:08.85Detail
129. VELECHOVSKÝ LukášMěstec Králové#158M30-3937.02:07:12.06+00:29:10.87Detail
130. TROJAN MiroslavALISY Sportswear#29M40-4956.02:07:22.83+00:29:21.64Detail
131. TVRZNÍK JanCoratek Czech team#280M30-3938.02:07:23.32+00:29:22.13Detail
132. ČUMPELÍK MarekBike Team Libverda#139Mdo196.02:07:28.17+00:29:26.98Detail
133. OUHRABKA JakubSporticus#307M30-3939.02:07:28.85+00:29:27.66Detail
134. MAŇHAL Daniel#216M19-2913.02:07:50.53+00:29:49.34Detail
135. BERÁNEK MichalJe-Be-Ti , Aussig#49M50-5412.02:08:28.15+00:30:26.96Detail
136. GOGA MartinŠpinavý záda#225M30-3940.02:08:30.81+00:30:29.62Detail
137. RAHM Jiří#276M30-3941.02:08:35.64+00:30:34.45Detail
138. SKLENÁŘ MichalMetrostav a.s.#162M19-2914.02:08:51.97+00:30:50.78Detail
139. MRKLAS JiříMihoko Rádlo#313M55plus10.02:08:56.48+00:30:55.29Detail
140. MISTR VojtěchOutdoor Outsiders#251M30-3942.02:09:06.52+00:31:05.33Detail
141. FIŠER JiříČeská Lípa#171M40-4957.02:09:10.37+00:31:09.18Detail
142. MORAVEC TomášMTB HANZ#54M40-4958.02:09:21.98+00:31:20.79Detail
143. NEUBAUER RadimEleven Mercedes Mitas#288M40-4959.02:09:40.78+00:31:39.59Detail
144. VĚCHET LadislavČeská Lípa#107M40-4960.02:09:42.30+00:31:41.11Detail
145. ZEMLER Václav#39M55plus11.02:09:44.24+00:31:43.05Detail
146. ZEMAN JindřichGeosa#47M40-4961.02:09:51.53+00:31:50.34Detail
147. SOROKA JanEleven Mercedes-Benz Mitas team#75M30-3943.02:10:01.22+00:32:00.03Detail
148. BRADÁČ JanHrob#132M40-4962.02:10:11.15+00:32:09.96Detail
149. ŠRŮTA MilanKSM HRÁDEK#28M40-4963.02:10:30.91+00:32:29.72Detail
150. NOSEK RobertCSC Český Brod#89M40-4964.02:10:38.35+00:32:37.16Detail
151. HNĚVSA Milan#286M40-4965.02:10:43.55+00:32:42.36Detail
152. PURM MichalRychlá smečka#214M40-4966.02:10:48.90+00:32:47.71Detail
153. SPEJCHAL TomášBike team#219M30-3944.02:11:04.40+00:33:03.21Detail
154. BENEŠ JanMTB HANZ#26M40-4967.02:11:11.45+00:33:10.26Detail
155. SELLE RolandCYKLOSPORT M#210M55plus12.02:11:36.47+00:33:35.28Detail
156. PŘENOSIL MarekBicykl Team Ústí nad Labem#141M40-4968.02:11:40.22+00:33:39.03Detail
157. ZVÁNOVEC Václav#282M40-4969.02:11:50.10+00:33:48.91Detail
158. VENGLÁŘ JiříPraha 3#123M50-5413.02:11:53.71+00:33:52.52Detail
159. MARC Schlüter,MTB Team Bertsdorfer SV#269M50-5414.02:12:01.48+00:34:00.29Detail
160. PIONTER Petr#273M55plus13.02:12:14.83+00:34:13.64Detail
161. KROUPA MilanKELLYS BIKE RANCH TEAM#131M50-5415.02:12:28.91+00:34:27.72Detail
162. BITTNER Jiří#130Mdo197.02:13:08.38+00:35:07.19Detail
163. KADLEČEK PetrMácháč Bike team#42M40-4970.02:13:34.38+00:35:33.19Detail
164. NOVÁK Jan#8M40-4971.02:13:38.41+00:35:37.22Detail
165. ECLER JanNový Bor#187M30-3945.02:13:56.18+00:35:54.99Detail
166. FRANEK JanSKP BIKER VOJTA - ÚSTÍ NAD LABEM#92M40-4972.02:14:37.00+00:36:35.81Detail
167. JORDÁN JiříMimoň#218M40-4973.02:14:41.38+00:36:40.19Detail
168. JANÁK JiříHeven team#226M30-3946.02:14:44.31+00:36:43.12Detail
169. IHRING ZdeněkLiberec#217M40-4974.02:14:47.26+00:36:46.07Detail
170. HÁJEK Miroslav#257M55plus14.02:14:51.13+00:36:49.94Detail
171. RŮŽIČKA PavelÚstí nad labem#124M50-5416.02:14:55.92+00:36:54.73Detail
172. LIŠKA OldřichKISS#122M55plus15.02:14:57.84+00:36:56.65Detail
173. VERNER MichalBenátky nad Jizerou#34M40-4975.02:14:59.85+00:36:58.66Detail
174. VÍCHA Josef#113M40-4976.02:15:06.18+00:37:04.99Detail
175. IMLAUF PetrKolo šir Bělohrad#208M40-4977.02:15:07.68+00:37:06.49Detail
176. SVOBODA MartinKrofian CZ#85M30-3947.02:15:27.90+00:37:26.71Detail
177. SLAVÍK OtomarTuchlovice#21M55plus16.02:15:31.74+00:37:30.55Detail
178. RAMBOUSEK Richard#116M50-5417.02:15:34.98+00:37:33.79Detail
179. HNÁTEK KarelSK Blíževedly#69M55plus17.02:15:55.50+00:37:54.31Detail
180. MOUCHA JakubD. B. City#68M19-2915.02:16:09.73+00:38:08.54Detail
181. HUZIL OldřichMácháč Bike team#40M50-5418.02:16:21.14+00:38:19.95Detail
182. KOLBEK Antonín#205M40-4978.02:17:08.19+00:39:07.00Detail
183. FIFKA Martin#97Mdo198.02:17:42.92+00:39:41.73Detail
184. KUČERA RadekDoksy#18M40-4979.02:17:56.32+00:39:55.13Detail
185. ZÁVADA MiroslavLovosice#175M50-5419.02:18:11.53+00:40:10.34Detail
186. NOVOTNÝ OndřejBT Chalupáři#71M30-3948.02:18:35.54+00:40:34.35Detail
187. REMEŠ MichalVšechlapy#32M40-4980.02:18:38.59+00:40:37.40Detail
188. DIART TomášČeská Lípa#143M40-4981.02:18:58.79+00:40:57.60Detail
189. PORT PavelOsek#31M40-4982.02:19:26.83+00:41:25.64Detail
190. ULAHEL MiroslavKoloshop Teplice#149M55plus18.02:19:41.24+00:41:40.05Detail
191. PŘÍHODA RobinKrofian CZ#103M19-2916.02:19:49.63+00:41:48.44Detail
192. SAZAMA Martin#56M40-4983.02:20:08.57+00:42:07.38Detail
193. VRANÍK Michal#112M30-3949.02:20:32.39+00:42:31.20Detail
194. HYAN JiříKSM Hrádek#290Mdo199.02:20:39.53+00:42:38.34Detail
195. GABRIEL EvženZákupy#73M40-4984.02:20:43.38+00:42:42.19Detail
196. STOLAŘÍK Mirek#211M19-2917.02:20:55.95+00:42:54.76Detail
197. LOOS ArnoštKERDA SPORT#46M40-4985.02:21:11.13+00:43:09.94Detail
198. NIKL Martin#66M30-3950.02:21:29.90+00:43:28.71Detail
199. NEVOLE JanCyklosport M Česká Lípa#331M55plus19.02:21:40.10+00:43:38.91Detail
200. PETR NaštickýSKP BIKER VOJTA - ÚSTÍ NAD LABEM#91M40-4986.02:22:14.29+00:44:13.10Detail
201. SLAVÍČEK PetrFóglíci#45M40-4987.02:22:29.64+00:44:28.45Detail
202. HOLUBKA JosefSK Blíževedly#33M55plus20.02:22:39.89+00:44:38.70Detail
203. MALÍNEK VítJestřabí Lhota#140M40-4988.02:22:47.42+00:44:46.23Detail
204. VLÁŠEK PavelRychlá smečka#213M55plus21.02:23:00.83+00:44:59.64Detail
205. HEJDA JakubMimoň#129M30-3951.02:23:02.44+00:45:01.25Detail
206. KUCHCIAK RobertSieniawka#204M40-4989.02:23:31.22+00:45:30.03Detail
207. FLIEGER BohumilSK Blíževedly#101M55plus22.02:24:03.93+00:46:02.74Detail
208. KONOPISKÝ Václav#209M40-4990.02:24:45.94+00:46:44.75Detail
209. PRCHLÍK RadekHrádek nad Nisou#220M40-4991.02:24:54.19+00:46:53.00Detail
210. TRUKSA IvanNižbor#109M30-3952.02:24:54.55+00:46:53.36Detail
211. ABRT JanBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM#111M40-4992.02:24:56.63+00:46:55.44Detail
212. ZEMAN Karel#105M30-3953.02:26:08.43+00:48:07.24Detail
213. VOLF MarcelHK Jizera#310M40-4993.02:26:19.58+00:48:18.39Detail
214. JANDA PavelKELLYS BIKE RANCH TEAM#152M40-4994.02:26:32.01+00:48:30.82Detail
215. HESS MarekSlany#13M40-4995.02:27:43.56+00:49:42.37Detail
216. KALOUSEK PetrKrofian.CZ#86M40-4996.02:27:59.98+00:49:58.79Detail
217. NECHOĎDOMA PetrDobřichov#20M40-4997.02:28:11.57+00:50:10.38Detail
218. OSVALD Jan#119M30-3954.02:28:37.21+00:50:36.02Detail
219. KOVAČÍK Petr#93M40-4998.02:28:38.12+00:50:36.93Detail
220. CVRČEK MichalÚstí nad Labem#22M19-2918.02:29:17.53+00:51:16.34Detail
221. ŠVÁB JanGreyhound Racing Team#185M19-2919.02:30:38.83+00:52:37.64Detail
222. POLÁČEK KarelGreyhound Racing Team#186M19-2920.02:30:38.85+00:52:37.66Detail
223. KEIMLING ThomasWadenbeisser Stolpen#296M40-4999.02:31:55.48+00:53:54.29Detail
224. RAMBOUSEK ML. Richard#117M19-2921.02:31:57.70+00:53:56.51Detail
225. MILER Petr#228M55plus23.02:32:15.19+00:54:14.00Detail
226. ŠVARC StanislavÚstí nad Labem#272M55plus24.02:33:47.79+00:55:46.60Detail
227. VOHÁŇKA JanSKI Janov-Bedřichov#36M40-49100.02:33:55.76+00:55:54.57Detail
228. BENDA TomKL sport Děčín#266M30-3955.02:34:55.64+00:56:54.45Detail
229. VLK TomášHustý týpci#237M40-49101.02:35:36.96+00:57:35.77Detail
230. ŽVÁČEK PetrSýkorka#7M40-49102.02:36:08.94+00:58:07.75Detail
231. FRÜHBAUER LubošLiberec#59M55plus25.02:36:39.23+00:58:38.04Detail
232. HOVORKA PetrČeský Brod#50M50-5420.02:36:41.95+00:58:40.76Detail
233. BEKA JosefINSTATOP Kosmonosy#262M55plus26.02:36:49.62+00:58:48.43Detail
234. HESS AntoninKladno#14M40-49103.02:37:03.48+00:59:02.29Detail
235. KUBOVIČ JiříKellys Bike Ranch Team#115M50-5421.02:37:15.85+00:59:14.66Detail
236. NEVEČEŘAL JiříeRclub Jablonec#110M40-49104.02:37:53.20+00:59:52.01Detail
237. SEIFERT PetrKL sport Děčín#161M30-3956.02:37:56.64+00:59:55.45Detail
238. KONVALINKA MartinKravaře v Čechách#1M55plus27.02:38:50.29+01:00:49.10Detail
239. HŘÍBAL TomášPraha 5#118M50-5422.02:39:52.78+01:01:51.59Detail
240. HAVRAN Jiří#202M30-3957.02:40:51.04+01:02:49.85Detail
241. BREJCHA LukášKladno#165M30-3958.02:41:23.70+01:03:22.51Detail
242. ROTHE MatějBohemian Coffee House#188Mdo1910.02:41:35.94+01:03:34.75Detail
243. BĚLOHLÁVEK VladimírBRCYKL ŘEVNICE#128M55plus28.02:42:31.36+01:04:30.17Detail
244. EICHLER MarekCykllosport#207M40-49105.02:43:00.76+01:04:59.57Detail
245. KOLÁŘ ZdeněkÚstí nad Labem#2M19-2922.02:43:09.00+01:05:07.81Detail
246. SYNOVEC JindřichBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM LBC#153M50-5423.02:45:05.41+01:07:04.22Detail
247. MORÁVEK Tomáš#166M30-3959.02:45:28.53+01:07:27.34Detail
248. KOMENDA PetrKrofian CZ#88M40-49106.02:47:43.96+01:09:42.77Detail
249. ŠTUPL DavidDavero Sporting Team Jablonec#11M40-49107.02:50:13.79+01:12:12.60Detail
250. SEDLÁČEK OldřichTri-space#297M55plus29.02:50:57.15+01:12:55.96Detail
251. VOJTA Roman#51M50-5424.02:51:31.75+01:13:30.56Detail
252. NĚMEC JanNový Bor#48M55plus30.02:51:34.35+01:13:33.16Detail
253. ZINDULKA LubošČeská Lípa#170M30-3960.02:52:03.11+01:14:01.92Detail
254. DOLEŽAL JakubČeská Lípa#65M19-2923.02:52:24.44+01:14:23.25Detail
255. BLÁHA Marek#232M50-5425.02:53:41.64+01:15:40.45Detail
256. SOTONA MiroslavHlinsko#231M30-3961.02:54:21.85+01:16:20.66Detail
257. DYTRYCH DobroslavRychlá smečka#215M55plus31.02:54:41.23+01:16:40.04Detail
258. BOŘIL Michal#333M40-49108.02:57:18.15+01:19:16.96Detail
259. SVOBODA TomášKrofian CZ#87M30-3962.02:57:42.44+01:19:41.25Detail
260. NEUMAJER Pavel#318M40-49109.02:57:44.65+01:19:43.46Detail
261. VOJTÁŠEK DanielPraha#106M30-3963.02:58:26.34+01:20:25.15Detail
262. VEIGL Martin#277M40-49110.02:59:57.56+01:21:56.37Detail
263. BĚLKA DavidMtb Hanz#24M40-49111.03:02:36.79+01:24:35.60Detail
264. HOLÝ LukášNevix Kadaň#203M30-3964.03:04:04.65+01:26:03.46Detail
265. SUŠÁNKA PavelKanoistický klub Rakovník#189M55plus32.03:05:49.88+01:27:48.69Detail
266. VLACH Pavel#138M30-3965.03:05:51.09+01:27:49.90Detail
267. HORAIS JaroslavKravaře#58M55plus33.03:10:11.78+01:32:10.59Detail
268. GOGA IvanŠpinavý záda#224M55plus34.03:13:17.43+01:35:16.24Detail
269. JÓN Tomáš#240M40-49112.03:13:18.11+01:35:16.92Detail
270. KNÍŽEK Jaroslav#221M50-5426.03:13:26.63+01:35:25.44Detail
271. JIRSA Martin#304Mdo1911.03:27:57.50+01:49:56.31Detail
272. JIRSA Marek#99M40-49113.03:28:01.02+01:49:59.83Detail
273. PAJTAŠ Andrej#19M40-49114.03:44:39.91+02:06:38.72Detail
274. LIDÁK Tomáš#234M30-3966.03:45:32.88+02:07:31.69Detail
275. SUSÍK Petr#156M30-3967.03:52:52.62+02:14:51.43Detail
276. MAREK Martin#135M40-49115.03:53:54.06+02:15:52.87Detail
277. BUDĚJSKÝ MiroslavNeratovice#144M55plus35.04:01:23.01+02:23:21.82Detail
278. ADÁMEK Josef#293M30-3968.04:12:38.06+02:34:36.87Detail
TICHÝ Tomáš#52M40-49Detail
SMITKA Jan#55M40-49Detail
MĚCHURA JanZákupy#61M40-49Detail
ŠOLLAR David#94M40-49Detail
KAČÍREK DavidKupkolo MTB Team Pardubice#114M40-49Detail
POSPÍŠIL JiříKC Kutná Hora#212M40-49Detail
HOVORKA DominikAktivit Nový Bor#242M19-29Detail
NEVOLE VladimírCyklosport M#330M19-29Detail
DNF FLIEGER JiříSK Blíževedly#100M40-49DNF Detail
DNF SOUKUP PavelCYKLOSPORT M#63M55plusDNF Detail
DNF DOBŠOVIČ FerdinandBikeRanch#180M50-54DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz