Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
12. 5. 2018

muži Kategorie M40-49

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. JINDRA PavelMultisport Team#193197801:38:17.01Detail
2. HROUDA MilanMiltisport team#302197701:43:02.35+00:04:45.34Detail
3. MATHIAS Funke,Görlitz, Joliot-Curie-Straße 2#321197801:44:20.84+00:06:03.83Detail
4. KUČERA RadekBitters Superior Cyklofit team#127197201:44:22.11+00:06:05.10Detail
5. KNEJZLÍK MarekTri Club Haven Česká Lípa#172197601:44:26.39+00:06:09.38Detail
6. OSWALD JanMimoň#309196901:45:12.85+00:06:55.84Detail
7. KUCHAŘ MartinKbely cycling team#245196901:47:24.59+00:09:07.58Detail
8. JIRÁK KarelKSB Liberec#53197301:47:27.34+00:09:10.33Detail
9. HLADÍK OndřejBikerespect#5197601:47:32.46+00:09:15.45Detail
10. AMBRUŠ LuděkOne Cycling#184197801:47:39.89+00:09:22.88Detail
11. ZEMAN Radek#315197201:47:55.08+00:09:38.07Detail
12. SYTAŘ TomášKoloshop team#134197401:48:08.61+00:09:51.60Detail
13. KUBELKA JiříHusky racing team#270197301:48:20.92+00:10:03.91Detail
14. WENDLER Martin#79197601:49:51.75+00:11:34.74Detail
15. DOLECEK MarioEBM Team Seiffen#295196901:50:08.45+00:11:51.44Detail
16. PEKÁREK PetrSK Blíževedly#183197801:50:59.58+00:12:42.57Detail
17. LEBDUŠKA JanKSM HRÁDEK#279197501:51:15.72+00:12:58.71Detail
18. KOHOUT ZdenekRETOS Varnsdorf#77197601:51:42.75+00:13:25.74Detail
19. CVEJN JanHZS UL-DC#60197001:53:02.01+00:14:45.00Detail
20. BERÁNEK Václav#271197301:53:07.24+00:14:50.23Detail
21. PILNÁČEK RadekHSK cycling team#163197701:54:26.30+00:16:09.29Detail
22. BĚLOHLÁVEK MilanBRCYKL ŘEVNICE#159197401:54:35.54+00:16:18.53Detail
23. HENDRYCH JaroslavČeská Lípa#84197501:54:35.95+00:16:18.94Detail
24. PEROUTKA MartinKSM Hrádek#285197501:54:44.62+00:16:27.61Detail
25. WOOD IanAC Sparta Praha Cycling Academy#246196901:54:54.88+00:16:37.87Detail
26. SRŠEŇ JindřichMultisport team#300197701:55:26.50+00:17:09.49Detail
27. ŠRAJER PetrKSM Hrádek#147197801:56:34.57+00:18:17.56Detail
28. KUKLÍK RostislavMTB HANZ#6197301:58:16.24+00:19:59.23Detail
29. NADĚJE Petr#179197201:58:18.84+00:20:01.83Detail
30. ZÁBRANSKÝ OndřejCC Varnsdorf#80197501:58:47.11+00:20:30.10Detail
31. CHARUZA JiříKCL Kooperativa-Svijany#16196901:59:47.10+00:21:30.09Detail
32. MLYNÁŘ RadekCC Varnsdorf#57196902:00:29.19+00:22:12.18Detail
33. HRUŠKA VojtěchNadšenci z Posázaví#264197602:00:32.07+00:22:15.06Detail
34. HUDOS MartinOB Říčany#317197602:01:14.33+00:22:57.32Detail
35. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou#76197802:01:15.95+00:22:58.94Detail
36. ZÍTKA JosefSudety team#150196902:01:22.09+00:23:05.08Detail
37. PRAŽÁK PetrSlévárna Suchomel#283197102:01:33.54+00:23:16.53Detail
38. NEDVĚD Radek#263197102:01:39.87+00:23:22.86Detail
39. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#239197002:01:47.28+00:23:30.27Detail
40. ZEMEK MartinNový Bor#314197502:02:01.83+00:23:44.82Detail
41. VOSÁHLO Pavel#322197502:02:02.88+00:23:45.87Detail
42. KŘÍŽ RadovanČistý sport#306196902:02:04.51+00:23:47.50Detail
43. VITEK AlešA team#201197302:02:08.90+00:23:51.89Detail
44. URBANEC DavidEleven Mercedes Mitas#168197002:02:34.91+00:24:17.90Detail
45. STANĚK TomášBAKAKO Nová Paka#126197002:02:56.13+00:24:39.12Detail
46. KUNC PetrNymburk#82197402:03:25.70+00:25:08.69Detail
47. ČERNOHORSKÝ LuděkSPORT TEAM HRÁDEK#287197502:03:42.01+00:25:25.00Detail
48. MASAŘÍK JanCYKLOSPORT M#64197802:04:02.88+00:25:45.87Detail
49. HENGERIČ Jan#327197402:04:21.14+00:26:04.13Detail
50. HANZEL RenéMTB Hanz#223197402:04:35.63+00:26:18.62Detail
51. ZEMANČÍK DanielDachsman team#236197002:05:31.40+00:27:14.39Detail
52. SOMR Jaroslav#261197302:05:35.11+00:27:18.10Detail
53. PROCHÁZKA MilošCC Varnsdorf#196196902:05:53.96+00:27:36.95Detail
54. LOCHMAN JaromírCYKLOSPORT M#206197102:06:01.99+00:27:44.98Detail
55. BOSKOVSKÝ MartinMácháč Bike team#43197302:07:10.04+00:28:53.03Detail
56. TROJAN MiroslavALISY Sportswear#29197202:07:22.83+00:29:05.82Detail
57. FIŠER JiříČeská Lípa#171197602:09:10.37+00:30:53.36Detail
58. MORAVEC TomášMTB HANZ#54197402:09:21.98+00:31:04.97Detail
59. NEUBAUER RadimEleven Mercedes Mitas#288197702:09:40.78+00:31:23.77Detail
60. VĚCHET LadislavČeská Lípa#107197002:09:42.30+00:31:25.29Detail
61. ZEMAN JindřichGeosa#47197402:09:51.53+00:31:34.52Detail
62. BRADÁČ JanHrob#132196902:10:11.15+00:31:54.14Detail
63. ŠRŮTA MilanKSM HRÁDEK#28197702:10:30.91+00:32:13.90Detail
64. NOSEK RobertCSC Český Brod#89196902:10:38.35+00:32:21.34Detail
65. HNĚVSA Milan#286196902:10:43.55+00:32:26.54Detail
66. PURM MichalRychlá smečka#214197202:10:48.90+00:32:31.89Detail
67. BENEŠ JanMTB HANZ#26197502:11:11.45+00:32:54.44Detail
68. PŘENOSIL MarekBicykl Team Ústí nad Labem#141197402:11:40.22+00:33:23.21Detail
69. ZVÁNOVEC Václav#282197602:11:50.10+00:33:33.09Detail
70. KADLEČEK PetrMácháč Bike team#42196902:13:34.38+00:35:17.37Detail
71. NOVÁK Jan#8197302:13:38.41+00:35:21.40Detail
72. FRANEK JanSKP BIKER VOJTA - ÚSTÍ NAD LABEM#92197702:14:37.00+00:36:19.99Detail
73. JORDÁN JiříMimoň#218196902:14:41.38+00:36:24.37Detail
74. IHRING ZdeněkLiberec#217197602:14:47.26+00:36:30.25Detail
75. VERNER MichalBenátky nad Jizerou#34197502:14:59.85+00:36:42.84Detail
76. VÍCHA Josef#113197802:15:06.18+00:36:49.17Detail
77. IMLAUF PetrKolo šir Bělohrad#208197402:15:07.68+00:36:50.67Detail
78. KOLBEK Antonín#205197102:17:08.19+00:38:51.18Detail
79. KUČERA RadekDoksy#18197202:17:56.32+00:39:39.31Detail
80. REMEŠ MichalVšechlapy#32197102:18:38.59+00:40:21.58Detail
81. DIART TomášČeská Lípa#143197702:18:58.79+00:40:41.78Detail
82. PORT PavelOsek#31197502:19:26.83+00:41:09.82Detail
83. SAZAMA Martin#56197702:20:08.57+00:41:51.56Detail
84. GABRIEL EvženZákupy#73197502:20:43.38+00:42:26.37Detail
85. LOOS ArnoštKERDA SPORT#46197802:21:11.13+00:42:54.12Detail
86. PETR NaštickýSKP BIKER VOJTA - ÚSTÍ NAD LABEM#91196902:22:14.29+00:43:57.28Detail
87. SLAVÍČEK PetrFóglíci#45197502:22:29.64+00:44:12.63Detail
88. MALÍNEK VítJestřabí Lhota#140197302:22:47.42+00:44:30.41Detail
89. KUCHCIAK RobertSieniawka#204197002:23:31.22+00:45:14.21Detail
90. KONOPISKÝ Václav#209197402:24:45.94+00:46:28.93Detail
91. PRCHLÍK RadekHrádek nad Nisou#220197002:24:54.19+00:46:37.18Detail
92. ABRT JanBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM#111197602:24:56.63+00:46:39.62Detail
93. VOLF MarcelHK Jizera#310197302:26:19.58+00:48:02.57Detail
94. JANDA PavelKELLYS BIKE RANCH TEAM#152196902:26:32.01+00:48:15.00Detail
95. HESS MarekSlany#13197402:27:43.56+00:49:26.55Detail
96. KALOUSEK PetrKrofian.CZ#86197102:27:59.98+00:49:42.97Detail
97. NECHOĎDOMA PetrDobřichov#20197702:28:11.57+00:49:54.56Detail
98. KOVAČÍK Petr#93197402:28:38.12+00:50:21.11Detail
99. KEIMLING ThomasWadenbeisser Stolpen#296197302:31:55.48+00:53:38.47Detail
100. VOHÁŇKA JanSKI Janov-Bedřichov#36197202:33:55.76+00:55:38.75Detail
101. VLK TomášHustý týpci#237197502:35:36.96+00:57:19.95Detail
102. ŽVÁČEK PetrSýkorka#7197602:36:08.94+00:57:51.93Detail
103. HESS AntoninKladno#14197102:37:03.48+00:58:46.47Detail
104. NEVEČEŘAL JiříeRclub Jablonec#110197602:37:53.20+00:59:36.19Detail
105. EICHLER MarekCykllosport#207197502:43:00.76+01:04:43.75Detail
106. KOMENDA PetrKrofian CZ#88197602:47:43.96+01:09:26.95Detail
107. ŠTUPL DavidDavero Sporting Team Jablonec#11197102:50:13.79+01:11:56.78Detail
108. BOŘIL Michal#333197702:57:18.15+01:19:01.14Detail
109. NEUMAJER Pavel#318197802:57:44.65+01:19:27.64Detail
110. VEIGL Martin#277197002:59:57.56+01:21:40.55Detail
111. BĚLKA DavidMtb Hanz#24197203:02:36.79+01:24:19.78Detail
112. JÓN Tomáš#240197203:13:18.11+01:35:01.10Detail
113. JIRSA Marek#99197303:28:01.02+01:49:44.01Detail
114. PAJTAŠ Andrej#19197503:44:39.91+02:06:22.90Detail
115. MAREK Martin#135197803:53:54.06+02:15:37.05Detail
TICHÝ Tomáš#521970Detail
SMITKA Jan#551976Detail
MĚCHURA JanZákupy#611977Detail
ŠOLLAR David#941971Detail
KAČÍREK DavidKupkolo MTB Team Pardubice#1141977Detail
POSPÍŠIL JiříKC Kutná Hora#2121970Detail
DNF FLIEGER JiříSK Blíževedly#1001970DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz