Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
9. 9. 2018

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. ČIVRNÝ JiříSemily#75M391.00:51:5200:25:35.0800:26:16.59Detail
2. MILER JiříLawi Sport#52M491.00:53:45+00:01:5300:26:10.7200:27:33.63Detail
3. HAVELKA PetrEleven Run Team#63M492.00:55:53+00:04:0100:27:26.7400:28:26.20Detail
4. CHRAMOSTA JaroslavJaboja Team#19M591.00:57:38+00:05:4600:28:51.1800:28:46.12Detail
5. CMUNT Petrcyklorenova Cvikov#266M392.00:58:01+00:06:09Detail
6. TŘEŠŇÁK TomášSK ZŠ Jablonné v Podještědí#280M393.00:59:26+00:07:3400:28:19.6200:31:06.30Detail
7. JÍRA JaroslavTri clib Haven Česká Lípa#72M493.00:59:57+00:08:0500:29:39.8300:30:16.86Detail
8. SIRŮČEK DavodMultisport Team#29M394.01:00:05+00:08:1300:29:39.0600:30:25.51Detail
9. HENDRYCH JaroslavCyklosport M Česká Lípa#66M494.01:01:27+00:09:3500:29:39.7300:31:46.50Detail
10. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa#276M691.01:02:27+00:10:3500:30:59.7900:31:26.29Detail
11. ČERNÝ JaroslavTriathlete#68M395.01:02:32+00:10:4000:30:17.7400:32:13.82Detail
12. VACHULA PavelHradek nsd Nisou#21M495.01:03:09+00:11:1700:30:58.3900:32:09.84Detail
13. HROMÁDKA PetrNový Bor#76M496.01:05:10+00:13:1800:32:16.1500:32:53.18Detail
14. ROUDNICKÁ VeronikaAC Rumburk#2Z341.01:05:32+00:13:4000:32:02.6900:33:28.56Detail
15. RAMISCH RichardNový Bor#56M396.01:06:14+00:14:2200:32:22.9500:33:50.06Detail
16. ŠÍP LadislavSCMT Liberec#284M592.01:06:22+00:14:3000:32:43.2900:33:38.66Detail
17. KREJČÍ MilanProvodín#274M497.01:06:32+00:14:4000:32:49.0600:33:42.85Detail
18. ŠRACHTA VladimírKV Klíč#51M593.01:07:36+00:15:4400:32:43.2400:34:52.60Detail
19. VĚCHET LadislavČeská Lípa#14M498.01:07:54+00:16:0200:33:11.7000:34:41.45Detail
20. HENDRYCH TomášHorní Libchava#65M499.01:10:55+00:19:0300:34:26.6800:36:27.93Detail
21. JANÁK JiříHZS česká lípa#53M397.01:11:06+00:19:1400:34:36.7900:36:28.89Detail
22. STUDNIČNÝ JosefCvikov#16M594.01:11:07+00:19:1500:34:29.8600:36:36.30Detail
23. VAKRČKA PavelLitoměřice#22M595.01:11:39+00:19:4700:35:17.2700:36:21.64Detail
24. PODOLÁKOVÁ TerezaCvikov#50Z342.01:11:58+00:20:0600:34:29.4400:37:27.56Detail
25. VETEŠNÍK LadislavSKI Polevsko#11M398.01:12:20+00:20:2800:36:23.0800:35:56.11Detail
26. DIART TomášČeská Lípa#272M4910.01:13:19+00:21:2700:35:51.8300:37:27.02Detail
27. HAZDRA Mirek#285M596.01:14:20+00:22:2800:34:45.6800:39:33.40Detail
28. EFFMERT Mareknovy bor#70M399.01:14:49+00:22:5700:37:07.6800:37:40.83Detail
29. SOUHRADA PavelKV Klíč#27M3910.01:15:29+00:23:3700:35:09.4000:40:19.25Detail
30. RYGÁL LiborSk Maxtri Liberec#287M597.01:15:51+00:23:5900:37:17.5300:38:33.28Detail
31. SKOČOVSKÝ PetrFarma Písečná#271M598.01:16:11+00:24:1900:36:21.2400:39:49.67Detail
32. LUPOMĚSKÝ MartinCvikov#24M3911.01:16:33+00:24:4100:35:30.8500:41:02.02Detail
33. LANDOVÁ MartinaKVK Česká Lípa#77Z343.01:17:34+00:25:4200:37:43.3700:39:49.95Detail
34. ŠLECHTOVÁ MartinaLiberec#13Z35plus1.01:18:05+00:26:1300:37:44.1600:40:20.39Detail
35. VAKRČKA PavelHolubi letkal Litoměřice#23M3912.01:18:13+00:26:2100:37:46.3400:40:26.19Detail
36. EHRLICH JaroslavRozběháme Kamenici#7M3913.01:19:53+00:28:0100:38:51.9500:41:00.54Detail
37. HELEBRANT JosefLiberec#69M3914.01:20:29+00:28:3700:37:21.2000:43:07.71Detail
38. DOGARU VasilČeská Lípa#278M3915.01:21:54+00:30:0200:38:48.3400:43:05.12Detail
39. BRABEC TomášNový Bor#283M4911.01:23:49+00:31:5700:42:30.7800:41:17.63Detail
40. DIARTOVA IvanaČeská Lípa#273Z35plus2.01:24:46+00:32:5400:42:02.7200:42:42.76Detail
41. FALTOVÁ JiřinaČeská Lípa#3Z35plus3.01:25:58+00:34:0600:42:30.9300:43:26.28Detail
42. KOLÁŘ Miloslavrozběháme Kamenici#5M3916.01:36:29+00:44:3700:42:02.9100:54:25.46Detail
43. BITMANOVÁ YwonaCvikov#15Z35plus4.01:50:21+00:58:2900:53:18.3900:57:02.01Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz