Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
9. 9. 2018

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. LAMAČ VítekAtletika Cvikov#213chlapci1.00:01:01Detail
2. DOLEŽALOVÁ KláraDDM Smetanka#151dívky1.00:01:05+00:00:04Detail
3. DOLEŽALOVÁ LindaDDM Smetanka#150dívky2.00:01:07+00:00:06Detail
4. BERZAN Danielaatletika Česká Lípa#209dívky3.00:01:10+00:00:09Detail
5. MATOUŠKOVÁ NelaCvikov#143dívky4.00:01:10+00:00:09Detail
6. JANDOVÁ StellaZŠ Cvikov#235dívky5.00:01:12+00:00:11Detail
7. LEXA JakubLiberec#129chlapci2.00:01:13+00:00:12Detail
8. PODOLÁKOVÁ TerezaZŠ Nerudova Cvikov#122dívky6.00:01:13+00:00:12Detail
9. ČERMÁK MartinCvikov#144chlapci3.00:01:13+00:00:12Detail
10. ŠÍMA ŠimonPopelov#168chlapci4.00:01:14+00:00:13Detail
11. ŠEVČÍKOVÁ Libuše#141dívky7.00:01:16+00:00:15Detail
12. KŘÍŽ AntonínCvikov#183chlapci5.00:01:16+00:00:15Detail
13. TÓTH AdamCvikov#182chlapci6.00:01:16+00:00:15Detail
14. LOTOVÁ EmaSK Nový bor#197dívky8.00:01:17+00:00:16Detail
15. PETR JiříZš Svor#198chlapci7.00:01:17+00:00:16Detail
16. SVOBODA VáclavMŠ Cvikov#123chlapci8.00:01:18+00:00:17Detail
17. HNÍDEK VojtěchCvikov#147chlapci9.00:01:19+00:00:18Detail
18. DRAHAN BohdanAC Česká Lípa#153chlapci10.00:01:19+00:00:18Detail
19. HARTMAN JanCvikov#114chlapci11.00:01:19+00:00:18Detail
20. NECKAŘOVÁ LucieMŠ Jiráskova#206dívky9.00:01:20+00:00:19Detail
21. PALA JosefAtletika Cvikov#162chlapci12.00:01:20+00:00:19Detail
22. MELICHERČÍKOVÁ Elenatletika Cvikov#171dívky10.00:01:20+00:00:19Detail
23. KOLAŘÍK JakubCvikov#156chlapci13.00:01:20+00:00:19Detail
24. KOCMAN LukášZŠ Cvikov#222chlapci14.00:01:21+00:00:20Detail
25. KNEJZLÍK TomášTriTClub Haven Česká Lípa#230ml. žáci1.00:01:22+00:00:21Detail
26. URBANCOVA Adela#180dívky11.00:01:22+00:00:21Detail
27. NOVOTNÝ OndřejZŠ Bohumila Hynka Cvikov#244ml. žáci2.00:01:24+00:00:23Detail
28. HADRAVOVÁ KateřinaTri club Haven Česká Lípa#163ml. žákyně1.00:01:26+00:00:25Detail
29. FRIDRICH Armin JakubSK ZŠ Jablonné v Podještědí#241ml. žáci3.00:01:26+00:00:25Detail
30. MERHAUTOVA LeontinaCvikov#167dívky12.00:01:26+00:00:25Detail
31. NOVÁK OndřejČeská Kamenice#158chlapci15.00:01:27+00:00:26Detail
32. MACHAČNÁ EmaTJ Jiskra Nový Bor#220dívky13.00:01:27+00:00:26Detail
33. HANUŠ MichalZŠ Cvikov#185ml. žáci4.00:01:29+00:00:28Detail
34. SAMEK JonášAC Česká Lípa#240chlapci1.00:01:30+00:00:29Detail
35. SICHTOVA MiriamCvikov#160dívky14.00:01:30+00:00:29Detail
36. NOVÁK VojtěchAC Česká Lípa#214chlapci2.00:01:32+00:00:31Detail
37. RYCHTAŘÍK MatějCvikov#105chlapci16.00:01:33+00:00:32Detail
38. KROUTIL JirkaCvikov#243ml. žáci5.00:01:36+00:00:35Detail
39. ZAGALSKÝ MiroslavCvikov#189chlapci3.00:01:37+00:00:36Detail
40. BOBELÁK MatyášCvikov#228chlapci4.00:01:37+00:00:36Detail
41. ŠEVČÍKOVÁ AnnaČeská lípa #142dívky1.00:01:37+00:00:36Detail
42. BERÁNKOVÁ VeronikaTJ Liaz Jablonec#155ml. žákyně2.00:01:38+00:00:37Detail
43. MELICHERČÍKOVÁ Sáraatletika Cvikov#170ml. žákyně3.00:01:39+00:00:38Detail
44. JANDOVÁ AnnaSlovan Varnsdorf#207dívky2.00:01:39+00:00:38Detail
45. TÍMOVÁ Laura AnnaCvikov#111dívky1.00:01:39+00:00:38Detail
46. LEXA FrantišekLiberec#128chlapci5.00:01:40+00:00:39Detail
47. HELLIER Bruce#245ml. žáci6.00:01:41+00:00:40Detail
48. NOVÁKOVÁ JarmilaJiskra Nový bor#202dívky3.00:01:41+00:00:40Detail
49. CHALUPA JanCvikov#181ml. žáci7.00:01:41+00:00:40Detail
50. KOCMANOVÁ AdélaAtletika Cvikov#223dívky4.00:01:42+00:00:41Detail
51. VACHTOVÁ Leonaborská atletika#188dívky5.00:01:43+00:00:42Detail
52. JIRGESOVÁ LeontynaLiberec#100ml. žákyně4.00:01:44+00:00:43Detail
53. PAVLÍČKOVÁ VendulaTJ Jiskra Nový Bor#172dívky6.00:01:44+00:00:43Detail
54. PRÁŠEK Jiříatletika Cvikov#219chlapci6.00:01:44+00:00:43Detail
55. OUZKÁ EliškaCvikov#119dívky2.00:01:45+00:00:44Detail
56. LACINOVÁ SáraAtletika Cvikov#110dívky3.00:01:45+00:00:44Detail
57. HADRAVOVÁ AdélaTri club Haven Česká Lípa#164dívky4.00:01:45+00:00:44Detail
58. ŠIMON František#246ml. žáci8.00:01:45+00:00:44Detail
59. ŠLAMBOR MartinSK ZŠ Jablonné v Podještědí#118chlapci1.00:01:46+00:00:45Detail
60. RŮŽIČKOVÁ MarieZŠ Cvikov#234dívky7.00:01:46+00:00:45Detail
61. REJMANOVÁ NikolaCvikov#194ml. žákyně5.00:01:47+00:00:46Detail
62. SVOBODOVÁ AnnaZŠ Cvikov#124dívky8.00:01:47+00:00:46Detail
63. ČEPELÁKOVÁ GabrielaSlovan Varnsdorf#146dívky5.00:01:47+00:00:46Detail
64. STRAKA JanCvikov#133chlapci2.00:01:48+00:00:47Detail
65. KOCOUREK Dalimilcvikov#216chlapci7.00:01:49+00:00:48Detail
66. ČERNÝ PatrikAtletika Cvikov#204chlapci8.00:01:49+00:00:48Detail
67. ŠLAMBOROVÁ LucieSK ZŠ Jablonné v Podještědí#116dívky9.00:01:49+00:00:48Detail
68. NOVÁKOVÁ JarmilaJiskra Nový Bor#203ml. žákyně6.00:01:50+00:00:49Detail
69. HANUŠ StanislavZŠ Cvikov#186chlapci3.00:01:50+00:00:49Detail
70. NEVŘELA JanDDM Smetanka Nový Bor#239ml. žáci9.00:01:50+00:00:49Detail
71. EHRLICH JáchymKB Kamenický Šenov#226chlapci4.00:01:50+00:00:49Detail
72. DOSTÁLOVÁ AdélaZŠ náměstí Míru Nový Bor#113ml. žákyně7.00:01:52+00:00:51Detail
73. KOCOUREK Jarolímcvikov#215chlapci5.00:01:52+00:00:51Detail
74. PROLLEROVÁ TerezaAC Česká Lípa#211dívky10.00:01:53+00:00:52Detail
75. TRNKA PavelCvikov#107chlapci6.00:01:55+00:00:54Detail
76. ZENKO RozálieZŠ Cvikov#178dívky6.00:01:55+00:00:54Detail
77. RŮŽIČKOVÁ AnnaZŠ Cvikov#174dívky7.00:01:57+00:00:56Detail
78. DRAHAN AnnaAC Česká Lípa#154dívky8.00:01:58+00:00:57Detail
79. MURSWIEK JanOK Nový bor#201chlapci7.00:01:59+00:00:58Detail
80. NEMLEIN DominikDDM Smetanka#152chlapci8.00:02:00+00:00:59Detail
81. ŠPAČEK AdamCvikov#288chlapci9.00:02:00+00:00:59Detail
82. PRIBANOVÁ MarkétaČeská Lípa#247dívky11.00:02:01+00:01:00Detail
83. BALÁK Teodoratletika Nový Bor#187chlapci10.00:02:02+00:01:01Detail
84. HERUDEK ČeněkCvikov#208chlapci11.00:02:03+00:01:02Detail
85. TÓTHOVÁ EliskaCvikov#108dívky12.00:02:03+00:01:02Detail
86. BOČKOVÁ VeronikaTJ Jiskra Nový Bor#177ml. žákyně8.00:02:04+00:01:03Detail
87. HONZEJK TomášCvikov#121chlapci12.00:02:05+00:01:04Detail
88. BOBELÁK TobiášCvikov#229chlapci13.00:02:06+00:01:05Detail
89. NOVÝ FrantišekZš Jablonné v podještědí#205chlapci14.00:02:06+00:01:05Detail
90. HAJNÝ MatějTJ Jiskra Nový Bor#238chlapci9.00:02:07+00:01:06Detail
91. PASARIČOVÁ NikitaZš Cvikov#148dívky9.00:02:07+00:01:06Detail
92. KŘÍŽOVÁ AdélaCvikov#184dívky13.00:02:07+00:01:06Detail
93. MAREK JanAtletika Cvikov#127chlapci15.00:02:09+00:01:08Detail
94. BIČIŠŤOVÁ SilvieJiskra Nový Bor#159dívky10.00:02:09+00:01:08Detail
95. NEVŘELOVÁ JanaNový Bor#176dívky14.00:02:10+00:01:09Detail
96. KAZDA KarelCvikov#132chlapci16.00:02:13+00:01:12Detail
97. KOCELSKÁ EliškaCvikov#191dívky11.00:02:15+00:01:14Detail
98. KUBÍKOVÁ EliškaCvikov#109dívky12.00:02:15+00:01:14Detail
99. PRŮŠOVÁ EliškaAtletika Cvikov#248dívky15.00:02:16+00:01:15Detail
100. NOVÁKOVÁ ViktorieJiskra Nový bor#200dívky13.00:02:18+00:01:17Detail
101. POSSELTOVÁ EliškaCvikov#106dívky16.00:02:20+00:01:19Detail
102. SMÍTKOVÁ AnnaZŠ Cvikov#232dívky14.00:02:23+00:01:22Detail
103. TANEČKOVÁ DenisaAtletika Cvikov#135dívky15.00:02:24+00:01:23Detail
104. ČASÁROVÁ AdélaCvikov#193dívky16.00:02:36+00:01:35Detail
105. KOVALEVOVÁ ApolenaCvikov#120dívky17.00:02:40+00:01:39Detail
106. PITOŇÁK JakubTJ Jiskra Nový bor#237st. žáci1.00:02:42+00:01:41Detail
107. DVOŘÁKOVÁ JanaCvikov#192dívky17.00:02:43+00:01:42Detail
108. MATAJ Jakub SebastianCvikov#217chlapci17.00:02:43+00:01:42Detail
109. KOPŘIVA Jan AlexandrJiskra Nový Bor#173st. žáci2.00:02:45+00:01:44Detail
110. VOTÝPKA MichalTJ Jiskra Nový bor#140st. žáci3.00:02:46+00:01:45Detail
111. ZETEK Filipatletika Cvikov#104st. žáci4.00:03:08+00:02:07Detail
112. RYŠAVÁ VendulaAC Česká Lípa#256dorostenky1.00:03:23+00:02:22Detail
113. PETROVÁ KateřinaSK Nový bor#136st. žákyně1.00:03:30+00:02:29Detail
114. FALTOVÁ EliškaTriclub Haven Česká Lípa#166st. žákyně2.00:03:38+00:02:37Detail
115. HADRAVOVÁ Lucie#165st. žákyně3.00:03:42+00:02:41Detail
116. NEČASOVÁ EliškaSK Nový Bor#130st. žákyně4.00:03:51+00:02:50Detail
117. MITAČOVÁ MarieZákupy#253dorostenky2.00:03:55+00:02:54Detail
118. FRIDRICHOVÁ MonikaZš Jablonné v Podještědí#179dorostenky3.00:03:59+00:02:58Detail
119. PROLLEROVÁ VeronikaAC Česká Lípa#210st. žákyně5.00:04:02+00:03:01Detail
120. BOBÁK MartinNový bor#145dorostenci1.00:04:26+00:03:25Detail
121. VOLHEJNOVÁ AngelikaCvikov#255dorostenky4.00:04:38+00:03:37Detail
122. KNEJZLÍK Tomáš#175junioři1.00:07:48+00:06:47Detail
123. PITOŇÁK JakubTJ Jiskra Nový bor#236junioři2.00:08:03+00:07:02Detail
124. VOTÝPKA MichalTJ Jiskra Nový Bor#139junioři3.00:08:36+00:07:35Detail
125. HADRAVOVÁ Kateřina#233juniorky1.00:08:58+00:07:57Detail
126. WILLIAM Brus#249junioři4.00:09:43+00:08:42Detail
127. FRIDRICH Armin#242junioři5.00:09:48+00:08:47Detail
128. PETROVÁ KateřinaSK Nový bor#137juniorky2.00:10:00+00:08:59Detail
129. PEROUTKOVÁ Mirka#252juniorky3.00:10:00+00:08:59Detail
130. PAVLÍČKOVÁ Vendula#231juniorky4.00:10:25+00:09:24Detail
131. FRANTIŠEK Šimon#250junioři6.00:10:35+00:09:34Detail
132. JAKOBI Šárkaatletika Cvikov#161juniorky5.00:13:29+00:12:28Detail
HONZÁTKO VáclavCvikov#138chlapci00:00:00Detail
RYCHTAŘÍK Tomáš#1001n.chlapci00:00:00Detail
KOVALEV Jonáš#1003n.chlapci00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz