Oficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
21. 4. 2018

Půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SLAVATA TomášSlavata#341980M11.01:27:46Detail
2. LANDOVSKY LukasDajda team#1181994M12.01:29:39+00:01:52.67Detail
3. NOVOTNÝ JosefASK Děčín#911979M13.01:31:20+00:03:34.14Detail
4. LANDOVSKY ZdenekDajda team#1191970M31.01:34:37+00:06:50.89Detail
5. KLINKÁČEK KarelDěčín#1151967M32.01:35:56+00:08:09.62Detail
6. BÁRTA MartinDěčín#921988M14.01:38:23+00:10:36.50Detail
7. KUBERA PetrPivní strejc Děčín#891979M15.01:39:33+00:11:46.34Detail
8. BODNAROVÁ IvetaMaratón klub Kladno#1391976Z31.01:44:10+00:16:23.92Detail
9. HEŘMAN LukášSPONA Teplice#1321980M16.01:44:22+00:16:35.97Detail
10. ČMELÍK JiříMirkov Bike Team#1371980M17.01:44:51+00:17:05.13Detail
11. HONZ RonaldDěčín#1331989M18.01:44:51+00:17:05.21Detail
12. KOČÍB PavelKrušnoman TT Litvinov#1601975M33.01:45:26+00:17:40.11Detail
13. LEDVINKA Štěpánrun&row#1821980M19.01:46:35+00:18:49.18Detail
14. ČMELÍK TomášMirkov Bike Team#1581986M110.01:46:40+00:18:53.60Detail
15. TUTKO Michal#1502001M111.01:46:48+00:19:01.37Detail
16. VOJTĚCH RomanDěčín#1361977M34.01:47:01+00:19:15.13Detail
17. HOLEČEK JiříBěžci Chomutov#1101986M112.01:47:42+00:19:55.90Detail
18. MĚKOTA MartinDC PANELÁK STARÁK#1691969M35.01:49:42+00:21:55.88Detail
19. PIVONKA LukasDRMONOK#1041981M113.01:49:53+00:22:07.22Detail
20. MAREK JiříSPONA Teplice#1451981M114.01:51:27+00:23:41.18Detail
21. TÄUBER JaromírBílina#1761994M115.01:51:37+00:23:50.50Detail
22. TONDER Martin#1141973M36.01:51:55+00:24:08.97Detail
23. DVOŘÁK ČestmírProstřední Žleb#1741977M37.01:52:06+00:24:19.77Detail
24. ZACH JanDěčín#1701982M116.01:52:37+00:24:50.77Detail
25. DRAGOUN PetrACTIVE TOUR CYKLING TEAM#1721979M117.01:54:11+00:26:24.83Detail
26. FRIDRICHOVÁ PetraFitness by Věra#1131985Z11.01:54:20+00:26:33.48Detail
27. VOLTR VlastimilLiberec#1671980M118.01:54:28+00:26:41.92Detail
28. VAŇKOVÁ SašaKOB Děčín#1161985Z12.01:55:25+00:27:39.24Detail
29. BLÁHOVÁ VlaďkaMikulášovice#1771966Z32.01:56:08+00:28:21.64Detail
30. HRUŠKA MilošVĚTRUŠE UL#371970M38.01:56:21+00:28:35.12Detail
31. NEUMAN JanÚstí nad Labem#151965M39.01:56:52+00:29:05.66Detail
32. FEJFAROVÁ MarieHradec Králové#691985Z13.01:58:03+00:30:16.88Detail
33. PRASEK Jiri#231968M310.01:58:24+00:30:37.61Detail
34. ŠTĚPÁNEK RomanLiberec#1421974M311.01:58:47+00:31:00.70Detail
35. ĎÁSKOVÁ MartinaMyrnyx Tyrnyx#1211973Z33.01:59:17+00:31:31.20Detail
36. BUCHAR JanDěčín#722000M119.02:02:16+00:34:30.20Detail
37. KUŘE PetrHC DC XC#1411982M120.02:02:24+00:34:38.12Detail
38. BERAN LukášLEGO#201980M121.02:02:38+00:34:51.88Detail
39. KOPECKÝ Tomáš#1351972M312.02:03:19+00:35:32.53Detail
40. TROJANOVÁ PavlínaMikulašovické Nutrie#1081974Z34.02:03:48+00:36:02.10Detail
41. HIPSKÝ MartinŠluknov#1611974M313.02:04:23+00:36:36.66Detail
42. WENZEL RichardSCDC#1241981M122.02:05:06+00:37:19.62Detail
43. ŠULCOVÁ TerezaDěčín#1431982Z14.02:05:39+00:37:53.28Detail
44. SASKOVÁ DagmarSCDC#1231977Z35.02:06:33+00:38:46.40Detail
45. PETRŽÍLKA TomášDěčín#1111999M123.02:06:39+00:38:52.50Detail
46. SOUCHOVÁ HelenaSPONA Teplice#1311974Z36.02:07:50+00:40:04.23Detail
47. ŠEVČÍK VáclavDěčín#1631972M314.02:07:57+00:40:10.79Detail
48. POPČÁK JiříDěčín#1121985M124.02:08:04+00:40:17.74Detail
49. JIRÁSKOVÁ LindaHromová parta#1341979Z15.02:08:22+00:40:35.54Detail
50. ŠESTOŘÁDOVÁ MartinaHromová parta#631976Z37.02:09:31+00:41:45.06Detail
51. BLAFUŇKA JeremiášOfbike.cz#1381975M315.02:11:44+00:43:57.73Detail
52. ČESNEK TomášTriade#1061968M316.02:12:35+00:44:48.61Detail
53. KŘEČEK TomášConstellium Děčín#71988M125.02:15:39+00:47:53.03Detail
54. VACENOVSKÝ FrantišekBenešov nad Ploučnicí#1301987M126.02:16:02+00:48:15.93Detail
55. KADOROVÁ VeronikaDěčín#1481989Z16.02:16:26+00:48:39.84Detail
56. BREJCHA MiroslavDěčín#1711983M127.02:19:53+00:52:06.86Detail
57. PYTLÍK TomášRF Děčín#1531969M317.02:20:27+00:52:40.73Detail
58. STEJSKAL VojtěchLiberec#1681974M318.02:20:47+00:53:00.64Detail
59. KOTVA JanTriade#451984M128.02:23:57+00:56:10.39Detail
60. FROSTOVÁ Marie#1521977Z38.02:24:02+00:56:15.86Detail
61. KOTVOVÁ Julietriade#441981Z17.02:24:06+00:56:19.54Detail
62. SEDLÁČKOVÁ EvaDěčín#1491965Z39.02:27:20+00:59:33.88Detail
63. BLÁHA AntonínMikulášovice#1781967M319.02:27:21+00:59:34.63Detail
64. DOČEKAL JiříDěčín#1461970M320.02:30:23+01:02:37.24Detail
65. PETERKOVÁ YvetaHromová parta#621971Z310.02:50:30+01:22:43.82Detail
66. VLASÁK TomášDRMONOK#1021980M129.02:55:29+01:27:42.38Detail
67. VLASÁKOVÁ LucieDRMONOK#1031975Z311.02:55:29+01:27:42.67Detail
DNF DOČEKAL PetrDěčín#1472007M1DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz