Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. SEKYROVÁ IvanaAK Sokolov#329Z3 (35-49)1.01:24:5800:40:08.1100:44:49.14Detail
2. KRÁLOVÁ LenkaEtriatlon Team#115Z2 (18-34)1.01:26:01+00:01:0300:40:11.8900:45:49.01Detail
3. HANZLOVÁ HanaMladá Boleslav#65Z3 (35-49)2.01:34:03+00:09:0501:34:02.0400:43:17.6700:50:44.82Detail
4. LIMBERKOVÁ MonikaPraha 10#133Z3 (35-49)3.01:35:12+00:10:1401:35:09.3200:44:52.3300:50:18.76Detail
5. POHLOVÁ GabrielaPraha#183Z3 (35-49)4.01:37:47+00:12:4901:37:23.2800:46:45.1800:51:01.73Detail
6. VRLOVÁ JanaPraha#237Z3 (35-49)5.01:38:43+00:13:4501:38:40.7900:44:32.9700:54:09.95Detail
7. VEIGERTOVÁ GabrielaSK Slavia Jičín#301Z2 (18-34)2.01:38:57+00:13:5901:38:54.7500:45:29.7500:53:26.55Detail
8. FURÁKOVÁ IvetaZvolen Svetielko nádeje#59Z3 (35-49)6.01:39:20+00:14:2201:39:13.8000:44:38.4400:54:41.23Detail
9. RESLOVÁ HanaRychnov nad Kněžnou#187Z2 (18-34)3.01:40:12+00:15:1401:40:07.6400:47:27.7500:52:44.17Detail
10. FENĎOVÁ ZuzanaTJ Harant Pecka#52Z2 (18-34)4.01:42:25+00:17:2701:42:17.2000:48:40.0900:53:44.85Detail
11. SÝKOROVÁ MáriaSykora Running#320Z3 (35-49)7.01:43:27+00:18:2901:43:04.8200:50:02.1100:53:24.33Detail
12. PERGLEROVÁ Daniela#176Z3 (35-49)8.01:44:40+00:19:4201:44:25.5700:48:30.5500:56:09.25Detail
13. CHOTĚBOROVÁ JanaSP Kolo LOAP- Praha #81Z3 (35-49)9.01:46:40+00:21:4201:46:23.1400:50:37.7900:56:01.48Detail
14. VRBKOVÁ Kateřina#235Z2 (18-34)5.01:46:57+00:21:5901:46:39.3300:51:24.2200:55:31.99Detail
15. FRANCOVÁ JitkaTriatlon Mladá Boleslav#56Z3 (35-49)10.01:48:45+00:23:4701:48:37.0900:50:55.0600:57:49.53Detail
16. HANUŠOVÁ Lucie#315Z2 (18-34)6.01:49:24+00:24:2601:48:57.0300:51:42.2900:57:41.18Detail
17. HANUŠOVÁ Michaela#314Z2 (18-34)7.01:49:24+00:24:2601:48:57.6700:51:42.4200:57:41.56Detail
18. DUFFKOVÁ Kateřina#42Z3 (35-49)11.01:49:25+00:24:2701:49:05.8800:50:24.7700:59:00.01Detail
19. VRBKOVÁ Pavla#236Z2 (18-34)8.01:49:40+00:24:4201:49:22.1100:51:24.2400:58:15.39Detail
20. HANLOVA Lucie#257Z2 (18-34)9.01:51:45+00:26:4701:51:14.4500:51:47.7500:59:56.67Detail
21. HAŠKOVÁ Hana#67Z2 (18-34)10.01:51:58+00:27:0001:51:25.5400:51:48.9001:00:08.15Detail
22. DVOŘÁKOVÁ DenisaSykora Running#322Z3 (35-49)12.01:52:01+00:27:0301:51:40.3000:52:08.3000:59:52.37Detail
23. KOUDELKOVÁ SoňaPraha#111Z2 (18-34)11.01:54:24+00:29:2601:53:51.3500:55:24.8300:58:58.32Detail
24. VRABCOVÁ Šárka#284Z2 (18-34)12.01:55:41+00:30:4301:55:32.7600:53:29.3601:02:11.54Detail
25. BOROVCOVÁ SuzannePraha#17Z2 (18-34)13.01:57:15+00:32:1701:56:32.1000:56:29.0601:00:45.70Detail
26. MATYÁŠOVÁ KamilaMilčice#147Z3 (35-49)13.01:58:48+00:33:5001:58:27.6500:54:38.4901:04:08.53Detail
27. PANCÍŘ ŠVARCOVÁ Simona#171Z3 (35-49)14.01:59:51+00:34:5301:59:05.6100:57:12.0701:02:38.51Detail
28. ŠEVČÍKOVÁ AlžbětaPraha#213Z2 (18-34)14.02:00:49+00:35:5102:00:31.7800:55:29.7001:05:18.65Detail
29. LEPIČOVÁ HanaSri Chinmoy Marathon Team#132Z3 (35-49)15.02:03:39+00:38:4102:03:20.0600:55:44.8001:07:54.02Detail
30. HYBLEROVÁ BarboraSDH Klučov#259Z2 (18-34)15.02:04:36+00:39:3802:03:51.8800:57:16.5301:07:18.98Detail
31. HUBÁLKOVÁ LucieKáraný#77Z3 (35-49)16.02:04:38+00:39:4002:04:29.0700:54:43.4401:09:54.52Detail
32. MELUŠOVÁ MartinaČeský Brod#150Z2 (18-34)16.02:05:19+00:40:2102:04:47.5900:59:50.0401:05:28.33Detail
33. BŘEČKOVÁ RadkaŽďár nad Sázavou#20Z2 (18-34)17.02:06:09+00:41:1102:05:36.8600:58:34.5601:07:34.22Detail
34. ŽALUDOVÁ LucieTriatlon Mladá Boleslav#15Z3 (35-49)17.02:07:20+00:42:2202:06:58.6900:58:26.4901:08:52.92Detail
35. WOLFOVÁ MartinaOstrov#241Z3 (35-49)18.02:07:25+00:42:2702:06:43.2400:57:31.4501:09:52.83Detail
36. PATENAUDE Marie-LouPraha#174Z2 (18-34)18.02:07:31+00:42:3302:06:35.1000:59:51.9401:07:38.84Detail
37. REDKOVÁ AnetaPij a běhej #186Z2 (18-34)19.02:08:01+00:43:0302:07:28.9800:59:48.7901:08:11.23Detail
38. HOKEŠOVÁ IvanaTK Piňďour#258Z3 (35-49)19.02:09:34+00:44:3602:08:30.2601:00:44.6601:08:49.07Detail
39. JIRÁSKOVÁ JitkaČeská Lípa#89Z3 (35-49)20.02:10:06+00:45:0802:09:18.1901:02:09.3301:07:55.94Detail
40. KOČOVÁ MarcelaRC Grunt#102Z3 (35-49)21.02:10:41+00:45:4302:10:33.9100:58:59.2401:11:41.30Detail
41. NAJMONOVÁ HanaLysá nad Labem#316Z3 (35-49)22.02:12:49+00:47:5102:11:50.2801:04:23.7501:08:24.42Detail
42. SLOUPOVÁ VlastaLysá nad Labem#199Z3 (35-49)23.02:12:49+00:47:5102:11:50.6701:04:24.2001:08:24.44Detail
43. BARTHELOVÁ DanaTriatlon Mladá Boleslav#4Z3 (35-49)24.02:14:56+00:49:5802:14:34.7500:58:26.6101:16:29.07Detail
44. ANDLTOVÁ PetraRohatsko #1Z3 (35-49)25.02:15:22+00:50:2402:15:10.4001:02:07.1801:13:14.16Detail
45. HRABÁKOVÁ VladěnaPraha 10#75Z4 (50plus)1.02:17:12+00:52:1402:16:35.6801:03:38.4201:13:32.81Detail
46. JAVŮRKOVÁ Kateřina#311Z2 (18-34)20.02:18:48+00:53:5002:17:51.1301:03:55.6201:14:51.89Detail
47. KMUNÍČKOVÁ JanaMaratón Klub Kladno#100Z2 (18-34)21.02:19:17+00:54:1902:18:38.9001:04:29.9801:14:46.83Detail
48. MARVANOVA JanaVinařice#262Z3 (35-49)26.02:19:21+00:54:2302:18:41.1901:03:09.4101:16:11.15Detail
49. SASKOVÁ LenkaNymburk#268Z2 (18-34)22.02:19:26+00:54:2802:18:45.2301:02:33.3101:16:52.08Detail
50. LAZAROVÁ HanaPečky#127Z3 (35-49)27.02:19:46+00:54:4802:18:43.9301:04:31.0801:15:14.29Detail
51. MĚŠŤANOVÁ PetraJičín#151Z3 (35-49)28.02:20:11+00:55:1302:19:44.0001:03:53.3301:16:17.65Detail
52. JENÍČKOVÁ Zuzana#86Z3 (35-49)29.02:22:58+00:58:0002:22:18.5501:03:04.7901:19:52.75Detail
53. SCHUCKOVÁ JanaÚhonice#269Z3 (35-49)30.02:23:24+00:58:2602:22:18.9201:08:22.8901:15:00.55Detail
54. HRADECKA ZoraDB Tragedky#76Z2 (18-34)23.02:25:05+01:00:0702:24:30.2401:08:53.8501:16:10.43Detail
55. MACHÁČKOVÁ PavlínaVelvary#277Z3 (35-49)31.02:26:27+01:01:2902:25:28.8201:11:01.5001:15:24.87Detail
56. KUCIKOVA Vladislava#120Z3 (35-49)32.02:26:27+01:01:2902:25:28.9701:11:01.3001:15:25.44Detail
57. SLOUPOVÁ TerezaLysá nad Labem#198Z2 (18-34)24.02:26:56+01:01:5802:26:08.4100:57:35.9301:29:19.11Detail
58. JANSOVÁ KláraPraha#82Z3 (35-49)33.02:32:58+01:08:0002:32:00.8701:11:25.8701:21:31.87Detail
59. SVATUŠKOVÁ Jana#210Z3 (35-49)34.02:42:24+01:17:2602:41:35.5701:04:30.2901:37:52.74Detail
60. TÁBORSKÁ MarkétaMilovice#218Z3 (35-49)35.02:49:20+01:24:2202:48:15.0701:14:17.3001:35:01.69Detail
61. VERNEROVÁ JanaPETLACH DEVILS#228Z2 (18-34)25.02:54:45+01:29:4702:54:38.4200:55:52.5601:58:51.55Detail
HÁJKOVÁ KláraMagna Team#62Z2 (18-34)00:00:0001:11:04.28Detail
RIEGELOVA Gabrielastruhařov#188Z3 (35-49)00:00:00Detail
STUPKOVÁ JohanaLiberec#209Z2 (18-34)00:00:00Detail
64.DNF WINKLEROVA PetraPraha Kbely#239Z3 (35-49)DNF 00:52:19.6902:15:14.59Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz