Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

půlmaraton Kategorie Z2 (18-34)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. KRÁLOVÁ LenkaEtriatlon Team#115Ženy2.01:26:0100:40:11.8900:45:49.01Detail
2. VEIGERTOVÁ GabrielaSK Slavia Jičín#301Ženy7.01:38:57+00:12:5601:38:54.7500:45:29.7500:53:26.55Detail
3. RESLOVÁ HanaRychnov nad Kněžnou#187Ženy9.01:40:12+00:14:1101:40:07.6400:47:27.7500:52:44.17Detail
4. FENĎOVÁ ZuzanaTJ Harant Pecka#52Ženy10.01:42:25+00:16:2401:42:17.2000:48:40.0900:53:44.85Detail
5. VRBKOVÁ Kateřina#235Ženy14.01:46:57+00:20:5601:46:39.3300:51:24.2200:55:31.99Detail
6. HANUŠOVÁ Lucie#315Ženy16.01:49:24+00:23:2301:48:57.0300:51:42.2900:57:41.18Detail
7. HANUŠOVÁ Michaela#314Ženy17.01:49:24+00:23:2301:48:57.6700:51:42.4200:57:41.56Detail
8. VRBKOVÁ Pavla#236Ženy19.01:49:40+00:23:3901:49:22.1100:51:24.2400:58:15.39Detail
9. HANLOVA Lucie#257Ženy20.01:51:45+00:25:4401:51:14.4500:51:47.7500:59:56.67Detail
10. HAŠKOVÁ Hana#67Ženy21.01:51:58+00:25:5701:51:25.5400:51:48.9001:00:08.15Detail
11. KOUDELKOVÁ SoňaPraha#111Ženy23.01:54:24+00:28:2301:53:51.3500:55:24.8300:58:58.32Detail
12. VRABCOVÁ Šárka#284Ženy24.01:55:41+00:29:4001:55:32.7600:53:29.3601:02:11.54Detail
13. BOROVCOVÁ SuzannePraha#17Ženy25.01:57:15+00:31:1401:56:32.1000:56:29.0601:00:45.70Detail
14. ŠEVČÍKOVÁ AlžbětaPraha#213Ženy28.02:00:49+00:34:4802:00:31.7800:55:29.7001:05:18.65Detail
15. HYBLEROVÁ BarboraSDH Klučov#259Ženy30.02:04:36+00:38:3502:03:51.8800:57:16.5301:07:18.98Detail
16. MELUŠOVÁ MartinaČeský Brod#150Ženy32.02:05:19+00:39:1802:04:47.5900:59:50.0401:05:28.33Detail
17. BŘEČKOVÁ RadkaŽďár nad Sázavou#20Ženy33.02:06:09+00:40:0802:05:36.8600:58:34.5601:07:34.22Detail
18. PATENAUDE Marie-LouPraha#174Ženy36.02:07:31+00:41:3002:06:35.1000:59:51.9401:07:38.84Detail
19. REDKOVÁ AnetaPij a běhej #186Ženy37.02:08:01+00:42:0002:07:28.9800:59:48.7901:08:11.23Detail
20. JAVŮRKOVÁ Kateřina#311Ženy46.02:18:48+00:52:4702:17:51.1301:03:55.6201:14:51.89Detail
21. KMUNÍČKOVÁ JanaMaratón Klub Kladno#100Ženy47.02:19:17+00:53:1602:18:38.9001:04:29.9801:14:46.83Detail
22. SASKOVÁ LenkaNymburk#268Ženy49.02:19:26+00:53:2502:18:45.2301:02:33.3101:16:52.08Detail
23. HRADECKA ZoraDB Tragedky#76Ženy54.02:25:05+00:59:0402:24:30.2401:08:53.8501:16:10.43Detail
24. SLOUPOVÁ TerezaLysá nad Labem#198Ženy57.02:26:56+01:00:5502:26:08.4100:57:35.9301:29:19.11Detail
25. VERNEROVÁ JanaPETLACH DEVILS#228Ženy61.02:54:45+01:28:4402:54:38.4200:55:52.5601:58:51.55Detail
HÁJKOVÁ KláraMagna Team#62Ženy00:00:0001:11:04.28Detail
STUPKOVÁ JohanaLiberec#209Ženy00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz